Agent - Gwiazdy 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

No nareszcie Piotr odpadł. Teraz jeszcze niech odpadnie nudna jak flaki z olejem Karolina, która wypowiada się gorzej niż moja 10-letnia chrześnica.

Ilona to królowa odcinka, pięknie ograła Tomka na tej górze i zgarnęła jokera. Te agresywne małpy były przezabawne i to jak Tomek miał przed nosem jokera i ta małpa go zakosiła XD Drugie zadanie z liną było bardzo proste do zasabotowania. Panowie zdobyli immunitet i w efekcie obaj byli bezpieczni, co jest super, bo to moi dwaj faworyci, ale zdecydowanie wolę Michała (Tomek jest zbyt naiwny). Ciekawy był tekst Kingi, że tym razem w ćwierćfinale odpadnie 1 osoba - eee czy nie uważacie, że tak jakby trochę zdradziła, że w pozostałej trójce był agent i jakby odpadły 2 osoby, to by nawet testu nie musieli pisać XD

Nadal stawiam się na Ilonę na agenta - mam nadzieję, że nie dali Karoliny po znajomości. Aczkolwiek Karolina ma z nią sojusz, więc ma o niej najwięcej informacji. Obawiam się, że może wygrać a to byłaby tragedia (może Kinia po znajomości też dawała jej jakieś wskazówki? Skoro Survivor ostatnio co sezon jest rigged, to czemu nie Agent Gwiazdy). Oby wygrał Tomek lub Michał (lub Ilona jeśli Karolina byłaby agentem).

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

Wielka szkoda że odpadł Piotr. Co jak co ale był barwną i zabawną osobą. Choć na początku wywarł na mnie złe wrażenie to później go bardzo polubiłem. Teraz to już nie ma komu kibicować, bo zostały same irytujące osoby. Nawet Michał zaczyna mnie już męczyć. Ale po cichu liczę że to on wygra, bo sobie na to zapracował.
Na Tomka nie mogę już patrzeć bo tak mnie irytuje ten człowiek. Taką sztucznością od niego bije, że masakra. Ten program pokazuje niestety jakim jest słabym aktorem. Karolina jest strasznie nijaka i jak się wypowiada to robię się senny. Nic ciekawego zazwyczaj nie ma do powiedzenia. Coś musi być w tym że psiapsióła Kinia załatwiła jej że tak daleko zaszła. Bo jakoś trudno mi uwierzyć że Karolina tak łatwo rozszyfrowała agenta. No chyba że ona sama jest agentem, ale to byłby dla mnie szok.
Coraz więcej przemawia za Iloną jako agentem. I tak szczerze to nawet sie uciesze że prawdopodobnie to ona a nie Tomek lub Karolina.

Fajnie że w finałowym odcinku będzie aż czwórka uczestników. Natomiast nie podobało mi się to że aż dwóch uczestników mogło użyć immunitety w F5. Na tym etapie szanse powinny być wyrównane. Pochwalę to zadanie ze zdjęciami w poprzednim odcinku. Chyba najlepsze w tej całej edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Jack »

Aż nie wiem jak skomentować ten odcinek. Był strasznie męczący i już mi się dłużyło. Po 20 minutach miałem dość szczerze mówiąc.
Wracając do typowania agenta. To teraz mam nadzieję, że będzie nim Tomek tak jak obstawiam od kilku odcinków, a nie Ilona. To poddawanie przez nią zadań jest irytujące i jeżeli jest agentem to serio, dało się to zrobić lepiej... Zawsze przy niej coś ginie, albo się psuje itd...

Ogólnie te wyzwania z tego odcinka były strasznie słabe i takie oklepane. Czekam na koniec tej edycji.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Anja »

Cieszę się, że odpadł Piotr, już męczyło mnie oglądanie jego od jakiegoś czasu. Nie wiem jak niektórzy z nim wytrzymywali. xd Najciekawszą osobą, która została w programie to imo Ilona. <3 Uwielbiam jej szejdy. Za to od dłuższego czasu też obstawiam, że jest agentem. Już lepsza ona jako agent niż Karolina, która jest po prostu taka basic. Co do winnera, wolałabym żeby został nim Michał.
Obrazek

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: CH23 »

Szkoda Piotrka, tak jak pisałem wcześniej jest strasznie porytym człowiekiem (samo jego zachowanie poza programem na to wskazuje) ale no kurde, super się go oglądało :)
Na początku obstawiałem zupełnie innych agentów, nikt nie został (Ania L. , Piotr)
Ewidentnie widać, że Agentem jest Ilona zadanie z liną, no perfekcyjnie puściła line i szybkie tłumaczenie "myślałem, że to koniec" :o
Edytorzy również szybko zapomnieli o tej sytuacji nie skupili się na niej, tak więc witaj Agencie ;)
Jeśli Agentem jest Michał to "chapeau bas" :)

Tak sobie rozmyślałem, w czasie oglądania odcinka, że fajnie byłoby zobaczyć tak edycję all-star, ale pod warunkiem, że jeszcze jedna edycja z gwiazdami lub BEZ nich by wystartowała. Tak na 5 edycje było by super !

Takiego Piotra, Michała, Anie L. z chęcią bym zobaczył ponownie i jeśli ktoś jest na bieżąco z programem super by się oglądało :)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

A więc do finału przechodzą Michał, Ilona i Karolina. Tomek odpadł, ale nie jest mi go szczególnie szkoda. Były momenty gdzie mnie strasznie irytował swoim zachowaniem.
Michał to świetny gracz i liczę na jego wygraną w finale. Te jego akcje są naprawdę epickie :D W ostatnim odcinku powrzucał pamiętniki innych uczestników do wody, a to utrudniał ułożenie z puzzli mapy. Według mnie jest świetnym czarnym charakterem, podobnie jak Jarek w poprzedniej edycji. Tylko że Michał w porównaniu do Kreta jest taki uroczy w tym co robi. Wielkie brawa że udało mu się rozszyfrować kod z puzzli do skrzynki i zdobyć złotego jokera. Mam nadzieję że pozwoli mu wygrać ten sezon, bo naprawdę sobie na to zapracował. Tak sobie myślę, czy to nie jest najlepszy gracz wszystkich trzech edycji z gwiazdami. Jeśli potwierdzi się to co mówił, że typuje jedną osobę od pierwszego odcinka to będzie dla mnie wielkim mistrzem.
Karolina w finale to dla mnie niespodzianka. Choć jej osobowość jest nijaka, to doceniam jej grę. Uczepiła się Ilony i mają niby sojusz. Ale będąc blisko agenta zdobywa cenne informacje.
Ilona już od kilku odcinków jest moim pewniakiem na agenta. Jeszcze może miałbym małe wątpliwości gdyby Tomek znalazł się w F3. Ale teraz to już mam pewność. Ale tak szczerze myślę że agent w tym sezonie zostanie przyćmiony przez Michała. No chyba że pokażą w finale jakieś spektakularne akcje agenta. Ale raczej w to wątpię.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Kelrik »

Nie porwała mnie ta edycja. Mimo wszystko nie mam 100% pewności kto jest agentem. Obstawiam Karolinę, gdzie Rusin załatwiła koleżance przyjemne wakacje do finału. Michał to zbyt oczywista opcja. Czasami mógł się pohamować z kierowaniem na siebie podejrzeń. Ilona za bardzo angażowała się we wszystkie zadania, ale może to była jej metoda. Jest aktorką, w teorii grać potrafi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Ostatni odcinek bardzo dobry, ale tak czułem, że Tomek odpadnie po tych komentarzach Piotrka tydzień temu, że Michał go zmyli na koniec i doprowadzi do jego eliminacji. Będę się śmiał, jak Tomek na reunion powie, że w ostatnim odcinku zmienił typ na Michała XD

Będę zaskoczony, gdyby Ilona nie okazała się agentem. Typowanie od początku największej gwiazdy sezonu sprawdza się już trzeci rok z rzędu XD

Każda opcja, w której Ilona i Michał są agentem i zwycięzcą (nieważne kto kim) jest dobra. Jeśli chodzi o Michała to czapki z głów - bez względu na to, czy jest zwykłym graczem czy agentem, to prowadził genialną grę. Zasługuje na zwycięstwo, niestety Karolina była bliżej Ilony i może mieć więcej wiedzy. A jakby Michał był agentem? To wow, bardzo ryzykowna strategia tak wszystko jawnie psuć, ale to w sumie byłoby działanie na zasadzie odwróconej psychologii i to chyba byłby najlepszy polski agent.

Jeśli nijaka Karolina wygra bądź nie daj Boże okaże się agentem (zabić wtedy Kingę Rusin i to kolesiostwo!), to serio, stracony sezon, który i tak bez tego jest najsłabszy w historii. Oby na koniec nie okazał się katastrofą.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Jack »

I odpadł Tomek, osoba, którą typowałem od jakiegoś czasu na agenta. Jego agentura wydawała się taka nieoczywista, że teraz będę rozczarowany każdym werdyktem :D
Mam nadzieję, że agentem nie jest Michał, który podkłada każdą konkurencję.
Mam nadzieję, że agentem nie jest Ilona, która wprowadza mnóstwo chaosu i zawsze przy niej coś się dzieje, coś się gubi, ktoś się myli.
Mam nadzieję, że agentem nie jest Karolina, która jest największym drewnem ze wszystkich edycji programu :(
Liczę na to, że agentem będzie Kinga Rusin :D I tak ten sezon to katastrofa... Odcinek z poprzedniego tygodnia oglądało 1,2 mln widzów.

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Dastomir »

Dobry koniec słabszego sezonu. Zwycięzca najlepszy do tej pory. Ilona trzeba przyznać była agentem bardzo dobrym. Chyba pierwszy przypadek (przynajmniej edycji z gwiazdami innych nie widziałem) Gdzie ludzie z top 4 nadal mieli wątpliwości. Oczywiście dużo pomógł tutaj zwycięzca bez niego myślę nie poszłoby tak dobrze i chyba wole dwóch poprzednich agentów.
Ktoś ostatnio rzucił pomysłem (nie wiem zy tu czy gdzieś indziej) co by było gdyby na piątą edycję zrobili wersje z powracającymi uczestnikami. Pomysł mi się bardzo spodobał, a tu kilka moich typów kogo bym zobaczył.

Hubert Urbański
Odeta Moro
Ilona Ostrowska -Ich super byłoby zobaczyć w innej roli niż agent, a może i ponownie w tej roli? ^^

Sezon 1
Tamara Gonzalez Perea
Eva Halina Rich
Sezon 2
Daria Ładocha
Piotr Kędzierski
Joanna Jędrzejczyk
Sezon 3
Michał Mikołajczak
Tomasz Ciachorowski
Anna Lucińska
Maja Włoszczowska

ale raczej taki sezon nigdy nie powstanie :C

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

A więc mamy koniec sezonu i wszystkie zagadki zostały rozwiązane. Ilona tak jak obstawiałem od kilku odcinków była agentem. Myślę że dla nikogo to nie powinno być zaskoczenie. Patrząc na finałową trójkę to była wręcz oczywistość. Najbardziej mnie cieszy że Michał wygrał, bo bardzo sobie na to zapracował. Był gwiazdą tej edycji i przyćmił nawet głównego aktora czyli agenta. No bo nie da się ukryć że więcej napsuł niż Ilona. Karolina zajmuje drugie miejsce, ale tak dochodzę do wniosku że nie była złym graczem. Podobała mi się jej akcja w tej fabryce, gdzie skierowała na siebie cel.
Ilona była według mnie marnym agentem, co potwierdziły materiały w których pokazano jak psuła zadania. Tak jak się spodziewałem fajerwerków nie było i jedynym ciekawym ruchem była akcja z siodełkiem od roweru 8-) W pozostałych zadaniach w głównej mierze wyręczali ją inni. A to Maja coś zrobiła, a to Karolina i tak to się toczyło. To chyba nie o to chodzi. Nie podoba mi się że agent jest tak pasywny w swoich działaniach. Za to jak Ilona chciała zagrać ostrzej tak jak w głuchym telefonie, to mocno przesadziła. Oj słabiutko wypadła. Porównywalnie do Odety. Hubert chyba nadal jest najlepszym spośród wszystkich agentów. Chciałbym w końcu zobaczyć agenta, który wykona jakieś spektakularne akcje i będę zbierał szczękę z podłogi. Bo do tej pory nic mnie szczególnie nie zaskoczyło.
Nie podoba mi się że po raz kolejny jedna z największych gwiazd zostaje obsadzona w roli agenta. Mogliby w końcu pójść w inną stronę i dać komuś mało znanemu taką rolę.

Co do całego sezonu to był słaby. Nie wykorzystano w ogóle ciekawej lokalizacji. Zadania były bardzo nudne i tak jakby robione na ostatnią chwilę. Zero pomysłu, choć pole manewru mieli spore. Scenki na początku każdego odcinka były żałosne i nawet nie warto ich komentować. Uważam że sezon ratowali Michał, Ania L., Piotr i Rysiek. Cała czwórka na swój sposób była ciekawa i sporo wnosiła do gry.

Jeszcze kilka słów o naszej prowadzącej.
Rusin z sezonu na sezon jest coraz gorsza. Ten jej zaciesz w finale był komiczny :? Mogła się choć raz opanować i wprowadzić trochę tajemniczości. Tak sobie pomyślałem że jakby powstał kolejny sezon to mogliby poszukać innego prowadzącego. A dla mnie idealnym kandydatem byłby Michał. Chłopak jest inteligentny, tajemniczy no i już grał w tą grę więc ma spore doświadczenie. Ja bym sie zastanowił czy go nie obsadzić w roli prowadzącego.

Ciekawe czy powstanie kolejny sezon? Kinia coś wspomniała że za rok wracają, ale podobno wyniki oglądalności były słabe. Więc to raczej nic pewnego. Ja ogólnie obejrzałbym sobie sezon z normalnymi uczestnikami a nie "gwiazdami".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Jack »

Nie za bardzo jest tutaj o czym pisać. Zgadzam się w większości z Sawem. Rusin jest tragiczna, i nie tylko z sezonu na sezon, ale wręcz z odcinka na odcinek coraz gorsza.
Sezon oglądało nieco ponad milion widzów, jednak notowali dość dobre wyniki w grupie 16-49, która liczy się dla reklamodawców, więc kolejna edycja pewnie powstanie.

Sam finał rozczarowujący. Po eliminacji Tomka można było przewidzieć kto jest agentem. Jednak ten jej sposób podkładania zadań był dość oczywisty. Można było zrobić to o wiele lepiej :( Cała edycja przeciętna, albo i gorzej.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: frasiek »


Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Eska »

Tak, spojler się sprawdził xD

Bardzo się cieszę, że program wygrał Michał. Uważam, że grał dobrze, kiedy było potrzeba, ściągał na siebie celownik. Mieszał w głowie uczestników, więc to moim zdaniem bardzo na plus.

Co do Ilony, może i miała łatwo, bo uczestnicy jej w tym "pomagali", zwłaszcza Maja, ale przez to, że pomysł nie wychodził bezpośrednio od niej, nie była takim oczywistym agentem. W odpowiedni sposób manipulowała grupą, bo w ten sposób szybko przekonywała ich do tego co chciała. Ludzie w takich sytuacjach boją się brać odpowiedzialności za decyzję, więc jak ona przytaknęła któremuś pomysłowi, oni się cieszyli i też zgadzali.

Również się z Wami zgadzam, że Rusin mogłaby już skończyć swoją przygodę z Agentem, bo prowadzenie średnio jej wychodzi, jest zbyt miałka. I tak jak napisaliście - dobra końcówka, słabego sezonu.

Swoją drogą zastanawiam się kiedy serial z Michałem i Iloną w rolach głównych ;D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Kinga tym spojlerem pokazała swój pełen profesjonalizm xD

Zgadzam się - dobry finał słabego sezonu. Michał grał najlepiej i wygrał.

Ilona agentem była dobrym. Inni jej pomagali - okej, jej celem było popsuć zadanie, więc jak samo się psuło, to co niby miała robić? O to też chodzi, żeby nie zostać wykrytym, także po co pieprzyć bardziej coś co już jest spieprzone?

A Michał to teraz wrócił do Na Wspólnej i ma duży wątek, więc TVN już go nagrodził :D:D:D ale pewnie pojawi się w jakimś serialu co się dzieli na sezony XD

No i cóż, patrząc na sam skład typowałem Ilonę od 1 odcinka, bo była najbardziej znana, także TVN dalej kontynuuje ten trend :D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości