Jane

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Jane

Post autor: ctoria »

Obrazek

Jane Bright (56)

Plemię - Espada

Zawód - treserka psów

Powód do dumy - wygranie BIS (Najlepszy pies wystawy)

Hobby
- jazda na nartach i nartach wodnych, wystawy psów

Co Cię denerwuję
- ludzie leniwi

3 słowa Cię opisujące
- szalona, odważna i szczera

Do jakiego Survivor'a jesteś najbardziej podobny
- Rupert ponieważ był uroczy, jednak uważam, że jestem od niego mądrzejsza.

Powód bycia w Survivor
- To win America over

Dlaczego myślisz, że zostaniesz sole survivor - wszyscy mnie lubią i szanują. Plus będę dla nich "słabeuszem"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W moim odczuciu jedna ze słabiej zapowiadających się zawodniczek i jedna z pierwszych do odstrzału. I kolejna osoba wskazuje Rupert'a...

Guest

Post autor: Guest »

Mam podobne odczucia. albo odpadnie na pocz±tku(wiêkszo¶æ przypadków tak koñczy), albo podl±czy siê pod dobry sojusz, który bêdzie j± ci±gn±³ do koñca (np. Jan, Scout)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a mi ona się spojarzyła z Jane z Tajlandii :D
nawet są trochę podobne do siebie :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Coś tam powiedziała w tej ogólnej zapowiedzi, nie zbyt przypadła mi do gustu, mam nadzieję że odpadnie na początku bo nie widzę w niej potencjału na dobrego gracza

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się ze słonko. Mi też przypomina Jen. Mam nadzieję, że nie będzie tak irytująca i nie będzie wyprawiać pogrzebu zdechłym ptakom.

Guest

Post autor: Guest »

My¶le ¿e jest niedoceniana. Wydaje mi siê, ¿e zrobi kilka ciekawych rzeczy w programie, i podobnie do Sandy z Tocantins bêdzie charakterystyczna i daj±ca siê zapamiêtaæ.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.youtube.com/watch?v=eLiT88LsUew - haha jest bardzo zabawna :) ale nie wróżę jej kariery, chyba że przeleci poza radarem

Guest

Post autor: Guest »

Jane jest jedyn± osob± na temat, której najmocniej zmieni³am zdanie po pierwszym odcinku. Porównywa³am ja wcze¶niej do Jan, a ona zaskoczy³a mnie. Wygl±da na to, ¿e bêdzie bardzo zaradn± i pracowit± osob±, przynajmniej je¶li chodzi o prace w obozie. Poza tym potrafi my¶leæ. Po tym jak w trzeciej edycji Kim[o ile dobrze pamiêtam] rozpali³a ogieñ za pomoc± soczewki, zawsze mnie dziwi³o, dlaczego tak ma³o osób korzysta³o z tego pomys³u. [pomimo tego, ¿e w plemieniu bardzo czêsto jest przynajmniej jedna osoba, która ma okulary] Brawo dla Jane! Przez pierwsze trzy dni zrobi³a wiêcej ni¿ Jan przez 38 dni. :D

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Allie pisze:Jane jest jedyną osobą na temat, której najmocniej zmieniłam zdanie po pierwszym odcinku. Porównywałam ja wcześniej do Jan, a ona zaskoczyła mnie. Wygląda na to, że będzie bardzo zaradną i pracowitą osobą, przynajmniej jeśli chodzi o prace w obozie. Poza tym potrafi myśleć. Po tym jak w trzeciej edycji Kim[o ile dobrze pamiętam] rozpaliła ogień za pomocą soczewki, zawsze mnie dziwiło, dlaczego tak mało osób korzystało z tego pomysłu. [pomimo tego, że w plemieniu bardzo często jest przynajmniej jedna osoba, która ma okulary] Brawo dla Jane! Przez pierwsze trzy dni zrobiła więcej niż Jan przez 38 dni. :D

Zgadzam się, Jane zrobiła bardzo dobre wrażenie w pierwszym odicnku, oby tak dalej...

A co do rozpalania ogniska to jeszcze chyba Michelle w Fiji także użyła czyiś okularów

Guest

Post autor: Guest »

^ Tak. O ile dobrze pamiêtam to by³y okulary Yau. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jane mi się spodobała. Jak sam mówiła, myślała, że ludzie będą ją mieli za niewykształconą wieśniaczkę, jednak zabłysnęła rozpalając ogień. Teraz jej plemię wyszło na plus, bo miało i ogień i medalion mocy.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Obawiam się, że na tym ogniu jej pozytywy się skończą, obym się mylił:wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Może czymś zabłyśnie. Twierdzi, że jest mądrzejsza od Ruperta :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość