Survivor NZ: Nicaragua E06

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E06

Post autor: Jack »

PREMIERA: 22 maja 2017
OGLĄDALNOŚĆ: ?

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E06

Post autor: MD »

Snooooooozealnd, jednak ta nazwa pozostanie....

Jak już wspominał, myślę że to dobra wprawka przed polską edycją. Problem jest taki - nie dość że gra nudna, to nie ma komu kibicować i zwalę tutaj winę na edytorów, bo nie wierzę, że Ci ludzie są aż tak słabi, bo dużo bardziej wolałabym usłyszeć 50 konfeszional Aviego, który nie jest o grze niż niby "śmieszne" żarciki Jaka, jeżeli ludzi w NZ śmieszą jego żarty to spoko, niech im będzie, ale ja osobiście ma wrażenie, że on na siłę próbuje mówić "śmieszne" rzeczy, a daleko mu do Tysona czy Courtney, którym to wychodziło naturalnie i nie musieli mówić o kupie czy o papce z żarcia, która i tak będzie papką nie ważne co tam dodasz.

Ale ogólnie to zaczynam naprawdę lubić Salę, bo pomimo tego takiego: "jest super dobry i honorowy" ma zmysł przetrwania i tego jak się ustawić, nawet jeżeli to jest nieświadome, to mu wychodzi, dodatkowo kibicuję Shannon i Aviemu, ale no sezon póki co nudny. Tak czy siak obejrzę cały i mam nadzieję, że pod koniec będę mieć bardziej pozytywne odczucia, ale niczym Szydło jak mantrę będę powtarzać: DOBRA WPRAWKA PRZED WYSPĄ PRZETRWANIA!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E06

Post autor: ciriefan »

Dokładnie. Nuda. Niby przemieszanie miało namieszać, a było po nim mega przewidywalnie. Raczej też obejrzę sezon do końca, chociaż mam ochotę przerwać.

No i nawet nie pokazali Shannon na wyspie odkupienia :/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E06

Post autor: Jack »

Najbardziej w tym odcinku podobał mi się soundtrack po eliminacji Georgii :D

Jak dla mnie ten odcinek był o wiele ciekawszy niż ten poprzedni. Przemieszanie teoretycznie dawało większe szanse na przetrwanie osobom ze starej Hermosy, jednak Nate i Barb w końcu mogli zemścić się za to co musieli wycierpieć będąc w ekipie z Georgią :D Mam nadzieję, że Shannon nie odpadnie jako kolejna. Jeżeli tak się stanie to chyba przestanę oglądać ten sezon.

MD, ma rację. Ten sezon to dobra wprawka przed oglądaniem "Wyspy Przetrwania". Mam nadzieję, że po połączeniu będzie choć odrobinę ciekawiej.

PS: Ile oni wzięli ze sobą tych ubrań? W Australii na 55 dni gry nie mieli ich aż tylu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E06

Post autor: Saw »

Odcinek chyba najlepszy jak do tej pory. Co prawda nadal są nudy i nie wiele się dzieje. To jednak 45 minut szybko mi zleciało, a sam odcinek wydawał sie dosyć dynamiczny. Doszło do przemieszania plemion. Szkoda, że nie wprowadziło to większej dynamiki w samej grze i nadal jest przewidywalnie. Pod tym względem chyba już nie wiele da się zrobić.
Mogoton
Tom szybko znalazł wspólny kontakt z trójką facetów Lee, Mike i Jak. Wydaje się dobrze ustawiony. Nawet pojawił się pomysł że ma grac z nimi po połączeniu. Shay ma kiepską pozycję i sama zdaje sobie z tego sprawę. Nie wiele na ten moment może zrobić. Gdyby byla rada to na pewno by odpadła. Tom nie będzie chciał wyciągnąć do niej pomocnej dłoni, skoro od początku gry ona w niego celowała. Faceci z Hermosy też nie byli nią zainteresowani. Ale i tak pewnie jakoś przetrwa do połączenia. Mają mocną drużynę i zadań o immunitet nie powinni przegrać.
Hermosa
Dziadkom Barb i Nate'owi się niezwykle poszczęściło na przemieszaniu. Nie dość że razem we dwójkę to jeszcze z dwójką z przeciwnego plemienia i bezbronną owieczką Georginą. Jasne było że Goergina przy takim układzie nie ma absolutnie żadnych szans na przetrwanie. Ale ona tez sama jest sobie winna. Nie zadbała o relacje z Bard i Nate'm. Od początku jej sojusz trzymał ich z dala od siebie, więc oni nie mieli żadnego powodu by ją teraz ochronić. Bajki o Heromsa strong można sobie w tyłek wsadzić. Wiadomo było że był układ 5 vs 2, a dziadki to też nie są totalne ameby i zdawali sobie sprawę z tego że muszą wykorzystać szansę jaką dało im przemieszanie. Cieszy mnie fakt że Avi fajnie się ustawił. On chyba jest tam najlepszym graczem i to w nim upatruję przyszłego zwycięzcę. Ma układ z Salą, teraz także z Barb i Nate'm. Georginę też starał się wysłuchać i brał pod uwagę wspólną grę. Widać że nie jest zapatrzony tylko na jeden układ i chce mieć wiele pól manewru. Podoba mi się taka gra, bo nie wychodzi też przed szereg i gra raczej poza radarem. Myślę że skutecznie bedzie sie chował za plecami Sali. Do tego plemienia wskoczy teraz Shannon, będąca na wygnaniu. Niby wydaje się że powtórzy los Georginy i pozostała czwórka ją wyeliminuje. Ale ona raczej tak łatwo się nie podda i jest wstanie dużo bardziej powalczyć niż Georgina. No jestem ciekaw jak się sytuacja w tym plemieniu rozwinie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość