napisy?

ODPOWIEDZ
cyathigerum
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2017, 01:29
Kontakt:

napisy?

Post autor: cyathigerum »

Cześć. Jeśli temat gdzieś jest, albo tu być go nie powinno, albo co jeszcze innego, proszę go usunąć, a na mnie nakrzyczeć, ale odpowiedzi udzielić wcześniej - obowiązkowo! Bo jestem zdesperowana.

Mianowicie, czy są gdzieś napisy do tego? Polskie, angielskie, obojętnie. Przy niektórych po prostu wymiękam, akcent mnie pokonał.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

napisy?

Post autor: MD »

Niestety nie ma, stworzenie napisów jest czasochłonne, FLS Sub Team za NZ nigdy się nie wzięło, a tbh nie wiem czy warto żeby ktoś wkładał w to swój czas, bo sezon trochę słaby, a z polskich napisów skorzysta dosłownie garstka ludzi :( Ale no do akcentu idzie się przyzwyczaić z czasem.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

napisy?

Post autor: tombak90 »

Bez obaw, koleżanko, oni tam miętolą jeden wątek przez trzy odcinki, więc w końcu człowiek by nawet po rusku zrozumiał.

PS: My tutaj nie krzyczymy. Chyba, że z ekstazy po takim wspaniałym sezonie jak wspomniany.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cyathigerum
Posty: 2
Rejestracja: 03 gru 2017, 01:29
Kontakt:

napisy?

Post autor: cyathigerum »

tombak90 pisze:
23 lut 2018, 13:34
Bez obaw, koleżanko, oni tam miętolą jeden wątek przez trzy odcinki, więc w końcu człowiek by nawet po rusku zrozumiał.
...jakby ruskie były, to ja chętnie ;)

No nic, dzięki za odpowiedzi.

Głucha
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2017, 22:33
Kontakt:

napisy?

Post autor: Głucha »

Fajnie by było, gdyby były angielskie do każdego survivora, trochę mnie dziwi, że nie robią ich za granicą, w końcu nie każdy tam wszystko słyszy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość