Hisardot Israeli "Survivor"

ODPOWIEDZ
Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Hisardot Israeli "Survivor"

Post autor: Szewik »

Polecam wszystkim którzy skończyli oglądać wszystkie edycje surva amerykańskiego i mają niedosyt;p


Edycja jedna z lepszych jaką oglądałem, spodoba się szczególnie tym którzy narzekają na małą ilość pokazywanych akcji tego co się dzieje w obozie. Odcinków jest aż 26, uczestników 20 :D Realizatorzy postarali się pokazać każdego w równym stopniu, choć wiadomo ciekawsze osoby miały więcej conf.. Bardzo dużo zadań, większość mi się podobała, kilka ściągniętych z edycji amerykańskich.. Cast znakomity, 2 czy 3 osoby to strategiczni debile reszta się wykazywała inteligencją więc było ciekawie :D Kilka ciekawych twistów, których nie widziałem w oryginalnym survie tez ubarwiły mi oglądanie.

a no i przede wszystkim przepiękne uczestniczki, Mariny tyłeczek przebił bezapelacyjnie ten Chelsea xd

Jak ktoś chce to można obejrzeć z napisami ENG, jakość obrazu średnia, ale nie chciało mi się szukać gdzie indziej..


http://www.youtube.com/watch?v=oouzLyqY ... 967668E076

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe edycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości