Agent - Gwiazdy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek dość dobry. Tomek po raz kolejny wyszedł na głupka (przynajmniej w moich oczach xd). Nie podoba mi się strasznie to, że 40% z wypowiedzi w odcinku należało do niego...

Zastanawiam się co z tym Antkiem. Czy produkcja rzeczywiście chciała zmylić trop i specjalnie wyrzucili go w pierwszym odcinku? Mrozowska coraz bardziej pasuje mi na Agenta.
A po za tym od pierwszego odcinka trzymam się konsekwentnie Evy, a jako rezerwowej agentki Dominiki.
Dominika wczoraj chyba specjalnie nie złapała tego worka. Zastanawiam się tylko czy zrobiła to jako agent czy może po prostu chciała zmylić innych graczy.
Według mnie tak właśnie robi Jabłczyńska. Chce po prostu zmylić innych, a tak naprawdę nie jest agentem - to byłoby zbyt proste.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Ale Jabłczyńska z robieniem zdjęć jedno po drugim też się nie popisała - ciężko stwierdzić czy zrobiła to specjalnie, czy tak tego nie ogarnęła...

No i udawanie Agata i specjalne zawalanie zadań nie do końca jest korzystne - zarabiają mniej kasy ;p

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

No niby tak, ale lepiej zostać zwycięzcą małej puli niż przegranym wysokiej :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sylvia pisze:No i udawanie Agata i specjalne zawalanie zadań nie do końca jest korzystne - zarabiają mniej kasy ;p
W innej edycji, którą oglądałem właśnie tak było. Osoba, która grała przed innymi i udawała, że to ona może być agentem (m.in. źle wykonywała zadania, próbowała przeszkadzać innym itd.) wygrała cały program.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jack pisze:
Sylvia pisze:No i udawanie Agata i specjalne zawalanie zadań nie do końca jest korzystne - zarabiają mniej kasy ;p
W innej edycji, którą oglądałem właśnie tak było. Osoba, która grała przed innymi i udawała, że to ona może być agentem (m.in. źle wykonywała zadania, próbowała przeszkadzać innym itd.) wygrała cały program.
No ale w dalszym ciągu ona może przegapić Agenta i odpowiedzieć słabej niż osoby, które typowały ją ;p Także dużo też zależy od tego kto jest Agentem ;p bo jak podobny do osoby udającej to może się to skończyć różnie ;p

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Myślę, że dla tych ludzi zdobycie kasy nie jest priorytetem w tym programie. Czy zdobędą o tysiąc czy o dwa mniej w jakimś zadaniu nie robi im zasadniczej różnicy.
Pewnie za sam angaż i przetrwanie kolejnych odcinków mają większą pensje, poza tym chyba główną kwestią jest pozyskanie fanów i sama przygoda życia jaką jest podróż do RPA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oglądalność czwartego odcinka "Agenta: 1,018 mln widzów w grupie 16-49, co dało TVNowi 18,86% udziału w rynku w czasie emisji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek 5:
Coraz lepiej ogląda się ten program. Z odcinka na odcinek gra staje się coraz ciekawsza. Jedyne co mnie irytuje i to strasznie to moment ogłaszania wyników. Gdy ktoś ma zielone to Rusin sprawdza to z 5 sekund, a jak ktoś dostanie czerwone i odpadnie to trwa to z 12 sekund i w dodatku zmienia się muzyczka na taką bardziej dramatyczną...

Szkoda, że odpadł Sieradzky - to jednak nie on był agentem :D Da się go lubić, jednak nie wpasował się do ogólnej koncepcji programu. Coraz bardziej irytuje Jabłczyńska, która chyba chce zostać królową RPA.

Wreszcie w programie zaczęły pojawiać się jakieś większe pieniądze (udało im się wygrać z 90% możliwej puli), chociaż nie świadczy to chyba zbyt dobrze o tytułowym agencie.

Jeżeli chodzi o typowanie, kto jest agentem to ja pozostaję przy moim pierwszym typie, czyli Evie. Kolejnym typem jest Antek. Jego rola w tym programie jest dość dziwna i nie byłbym zaskoczony gdyby "kretem" okazał się pan Królikowski.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jack pisze: Szkoda, że odpadł Sieradzky - to jednak nie on był agentem :D Da się go lubić, jednak nie wpasował się do ogólnej koncepcji programu. Coraz bardziej irytuje Jabłczyńska, która chyba chce zostać królową RPA.
Nic dodać, nic ująć z tej wypowiedzi ;p


Jeśli chodzi o Evę to ja już sama nie wiem, wydawało się, że to ją typował Maciek, albo coś źle zrozumiałam na koniec. W ogóle nie wiem czy to po tym odcinku, czy w ogóle tak jest - ale osoba, która odpada całkiem sporo mówi o tym kogo obstawia na Agenta... ale może sobie to uroiłam xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sylvia pisze:W ogóle nie wiem czy to po tym odcinku, czy w ogóle tak jest - ale osoba, która odpada całkiem sporo mówi o tym kogo obstawia na Agenta... ale może sobie to uroiłam xD
W ostatnim odcinku (i chyba też przedostatnim, gdy odpadł Szpak) to coś mówili o tym kogo typują na agenta. We wcześniejszych odcinkach (eliminacja Antka, Vienia, Maślaka i Szczawińskiej) nie przypominam sobie takich konkretnych wypowiedzi dotyczących typowań.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Kamel »

Kolejny odcinek i w sumie mi się podobał. Tylko znowu coś z wysokością xD, ale da się to przeboleć. Bardzo irytują mnie Tomek i Antek, więc z chęcią bym ich zobaczył za burtą. Jednak mimo wszystko trzeba im dać plusy za to, że coś kombinują. W ogóle zaskakujące dla mnie jest to, że w polskiej produkcji tak często padają słowa sojusz i uczestnicy na prawdę coś knują : O.

Macadamian Girl dobrze myśli, ale przeszkadza mi to, że wybrała sobie słabych sojuszników i że nie lubi Evy XD. Eva to jest queen dla mnie. Moja absolutna faworytka (więc pewnie jest agentem, bo w whodunnit też kibicowalem komuś kto okazał się mordercą <3).

Trzymam jeszcze kciuki za Monikę i Asię. #teamŻmije [Eva: Poczekaj bo jeszcze cię któraś ukąsi!].

Żal mi Sieradzkiego, bo z męskiej częsci castu to jego obok Szpaka polubiłem najbardziej, ale edit w tym odcinku był tak przewidywalny...tvn nawalało konfami z nim, więc to bylo pewne że odpadnie...zwłaszcza, że przy tym jak Kinga naciskała przy nim klawisz (xDDD) to buforowanie zajmowało strasznie dużo czasu XD (o czym pisał Jack). Mimo wszystko, czekam na więcej!
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Mi się odcinek podobał, choć Sieradzky'ego szkoda.
Natomiast ja się z Wami nie zgodzę, bo osobiście jestem fanem duetu Tomek & Antek, szczególnie tego pierwszego i chcę ich oglądać jak najdłużej.
Nie cierpię natomiast Dominiki, Asi i Sylwii. Dramat.
Na agenta typuję Evę.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

woytas pisze:Natomiast ja się z Wami nie zgodzę, bo osobiście jestem fanem duetu Tomek & Antek, szczególnie tego pierwszego i chcę ich oglądać jak najdłużej.
A ja również nie mam do nich nic, bo przynajmniej go pokazują, w ogóle po zwiastunie myślałam, że Tomek będzie mieć większy kłopot z tymi słowami, a tu jeden z najlepszych jak się okazało. Ale jak widać ich albo się lubi albo nie xD Chociaż trzeba przyznać, że mają dużo czasu antenowego xD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja dzięki agentowi polubiłam Tamarę ^^ i ten ich 'sojusz' bardzo lubię, choć akurat Tomka najmniej :D

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Roxy pisze:a ja dzięki agentowi polubiłam Tamarę ^^ i ten ich 'sojusz' bardzo lubię, choć akurat Tomka najmniej :D
Haha ja ją w ogóle poznałam xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości