Survivor UK 1-2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor UK 1-2

Post autor: tombak90 »

Obrazek

Oba sezony walają się wciąż po youtubie i właśnie obejrzałem, więc dodaję - może ktoś oglądał lub obejrzy (http://www.youtube.com/user/survivorukx), Zapraszam do dzielenia się "wrażeniami".

---------------------------------

Pierwszy sezon brytyjskiego Survivor nakręcony został na wyspie Pulau Tiga w Malezji i był emitowany od maja do lipca 2001. Gra trwała 40 dni i wzięło w niej udział 16 uczestników podzielonych na dwa plemiona. Program prowadził Mark Austin.

Uczestnicy:

Helang (orzeł): Jennifer "JJ" Adams, Uzma Bashir, Adrian Bauckham, Simon Dunkley, Andy Fairfield, Charlotte Hoborough, Jayne Meyler, James Stroud.

Ular (wąż): Jackie Carey, Nick Carter, Mick Easton, Pete Farrar, Eve Holding, Zoe Lyons, Sarah Odell, Richard Owen.

Po połączeniu plemię otrzymało nazwę Sekutu.


Obrazek


-----------------------------

Drugi sezon nakręcony został w Panamie, na archipelagu wysp Bocas del Toro. Emitowany był od marca do maja 2002. Tym razem gra trwała 37 dni, wzięło w niej udział 12 osób, a prowadzącym był Mark Nicholas. Do połączenia, plemiona nie otrzymały nazw. W tym sezonie wprowadzona została nowa zasada - o zwycięstwie decydowało nie tylko sześcioro sędziów, ale też widzowie, którzy poprzez głosowanie telefoniczne, oddali w finale na żywo siódmy, kolektywny głos.

Uczestnicy:

Wyspa Północna: Drew Agger, Meeta Bose, Alastair Brogan, Helen Carney, Tayfun Kadioglu, Dave Porter.

Wyspa Południowa: Lee Capon, John Dalzell, Jonny Gibb, Bridget Griffiths, Sarah McCombie, Susannah Moffatt.

Po połączeniu plemię otrzymało nazwę Columbus.

Obrazek[/b]
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 18:34 przez tombak90, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W bonusie recenzja dla tych, którzy jeszcze nie oglądali: Pierwszy sezon mogę z czystym sumieniem polecić. Nastawiałem się na kaszanę, bo wiadomo, pierwszy i w dodatku nieamerykański, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Jest sporo życia obozowego, podobnie jak w pierwszych sezonach USA, ale oprócz tego dużo strategii, blindsidów i trochę czarnych charakterów. Większa część sezonu kompletnie nieprzewidywalna. Do minusów można zaliczyć kiepski poziom realizacyjny, sztywnego prowadzącego i - jeśli kogoś obchodzą zadania - wyraźne "inspiracje" amerykańskim Borneo. Ale jeśli chodzi o akcję i ilość aktywnych strategów, to amerykańska jedynka się chowa.

Drugi sezon jest, tak dla kontrastu, nudny, że ojapie**olę. Zadowoleni będą tylko ci, którzy lubią nieustanne pokazywanie życia obozowego i gadanie o wszystkim i niczym, byle tylko nie o strategii, mimo że rada tuż tuż. Akcja do bólu przewidywalna, jedyny plus, jaki przychodzi mi do głowy to sympatyczny cast - tak sympatyczny i kulturalny, że aż... prowadzący na reunionie cisnął z tego bekę.

I kilka słów dla tych, którzy oglądali: Sezon 1: Moim faworytem od pierwszego odcinka był Richard - był najlepszym strategiem, mądrze wszystko rozplanował i w odpowiednim czasie organizował blindsidy. Szlag, że przerypał na samym końcu tuż przed finałem. Uwielbiałem Zoe i Jackie - były tak przebiegłe i paskudne, że aż ciekawe;p Zoe została po programie satyrykiem, ma babka talent, cisnąłem z jej tekstów w każdej konfie:D Generalnie plemię Ular było dużo ciekawsze - może oprócz plującej hejtem i frustracją Eve i świętym/śniętym Pete'm. Już na etapie plemiennym było u nich na radach ciekawie - blindsidy Nicka i Sary zaskakujące i dobrze zorganizowane. Helang lubiłem mniej - to takie trochę plemię heroes dla kontrastu z Ular - villains. Szkoda mi było JJ, ale nie umiała się zamknąć, więc dostała to, czego mogła się spodziewać (czy tylko mi łudząco przypominała Sue Hawk?). Andy i James byli ok, ale trochę nudni jak dla mnie - może poza wk*rwami Jamesa i jego pojazdami na prowadzącego. Za to uwielbiałem Charlotte - była takim słoneczkiem z zaraźliwym uśmiechem. Jackie i Richard bardziej zasługiwali na wygraną od niej, ale i tak nie jestem zły, że wygrała:) Niepotrzebnie ją zlekceważyli, a i ona dokonała dobrego ruchu w F3 - wybierając Jackie do finału, a wcześniej udupiając Richarda mówiąc Jackie o tym, co powiedział Pete'owi przed odejściem i sprytnie chciał kupić sobie jego głos.

Sezon 2 - O k*rwa, ale się męczyłem oglądając ten sezon. Przed mergem zawsze było wiadomo kto wyleci,a po nim mogłem już dokładnie przewidzieć kolejność do finału. Jedyna niespodzianka sezonu to wygrana przez Susannę immunitetu w F3, bo tak to by odpadła. Ale do końca trzymałem za nią kciuki, mimo, że przez tyle czasu nie udało jej się ogarnąć, że dwóch Johnów ma za jej plecami sojusz. Jakoś tak mi podpasowała najbardziej w tym nudnym sezonie. Lubiłem też Bridget - taka nieogarnięta, że aż śmieszna ("nikt z nas nie ma sojuszu, ja nic o tym nie wiem":p) Szkoda, że nie ogarnęła, że lepiej jest zrobić przeskok, może chociaż to wprowadziło by trochę nieprzewidywalności. Jonny'ego lubiłem najmniej z F4, był fałszywy jak bura sucz. Miałem nadzieję, że nie wygra, ale cóż... Trzeba mu przyznać, że taktycznie był najlepszy, do spółki z Johnem. U czerwonych lubiłem Alastaira, ale wiadomo było, że ma prze*ebane. Drew i te jej groźby, że zdemoluje obóz jak na nią nie zagłosują - hahaha, żenada. Szkoda, że Tayfun odpadł tak szybko - w normalnym sezonie bym go nie polubił, ale tutaj miałem nadzieję, że coś namiesza albo przynajmniej będzie się z kogo pośmiać. On i to jego zdziwienie, że maczeta nie chciała dryfować :lol: Ja pi**dolę, skąd oni go wytrzasnęli:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK

Post autor: Meciek »

Pojawiły się plotki, że Survivor UK powróci w przyszłym roku na Channel 5 (kanale, który emituje obecnie Big Brothera UK)

Pojawiło się też konto na twitterze, nie wiem na ile jest to prawdziwe (w sensie plotki).

https://twitter.com/SurvivorUKon5

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor UK

Post autor: tombak90 »

Ale z Ciebie trolejbus, Mecieju. Już myślałem, że wreszcie ktoś to obejrzał i mi powie, czy wiedźma Zoe rzeczywiście da się lubić, czy to tylko ja jestem taki nienormalny, że jest jedną z moich top postaci w światowych surwajworach.

Ale nowiny niesiesz radosne, więc mam nadzieję, że ploty się sprawdzą i nie są wyłącznie wymysłem jakiegoś naszego znudzonego odpowiednika znad Tamizy, którego rozmarzyło udane zmartwychwstanie kangurzej serii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „UK”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości