Kelly S

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Re: Kelly S

Post autor: Vogue. »

jeśli porównuje się do Elizabeth to ja już tej pani podziękuję, nie cierpiałam Elizabeth, w ogóle nie podobała mi się jej gra. ale zobaczymy, może zmienię zdanie :).

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

survivorfan pisze:Macie rację przydałyby się osoby, które utrwaliłyby się w pamięci na długie lata. Kelly S. z twarzy przypomina mi Meghan z "The Amazing Race" :wink:
o widzisz, rzeczywiście podobna
i liczę na to że jednak 'stereotyp' blondynki nie zadziała w jej przypadku

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że pokaże klasę jak np. Sugar.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale Elisabeth też pokazała klasę :) Jedna z moich ulubionych zawodniczek w historii, powinna być w Herosach zamiast np. Candice :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.youtube.com/watch?v=gRmp3IUIJMc - wydaje się być słodką idiotką, mam nadzieję, że się mylę, bo jest śliczna i że zajdzie daleko :) po obejrzeniu filmiku Elisabeth mi nie przypomina :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Haha mówcie co chcecie, ale ja ją uwielbiam :D Chyba najbardziej w tym sezonie, bo wszyscy są w nim tragiczni. I może lubię ją dlatego, że jej nie pokazują (jakby pokazywali, może bym jej nie lubił) :P Wygląda na słodziaka :) No ale trzeba przyznać, że coś osiągnęła. Jej pierwszy confessional jest ogromnym wydarzeniem i jest o wiele bardziej komentowany, niż oddanie immunitetu Sash'owi! Na dodatek jej "milk your milk" robi karierę :D Normalnie padam ze śmiechu jak czytam komentarze na zagranicznych forach. Jej jedyny confessional, a już będzie należał do jednych z najbardziej zapamiętanych tesktów. Porównywane jest to do "Eat your rice" Crystal. Hahaha no nie mogę, takie polewki :P Kelly S. do boju! Czekamy na kolejne błyskotliwe wypowiedzi!!! :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Mnie osobiście wypowiedź tego pustaka zażenowała, już wolałbym aby miała niebawem odpaść po cichu, bez żadnej wypowiedzi

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie wiadomo, czy jest pustakiem. Przecież jej nie znamy i jej nie pokazują, a pokazali jedną niefortunną wypowiedź :wink: Każdy czasem powiedział coś głupiego :P Uważam, że oni specjalnie chcą ją w ten sposób pokazać. Jednak dlaczego, zdradzę dopiero po jej odejściu bądź wygranej (chyba, że ktoś przeczyta wcześniej w spojlerach) :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

http://www.youtube.com/watch?v=qhc60wRjGbk Ach, niezapomniany confessional :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Człowieku, jaki jest sens oglądania tego sezonu znając jego przebieg? jak dla mnie to porażka, a ty ciągle nawijasz o tych spoilerach

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A co Ci przeszkadza to, że czytam spojlery? Mi to nie przeszkadza w oglądaniu programu, nadal mnie interesuje. To, że ty tego nie lubisz, to nie znaczy, że wszyscy tak mają. To jest temat o Kelly S. a nie o mnie, więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia, co do naruszania regulaminu, napisz mi na priv. A o ile mi wiadomo, nigdy nie zdradziłem żadnego spojleru w temacie niespojlerowym.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zabawne jest, że Kelly jest gwiazdą Ponderosy - w grze nie miała prawie wogóle airtime'u, a w filmikach z Ponderosy jej confessional jest co 10 sekund. Czyżby zadośćuczynienie edytorów? W końcu możemy ją poznać i zobaczyć, że wie, o czym jest gra, zwłaszcza gdy wraz z Marty'm obmawiała jej dalszy możliwy przebieg :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości