Agent - Gwiazdy

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie no ja wcześniej o niej słyszałam, ale zawsze tak dziwnie ubrana, dziwna maniera w głosie a tu spoko osoba :D

a i tak jeszcze co do osób, to no Aśki to nie znoszę, jak ją lubiłam tak no xd żona wiśniewskiego jest nudna, sywlia kto? Eva... irytuje, monika mogłaby być agentem xd hubert jest bo jest, gdzieś musieli go upchnąć skoro kłoda rusin prowadzi cały program, zapomniałam o kimś?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Agent robi naprawdę dobre wrażenie. Uczestników da się lubić, mimo że są "gwiezdni" :P Na szczęście wielu nie znałem, więc jakoś traktuję ich jak zwykłych randomów z castingu.

Za to rzeczywiście zwróciłem uwagę na ilość knucia, sojuszy itd. To niewiarygodne. Polskie programy tego typu kojarzyły mi się ze sloganami "przygoda życia", "wakacje", "niezwykła podróż" itd. A tutaj ludzie to naprawdę traktują jako GRĘ i to jest na ogromny plus.

No dobra, kłótnie Antka i Koksa były żenujące, ale zabawnie się to oglądało :D.

Rusin - bleh, najsłabsze ogniwo programu.

Projektant Artysta - szkoda, że odpadł, bo swoja pierdołowatością dodawał sporo kolorytu. :P

Antek - nie jestem jego fanem, ale też mnie nie wkurza, póki co może sobe być. Wierzę w to, że nie jest agentem i mam nadzieję, że nie jest, bo wciąż uważam, że Antek + agent = wałek.

Koks - jego też nie typuję na agenta. Za bardzo się angażuje i stara wszystko zrobić, nie miał jakichś wpadek. Jest zbyt nienaganny jak na agenta. W hierarchii fajności pod Antkiem na pewno.

Tamara - jak w przypadku koksa, nie uważam ją za agenta, bo zadania wykonuje zbyt perfekcyjnie. I ją lubię i kibicuję jej. A w sumie jak ją zobaczyłem, to pomyślałem, że będę ją hejtował :P Pozory myla...


Jabłczyńska - lol, weź odpadnij. Strasznie irytująca, strasznie nadpobudliwa. Jak dla mnie nie jest Agentem, bo zalicza wpadkę za wpadką, byłaby zbyt oczywistym wyborem :D. Tylko ciekawe czy jest po prostu tak nieogarnięta czy taka strategia, żeby wszystko zawalać i wszystkich wkurzać.




Powyższa czwórka jak dla mnie nie jest agentem.

Teraz osoby, które może są, ale raczej nie:

Szostak - ciągle nie znam jej imienia. Momentami ją nawet lubię, momentami irytuje, dziwna laska. Z jednej strony podejrzany był jej ten ciągły strach i nie robienie zadań, ale to raczej było naturalne i jak może coś zrobić to robi normalnie.

Eva Halina - lubię ją, chyba moja ulubienica i jej kibicuję. Śmieszna babka, szanowałbym ją bardziej gdyby nie była "żoną holiłud" :P Agentem może być, ale dawałbym jej jakiś mały procent szans.


I osoby najbardziej podejrzane:


Urbański i Mrozowska - inteligentny facet i inteligentna babka, oboje na pewno poradziliby sobie w tej roli. Nie mogę ich rozgryźć. Większe szanse z tej dwójki daje Mrozowskiej. No i oczywiście i jego i ją lubię i kibicuję.

Tajnerowa - w sumie najmniej widoczna od początku, co już samo w sobie jest podejrzane, bo to może być takie tvnowskie ukrywanie agenta. :P No i ostatnie 2 odcinki mnie zaczęły kierować ku niej. Najpierw niby skoczyła, ale nic nie złapała. A potem niby szła po linie, ale "ojej, ręce mi mdleją" i spadła. No i jej nie lubię. Jeśli nie jest agentem to niech sobie odpada.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

4x03

Program zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Zadanie z zejściem ze ściany - spoko, ale nie podoba mi się, że np. jest instrukcja, że mogą nie zejść 4 osoby. Za bardzo na rękę idą naszym gwiazdkom - powinno być np 500 zł za każdą osobę czy coś, żeby każdy czuł presję. No albo schodzą wszyscy i tyle, wtedy mają jakąś presję. A tak to z góry taki Hubert mógł powiedzieć, że nie skacze - pewnie i tak miesięcznie zarabia tyle, że te 6 tysi to mu różnicy wielkiej nie robi, to po co ma przełamywać strach?

Zadanie z dyktandem takie słabe, bez szału, nieciekawe. Zadanie z szukaniem Aśki i Antka w sumie też - za łatwe było.

Kto na pewno agentem nie jest? Aśka, Hubert i Monika - za dużo osób ich podejrzewa, za dużo jest o tym w edicie.

Raczej wykluczam Antka - tylko ze względu na twist z jego odpadnięciem. Jeśli jednak się mylę, no to kurde, TVN okaże się już totalną żenadą, bo przecież agent nie może odpaść XD No to by było idiotyczne. Z drugiej strony idiotyczne też jest to, że nawet jeśli założyć, że TVN szanuje zasadę o nieodpadalności agenta, to wtedy oczywiste powinno być dla pozostałych, że Antek agentem nie jest, więc mają jednego podejrzanego mniej. A no i sam Antek wiedziałby, że źle typował, więc mógłby od razu wykluczyć osoby, pod które rozwiązywał test, a więc ułatwiliby mu zadanie. I tak źle i tak niedobrze. Słaby twist. Chyba, że przy jego powrocie by powiedzieli, że to była tylko podpucha i wcale źle testu nie napisał, ale raczej takie słowa nie padły. TVN przekombinował.

Nie sądzę też, żeby agentem był Tomek. Raczej działanie przeciw grupie nie jest w jego charakterze i to by było zbyt widoczne, jak się z tym męczy, w końcu taki honorowy. Chyba, że tak dobrze udaje, wtedy dobra robota, no ale nie sądzę. Jego przyjaciela Szpaka też jako agenta nie widzę, chociaż z jednej strony to byłby ciekawy wybór biorąc pod uwagę to, że każdy spodziewał się, że on będzie tak jak Halina określiła Sieradzkiego "cipką" XD i to by było za łatwe, a Szpak tymczasem taki zły w zadaniach nie jest i się nie boi tych wszystkich skoków z wysokości, więc no nie wykluczam (ale błagam nie, bo mnie irytuje maksymalnie już od czasów X Factor, a nie chcę go oglądać do końca sezonu).

Mój typ to na razie Halina - już od pierwszego odcinka miałem co do niej takie gut feeling, że to ona i teraz się to tylko pogłębia. Niby nie jest jakaś strasznie słaba, niby nikt jej nie podejrzewa, a taki chaos wprowadza, doprowadza do konfliktów. Ogólnie nie cierpię tej baby i też nie chcę jej oglądać XD ale no tak mi mówi przeczucie, że to ona.

Pozostałe osoby, które biorę pod uwagę to:
- Macademian - na razie mocno neutralnie, bo nie zrobiła nic, co by przykuło uwagę, ale tak działa dobry agent
- Sylwia - zadziwiło jej nagłe zniknięcie lęku wysokości
- Tajner - chociaż ma tak słaby edit, że chyba aż za słaby na agenta, na ten moment jej bycie agentem byłoby dużym rozczarowaniem
- Sieradzki - bo agent z 2 edycji też miał strategię na "cipkę" XD Ale powtórzyliby to 2 razy?

No nie spodziewałem się, ale mocno się wkręciłem w ten sezon.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Ogólnie ostatnie odcinki są bardzo przyjemne, program się rozkręcił, Kinga jeździ po uczestnikach w taki sposób, że zaczynam ją uwielbiać. <3

Co do ostatniego odcinka (tekst na biało):
Szkoda, że odpadła Eva Halina Bitch, bo była najlepszą osobą w tym programie, a duet Tomek-Antek jest beznadziejny. Mam nadzieję, że program wygra któraś z pań albo Hubert.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Odcinek mimo eliminacji mojego faworyta był super. Agent trzyma poziom,jest ciekawy, chce mi się to oglądać. Zadania mi się podobają, uczestnicy są w porządku (oprócz ANTKA, boże jak on mi okropnie działa na nerwy, jest jedyna rzeczą jaką bym zmienił w cały szoł.), całosć jest przyjemna i momentami śmieszna! (#kapeuszMacadamian ucieka z Safari)
Na plus dla mnie jeszcez Kinga w roli prowadzącej- to jak ona jedzie po tych zawodnikach xD to jest piękne. oby tak dalej.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Fajnie oglądało się wczorajsze zadania, zero zadań wysokościowych ;d ale w przyszłym odcinku do nich wracamy ;d;d Ciekawe było zadanie z kluczem i immunitetem, czy ktoś się złamie. No i osoba, którą sporo osób podejrzewało o bycie Agentem - odpadła.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Na wstępie muszę przyznać, że Agent z odcinka na odcinek jest coraz ciekawszy.
Nawet Rusin jest w porządku, ciekawe zadania, uczestnicy się rozkręcili, już nawet nie przeszkadzają mi takie #no name jak Dominika czy Szostak, chociaż mam nadzieję, że za moment wylecą.
Tak jak od początku typowałem tak dalej obstawiam, że agentem jest Antek, Hubert albo Monika. To moje trzy nienaruszalne typy z tym, że na 65% typuję Antka.
Zwróćcie uwagę, że ten cały sojusz z Tomkiem i Tamarą to idealny pomysł agenta, żeby sabotować każde zadanie. Bardzo to ułatwia mu pracę. Co do samej osoby Antka to niestety jestem na nie, wszędzie go pełno. Akurat się złożyło, że pod rząd widziałem go w Bodo i Kocham Cię, Polsko i na koniec w Agencie. Jest strasznie irytujący, choć to dobrze dla gry, bo coś się dzieje. Dzięki temu nie przeszkadza mi Tomek, więc jakieś plusy tego są.
Ogólnie to kibicuję Tamarze, jest świetna. Bardzo mi się podobał tekst, że wrogów trzeba trzymać jak najbliżej, bo właśnie dziwiło mnie bardzo, że nagle zadaje się z Tomkiem i Antkiem, bo w początkowych odcinkach chyba raczej wybierała inne towarzystwo.

A jeszcze jedno, zawsze odpada osoba której sprawdzany jest test jako trzeci. Trochę to wybacza system napięcia i emocji związany z eliminacją.
Ja Evy nigdy nie obstawiałem, ale ostatnio nawet polubiłem więc szkoda mi jej było.
Jak już kiedyś tam mówiłem agentem będzie osoba dość powszechnie znana, którą każdy widz bez problemu rozpozna..
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Veron pisze:
A jeszcze jedno, zawsze odpada osoba której sprawdzany jest test jako trzeci. Trochę to wybacza system napięcia i emocji związany z eliminacją.
Też to zauważyłem. :D

Ogólnie zgadzam się, że Agent naprawdę trzyma poziom i ogląda się to całkiem dobrze. Fanem Rusin nie jestem, ale w ostatnich epach i tak się ją przyjemniej ogląda niż na początku.

Strategia Agenta na sojusz Tamara-Antek-Koks byłaby naprawdę dobra, ale moim zdaniem nikt z tej trójcy Agentem nie jest.

Evy mi szkoda, bo ją lubiłem.

Jak dla mnie najbardziej podejrzaną osobą jest Tajnerowa. Jej edit bardzo się rozrósł, na początku była postacią z tła, pozwalała się innym wyszumieć. Już 2 odcinki temu wzbudziła moje podejrzenia, gdy skoczyła i nie złapała wora. Tydzień temu spadła z tej liny. A wczoraj robiła dużo zamieszania przy jeździe samochodem i ustalaniu gdzie mają jechać. A przy zadaniu z liną, kluczami i immu, podpuszczała inne laski, żeby się zbuntowały Antkowi. Mój typ numer 1, ale jeśli mam rację to wybór na Agenta dość dziwny - powinien to być ktoś bardziej rozpoznawalny.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

I wywalili mi Ewę :C Co do agenta to nadal myślę że to Tajnerowa lub w ostateczności Mrozowska. Wciąż trzymam kciukasy za Tamarę <33333
Szostak i Antek to największa porażka tego programu.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek bardzo dobry. Zadania dość ciekawe, chociaż to z szukaniem złota było dość trudne i pracochłonne. Sporo zależało tutaj od szczęścia.
Szkoda Evy, była moją faworytką i to ją od samego początku typowałem na Agenta. W tym odcinku po raz kolejny odpadła osoba, której wynik sprawdzany był jako trzeci... W dodatku ta inna muzyka przy osobie, która odpada. Można to było jakoś lepiej zrobić.
Już sam nie wiem kto jest agentem. Wydaje mi się, że Tamara - Antek i Tomek wiedzą i wspólnie "sojuszują" przeciwko innym i może chcą zmylić ich tropy.

Edit Tajnerowej się rozrósł, ale ona tam przez 6 odcinków praktycznie niczego nie zrobiła. Było jej strasznie mało. Podobno finałowy odcinek nie został jeszcze nagrany i nie wiadomo kto wygrał program. Na razie dość dobry edit ma Tamara i to ona może być jedną z "3" osób, które dotarły do finału.

Ja na Agenta od tego odcinka typuję Huberta Urbańskiego.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Urbański na pewno nie jest agentem. Tak samo jak Tomek i Tamara i ktoś z tej trójki na pewno jest zwycięzcą, bo wszyscy mają w miarę dobry edit. Ja od początku typowałem i dalej typuję Monikę, ale ostatnio zacząłem podejrzewać też Sylwię sam nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że w tym sezonie agentem jest dziewczyna. Muszę się jeszcze raz przyjrzeć odcinkom i wyłapać parę wskazówek. Podobało mi się to zadanie z immunitetem w tym kółku, ale jakby wzięła go jakaś osoba np. Antek to Tamara, która była za nim też musiałaby spać na w tamtym miejscu ?

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Luukas pisze:Podobało mi się to zadanie z immunitetem w tym kółku, ale jakby wzięła go jakaś osoba np. Antek to Tamara, która była za nim też musiałaby spać na w tamtym miejscu ?
Tak, wszystkie osoby, które byłyby za osobą, która wybrałaby immunitet zostawały i miały tam spać.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Oglądam wszystko jeszcze raz licząc konfy (mniej więcej bo pewnie gdzieś się pomyliłem ).

tak to wygląda po 3 odcinkach


Tomasz Oświeciński (koks) 13 12 19 Razem 44
Hubert Urbański 4 10 12 Razem 26
Tamara Perea 6 13 4 Razem 23
Monika Mrozowska 2 4 13 Razem 19
Joanna Jabłczyńska 6 3 8 Razem 17
Antoni Królikowski 2 3 11 Razem 16
Dominika Tajner 3 3 7 Razem 13
Sylwia Szostak 3 3 6 Razem 12

-----------------------------------------
Michał Szpak 8 9 7 Razem24
Maciej Sieradzky 7 5 11 Razem23
Eva Halina Rich 3 6 6 Razem 15

------------------------------------------

Rafał Maślak 8 7 Razem 15
Kamila Szczawińska 2 4 5 Razem 11
Piotr &#8222;Vienio&#8221; 6 5 Razem 11

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

dastame, dzięki, że liczysz wszystko :)
Coś tam można "wyciągnąć" z editu, ale nie wszystko. Oficjalnie nie nagrano jeszcze finałowego odcinka i nie wiadomo kto jest zwycięzcą. Patrząc na inne produkcje Jake Vision (np. Hell's Kitchen czy Top Chef) to tam zwycięzca ogłaszany jest na żywo podczas spotkania wszystkich uczestników. Może tak będzie też w przypadku "Agenta".

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Nie wiem czy to jakaś podpowiedź, ale przeglądałem sobie facebooka Agent-Gwiazdy i jakoś tak wpadłem na ten komentarz. Ogarnijcie sobie macie linka.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 715&type=3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości