Survivor NZ: Nicaragua E18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E18

Post autor: Jack »

PREMIERA: 3 lipca 2017

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E18

Post autor: Jack »

Ten odcinek wzbudził we mnie poczucie zmarnowanego czasu. Mogłem nie oglądać tego sezonu :D
W pewien sposób rozumiem decyzję Barb o głosowaniu na Nate'a, jednak nie jestem zwolennikiem tego ruchu. Teraz pozostaje mi jedynie trzymać kciuki za to, że Barb jakimś cudem znajdzie się w finałowej trójce.

Redemption Island: Nie dość, że ktoś powraca na etapie f3 - to jeszcze są to dwie osoby? Serio? Nawet Probst nie wymyśliłby takiego twistu. Teraz zacznie się walka. Wydaje mi się, że Barb i Nate mogą stać się ofiarami tego twistu.

Na końcu tego odcinka pojawiła się zapowiedź kolejnego. Uwielbiam moment, w którym Mike powiedział, że Barb nie zasłużyła na finał. Mówi to osoba, która odpadła kilka głosowań temu i powinna zająć 10 miejsce...

W każdym razie. Mam nadzieję, że w ostatnim głosowaniu jury wybierze osobę, która rzeczywiście zasłużyła na tytuł sole survivor.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E18

Post autor: ciriefan »

Co za żenada z tym powrotem dwóch osób... Strasznie mi się nie chce oglądać tych 2 ostatnich odcinków.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E18

Post autor: Umbastyczny »

Przekombinowali z tym RI. Mam nadzieję, że te osoby nic nie ugrają, ale Mike może być groźny.

Nate był nijaki i był najsłabszy z pozostałej czwórki, nie mam nic do jego eliminacji. Może z nim finał byłby łatwiejszy do wygrania, ale na niego nie zasługiwał.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E18

Post autor: Saw »

Ten sezon jest naprawdę straszny. Nie dość że nudny, to jeszcze decyzje produkcji są idiotyczne. Powrót na etapie F3 dwójki z RI to totalne nieporozumienie. Mam tylko nadzieję że ani Nate ani Mike tego nie wygra, bo to byłaby tragedia. Mam nadzieję że sojusz na finałową trójkę przetrwa i zrobią swoje. Boję się tylko że ten Mike zacznie wygrywać immunitety i przez to kogoś wytną. Mike który stwierdzi że Barb nie zasługuje na finał to będzie największe ośmieszenie sezonu. Coś czuje że w przyszłym odcinku załączy się u mnie hejt na niego. Gość który większość czasu spędził na RI ma czelność takie coś mówić. Doskonale też rozumiem teraz to czym kierowała się Barb eliminując Nate. Na początku twierdziłem że to głupie, że nie walczy i idzie na finał z najmocniejszymi rywalami. Ale teraz ma to sens, bo co dałoby jej zdradzenie dwóch mocnych sojuszników. A tak przynajmniej dalej może wierzyć we wspólny sojusz, albo i stanąć po środku i przeskoczyć do Nate i Mike'a. Więc teraz to Barb może być główną rozgrywającą. O ile oczywiście Mike nie zacznie wymiatać w zadaniach.
Jaka mi nie szkoda. No ale pożegnał się w pozytywny sposób i nawet pod koniec już tak nie wkurzał. Więc nawet ok wypadł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości