Agent - Gwiazdy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jeśli jest agentem - to twist jest z dupy.

Jeśli nie jest agentem - to twist też jest z dupy, bo po powrocie pierwsze co bym zrobił, to bym się zastanowił, jak odpowiadałem na pytania na teście i doszedł do tego, do kogo by pasowało najwięcej odpowiedzi odwrotnych do tego, co zaznaczałem. To bardzo duża przewaga.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

I jak się spodziewaliśmy Agenetem był Hubert, akcja ze złotem, na prawdę mnie zaskoczyła, w sensie, że nikt nie zauważył, ale było widać zdziwienie Ewy, a stała tuż obok ;d

Szkoda mi Tamary, ale jak widać Antek też dobrze obserwował. Chociaż oni chyba też byli lekko zaskoczeni, że to nie na odwrót xD

No i zapowiedź kolejnej edycji Agent: Gwiazdy za rok - ciekawe kogo tym razem zaangażują.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Jakie straszne zakończenie. Wygrywa osoba, która odpada w pierwszym odcinku.
Rusin jest jednak beznadziejna. Hubert był chujowym agentem.
Pozostaje niesmak.
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

frasiek pisze: Teraz niech Antek wygra i będzie można pisać, że bycie najgorszym w pierwszym odcinku dało mu dużą przewagę, bo się dowiedział kogo nie typować :D
Dziękuję :D

Najgorszy gracz zwyciężył, co za beznadziejny i niesprawiedliwy program :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Frasiek, może powinieneś pójść do następnej edycji? Od razu przewidziałeś kto wygra :D

A z tym typowaniem to masz rację. Na pewno to dało Antkowi pewnego rodzaju przewagę. Dodatkowo ten jego sojusz z Tamarą i głupim Tomkiem. Tamara dzieliła się z nim wszystkimi informacjami, a on z nią już niekoniecznie.

Co do Huberta. To na początku go nie typowałem, jednak czułem, że największa gwiazda tej edycji nie może odpaść już na samym początku. Mam nadzieję, że następną edycję poprowadzi Hubert, a nie Rusin.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Ale to o wygranej Antka to ja napisałem kilka dni temu.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

Z racji pobytu za granica dopiero teraz nadrobilam odcinki..... no i totalna masakra - lubie Antka - nic do niego nie mam, ale ten twist z przywroceniem to dla mnie mniej wiecej poziom skrzatow Jeffa podrzucajacych HI niektórym Survivorsom :/ wkurza mnie az taki poziom manipulacji, zwlaszcza gdy w ostatecznym rozrachunku wplywa na wynik - 2 iejsce dla niego, spoko, nie czepialabym sie, ale (sorry) to nie On a Tamara zaslugiwala na wygrana. Co do Huberta jako agenta..... madry ruch ze strony tvnu - ogarnal robote, nie dal sie zlapac na goracym uczynku a cos tam kasy ich pozbawil, ale jak dla mnie taka troche bezpieczna zagrywka z ich strony - od poczatku mialam, ze nie moze byc agentem bo to takie oczywiste - popatrzysz na sklad i wiesz.... wiec nie podejrzewalam ich o pojscie na taka latwizne.... a jednak :D
koniec koncow fajny sezon i ciesze sie ze dzieki temu jeszcze cos z agenta poogladamy za rok (trzymam kciuki zeby nie gFiazdy :/ od tego maja TzG, TTBZ i inne formy splacania kredytow)
(sorry ze bez polskich znakow, ale cos mi sie zepsulo... w klawiaturze / kompie .... nie wiem :P )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości