Survivor NZ: Nicaragua E17

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E17

Post autor: Jack »

PREMIERA: 2 lipca 2017

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E17

Post autor: ciriefan »

Masakryczne nudy. Odcinek co chwila przewijałem. Shay mi nie szkoda, ale wolałbym eliminację Jaka.

No i jedyne ciekawe wydarzenie odcinka - babcia Barb wygrywająca immunitet <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E17

Post autor: Jack »

Zgadzam się z ciriefanem. Również musiałem przewijać ten odcinek. Już nie mogłem słuchać jak wszyscy mówili, że są dumni z siebie i z tego co osiągnęli. Ciekawe może były rozmowy o Avim. Mam nadzieję, że nikt w finale na niego nie zagłosuje :D

Tak jak pisałem w temacie ze spoilerami. Z RI ktoś powróci na tak późnym etapie gry... Uważam, że to niesprawiedliwe.

Mam nadzieję, że Barb zagłosuje razem z Natem, a nie przeciwko niemu.
#TeamBarb

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E17

Post autor: Umbastyczny »

Nom, ogólnie za duży tych odcinków na koniec zostawili :D

Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał. Babcia Barb jest moją mistrzynią, jej występy w zadaniach ogólnie były spoko, więc super, że wygrała sobie immu. Jedyny jasny promyczek tego odcinka.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E17

Post autor: Saw »

Czy ja dobrze widzę, że powrót z RI nastąpi w F4 :shock: Skoro już odbyło się zadanie o immunitet to wszystko na to wskazuje. Według mnie totalnie to przekreśla ten sezon. A osoba, która wraca ma idealną drogę do wygranej. Wystarczy wygrać jeden immunitet i już się jest w finale. Strategicznie nic nie trzeba robić. Nie wiem czy Nowozelandczycy tego nie ogarnęli czy co. No ale z RI na czymś się wzorowali jednak i chyba widzieli jak to działa. Shay już odpadła, a więc żadna strata. I tak zdecydowanie za długo tkwiła w tej grze. Nie wiele robiła, cały czas tylko powtarzała jakim to zagrożeniem jest Tom. Ale przez całą grę nie wiele zrobiła w kierunku jego eliminacji. Mike jest wielkim faworytem do powrotu. Naprawdę nie wiem kto mógłby go zatrzymać na RI. Jak wróci to ma prostą drogę do finału. Ale mimo wszystko mam przeczucie że to jednak nie on wygra.
W grze nic totalnie się nie działo. Jedyne godne uwagi to wygrany immunitet przez babcię Barb. No jestem w szoku jak ona wymiata w zadaniach. Cały czas jest gdzieś tam w czołówce, a dziś się w końcu udało. W obozie nie działo się nic. Z nudów pokazywali wyścigi krabów :? Jest sojusz Avi,Tom i Barb, a Nate jest na wylocie. Była jeszcze opcja że Nate zgra się z facetami, ale jak Barb już wygrała immunitet to los Nate'a jest przesądzony. Dziwię się że nie próbują przeciwstawić się Avi'emu i Tom'owi. Tak łatwo oddają im kontrolę nad grą. Nic wielkiego w tym sezonie już sie nie wydarzy. Niech chociaż Tom to wygra a będę zadowolony. Barb lubię, ale chcąc iść do finału z takimi rywalami przekreśla wszystko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości