Strona 1 z 9

: 21 paź 2016, 14:16
autor: ciriefan

: 07 lis 2016, 13:57
autor: Jack
Figura jednak nie wystąpi w "Agencie". W kolejnej edycji pojawią się natomiast: Jarosław Kret i Odeta Moro-Figurska.

: 21 lis 2016, 23:58
autor: tombak90
Czyli bitwa zwolnionych i bezrobotnych o pracę w TVN-ie. Może faktycznie chwycą się tam za łby i będzie na co popatrzeć.

Przypomniało mi się przy tej okazji, że wypada rzucić ciepłym słówkiem na temat sezonu tak zwanego pierwszego. Otóż produkcja mi się podobała. Zadania, realizacja i w ogóle klimacik był całkiem wciągający. Dramatyczna muzyczka w tle i wciąż powtarzane przez uczestników pierdy w stylu "właśnie w tym momencie zaczyna się prawdziwa gra" sprawiły, że przez chwilę nawet w to wierzyłem i nawet chciało mi się znosić kaprysy TVN Playera, na którym najpłynniej odtwarzały mi się reklamy Old Spice z tym rozwydrzonym murzyniskiem, któremu wyrastają pod prysznicem dodatkowe ręce.

Zaprzysiężenie kibicowałem Jabłecznikowi. Jej maska skapciałej cioci i nastawienie pod tytułem "aaa niech się dzieci pobawią, ja jestem ponad tym wszystkim" było mylące, a tak naprawdę grała i niewiele zabrakło do doczłapania się na szczyt. Moją sympatię zdobyła też niejaka Tamara - wydawała się pustakiem, ale jak przyszło co do czego, jej kombinatoryka całkiem mi się podobała. Polubiłem Tomka - wydawał się pustakiem, ale... echh, no dobra, on akurat był pustakiem, ale było w nim coś poczciwego, co sprawiało, że ciężko mi było mu nie kibicować. Trochę polubiłem też Sylwię, choć do tej pory nurtuje mnie na ch#j chodzić w czapce w pomieszczeniach.

Hejted: Tradycyjnie Szpak. Nietradycyjnie Królikowski. Pomijam już to, że dzięki temu "twistowi" z przywróceniem go do programu, miałem ochotę piznąć całe to arcydzieło na półkę już po drugim epizodzie. Ale to jego wieczne marmolenie o Tomku po jego eliminacji sprawiało, że aż chciało się po trzepnąć kapciem przez monitor i mieć nadzieję, że poczuje.

Paradoksalnie, najmniej interesującą dla mnie kwestią było clue programu, czyli któż ach któż jest Agentem. Nie wiem, czy uchwycenie istoty zajebistości tego motywu przerasta mnie intelektualnie, czy to po prostu było jednym, wielkim sraniem w banie, bo jak dla mnie, Pan "Definitywnie?" wcale nie zaszkodził grupie bardziej niż losowo wybrana osoba, która jest pierdołą i traci punkty dla grupy w zadaniach przez sam cnotliwy fakt bycia pierdołą O_o

: 22 lis 2016, 00:40
autor: Maciej-os
Tombak, bycie pierdola to tez strategia. Ktoś kto nie jest agentem specjalnie jest pierdola aby inni mysleli ze to wlasnie on jest agentem, odpowiadali na niego w ten sposob zdobywajac mniej punktow na tescie i odpadajac z programu.

: 22 lis 2016, 01:54
autor: tombak90
... a że grał tak co drugi delikwent, to motyw "tego jednego, jedynego złoczyńcy" tracił moc.

Poza tym, chodzi mi bardziej o to, że zadania były tak skonstruowane, że wbrew temu, co próbowano nam wciskać na Reunion, pojedyncza osoba miała na nie zazwyczaj dość niewielki wpływ - czy to Agent, czy udawany Agent, czy zwykła pierdoła, która jest pierdołą sama z siebie, bez żadnych szkaradnych motywów strategicznych, bo taką ją po prostu mama wypluła z pomiędzy nóg.

Nieśmiało sobie domniemuję, że gdyby Kinia zrobiła ich w trąbę i gdyby nie było wśród nich żadnego przydzielonego odgórnie Agenta, to zgromadziliby mniej więcej podobną liczbę pokecoinsów. I tym śmieszniej oglądało mi się te wszystkie jej patetyczne tekściki typu "aach, patrzcie no, Agent znowu zrobił świetną robotę, proponuję, żebyśmy zadrżeli".

: 28 lis 2016, 17:41
autor: ciriefan
Drugi oficjalnie potwierdzony uczestnik to Alan Andersz.

Plotkuje się o udziale Mateusza Magi, Joanny Jędrzejczyk, Piotra Kędzierskiego i Agnieszki Rylik.

Czyli coś słabizna.

: 28 lis 2016, 23:14
autor: tombak90
Joanna Jędrzejczyk to byłoby coś, ale jakoś mi się nie widzi, żeby chciała wchodzić do świata reality. Andersz kojarzy mi się z tą jakąś grubą domówą przy koksie, dziwkach i albańskich nutach, na której złamał sobie coś tam i od tego czasu ciągle o tym jęczy.

: 29 lis 2016, 11:25
autor: woytas
Jędrzejczyk ponoć na bank jest. Po ostatniej walce mówiła w wywiadzie, że zanim do domu to musi do Ameryki Południowej kręcić materiał.
Plus widziałem informacje, że była fanką pierwszych edycji.

: 29 lis 2016, 19:44
autor: Jack
Dziwna ta obsada. Ktoś gdzieś pisał, że Rylik jednak nie będzie (nie wiem czy to potwierdzone informacje). Kędzierski od kilku lat nie może znaleźć pracy w telewizji, wiec w końcu będzie miał okazję.
Zobaczymy jak te gwiazdy poradzą sobie w programie. Rok temu większość z nas pewnie nawet nie znała Tamary Gonzalez Perey, a jednak poradziła sobie dość nieźle i była jedną z większych "osobowości" w programie.

Pewnie więcej ludzi kojarzy Alana Andersza niż kolejną żonę Wiśniewskiego (która to już? 4?), trenerkę Sylwię, Maślaka czy innego odkurzonego po 10 latach Wienia.

: 02 gru 2016, 10:16
autor: Jack
Kolejna edycja programu "Agent-Gwiazdy" emitowana będzie w środowym paśmie po Azji Express. Prawdopodobnie długość odcinka zostanie wydłużona do 1,5h (łącznie z reklamami).

: 02 gru 2016, 17:08
autor: Eska
W sensie najpierw Azja później Agent, czy teraz Agent zamiast Azji? xD

: 02 gru 2016, 17:54
autor: Jack
Teraz "Agent" zamiast "Azja Express" (w środowym paśmie). Azja wróci dopiero we wrześniu przyszłego roku, a "Agent" będzie emitowany od lutego.

: 02 gru 2016, 23:09
autor: Eska
a to ok, bo już się wystraszyłam, że Agent o tak późnej porze będzie xD

: 07 gru 2016, 06:52
autor: tombak90
Rozkręcili się z tymi podróżami na całego, czuję że przed nami jeszcze po pięć sezonów z każdej beczki.

Chociaż szczerze mówiąc, ciągle liczyłem, że "Azja" będzie tylko prologiem do wprowadzenia w Polsce TAR-u. Za oceanem cienko pierdzą, więc może chociaż my podchwycilibyśmy temat :wink:

: 07 gru 2016, 10:22
autor: Jack
Trochę nie na temat, ale mówiąc o TAR to Ukraina wraca do tego formatu i prawdopodobnie w przyszłym roku wyemitują drugą edycję swojej wersji.
Ostatnio w jednym z wywiadów Terentiew mówiła, że ludzie wolą teraz oglądać "podróże za jeden uśmiech" niż programy w którym ludzie gotują. Na razie nie było żadnych oficjalnych informacji o przedłużeniu "Top Chef" i "Hell's Kitchen" więc pewnie Polsat będzie szukać jakiegoś nowego formatu w stylu "Agent" czy "Azja Express". Ale szczerze mówiąc to wolałbym na razie nie oglądając polskiej wersji The Amazing Race. Większość stacji robi programy telewizyjne "na szybko" i potem wychodzi coś o bardzo słabej jakości. Jak np. Superstarcie, które powstało w miesiąc i wyszła klapa.

Wracając do Agenta. Oto lista potencjalnych uczestników:
Jarosław Kret
Agnieszka Rylik
Matuesz Maga
Edyta Zając
Alan Andersz
Joanna Jędrzejczyk
Piotr Kędzierski
Odeta Moro
Olga Frycz
Tomasz Niecik

Ktoś pisał też o jakiejś kobiecie gotującej w Dzień Dobry TVN - nazwiska niestety nie pamiętam.