Agent - Gwiazdy 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Chyba tak :) Chociaź edytorzy zrobili to specjalnie.
Marek miał zielone ostatnio (i jest tak w odcinku na playerze, który trochę się różni od telewizyjnego).

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Veron »

No dobra, to wybaczcie mój błąd. Niemniej jednak sojusze w takim zadaniu są na porządku dziennym. Trochę dziwi mnie ta reakcja, zachowanie rodem gimnazjalisty, którego nikt nie wybrał do drużyny. I teraz cała Cebulandia płacze nad jego losem i heroiczną postawą. Ach, ta zła Odeta! Podłe i wredne kobiety!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Ja zawsze kibicuję underdogom, dlatego byłem za Jarkiem i Markiem :)
Ale nie podobał mi się powrót Piotra na etapie f5. Trochę to było niefair.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: bobaas »

Żal, że odpadł Marek. Nie podoba mi się to, co zrobili. Kibicuję Kretowi. Niech dojdzie do finału z dziewczynami. Mam dość Alana. Kędziora mniej, ale odpadł więc nie chcę go w finale.
W tym odcinku rzeczywiście na playerze pod koniec, gdy Daria mówi, że Marek dostał czerwone to we wspomieniach pokazują ten moment i jest zielony kciuk, lool.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Eska »

Nie widziałam, jak to wygląda na playerze, ale może pokazali po prostu drugi zielony kciuk a nie ten pierwszy?

No powrót taki trochę dziwny, jednak jak się okaże, że znowu wygra ktoś kto odpadł, to będzie zabawne xD Chociaż już na koniec odcinka poprzedniego wydawało mi się, że ta eliminacja coś za sobą niesie, bo Kinga jakoś tak dziwnie powiedziała coś w stylu, że "może" ktoś odpaść.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

bobaas pisze:
19 kwie 2017, 18:00
W tym odcinku rzeczywiście na playerze pod koniec, gdy Daria mówi, że Marek dostał czerwone to we wspomieniach pokazują ten moment i jest zielony kciuk, lool.
Ten "czerwony" z ostatniego odcinka był tylko "pokolorowany" na czerwono i to niedokładnie z jednej strony. Można było dostrzec zielone kontury :D
Jeżeli Jake Vision tak będzie produkować "Wyspę przetrwania" to okaże się, że ktoś nie odpadł np. głosami 4-3, tylko w rzeczywistości 6-1 :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Kamel »

Wgl jak tak czytam komentarze do Agenta na facebooku to w większości przypadków to jest jedna wielka tragedia. Jak alan mógł to powiedzieć, jak oni mogli to zrobić, odpadła jedyna honorowa osoba bla bla. Ludzie tak bardzo potrafią nie ogarniać na czym polega ta gra, że aż się boję, że przy wyspie przetrwanie, gdzie mogą pojawić się poważniejsze zdrady i kłamstwo to ci uczestnicy nie wytrzymają fali hejtu </3.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: bobaas »

No i jest mół wymarzony skład finałowy. Już się bałem, że klątwa dopadnie Jarka, ale jednak nie :) Dziewczyna jest agentem. Stawiam na Odetę, ale Daria mnie też nie zdziwi.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: jonek95 »

Z jednej strony chciał bym żeby jarek był agentem a z drugiej żeby wygrał bo dziewczyną nie kibicuję.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Podobnie jak Bobaas cieszę się z takiego składu finału. Od jakiegoś czasu typuję Odetę i jestem na 99,9% pewien, że to ona. Każdy inny wynik będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Program może wygrać Daria. Chyba od jakiegoś czasu przewiduje, że to Odeta. Nawet na końcu odcinka był dzisiaj fragment jak mówiła, że agent nie spodziewa się, że ona wie o nim sporo.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Anja »

Dla mnie już Daria jest zwyciężczynią, od początku programu sobie dobrze radzi. Chyba nie ma osoby, która nie obstawiałaby jej jako agenta. A sojusz z agentem <Odetą> to chyba jej najlepsze posunięcie w tym programie. <3 Na swój chaotyczny sposób doszła do finału.
A Jarek mnie po prostu irytuje, jego konfy... oughh. Niby ma te swoje notatki, ale właśnie sztuką jest poradzenie sobie bez nich. Między innymi dlatego Daria jest od niego o wiele lepszym graczem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Kamel »

Wolałbym Alana w finale zamiast Jarka, który jest irytujący, a jego confy dla mnie są nużące. Ale cóż. Pozostaje trzymac kciuki, że Daria wygra. Kibicuję jej od dawna, ma ciekawy charakter, jest śmieszna, załatwia ich tam wszystkich : D. Innej opcji nie ma, w końcu OdetA(gent) nie moze wygrać.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: woytas »

Strasznie się cieszę, że Jarek jest w finale. Jak wyświetliło mu się zielone, to aż przyklasnąłem sobie głośno, a zdarza mi się to tylko przy najlepszych radach w Survie xD
Agentką zapewne jak typuję i ja i większość od dłuższego czasu jest Odeta. A wygra pewnie niestety Daria i będą mogli ją wtedy ładnie promować w TVN, bo na Jarku długo nie pociągną.
Najbardizej się bałem, że Kędzior dojdzie do finału i jakimś cudem wygra. Obie edycje wygrane przez uprzednio wyeliminowanych zawodnikó to byłby dramat.

#TeamKret

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Maw »

Ja od eliminacji Joanny tego juz nie ogladam, ale bardzo sie ciesze, ze Daria doszla tak daleko. Mam nadzieje, ze to wygra. :D Bardzo podoba mi sie jej gra i to, ze zaszla tak daleko, zawdziecza tylko sobie oraz swojej dobrej strategii. Odete obstawialem na agenta juz od samego poczatku i widze, ze nie ja jedyny, wiec troche za latwe to bylo... Calkiem fajny sezon, ale po eliminacji Joanny poza Daria nie mialem komu kibicowac.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Veron »

Mam nadzieję, że Daria to wygra. Wszyscy byle nie Kret.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości