Big Brother Australia

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Roxy »

przyłączam sie do pytania Jacka :D gdzie można oglądnąć :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Meciek »

Mam link do premiery, wyślę wam na pw

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: ciriefan »

Też poproszę :)

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Kamel »

bardzo dobre dwa odcinki na razie, nie pamietam kiedy ostatnio widzialem taki dobry BB, za niektore osoby ludzie robiacy w castingu powinni dostac jakas premie. Angela <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Meciek »

12x02-12x03

No, to łącznie do gry doszło 8 nowych osób, myślę, że poznamy ich lepiej wraz z biegiem sezonu, bo na razie jest ich tak dużo, że ciężko pokazać każdego.

Dalej moją faworytką jest Angela, która jest świetną decyzją castingową. Jej dramy o herbatę przypominają mi złote czasy BBUK. xD Talia zapowiada się na villaina tego sezonu, plus jest dobra w zadaniach, więc też jej kibicuję.

Sezon póki co trzyma poziom, jestem ciekawy jak będą wyglądać odcinki kiedy nie będziemy musieli poświęcać czasu na wprowadzenie kolejnych mieszkańców.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Duncan »

Pierwsze trzy odcinki super! Angela Marissa Talia póki co najlepsze <3 Oby tak dalej 😄

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: MaciekRS »

Obejrzałem pierwszy tydzień i generalnie nie zachwyciło.
a) sam koncept programu. Silnie edytowana gra w której zwycięzcę wybierają widzowie. Nie wierze w widzów i nie wierze w to że dobrze wybiora na końcu. Mam cichą nadzieję że się będę mylę ale szczerze w to wątpię.
b) na razie nie toczy się tam gra, nie ma strategii a i ludzie jakoś nie wciągają.
Będę oglądał dalej ale idzie mi to jak krew z nosa, mam 6 odcinków nieobejrzanych i jakoś ciężko mi się za to zabrać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Maw »

Ja bym chciał obejrzeć, ale nie mam dużo czasu, a ta ilość odcinków i uczestników (!!) odstrasza, więc chyba jak na razie sobie odpuszczę. 💔

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Roxy »

Nadrabiam pomału odcinki i niech mi ktoś wytłumaczy jedno xd ten twist z tym że Angela nie odpadła, był zaplanowany dla kogokolwiek kto na tamtym etapie by odpadł, czy zrobili to dla niej? bo przyciąga widzów? Nie mówię, bo dostarcza rozrywki i jeszcze myśli strategicznie, ale to wygląda jakby to pod nią było zrobione :lol:

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: MaciekRS »

A czy to ma znaczenie? Przy tym sposobie edycji to jest pytanie typu co było pierwsze jajko czy kura. Czy twist był dla Angeli czy też ma taki wspaniały edit bo to ona jest beneficjentką twistu.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Roxy »

może dla ciebie nie, ale ja jestem ciekawa ;) jeżeli ktoś wie to będę wdzięczna za odpowiedź :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Meciek »

No niestety nie wiadomo i raczej nigdy się nie dowiemy, bo kiedy program nagrywany jest wcześniej to ciężko powiedzieć jak było naprawdę : /

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: Meciek »

Stacja zamówiła kolejny sezon - planowo ma się odbywać w czasie październik - grudzień.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: MaciekRS »

Skończyłem oglądać tydzień 4 i to jest raczej najgorsza edycja BB którą kiedykolwiek oglądałem. Jeśli widziałem coś gorszego to na szczęście wyrzuciłem to z pamięci.
BBAU oglądałem od edycji 3 oraz wspaniałej Reggie i aż żal patrzeć co się z tym programem stało? Nawet edycja gdzie dwóch panów swoimi penisami uderzało w twarz koleżanki była lepsza niż toto co nam serwują w 2020.

a) kompletnie nie ma komu kibicować, ulubieńcami publiczności pewnie miała być Angela i Kieran ale ona grała beznadziejnie a Kieran na każdym kroku pokazuje że jest kretynem
b) starają się oszczędzać i dawać dobry edit rządzącym samcom alfa bo pewnie oni będą w finale. No niestety to jest koszmarem edytowanej edycji że wiadomo kto będzie w finale i jednych na siłę się wybiela a innych nie pokazuje bo jeszcze by ich ktoś polubił
c) jeśli to miało być coś podobnego do BBUS to gdzie jest gra? Nam jej nie pokazują a z komentarzy tych co odpadli widać że nawet konkurencje nie są uczciwe.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Australia

Post autor: MaciekRS »

Skończyłem oglądać odcinek 16 i sezon który był na dnie właśnie przebił dno i spada swobodnie w jakąś czarną dziurę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość