Survivor NZ: Nicaragua E19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: Jack »

PREMIERA: 4 lipca 2017

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: Umbastyczny »

Zacznijmy od tego, że Mike to straszny przymuł, wieśniak i gbur. Jego zachowanie na radzie... wtf. Dobrze, że babcia Barb ma całkiem dobra gadanę i mówiła i o nim i o swojej grze z sensem. Dobrze, że odpadł.

I zostało nam ponownie to samo F4. Z całego serca życzyłem finału Barb i w sumie Tomowi, którego bardzo polubiłem. Avi mnie momentami irytował, ale dużo bardziej zasłużył niż Nate.

No i tym sposobem mamy naprawdę świetny finał. Trzy osoby, które zagrały naprawdę dobrze. Nikt nie znalazł się w finale randomowo, jako ten zaciągnięty. Szkoda, że nie ma Shannon za Aviego, bo wtedy dla mnie skład wymarzony.

I w sumie mamy finał:
ZADANIA - TOM vs. STRATEGIA - BARB vs. SOCJAL - AVI

Choć cała trójka poradziła sobie ładnie z każdym aspektem gry.

Czekam na ten finał z niecierpliwością, bo ostatnie odcinki były dość nużące, ale jakoś się nakręciłem na tę finałową radę.

Całym sercem #TeamBarb, ale jak Tom wygra to też nie będę zły. Wygrana Aviego mnie pewnie trochę zaboli.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: Jack »

Zgadzam się z każdym słowem napisany powyżej przez Umbę.

Chciałbym, żeby wygrała Barb, ale to raczej nierealne, niestety. Dlatego trzymam kciuki za Toma. Mam nadzieję, że Avi nie otrzyma żadnego głosu.

Ogólnie nie podobał mi się twist z redemption. Powrót 2 osób na takim etapie gry? To bardzo niesprawiedliwe względem osób, które walczyły od początku do końca o miejsce w finałowej trójce. Dobrze się stało, że odpadli Mike i Nate.

Mam nadzieję, że Mike nie będzie już niczego mówić w tej edycji :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: ciriefan »

Twist Redemption po raz kolejny nic nie wniósł. Pomimo tego, że wróciły 2 osoby, to obie odpadły jedno po drugiej. No cóż.

Odcinek znowu nudny. Babcia Barb musi wygrać!

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: Anja »

Cieszę się, że Mike odpadł. Cały ten twist RI jak dla mnie bez sensu <ale jak widać nie tylko dla mnie>. Za kogo on się uważał, że w ten sposób mówił do Barb. To było w ogóle nie na miejscu, sam sobie grób wykopał. Barb go slaynęła całe szczęście.
Jeśli chodzi o Nate'a... Właściwie to za dużo nie robił w grze, ale duchem też nie był. Dlatego uważam, że F3 nieprzypadkowe i każda z tych osób zrobiła coś, co jest godne podziwu. Ze względu na jury jakie jest nie widzę szans dla Barb... Mam nadzieję, że zdobędzie może jakiś głos, wszystko zależy od FTC. Dlatego liczę z całego serca na Toma, którego polubiłam nawet podczas tej edycji. Wbrew pozorom mimo wygranych immunitetów prowadził grę pod względem socjalnym. I mimo że często w niego celowano przetrwał, a od początku wiele osób widziało w nim spore zagrożenie. Natomiast styl gry Avi'ego do mnie po prostu nie przemawia. Typowy hero, który jest miły dla wszystkich, dotrzymuje słowa blablabla. To jest dla mnie nudne, ale obawiam się, że ze względu na Salę będzie miał duże szanse. Ja nie wiem dlaczego ludzie go tak podziwiają i wręcz chcą robić, to co on mówi.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E19

Post autor: Saw »

No to kolejny nużący odcinek za mną. Nie wiem jak ja daje radę, ale jakoś ciągnę ten sezon do końca. Ta cała RI jest do niczego. Nic nie zmieniła w grze, bo też nie miała prawa. Jedynie gdyby Mike zdobył immunitet to doszłoby do jakiś przetasowań, a tak to wszystko potyczyło się tak jak powinno. Czyli Mike leci w F5, co akurat mnie cieszy. Nie miałem nic do gościa ale wkurzało mnie że był taki arogancki. To przyczepienie się do Barb żałosne. Dużo wiecej od niego osiągnęła. I co z tego że tyle dni wytrwał na RI. Kogo on tam takiego wielkiego pokonał? Chyba jedynie Lee mógł z nim walczyć w zadaniach. Jego powrót też poszedł na marne, bo jedyna nadzieją był immunitet. W F4 powtórka z rozrywki. Równie dobrze całość można było przesunąć.
W finale trzymam kciuki za Toma. Najbardziej go lubię i wydaje mi się że prowadził najlepszą grę. Niezła strategia, dobry socjal, świetny w zadaniach. Idealny kandydat na zwycięzcę. Barb i Avi'ego też lubię. Ale mniej im kibicuję. Avi trochę wkurzającą grę prowadził Nikogo nie zdradził, zawsze dobry sojusznik. Przez całą grę ani razu się nie narażał. Natomiast Barb ostatnio grała bardzo słabo i też już nie rozumiem zachwytów nad nią. Idzie do finału z dwójką z którą nie ma żadnych szans. Wiele osób jej to powtarzało, ale ona nie słuchała. Jest postrzegana jako słaba babka i nikt jej nie da wygrać. Poza tym odczuwam że tacy jurorzy jak Mike odczuwają złość że to babcia doszła dalej od niech i to nie zasłużenie. Barb mogła zaryzykować i dogadać się z Nate'm. No ale wolała bezpiecznie dojść do finału i skończyć tam jako starsza panni runner-up. Przynajmniej mi się wydaje że taki los ją czeka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości