Agent - Gwiazdy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oglądalność 6 odcinka:
Ostatni odcinek programu oglądało aż 1,2 mln widzów w grupie komercyjnej 16-49 (co dało "Agentowi" 12 miejsce w rankingu oglądalności wszystkich programów w marcu w tej grupie). TVN podczas emisji tego odcinka miał udziały w rynku na poziomie 19,96% (średnia TVN w marcu 2016 to: 13,41%)

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Konfy po wszystkich wypuszczonych odcinkach.



Tomasz Oświeciński 13 12 19 17 12 13 razem 86

Hubert Urbański 4 10 12 11 10 16 razem 63

Antoni Królikowski 2 3 11 10 14 16 razem 56

Tamara Perea 6 13 4 9 4 12 razem 48

Sylwia Szostak 3 3 6 11 5 8 razem 36

Monika Mrozowska 2 4 13 5 7 5 razem 36

Joanna Jabłczyńska 6 3 8 4 3 7 razem 31

Dominika Tajner 3 3 7 5 5 8 razem 31

------------------------------------------------
Eva Halina Rich 3 6 6 12 8 8 razem 43

Maciej Sieradzky 7 5 11 7 21 razem 51

Michał Szpak 8 9 7 5 razem 29

Kamila Szczawińska 2 4 5 razem 11 +1 w odcinku na początku 4 odcinka

Piotr „Vienio” 6 5 razem 11

Rafał Maślak 8 7 razem 15

Jeszcze bardziej myśl, że Tajnerowa. Na początku nie robiła nic, a od kilku odcinków zawsze coś robi.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Agent rozkręca się coraz bardziej!

Ostatni odcinek był, jak zresztą praktycznie wszystkie, był świetny. Same sojusze, knucia, spiski sprawiają, że ten program ogląda się lepiej niż obecny sezon Survivora.

Kinga i jej ciągły bitchface, kiedy widzi, co wyprawia część uczestników jest genialny, tak, jak nie byłem przekonany do niej po ogłoszeniu, że to ona poprowadzi Agenta, tak teraz widzę, że Edziu Miszczak dobrze wybrał, bo Kinga daje radę.

Szkoda, że odpadła ta osoba, która odpadła, bo pewien trzyosobowy sojusz, na czele z Antkiem, który jest tak wkurzający, że mam wrażenie, że Russell Hantz go opętał może odpaść jak najszybciej.

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

NAJLEPSZY ODCINEK :D

Aśka zorientowała się, że nic nie zrobi sama, więc postanowiła zdobyć zaufanie najgłupszej osoby z sojuszu <3 Jak dla mnie może być w finale koło Tamary. Głupia Szostak pokazała, że jest głupią Szostak xD Mrozowska została sama, ale po końcówce widać, że będzie teraz robić wszystko żeby zdobywali mało kasy <3 Antek wciąż jest porażką i był jedynym minusem odcinka.


A tak wgl to szybko zapomnieli o tym jak Aśka zawala wyzwania xD

i znów odpadła osoba sprawdzana jako trzecia...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek 7:
Odcinek dość dobry. Najlepsze są akcje Tomka np. ta z młotkiem i z ulami. To było epickie :D Podczas porwania Kinga mówiła, że muszą znaleźć klucz i pokój w którym zamknięte są dziewczyny. Dobrze, że Tomek wcześniej zgarnął wszystkie klucze z RPA xD

Kinga jest największym minusem tego programu. Te jej miny i dziwne reakcje... Najbardziej drętwa była rozmowa z Sylwią po jej odpadnięciu i jak patrzała na nią z politowaniem, że nie użyła tego jokera. A potem gdy ta powiedziała, że zapomniała to Kinga zrobiła taką minę jakby Sylwia co najmniej kogoś zamordowała. Mam nadzieję, że kolejną edycję poprowadzi ktoś normalny, niekoniecznie znany. Już nawet blondynka z reklamy play bardziej ogarnęłaby sytuację.

Trójka: Tamara, Antek, Tomek strasznie irytują jako sojusz. Mają zdecydowaną przewagę nad innymi i chyba wszyscy z nich wiedzą kto jest agentem i dlatego trzymają się razem. Tamara w moich oczach wyrasta na faworytkę programu i zdziwię się bardzo jak nie znajdzie się w finale.

Nie podobało mi się zadanie z kopertami, bo jakoś głupio się wymienili między sobą. Przeraża mnie też w ilość jokerów, nie wiadomo kto ile tego w końcu ma. Jeszcze można je sobie przekazywać po eliminacji...

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

dastame pisze:Oglądam wszystko jeszcze raz licząc konfy (mniej więcej bo pewnie gdzieś się pomyliłem ).

tak to wygląda po 3 odcinkach


Tomasz Oświeciński (koks) 13 12 19 Razem 44
Hubert Urbański 4 10 12 Razem 26
Tamara Perea 6 13 4 Razem 23
Monika Mrozowska 2 4 13 Razem 19
Joanna Jabłczyńska 6 3 8 Razem 17
Antoni Królikowski 2 3 11 Razem 16
Dominika Tajner 3 3 7 Razem 13
Sylwia Szostak 3 3 6 Razem 12

-----------------------------------------
Michał Szpak 8 9 7 Razem24
Maciej Sieradzky 7 5 11 Razem23
Eva Halina Rich 3 6 6 Razem 15

------------------------------------------

Rafał Maślak 8 7 Razem 15
Kamila Szczawińska 2 4 5 Razem 11
Piotr &#8222;Vienio&#8221; 6 5 Razem 11
A używasz zasady 10 sekund?
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

I kolejna eliminacja za nami. Pochwaliłbym edit oraz zaskakującą eliminacje, gdy jeden malutki szczegół. Na jaką cholerę pokazywali w urywkach wkurwienie Antka i jak kopię krzesło na eliminacji. W tym momencie byłem pewny, że leci Tamara albo Tomek.
Tutaj na plus jeszcze sama eliminacja, w końcu nie odpadła osoba, której test był sprawdzany był jako trzeci. Joanna ocalała.
Konfy sugerowały, że odpada Dominika, przynajmniej ja ta to odbierałem.

Co do Agenta to dla mnie bez zmian Antek, jakaś część stawiam Monikę no i Huberta, czyli moje typy od początku.
Liczę na wygraną Tamary, która jest świetna strategicznie.
Odcinek fajny, trzymał w napięciu, fajnie, że wszyscy próbują grać i walczyć o siebie.

Nie wierzę, że to piszę, ale szkoda mi eliminacji Tomka, polubiłem go.
Obrazek

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Mój ulubiony zawodnik odpadł, także wielki smutek i aż mniej chce się oglądać.
Natomiast nie mogę patrzeć i słuchać Tamary. Nie sądziłem, że ktoś pod tym względem przebije Jabłczyńską, ale mimo, że myśli strategicznie, to jej sposób wysławiania i kreowania się jak tak iście wkurwiający, że aż się we mnie gotuje. Niektóre jej wywiady i konfy z powodzeniem nadawałyby się do jakiejś "Ukrytej Prawdy" czy "Dlaczego Ja?".

Argh, ale się zagotowałem.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek jakiś dziwny, mało zadaniowy, kiepsko im poszło, a też w kwestii Agenta przynajmniej jak dla nie nic się nie wyjaśniło.

Koksa mi trochę szkoda. Momentami bywał irytujący, ALE to był taki zwykły, poczciwy facet, który bardzo się angażował, przeżywał przygodę itd. Widać, że mu zależało, a teksty o rodzinie itd. sprawiały, że lubiło się go bardziej. I bardzo podobały mi się jego teksty o "gwiezdności" i zwykłych ludziach, o jedzeniu itd.


Najbardziej mnie irytuje Antek. Nie wiem na ile jego zachowanie to gra, a na ile on taki jest, ale w sumie wszystko mi jedno - po prostu go nie mogę zdzierżyć. A już teksty, że powinni otworzyć skrzynię, bo są gwiazdami i się im należy, no i szampan na plaży. Czy to na serio, czy na żarty - i tak wyszło mega żałośnie...

Najbardziej lubię Monikę i Huberta. Ostatnio też Jabłczyńska zrobiła się całkiem spoko, bo na początku kompletnie nie mogłem jej zdzierżyć.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Oj... to był ten moment, kiedy osoba, którą brałam poważnie pod uwagę na Agenta odpadła xD

steph
3rd voted out
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: steph »

zadziwiające jak osoba, która ma tak fatalny edit i nikt oficjalnie nie typuje jej na Agenta => Dominika, jest tak długo w programie.
jedyna odpowiedź - jest Agentem :)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

steph pisze:zadziwiające jak osoba, która ma tak fatalny edit i nikt oficjalnie nie typuje jej na Agenta => Dominika, jest tak długo w programie.
jedyna odpowiedź - jest Agentem :)
coś w tym jest ;d

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

I odpadła Tajnerówna... Twierdzę nadal, że agentem jest Królikowski i TVN zrobił przekręt w tym pierwszym odcinku. Nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się, że Sylwia miała wybór taki: kasa dla grupy i Antek, albo immunitet i Antek. Pewnie też opcja nic wchodziła w grę, ale kto by w takiej sytuacji nie wziął nic i na dokładkę jeszcze słysząc jego prośby? Zapewne Antoni nawet jej o tej opcji nie wspomniał ^^
Drugi typ to Urbański. Jakoś nie widzę w tej roli ani Jabłczyńskiej ani Tamary.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

http://player.pl/programy-online/agent- ... ?atpl#play

16:22 - albo kasa i Antek albo immunitet i Antek albo nic

więc jednak jakaś opcja, że go nie wybierze też była + mogli nie zmieścić się w czasie

także jeśli Antek okaże się Agentem, to będzie to bardzo słabe ;/

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Sylvia pisze:http://player.pl/programy-online/agent- ... ?atpl#play

16:22 - albo kasa i Antek albo immunitet i Antek albo nic

więc jednak jakaś opcja, że go nie wybierze też była + mogli nie zmieścić się w czasie

także jeśli Antek okaże się Agentem, to będzie to bardzo słabe ;/
No tak, ale jakoś ciężko mi wierzyć, że ktoś wybrałby opcję NIC, więc to trochę tak jakby ją dali, ale tak naprawdę bez sensu ją było dawać. Wg mnie większość wzięłaby immunitet dla siebie.
Teoretycznie mogli też ich zestrzelić, ale akurat jakoś był spokój jak biegli...

Też wolałbym, żeby jednak to on nie był Agentem, no ale zobaczymy za 2 tygodnie.

Tak btw. to ogłosili, że powstanie kolejna edycja za rok. Nie wiedzą jeszcze czy też z gwiazdami czy zrobią castingi.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości