Ben

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Ben

Post autor: ctoria »

Obrazek

Ben "Benry" Henry (24)


Plemię - La Flor

Zawód - Club Promotor

Powód do dumy - prowadzenie dwóch biznesów w tak młodym wieku

Życiowa inspiracja[/color] - mój ojciec Henry za sukces w biznesie, oraz mój przyjaciel Matt Oka, który został sparaliżowany w wypadku. Jego determinacja jest dla mnie inspiracją.

Hobby
- jazda na snowboardzie, architektura krajobrazu, i imprezy z gorącymi dziewczynami

Co Cię denerwuję
- chrapanie, osoby udające, że znają sławnych ludzi i flakes (jak ktoś wie, niech da znać)

3 słowa Cię opisujące
- lubiący kontrolę, lubiący współzawodniczyć, szalony

Do jakiego Survivor'a jesteś najbardziej podobny
- Wygrywający - oni wygrali !

Powód bycia w Survivor
- dominacja i pokazanie światu jak to jest być mistrzem (omg)

Dlaczego myślisz, że zostaniesz sole survivor - jeśli dobrze wyglądasz - czujesz się dobrze. Jeśli dobrze się czujesz - dobrze grasz. Jeśli dobrze grasz, dostajesz zapłatę w dobrze.

Guest

Post autor: Guest »

Sympatyczna twarz, koszmarnie g³upie odpowiedzi na pytania, ¶wiadcz±ce o nadmiernej pewno¶ci ciebie. Na razie wygl±da na to, ¿e bêdzie takim pustym miê¶niakiem. Mam nadziejê, ¿e osoba Bena, zaskoczy mnie pozytywnie. Pamiêtam, ¿e niektóre osoby (szczególnie m³odzi mê¿czy¼ni) przechwalaj± siê, a potem okazuj± siê ca³kiem normalni. Niew±tpliwie wygl±da na jednego z najsilniejszych zawodników.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jak dla mnie typowy pustak - to wynika z jego wypowiedzi. Porażka. Oby odpadł na początku. Albo nawet w środku. Byleby nie męczył mnie jak Adam w Cook Islands, bo do dzisiaj źle wspominam tamten sezon i to głównie przez niego.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja myślę, że będzie w sojuszu mającym przewagę u młodych i może zajść całkiem daleko

Guest

Post autor: Guest »

^O ile twist w grze nie pozbawi go przewagi liczebnej lub jego sojusznicy nie pozbêd± siê do przed po³±czeniem.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

aj no a ja wyskocze z tym że jest na co popatrzeć :wink: dla samego wygladu moze siedzieć w grze :wink:
i choć za Brettem z 19 moze nie przepadałam, ale on mi go przypomina właśnie przez ten uśmiech :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Tak, Allie, przeczuwam że pomieszanie plemion nastąpi, i wtedy będzie ciekawiej - podobnie było w Gabonie, w pierwotnych plemionach (które praktycznie były starzy vs. młodzi) był sojusz czworga(Marcus, Charlie, Corine i Jacquie) a po zmianie drużyn wszystko się pomieszało, co nie doprowadziło do monotonii

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Macie rację - głupie odpowiedzi na pytania. Nie wiem co o nim myśleć. Nie wydaje się być "sympatyczny", ale na pewno będzie jednym z silniejszych ogniw. Do przemieszanie plemion powinien bez problemu wytrzymać :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Ju¿ zbyt dawno nie by³o przemieszania plemion. Mam nadziejê, ¿e w³a¶nie w tej edycji producenci o tym twi¶cie nie zapomn± i bêdziemy mieli okazjê zobaczyæ jak zadzia³a dla Bena. Da mu jeszcze wiêksz± w³adzê, czy mu j± odbierze.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też mam nadzieję, że powróci przemieszanie plemion. Wydaje mi się, że tylko ten twist może uratować plemię Espada.

Guest

Post autor: Guest »

^ oraz sprawiæ, ¿e bêdziemy mieæ bardziej ró¿norodne sojusze. I po po³±czeniu nie bêdzie dominacji m³odszych zawodników, lub straszych.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

i tak pewnie się połączą znów w oryginalne sojusze plemion, wątpię że młodzi tak świetnie będą się dogadywać ze starszymi, jedynie w wypadku gdy będą potrzebowali przewagi liczebnej i będzie konieczność przeciągnięcia kogoś do siebie

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

słonko pisze:aj no a ja wyskocze z tym że jest na co popatrzeć :wink: dla samego wygladu moze siedzieć w grze :wink:
zgadzam się :D.
a tak na serio to jedyna odpowiedź, która mi się spodobała to do kogo jest podobny - do zwycięzców. ale poza tym... ładna buźka i tyle. może będzie przynajmniej silny fizycznie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.youtube.com/watch?v=KkmxnF75uHk - w tym wywiadzie robi lepsze wrażenie, może jednak nie będzie zły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości