Alina

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

lukaszk pisze:Oby Alina grała tak dobrze, jak Amanda, ale żeby była lepsza na finałowych radach :wink: Wiecie co, ona mi strasznie kogoś przypomina, ale żadną z tych osób, o której mówicie. Nie mogę sobie przypomnieć kogo...
Mi Alina również kogoś przypomina. Wydaje mi się, że tę twarz widziałem wiele razy, ale kompletnie nie wiem z czym mam ją skojarzyć :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No dokładnie. Też mam wrażenie, że widziałem ją milion razy, ale nie pamiętam skąd...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.youtube.com/watch?v=gTUgw_--GOc jest w niej coś bardzo intrygującego i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Chciałbym, by zaszła daleko. Wydaje mi się, że jest trochę wredną bitch, ale oczaruje wszystkich swoją słodkością.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Widzieliście jej filmiki z Panderosy? Kurde, ona jest mega fajna! Bardzo podoba mi się jej podejście i zachowanie :) Na pewno nie zagłosuje na najlepszego gracza, a nie na kogoś, kto jej nie zdradził. Moja ulubiona zawodniczka z tej edycji. Szkoda, że już odpadła :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

łukasz daj linka xd bo nie mogę znaleść na yt xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://survivorsucks.com/topic/49735/t/ ... l?page=131

W tym temacie jeden z użytkowników zamieszcza filmiki. Trzeba tylko trochę poczekać po wciśnięciu play, zaczynają grać jak się troszeczkę naładują :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Łukasz dzięki
widać że alina nie ma zalu o to i nie zachowuje się jakby to był koniec świata :)
szkoda na prawdę szkoda że nei pograła dłużej, z chęcią zobaczyłabym ją jeszcze raz

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ciekawy fakt związany z odpadnięciem Aliny, jest 300 uczestnikiem który został wyeliminowany :) (tak słuchałam jej wywiadu z surv oz) :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

I to z hukiem, bo przy okazji jest pewnie osobą z największą ilością głosów na jednej radzie :p Albo chociaż w czołówce.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

kobieta z najwyższą ilością głosów :wink: i jest pierwszą osobą którą odpadła w 22 dniu gry :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Właśnie odświeżam sobie stare sezony (wszystko lepsze niż WA) i skończyłem oglądać S21 i tak się zastanawiam nad Aliną i jej relacjami z pozostałymi. Dlaczego wszyscy się tak jej czepiali? W sumie dziewczyna nic takiego nie robiła: nie grała agresywnie, chciała się jedynie bić w grupę, a jednak większość miała z nią problem. Co w niej takiego było?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Myślę, że wszystko rozbijało się o Brendę, która rozdawała karty dopóki Ala była przy życiu. Miała na nią focha za skumanie się z Shannonem i zagłosowanie na nią w drugim epie. A ponadto, nauczeni doświadczeniem ze wszystkich występów Brendy, wiemy, że nie lubi ona ładnych blondynek z niebieskimi ślipiami :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość