Agent - Gwiazdy

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Kurde, Dominika była moim typem na Agenta od dłuższego czasu. Ładny blindside miałem przed telewizorem.

Cały sezon bardzo mi się podoba. Jeśli Antek będzie agentem to będę mega rozczarowany i cały sezon mimo, że mi się podoba to będę musiał ocenić dużo słabiej. Oby to nie on był agentem i oby odpadł, bo go nie mogę zdzierżyć.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I odpadła Dominika, czyli mój drugi typ podany w pierwszym odcinku.
Teraz nie wiem co sądzić o agencie. Sytuacja z Antkiem była dziwna, ale w historii programu zdarzało już się, że wyeliminowany był Agentem, więc może i w naszej edycji.

Na agenta pasuje mi jednak Hubert. On jest taki spokojny, wyważony, ale zawsze podkłada zadania. Tamara ma taki edit "zwycięzcy" więc nie pasuje mi za bardzo na agenta. Jabłczyńska również nie. Za dużo jej wszędzie.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Według mnie Aśka jest agentem ostatni odcinek był właściwie cały jej, a w poprzednich odcinkach była całkiem purple chociaż i tak miała lepszy edit niż Dominika. Do finału dojdą pewnie Hubert i Antek i wygra ten pierwszy. Fajnie jakby to on poprowadził kolejną edycję agenta. Poza tym wydaje mi się, że agent jest trochę ustawiany, bo agent (Joanna) stacja TVN, zwycięzca (Hubert) też nie jest byle kim i właściwie przed programem z finałowej 4 najmniej, bo mimo wszystko coś słyszałem o Tamarze. Dlaczego do finałowej 4 nie doszły takie "gwiazdy" jak Sylwia Szostak, Eva Halina Rich czy Maciek Sieradzky. Wiem, bo najgorzej odpowiedziały w teście, ale mimo wszystko coś w tym jest.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

I mój agent odpadł :o Na szczęście moja ulubiona dwójka Asia i Tamara zostały. Teraz obstawiam Huberta. Mam nadzieję że Antek teraz wyleci, bo jak dla mnie jest jedynym minusem sezonu.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Jestem wyrocznią agenta. Dziwi mnie, że obstawialiście takie no name jak Dominika. To była kwestia czasu, że poleci, dziwi mnie tylko trochę, że tak długo dotrwała. Czyli może oni jednak nie oszukują i podają sprawiedliwie wyniki testu :P

Co do typowań agenta to ciągle bez zmian u mnie.
Ktoś tam wcześniej narzekał na Tamarę. Dla mnie to kompletnie nie uzasadnione opinie. Dziewczyna jest bardzo inteligentna i charyzmatyczna. Wypowiada się w sposób elokwentny używając poprawnej polszczyzny. Zawsze mówi z nutką tajemniczości i chyba jej setki są najlepsze, bo wprowadzają jakąś nutę niepewności. Wie co chce powiedzieć i ma co do powiedzenia w przeciwieństwie np. do takiej Dominiki czy innych osób.

Antek jest dość śmieszny w tym żałosnym zachowaniu rozpuszczonego dziecka. W tym odcinku wyjątkowo bardziej mnie wkurzał Hubert.
Asia wygrywa ten odcinek za zdobycie immunitetu w pięknym stylu.
Obrazek

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

I Asia wyleciała :C Po tym odcinku obstawiam Antka. Mam nadzieję że finał wygra Tamara :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Trudno mi powiedzieć kto z tej trójki może być agentem. Ja obstawiam Huberta, chociaż tak naprawdę każdy z tej trójki może być agentem.

Tamary jest aż za dużo w tym sezonie. Jej poświęcanych jest chyba z 50% odcinka, więc mam nadzieje, że to jednak nie ona. Co to za radość z szukania agenta gdy wszystko podane jest na "tacy".

Hubert na agenta się nadaje ponieważ z tego co wyczytałem to lubi sporty ekstremalne, skakanie ze spadochronem i inne takie, a w programie jakoś się do tego nie kwapił - może to taka jego strategia?

Antek - na świecie zdarzało się, że osoba, która odpadała z programu tak naprawdę była agentem, więc może to on?

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jack pisze:Tamary jest aż za dużo w tym sezonie. Jej poświęcanych jest chyba z 50% odcinka, więc mam nadzieje, że to jednak nie ona. Co to za radość z szukania agenta gdy wszystko podane jest na "tacy".
Tamary jest dużo, ale raczej pokazywana jest jako osoba, która się stara wygrywać, a nie podkładać zadanie, więc jak dla mnie, gdyby ona okazała się Agentem, to byłabym zdziwiona, bo raczej nie dawała powodów, żeby to ją podejrzewać. A jeśli tak - to moim zdaniem bardzo dobra kreacja Agenta :)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ja mam tylko nadzieję przed finałem, że:

1) Antek nie okaże się być Agentem, bo dla mnie to będzie głupie

2) Ante nie wygra, bo ko nie znoszę

Także dla mnie świetnym zwieńczeniem sezonu będzie Hubert jako Agent i Tamara wygrywa lub Tamara Agent i wygrywa Hubert. W sumie bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że to Hubert jest Agentem, bo zdarzały mu się różne wpadki. A Tamara? Od samego początku była raczej przodownikiem wykonywania zadań, robiła wszystko co popadnie bez zawahania. Jeśli jest Agentem i uaktywniła się później to w sumie spoko, bo jest to ciekawe i nieoczywiste zagranie.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

No to za tydzień się wszystkiego dowiemy. Chcę bardzo pochwalić produkcję za tak świetny sezon. Nie spodziewałem się tego po zapowiedziach, ale jak wiadomo. Te sezony czegokolwiek, które są źle zapowiadane zazwyczaj są najlepsze xd. Do samego końca nie wiadomo kto jest tym agentem. Przed programem moim typem był Antek kiedy odpadł stawiałem na Monikę, a kiedy ona odpadła na Aśkę. Teraz po odpadnięciu Asi stawiam na Huberta, ale coś mi mówi, że skoro ten sezon tak bardzo przypomina holenderski sezon Wie is de mol South Africa to tak jak w tamtym sezonie agentem może okazać się osoba, która odpadła na początku czyli Antek. Nie wiem i tak jestem bardzo zadowolony, bo niczego specjalnego się po tym sezonie nie spodziewałem, a tu takie buuuummm. Jestem w szoku, że Polska telewizja mogła wyprodukować coś takiego. Szkoda tylko, że agent jest nadawany tak późno w środku tygodnia gdyby zamieniono emisję na sobotę o 20:00 to agent mógłby mieć większą widownię, a le i tak jest dobrze. No dobra moim zdaniem wygra Tamara, przegra Antek, a agentem jest Hubert :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie sądzę, że w sobotę o 20:00 ratingi byłyby lepsze. Jestem nawet tego pewien. Może łatwiej byłoby dobić do tych 2,5 mln ogółem, ale % w grupie komercyjnej pewnie byłby słabszy.

A co do produkcji no to powiedzmy, że jest dobrze, ale jestem rozczarowany Rusin. Ona jest najsłabszym punktem tego programu i tej jej teksty w ostatnim odcinku. Chyba Anna Popek poprowadziłaby to lepiej niż Kinga.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Skąd wiesz czy w następnym sezonie jej nie zobaczymy Jack ? Anka jest teraz na fali i przeskakuje z jednej telewizji do drugiej, więc może ... ale już tak na serio mam nadzieję, że następną edycję poprowadzi Hubert Urbański, bo był już uczestnikiem w tym sezonie i pewnie fajnie by się sprawdził w tej roli. Skoro tvn tak kopiuje od Holandii to tak jak w holenderskiej wersji prowadzącym zostanie uczestnik, który wygrał swój sezon, ale ciekawe czy Hubert wygra bo według mnie jest agentem.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

najlepszy scenariusz - tamara wygrywa, hubert to agent
najgorszy - hubert wygrywa antek to agent

a co do przyszłego sezonu, to hubert na prowadzącego :D tutaj się zgodzę :wink: Anki nie puszczą, w końcu to teraz pupilka prezesa, ani się obejrzymy a będzie prowadzić programy publicystyczne z 'wielkimi' gwiazdami polskiej polityki :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To zupełnie nie na temat, ale Popek ma prowadzić w TVP 2 nowe programy rozrywkowe, więc stacji raczej nie zmieni.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Przeczytałem, że Antek jest nadal w grze i dobrze się poczułem z decyzją o porzuceniu tego programu, gdy się dowiedziałem o tłiście z przywracaniem.

Teraz niech Antek wygra i będzie można pisać, że bycie najgorszym w pierwszym odcinku dało mu dużą przewagę, bo się dowiedział kogo nie typować :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości