Agent - Gwiazdy 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: MD »

Cast 10/10, z twarzy to kojarzę jedynie sportowców, gwiazdki które były w innych celebryckich programach i Lucy z Rancza, praktycznie jakby oglądać program z regularnymi śmiertelnikami, a przynajmniej w większości potrafią się przyzwoicie wypowiadać do kamery, łapka w górę.

Troszkę nie podoba mi się wybór zadań na premierowy odcinek. O ile pierwsze nawet przejdzie efektownością, pomimo braku możliwości zobaczenia dynamiki całej grupy, to drugie taka Azja Express 2.0 i wręcz mnie wynudziło i zupełnie nic nie wniosło.

Co do pierwszej eliminacji, to zgodzę się bobaasem, że już tak typowo - jako odpada jeden z "randomów" (i tutaj bardzo przepraszam tego Pana z sympatyczną twarzą, bo osiągnięcia ma duże, ale no w życiu nie słyszałam no), chociaż tutaj chyba najbardziej ten Benjamin by pasował, wgl gość z paradokumentów, w których grała połowa młodocianego Krakowa jako gwiazda <3 Małe zazdro.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Odcinek 1

Słaby, nudny, nieciekawy. Zadania były kiepskie. Pierwsze niby na wysokości, ale no chodzenie na około jakoś bardzo spektakularne nie było. Lepszy byłby jakiś skok czy coś. Chociaż sam bym tego zadania pewnie nie wykonał XD Drugie zadanie też jakieś nudne i nieskomplikowane.

Jakbym miał stawiać na agenta po pierwszym odcinku, to bym stawiał na Darka z Na Wspólnej, który rozpił Katarzynę Walter XD Chociaż czy dawaliby takie ewidentne wskazówki typu Borsuk mówiący "mam sojusz z Darkiem, byłbym w szoku, jakby był agentem" a potem odpadający w tym samym odcinku? Poza tym no Darek ma wrócić teraz do Na Wspólnej, więc to gwiazda ich stacji i chcą może wypromować serial XD

Moje kolejne dwa typy to ewentualnie Ciachorowski albo Ostrowska, bo to chyba najbardziej znane osoby z tej obsady. Dużym szokiem byłoby, gdyby dali na agenta Peję. Ewentualnie mogli dać kogoś ze sportowców, np. Włoszczowską.

W sumie to wykluczyłbym tę nołnejmową blondynkę od bloga podróżniczego - tak ewidentnie próbowała popsuć drugie zadanie mówiąc "nie spieszmy się, mamy czas", że widać, że chciała ściągnąć na siebie podejrzenia (btw tutaj znowu Dareczek miał konfę "jako agent starałbym się wykonać to zadanie"). No i Lucińska też raczej nie jest agentem - widać jest, że udawała ten strach. Jako osoba z ogromnym lękiem wysokości śmiem twierdzić, że gdyby naprawdę się bała, to by nie zaczęła tańczyć przechodząc na tej wysokości. Raczej też chciała ściągnąć na siebie podejrzenia.

Zgodzę się z Jackiem - najgorszy punkt programu to Kinga Rusin. Ona jest tak tragiczna w roli prowadzącej. Nie wiem, czemu ona ciągle się uśmiecha? W ogóle nie ma klimatu programu. Zachowuje się jak jakaś uchachana nastolatka pod wpływem. Psuje cały program i wysysa z niego energię.

Pan, który odpadł, jest mi kompletnie nie znany, ale wydawał się sympatyczny.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Roxy »

jedyny minus odpadnięcia eee tego przystojniaka jest to, że TEGO PRZYSTOJNIAKA, nie będę oglądać :(

bo samo odcinek, moim zdaniem, słaby, bardzo słaby, Kinga słabiutko oj słabiutko xd
tyle xd

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: MD »

ciriefan pisze:
22 lut 2018, 19:58
Jakbym miał stawiać na agenta po pierwszym odcinku, to bym stawiał na Darka z Na Wspólnej, który rozpił Katarzynę Walter XD
OMG, to on Walter rozpił?! Chyba mam już komu kibicować, agent jak złoto!

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: frasiek »

Dałem radę obejrzeć 10 minut, złamała mnie Julia Wróblewska analizująca zdziwienie ,gdy pojawił się czerwony kciuk.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

Po pierwszym odcinku mam mieszane uczucia. Niby nie było źle, ale jakoś mnie nie porwało. Może to przez to że zadania były słabe. To pierwsze jeszcze było niezłe, choć nie aż tak skomplikowane jak się wydawało. Ale to drugie nudne jak flaki z olejem. Czułem się jakby to była AE za którą nie przepadam.
Lokalizacja w porównaniu do poprzednich sezonów zdecydowanie najlepsza. Fajny klimat psuje beznadziejna Rusin. Myślałem że czegoś się nauczy po poprzednich sezonach, ale poprawy brak. A nawet wydaje mi się że jest gorzej niż było. Nie potrafi budować napięcia i do tego te głupie uśmieszki. Jest chyba gorsza nawet od Michałowskiego z Wyspy Przetrwania.
Uczestnicy całkiem fajni, choć nazywanie ich gwiazdami to wielka przesada. Ja z wyglądu kojarzę tylko siedem osób. Ale ogólnie muszę przyznać że jakoś dziwnie mi się to ogląda. Momentami tak jakby to był program ze zwykłymi ludźmi, ale po chwili pojawiają się Ostrowska, Ciachorowski,Włoszczowska i przypomina mi się że to jednak edycja z gwiazdami.


Jakie mam typy na agenta? Ciężko coś wiecej powiedzieć po pierwszym odcinku. Wydaje mi sie że podobnie jak w poprzednich edycjach agentem nie został jakiś nołnejm, tylko ktoś bardziej znany. I to własnie przeszkadza mi w programie z takimi gwiazdami. Przy normalnych uczestnikach każdego można byłoby podejrzewać o to że jest agentem, a tu jednak pierwsze co mi sie nasuwa to kogo TVN mógł obsadzić w roli agenta.
Moje największe typy to chyba Tomek i Piotr. Tomek razem z Jaśkiem zawalili zadanie przez co grupa nie wgrała pieniędzy. Wina za przegraną spadła chyba bardziej na Kuronia. A Piotr tak po prostu pasowałby mi na agenta.
Trzecim typem jest Karolina.

Kibicuje Anni Lucińskiej, Włoszczowskiej, Mikołajczykowi. Mam nadzieję że dojdą daleko. Peja też jest spoko ze swoimi tekstami. Na pewno będzie z nim ciekawie.
Trochę irytujący jest Beniamin. Ciekawi mnie czy po prostu przyjechał później czy też jest rezerwowym bo ktoś sie wycofał w ostatniej chwili. Tak w ogóle taka z niego gwiazda że ja nie mogę. Żaden z uczestników go nie znał. :D I jeszcze rozwaliło mnie jak powiedział że gra w serialu 19+.
No i mam nadzieję że szybko wyleci Julia, której nie znoszę :evil:

Pierwszy odpadł Victor. Trochę szkoda bo założył sojusz z Michałem i ich współpraca mogła być ciekawa w dalszej części. Na pewno na plus to że nie odpadała druga lub trzecia osoba której sprawdzano test.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Tak, MD, to ten Darek! :D



Obrazek

Obrazek






Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Meciek »

Dla mnie była to najlepsza premiera Agenta ze wszystkich edycji z gwiazdami. xD Zgadzam się, że zadania nie porywały, to z chodzeniem na wysokości brzmiało ciekawie, ale no szeroka była ta kładka, więc dla widza nie było to coś emocjonującego, chociaż nie wątpię, że uczestnicy mieli zgoła inne zdanie podczas przechodzenia po niej. Podobało mi się to 'drugie dno' tego zadania i to, że Kinga wybrała do zadania osoby, które w ankiecie podały, że mają lęk wysokości. Drugie zadanie nie zapadło mi w pamięć, bo oglądałem odcinek w środę, a teraz mam problem z przypomnieniem sobie jakie to było zadanie. xD

Nie rozumiem tego jeżdżenia po Kindze, nie ma co oczekiwać, że będzie to prowadziła na poważnie, nigdy tego nie robiła i raczej nie zrobi, a wciąż jeżeli uczestnicy zrobią coś głupiego to zwraca im na to uwagę, więc jak dla mnie spełnia swoją rolę. A mówienie, że Michałowski jest lepszy od Rusin podpada już pod mowę nienawiści, naprawdę. Wolę oglądać kogoś, kto wygląda na zadowolonego, że tam jest, niż patrzeć na prowadzącego, który miałby ochotę popełnić samobójstwo na wizji.

Bardzo podoba mi się nowa szata graficzna programu, stylistycznie wygląda to bardzo dobrze i świeżo, więc tutaj bardzo dobra robota.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Maw »

Też nie rozumiem tej krytyki wobec Rusin. Może trochę za bardzo śmieszkuje (co mi nie przeszkadza, podobają mi się nawet te jej komentarze w stylu "nic nie zarobiliście, jesteście beznadziejni XDD" <3), ale gdy chce potrafi być poważna. Pierwszy odcinek nawet mi się podobał, chociaż mam trochę problem z uczestnikami, bo nie ma nikogo kto by mnie jakoś mega irytował, ale też nie ma nikogo kogo mógłbym bardziej polubić, no ale to dopiero pierwszy odcinek, więc pewnie to się zmieni. Na ten moment moimi faworytami są Ostrowska (te hejty internautów na nią, że zachowuje się jak wariatka <3), Włoszczowska, obie Anie, Michał, Peja i Wróblewska. Ciachorowski o dziwo też jest spoko. Mam nadzieję, że Julka nie odpadnie szybko i zdąży jeszcze zrobić coś kontrowersyjnego przez co będzie przez wszystkich hejtowana w stylu tej akcji z lisem (https://www.kozaczek.pl/plotka/julia-wr ... ideo-78335). <3 Szkoda mi Victora, bo był chyba najfajniejszym facetem, ale taka gra. Cast gwiazd na pewno mógłby być lepszy. Jeszcze przed startem spekulowano o udziale np. Kazadi. Niektóre osoby są kompletnie mi nieznane, np. Karolina czy Skura. Nie wiedziałem też kto to Beniamin, a okazało się, że to jakiś "aktor" z "serialu" 19+, no trochę godności, już chyba wolałbym Siwiec...

Co do agenta to najmniej prawdopodobni wydają mi się Peja, Wróblewska i Ania. Wydaje mi się, że agentem jest facet, na tę chwilę najbardziej podejrzani są Michał i Ciachorowski, ale nikogo jeszcze nie wykluczam.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: r&b »

Na początek to jest okej. Zadania może nie porwały, ale nie było tragedii. Ogólnie podchodzę z dystansem do produkcji TVNu, może dlatego obecność Kingi Rusin mi nie przeszkadza xD. Faworytką aktualnie jest Ostrowska, ale jeśli Julcia coś odpieprzy to może bardzo łatwo odebrać jej ten tytuł. Bendżamin mnie irytuje, więc pewnie szybko nie odpadnie, może uda mi się do niego przywyknąć.
Eliminacja Victora trochę mnie rozbawiła - to jest serio przypadek, że tego typu osoba zawsze odpada pierwsza? Zobaczymy, czy reszta eliminacji też będzie szła tym szablonem. No ale był miły, trochę nudny, ogólnie trochę mi go szkoda, że zrobili z niego naiwniaka.
Jeśli chodzi o sam skład, to jest kilka "gwiazd", więc w sumie nie mam pretensji. Chociaż i tak osobiście chciałbym edycję taką na serio, bez gwiazdeczek. No ale trzeba się cieszyć z tego, co mamy <3.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Eska »

Nie wiem, jakoś nie poczułam jeszcze klimatu Agenta po pierwszym odcinku. Część osób znanych, część nie.... Gwiazda serialu 19+... serio?! To chyba bardziej gwiazdy vs fani powinno być a nie Agent: Gwiazdy xD Inny samolot? Albo tak jak mówicie z listy rezerwowej ktoś dołączył albo po prostu przebywał poza Polską, stąd inny lot... dla mnie mogli to pominąć w odcinku, bo dość dziwnie to wyglądało.

Zadanie z lękiem wysokości - byłam zdziwiona szerokością kładki. Ciężko mi się wypowiadać, bo nie byłam w takiej sytuacji, ale np. przy moim lęku wysokości raczej podjęłabym się tego zadania, z uwagi na szerokość tej kładki. Początkowo myślałam, że jest ona dużo węższa, więc się zdziwiłam jak ją zobaczyłam.

Drugie zadanie może i przypominało Azję Express, ale uważam, że jak najbardziej do Agenta pasuje.

Chciałabym zobaczyć edycję ze zwykłymi ludźmi tak dla odmiany.... może się w końcu TVN pokusi...

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Meciek »

W kolejnym odcinku pojawi się nowy twist.

Kinga Rusin wprowadza do gry pierwszy czarny immunitet, który anuluje wszystkie użyte w odcinku jokery i immunitety. Dzień kończy test wiedzy o Agencie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

3x02

Odcinek na pewno lepszy od poprzedniego. Kinga trochę mniej irytowała, ale serio? Piszecie, że nie jest aż taka zła, ale prezenterka z jej doświadczeniem to sorry, nie może sobie pozwolić na coś takiego. Ja wymagam od kogoś takiego profesjonalizmu, a nie żeby swoim zachowaniem zabijała całą atmosferę programu.

Na minus również dla mnie montaż - irytują mnie strasznie te dogrywane sceny, jak np. na początku odcinka, że tak niby siebie obserwowali, te tajemnicze spojrzenia w kamerę czy w przestrzeń... To jest takie sztuczne, że masakra.

Sami uczestnicy też mnie do siebie nie przekonują. Najmniej polubiłem dwóch kłócących się panów. Benjamin jest tragiczny. Nie wiem, w co on gra, ale te jego zagrywki są po prostu głupie. A Świerczewski? Stary koleś, ale przyznam tutaj Benjaminowi rację - zachowywał się jak nastolatka mająca okres. Ta cała drama na śniadaniu o głupią godzinę i spóźnienie? Serio? Czasami to mam wrażenie, że produkcja na siłę nakazuje się komuś pokłócić, a oni tylko odgrywają role, bo aż mi się nie chce wierzyć, że dojrzały facet robi awanturę o coś takiego.

Zadanie z rowerami było kiepsko wymyślone - chyba najłatwiej zdobyte pieniądze w historii programu. Za to kolejne zadania były już o wiele lepsze, zwłaszcza to na karuzeli. Ten twist na koniec odcinka z szukaniem jokerów, kasy i immunitetu przed testem całkiem spoko.

Najlepszy moment odcinka - Peja i tekst z wejściem na Gubałówkę XD

Najbardziej polubiłem Ciachorowskiego, Darka z Na Wspólnej i Julkę. Mam nadzieję, że zajdą daleko.

Aaa... No i odpadł mąż Steczkowskiej. Był tak istotny w tym programie i tak znany przed, że nawet nie pamiętam, jak się nazywa.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

Na razie ta edycja jest niezła, ale czegoś mi brakuje. Tym razem zadania były ciekawsze niż w pierwszym odcinku. Ale były aż cztery i zostały słabo zmontowane. Przez co też nie dało się lepiej przyjrzeć agentowi.
Ciężko na razie wskazać kto mógłby nim być. W tym odcinku Rychu sporo namieszał, ale nie wydaje mi się żeby był agentem. Nadal moje typy idą w kierunku Świerczewskiego i Ciachorowskiego. Ten pierwszy wyraźnie sabotował zadanie z tymi laserami.
Beniamin w każdym zadaniu pajacuje i chce być widoczny. Według mnie odpada jako agent.

Co do tego konfliktu Beniamina i Piotra, to przypomina mi się od razu drugi sezon i konflikt Alana i Niecika. Mnie takie rzeczy w agencie niezbyt interesują, gdyby to był survivor to co innego :D No ale dobra mamy ten konflikt i ja chyba bardziej stoję po stronie Beniamina. Fakt że wkurza wszystkich swoim zachowaniem, ale to Piotr prowokuje zaczepki. I co gorsza ma pretensje o jakieś błahe rzeczy jak na przykład podanie złej godziny. Wydawało mi się że jak jest straszy to powinien być mądrzejszy, a jest zupełnie odwrotnie. Ten niby liścik dla Beniamina od Rusi i akcja z włoskimi ubraniami były żałosne :? Chciałbym żeby ten pan szybko stamtąd wyleciał. A najlepiej to niech oboje pakują szybko swoje manatki, bo nie chce co odcinek oglądać tego durnego konfliktu. Ale zapewne ten konflikt będzie oprócz szukania agenta głównym tematem sezonu i dużo będzie poświęcane mu czasu.

Rusin znów pokazała się z fatalnej strony. Zgadzam się z tym, że skoro to taka doświadczona dziennikarka to powinna prezentować sobą jakiś poziom. Żenujące było to jak z tym swoim głupkowatym uśmieszkiem dowaliła Mai, że dwukrotna wicemistrzyni olimpijska jechała trzy kilometry półtora godziny. Wyglądało to tak jakby chciała ją ośmieszyć :?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Jack »

Jak dla mnie ta edycja jest bardzo słaba. Na ten moment gorsza od dwóch pozostałych sezonów z gwiazdami. Nie będę wspominać już o Rusin, bo szkoda pisać. To co najbardziej mnie irytuje to montaż i te dogrywane sceny... To wygląda momentami jak jakiś paradokument. Nie dziwi więc, że Andrzejewski świetnie się w tym wszystkim odnajduje.
Odpadła osoba, która była duchem. Nie wiem czy pokazali jakąś wypowiedź tego kogoś w tym odcinku.
Saw pisze:
02 mar 2018, 20:28
Żenujące było to jak z tym swoim głupkowatym uśmieszkiem dowaliła Mai, że dwukrotna wicemistrzyni olimpijska jechała trzy kilometry półtora godziny. Wyglądało to tak jakby chciała ją ośmieszyć :?
Wyszło co najmniej żenująco. W dodatku to Maja przez to, że jechała tak długo zdobyła kasę, a Rusin tutaj rzuca takimi tekstami...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość