Ogólnie o The Amazing Race

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Polecam ci oglądniecie TAR Australia 1, zobaczysz jak takie tereny podobałby się parom ;d

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Roxy pisze:Polecam ci oglądniecie TAR Australia 1, zobaczysz jak takie tereny podobałby się parom ;d
Ja wiem, że w Australii to niby po angielsku mówią, ale ja tego angielskiego nie jestem w stanie zrozumieć :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Spokojnie można ich zrozumieć :) Przynajmniej ja nie miałam z tym problemów, no czasem wiadomo mają swoje zwroty, ale fajnie się ogląda i wiadomo o co chodzi :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Zacząłem ściągać i widzę, że odcinek 8 ma tytuł "Polish Nightmares". Nie ma bata, muszę to zobaczyć.

Akashi
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Akashi »

Hm... Nie wiem czy trafiłem w dobry temat, ale zostałem przekierowany na tą stronę. Zauważył ktoś, że na AXN Spin emitowany jest TAR oraz Survivor? TAR'u w języku polskim nigdzie nie dostaniemy, jedynie jedna edycję, więc czy nie byłoby dobrym pomysłem nagrywanie tego i umieszczenie w necie? Sam bym się za to zabrał, ale nie mam tego kanału. Ktoś z nagrywarka bez problemu mógłby się tym zająć i sprawdzić radość mi i innym :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widziałem kiedyś, że emitują tam TAR i Survivor, ale kiedyś robili to codziennie o 6:00. Trochę nieludzka pora :) Ja nie mam AXN Spin, więc nie pomogę, niestety.

Akashi
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Akashi »

Jeśli ktoś ma nagrywarkę to nawet telewizor nie musi być o tej porze włączony :wink:

lidna
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: lidna »

Witam. Na pewno wszyscy fani The Amazing Race zauważyli że bardzo brakuje napisów pl. Utworzyłem wątek z prośbą o tłumaczenie tego serialu. Czym więcej osób dopisze się do prośby - uzupełni o ciekawe informacje ten wątek tym większa szansa że jakaś grupa zacznie tłumaczyć ten serial. Podaje namiar (kropki zastąpiłem kreskami): forum_napisy24_pl/viewtopic.php?f=14&t=210

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

gdzie mozna ogladac amazing race? ktory sezon najciekawszy?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jeżeli pytasz o edycje amerykańskie to na pewno najciekawsze są te pierwsze edycje. Bardzo lubię 7 edycję, 10 czy 11 (all-stars). Później bywało różnie. Według mnie ciekawe były 11,12,14,17,20.
W 11 i 23 amerykańskiej uczestnicy odwiedzili Polskę.

A oglądamy po angielsku na różnych stronach.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ku ku. Złe wieści. Cuchnie mi to trochę i mam nadzieję, że Survivor nie będzie następny.
http://www.reality-tv.pl/2016/05/18/jes ... more-22323
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kolejny sezon prawdopodobnie emitowany będzie gdzieś w mid-season, czyli od stycznia.
Zobaczymy jak sobie poradzi McGyver w paśmie "TAR".

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Ogólnie o The Amazing Race

Post autor: tombak90 »

A ci to już kompletnie padli, czy da się jeszcze coś uratować?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ogólnie o The Amazing Race

Post autor: Jack »

Czekają na poprawę sytuacji Covidowej, aby wznowić nagrania do sezonu 33.

Na początku roku 2020 udało im się nagrać 3 odcinki tej edycji. Jednak produkcję wstrzymano z wiadomych względów. Stacja chciała, aby wznowiono produkcję w 2021, jednak producenci nie chcą zrobić edycji z etapami tylko po USA, więc czekają na poprawę sytuacji.

Nie wiadomo czy produkcja zostanie wznowiona od 4 etapu, czy zrekrutują inne pary do programu. Właściwie można powiedzieć, że prawie nic nie wiadomo co dalej :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ogólnie o The Amazing Race

Post autor: Jack »

Nagrania zostały wznowione.

Według informacji jakie można znaleźć w Internecie, program najprawdopodobniej będzie realizowany od początku. Część drużyn (jednak nie wszystkie) pozostaje niezmieniona.

Według różnego rodzaju spoilerów drużyny z USA udały się do Europy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Amazing Race”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości