Agent 1

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Z nudów zacząłem oglądać agenta ponownie. Jestem po 3 odcinkach i muszę przyznać, że nadal fajnie się ogląda. O dziwo pamiętam większość zawodników - Remek, Iza, Liwia, którym najbardziej kibicowałem, Jerzy, Aga, Gośka... Wielka szkoda, że nie zrobiono 4 edycji programu. Jedyna taka moja uwaga związana z montażem (wiedząc już jak się kończy) trochę za bardzo pokazują zwycięzcę w porównaniu z osobami odpadającymi.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Oj ja też sobie Agenta odświeżyłam, jedynie pamiętałam kto jest Agentem w pierwszej edycji, więc kto odpadnie się spodziewałam. Drugą też na YT widzę, nie wiem jak z trzecią edycją ale to się pewnie niedługo zorientuję ;d Kurcze aż szkoda, że nie chcą wznowić, bo ten program im się bardzo udał ;d;d

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Trzeba przyznać, że TVN potrafił tworzyć tego typu programy, ale cóż teraz uparli się na talent show i agenta nie chcą zrobić. Ja jestem już po obejrzeniu pierwszej edycji, którą z resztą uważam za najlepszą. Z takich ciekawostek gdzieś przeczytałem, że zwycięzcę pierwszej edycji zaproszono do udziału w Big Brother, ale odmówił ze względu na pracę.

I takie moje podsumowanie agenta i uczestników:
Danuta - kobieta żywioł. Głośna, wszędzie było jej pełno.
Liwia - jedna z dwóch kobiet, którym kibicowałem. Zdecydowanie miała najlepsze wypowiedzi, była bardzo spostrzegawcza.
Małgosia - była szarą myszką, cicha spokojna i myślę, że to właśnie ją wyeliminowało z gry, bo ludzie podejrzewając, że jest ona agentem separowali ją od siebie, np. przy zadaniach i przez trudniej było jej przyglądać się działaniu agenta.
Iza - zdecydowanie najsympatyczniejsza osoba z grupy. Również trzymałem za nią kciuki. To była babka z klasą.
Izolda - najbardziej zależało jej na przeżyciu przygody, trochę drażniła swoim zachowaniem i też jakąś tam konfliktowością
Agnieszka - genialna postać, myślę, że żaden z panów z późniejszych edycji nie potrafił jej prześcignąć w swoich poczynaniach.
Remek - mój faworyt. Bardzo dobrze radził sobie w zadaniach - chociaż uparcie cały czas źle typował agenta.
Jerzy - z wyglądu sympatyczny. Bardzo inteligentny, ale zadufany w sobie i przekonany, że jest lepszy od pozostałych, gdyby to był "Survivor" to odpadłby jako pierwszy. Tym dłużej tam był, tym bardziej drażnił mnie.
Kuba - policjant nie specjalnie mogę o nim coś powiedzieć, bo mimo wszystko był bezbarwną osobą.
Piotr -był dziwny, sprawiał wrażenie samotnika. Teraz jak oglądałem kojarzył mi się z Frankiem z Survivor Africa.
Romek - nudna postać, a może po prostu nie miał czasu pokazać się z lepszej strony
Wojtek - trudno powiedzieć o nim cokolwiek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości