Survivor NZ: Nicaragua E11

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E11

Post autor: Jack »

PREMIERA: 11 czerwca 2017
OGLĄDALNOŚĆ: ?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E11

Post autor: ciriefan »

Najlepszy odcinek jak do tej pory, ale nadal nudny XD

Wygląda na to, że zaczynają trochę się rozkręcać i myśleć o blindsidach, więc może się teraz nieco polepszy.

Pochwała za klasyczne survivorowe zadanie, którego już dawno nie było w US.

No i babcia Barb mi zaimponowała. Kto by się spodziewał, że to właśnie ona będzie taka żądna rozlewu krwi i będzie planować zdradę na bohaterze sezonu Sali. No no, nieźle.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E11

Post autor: Jack »

Dobry odcinek. Pewnie jeden z najlepszych w tym sezonie.

Którego klasycznego zadania nie było dawno w Survivor? Jeżeli masz na myśli ten quiz to według mnie to było beznadziejne zadanie. Takie bardzo w stylu BB - nie znasz odpowiedzi to odpadasz. W dodatku głupie pytania w stylu nad jakim oceanem się znajdujemy, albo co reprezentuje w grze ogień.
A jeśli mówisz o zadaniu "większościowym" i przecinaniu węzłów to ja za nim jakoś nie tęsknię :)

Mam nadzieję, że Barb i Shannon rozkręcą tę edycję!
Cieszę się również z tego, że Lee odpadła na RI. Jakoś go nie polubiłem.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E11

Post autor: Saw »

Niezbyt podobał mi się ten odcinek. Podwójna rada przy takim rozłożeniu sił to było morderstwo dla Mike'a. Nie miał żadnych szans by się wybronić. Kiepski pomysł produkcji. Nie dość że i tak ten sezon jest nudny i nic strategicznego się nie dzieje to dają taki twist zaraz po połączeniu. Dwóch panów z sojuszu mniejszościowego już poza grą. Dobrze że to Mike wygrał pojedynek na RI. W nim widzę większy potencjał na to by coś zdziałać. Lee był nudny. Taki typowy numerek do głosowania i nic więcej. Wiadomo tylko że był mocny w zadaniach, a tak to zbyt nie utkwił mi w głowie.
W obozie nadal nudy. Choć pochwalę Barb za starania. Kto by pomyślał że to akurat jej chodzi po głowie blindside i zdrada sojuszu. Być może ona postara się uratować ten sezon. Trzymam kciuki żeby to co mówiła doszło do skutku.
Nadal najbardziej trzymam kciuki za Toma i Aviego. Pora wykopać tych nudziarzy Salę, Nate'a i przede wszystkim Shay. Na nią to ja już patrzeć nie mogę.
Pochwalę zdanie o nagrodę. Już dawno go nie widziałem w Survie, a mam do niego sentyment.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość