Survivor NZ: Nicaragua E07

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E07

Post autor: Jack »

PREMIERA: 28 maja 2017
OGLĄDALNOŚĆ: ?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E07

Post autor: Jack »

Jakoś przetrwałem ten odcinek.

Oczywiście połowa uczestników znowu miała nowe ciuchy, nie wiadomo skąd.

Shannon próbowała się ratować przez pół odcinka. Mam nadzieję, że jakoś poprawi swoje relacje z Natem i Barb i dotrwa przynajmniej do jury.
Wygląda na to, że pomarańczowi będą chcieli położyć kolejne wyzwanie, żeby pozbyć się Shay. Śmiesznie :D

Wyzwanie o nagrodę wyglądało dość słabo. 8 osób obserwowało je z ławki, a 2 walczyły. Wyzwanie na redemption też nie było jakieś powalające. Przetrwała Georgia. Być może uda jej się wrócić do gry, bo oznaczałoby odbudowę sojuszu z dawnej Hermosy i nudną edycję gdzieś do f4.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E07

Post autor: ciriefan »

Nadal nuda.

Shannon to jedyny gracz, który tam gra na przyzwoitym poziomie. Plusy dla niej, że rozpoznała, z jakimi graczami ma do czynienia i postanowiła postępować zgodnie z zasadą, że jak wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one. Oby się to opłaciło.

Dobrze, że wygrała Georgia. Widać w niej wolę walki i chęć gry, oby udało jej się wrócić.

Nie lubię kładzenia zadań, ale nie lubię też Shay, więc nie mam nic przeciwko, żeby odpadła XD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E07

Post autor: Saw »

Kolejny nudny i nic nie wnoszący odcinek. Nawet nie wiem co napisać, bo nic godnego uwagi się nie działo. Shannon wróciła z RI i jest w czarnej dupie. Ale stara się jakoś przetrwać. Ale nie wierzę, że jest wstanie rozbić dominujący sojusz. Ale możliwe że uniknie rady plemienia, bo faceci z Mogoton będą chcieli podłożyć zadanie by wyeliminować z gry Shay. Georgina pokonała na RI Izzy, co wcale mnie nie cieszy. Nie chce już tego nudnego sojusz młodych z Hermosy. O ile Mike jest jeszcze spoko, to Lee a przede wszystkim Jak mnie cholernie irytują. A więc w nastepnym odcinku odpadnie Shannon lub Shay, a następnie walka o powrót przeciwko Georginie. Ech..... Nigdy nie oglądałem nudniejszego sezonu. Były gorsze edycje, ale chociaż coś mnie ciągnęło do oglądania, a tu nie ma zupełnie nic. No ale jakoś dociągnę do tego mereg'a i zaczekam na te lepsze odcinki. Mocno trzymam kciuki za Avi'ego i Toma. To są jedyni uczestnicy, którym szczerze potrafię kibicować. Ewentualnie jeszcze Shannon jest trochę godna uwagi, ale ona za to nie ma z kim grać i nie może pokazać potencjału.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości