Alina

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Alina

Post autor: ctoria »

Obrazek

Alina Wilson (23)

Plemię - La Flor

Zawód (zajęcie) - studentka sztuki

Powód do dumy - ukończenie w sześć dni 30 milowej wspinaczki, po tym jak pies prawie odgryzł mi palce.

Życiowa inspiracja
- Paris Hilton - żartuję. Nie cierpię takich pytań ponieważ jestem poruszona i zainspirowana przez wielu ludzi.

Hobby
- podróżowanie, wspinaczka, nurkowanie, jeżdżenie na rowerze, fotografia, scrapbooking.

Co Cię denerwuję
- ludzie którzy kochają swój głos i tacy którzy nazywają mnie "sun" bądź "sweetie".

3 słowa Cię opisujące
- kreatywna, zdreterminowana, słodka.

Do jakiego Survivor'a jesteś najbardziej podobna
- jestem jak Stepheni, ponieważ lubię współzawodniczyć i jestem wysportowana. Ozzy'm ponieważ ciężko pracuję, i czasami myślę o sobie jako o Amandzie - mam tendencję to zbytniego zaufania innym.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Moim zdaniem zapowiada się dobrze. Jest słodka, ale nie lubi, gdy nazywa się ją słodziakiem. Zdeterminowana - super. Mieszanka Steph, Ozzy'ego i Amandy - może okazać się super. Mam nadzieję, że to będzie lepsza wersja Colleen z Borneo :)

Guest

Post autor: Guest »

Zapowiada siê na ostr± zawodniczkê, która potrafi walczyæ. Piszê, ¿e ma tendencjê do zbyt du¿ego zaufania - mam nadziejê, ¿e zaufa w³a¶ciwym osob±.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Mi tu wygląda na cold bitch, z pozoru miła a wbije ci nóż w plecy - ale to bardzo dobrze :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja mam nadzieję że nie okaze się drugą Amandą
leszpa cold bitch jak wiecznie przepraszająca panna :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ta słodycz może jej albo pomóc albo zaszkodzić. Mam wrażenie, że będzie jedną z pierwszych osób do eliminacji. Pierwsze rady to może być dla niej dość trudny czas, lecz jeżeli znajdzie jakiś dobry sojusz może wylądować w okolicach finału.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Alina

Post autor: Vogue. »

nie cierpię sweet zawodniczek, nic nie wnoszących do gry. mam nadzieję, że okaże się ciekawym charakterem, a nie 'dodatkiem' dla tej edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i nie będzie tylko słodziakiem. Jeżeli chce być taka jak Steph to już teraz trzymam za nią kciuki, jednak chyba ciężko będzie jej się przebić :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Steph nikt nie przebije, choćby się nie wiem jak starała

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pewnie masz rację, że Steph nikt nie przebije. Trudno będzie komukolwiek zostać taką bohaterką.

Guest

Post autor: Guest »

Historia Steph z Palau jest jedyna w swoim rodzaju i mam nadziejê, ¿e nigdy siê ju¿ nie powtórzy, poniewa¿ dla mnie ciekawsz± rozgrywk± jest walka dwóch plemion... Alina bardziej przypomina mi Amandê ni¿ Steph.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Podobna jest trochę do Jenny M.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Allie pisze:Historia Steph z Palau jest jedyna w swoim rodzaju i mam nadzieję, że nigdy się już nie powtórzy, ponieważ dla mnie ciekawszą rozgrywką jest walka dwóch plemion... Alina bardziej przypomina mi Amandę niż Steph.
Producenci raczej nie dopuściliby do sytuacji jaka miała miejsce w Palau.

Mi też Alina przypomina Amandę. (Nawet mają imiona na tę samą literę :wink:)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Oby Alina grała tak dobrze, jak Amanda, ale żeby była lepsza na finałowych radach :wink: Wiecie co, ona mi strasznie kogoś przypomina, ale żadną z tych osób, o której mówicie. Nie mogę sobie przypomnieć kogo...

Guest

Post autor: Guest »

survivorfan pisze: Producenci raczej nie dopu¶ciliby do sytuacji jaka mia³a miejsce w Palau.
Nie chce tu spoilerowaæ, dlatego dodam jedynie, ¿e te¿ mam tak± nadziejê :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości