Agent - Gwiazdy 4

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: tombak90 »

tombak - jak możesz nie kojarzyć Kołakowskiej? (...) "Daleko od noszy" (obsługiwała rentgena).
No stary, było tak od razu :lol: Pewex, że to TA Kołakowska! :lol:

A serio, to niestety, ni huhu, Zostać Miss co prawda kojarzę, ale po latach pamiętam tylko Włodarczykową w roli kleptomanki, Dominikę Figurską w roli ofiary losu i jeszcze taką dobrą dupę o ksywce "Żyleta" :lol:

Ale za to, uwaga uwaga, okazuje się, że jednak znam niejakiego Mrozika. Nie dawało mi spokoju skąd ja kojarzę to ryło i wreszcie znalazłem - przecież to koleś z Ponków, tej jeszcze mniej śmiesznej podróby Abstrachujów. Jak u Abstra (w nowszym wydaniu) śmieszy mnie jedna na trzy scenki, tak u nich jedna na trzydzieści, także jest moc :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

Nie sądziłem, że ktoś zna Mrozika, a tutaj taka niespodzianka. Tombaczku, nie podejrzewałem Cię o to :D

Może jeszcze wiesz kim jest Damian Kordas?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: tombak90 »

Pojelonkowało was wszystkich z tym Tombaczkiem, najpierw jedna, teraz drugi :x

Damian Kordas nie wiem - jak tamta jechała na rentgenie w Daleko od Noszy, to ten może wystąpił u jej boku w roli kaczki na siuśki.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Roxy »

DAmian kordas to zwycięzca chyba 4 edycji masterchefa ;) znaczy zwycięzca na pewno, tylko nie jestem pewna której edycji :D

A tego Mrozika to nawet google za bardzo nie chcą wyszukać inaczej jak w kontekście agenta :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że Koterski to wygra :D
W tym roku postanowiłem sobie że nie będę hejtować Kingi Rusin i po tym zwiastunie ledwo co się powstrzymuje. Czy naprawdę nie ma innych prezenterek, które mogłyby poprowadzić ten szoł, Panie Miszczaku?

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: bobaas »

Jack pisze:
26 sty 2019, 21:09
Mam nadzieję, że Koterski to wygra :D
A ja myślę, że jego mogli wziąc na agenta :) Bo trochę taką ciamajdę udaje i głupka, ale w gruncie rzeczy to wcale głupi nie jest. Tak mi się wydaje.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: MD »

bobaas pisze:
27 sty 2019, 11:18
Jack pisze:
26 sty 2019, 21:09
Mam nadzieję, że Koterski to wygra :D
A ja myślę, że jego mogli wziąc na agenta :) Bo trochę taką ciamajdę udaje i głupka, ale w gruncie rzeczy to wcale głupi nie jest. Tak mi się wydaje.
Zgadzam się bardzo, szczególnie że ostatnio dwie panie były, a wśród mężczyzn "gwiazd" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Gołota z żoną są z góry skreśleni, nadal nie rozumiem co ona tam robi, bo chyba opieki całodobowej Andrzejek po tych wszystkich mordobiciach aż nie potrzebuje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

MD pisze:
06 lut 2019, 15:12
bo chyba opieki całodobowej Andrzejek po tych wszystkich mordobiciach aż nie potrzebuje.
Z tego co czytałem to trochę potrzebuje. Podobno nie za bardzo rusza się teraz gdziekolwiek bez żony :)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: MD »

Jack pisze:
06 lut 2019, 21:01
MD pisze:
06 lut 2019, 15:12
bo chyba opieki całodobowej Andrzejek po tych wszystkich mordobiciach aż nie potrzebuje.
Z tego co czytałem to trochę potrzebuje. Podobno nie za bardzo rusza się teraz gdziekolwiek bez żony :)
Będzie przedstawiana jako opiekun osób niepełnosprawnych?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: tombak90 »

A ja mam jakieś takie przeczucie, że Endrju pójdzie szybko na dechy, a żonka właśnie dłużej się tam pokręci. Taka nasza polska Monica Culpepper Story o wychodzeniu z cienia, zrobieniu czegoś dla siebie i dwóch litrach rzygu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

MD pisze:
08 lut 2019, 17:01
Jack pisze:
06 lut 2019, 21:01
MD pisze:
06 lut 2019, 15:12
bo chyba opieki całodobowej Andrzejek po tych wszystkich mordobiciach aż nie potrzebuje.
Z tego co czytałem to trochę potrzebuje. Podobno nie za bardzo rusza się teraz gdziekolwiek bez żony :)
Będzie przedstawiana jako opiekun osób niepełnosprawnych?
Tego nie wiem, ale nie zdziwię się jak zaczną od jej wizytówki i to będzie coś w stylu: Nazywam się Mariola Gołota, jestem żoną znanego polskiego boksera, Andrzeja Gołoty.
Czytałem, że Kinga jest bardzo dobrą znajomą Marioli, czyli rzeczywiście może być jak z Kraśkową.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: maniana92 »

Ale Gołoty nie da się zrozumięc co mówi, to nie wiem po co go tam brali?

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Dastomir »

Szczerze to bardzo dobrze oglądało mi się ten odcinek. KRYSIA QUEEN <33333
Jedynie Kordas nie wzbudził mojej sympatii. Jak już bym miał typować aganta po tym odcinku to byłby to o dziwo Wiktor :o Może po 3 sezonach w końcu dali komuś mniej znanemu. Edzia oczywiście jedyna w swoim rodzaje <3
Dziwie się że tak szybko poleciała kaśka na pewno miała ciekawy charakter do oglądania, ale osoby które jej nie znają po tym odcinku nie miały jak tego zauważyć. Czekam na następny ^^

Faworyci:
KRYSIA <333333

Anty:
Kordas, ale po tym jak kombinuje zapewne będzie długo.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Sezon rozpoczyna się bardzo obiecująco. Wydaje się że będzie dużo lepszy niż poprzedni. Na pewno największy plus za zadania. To ze skokiem bardzo trudne i aż jestem w szoku że wszyscy je wykonali. Natomiast to z wykreślaniem słów bardzo fajnie przygotowane i agent mógł się tu bardzo wykazać. Od początku wiedziałem że uczestnicy go nie wykonają. Przy takim zorganizowaniu było to niemożliwe. Kilka osób tu namieszało, m.in Misiek, który schował trzy koperty. Ale po tym jak to pokazano, można go już wykreślić z grona kandydatów na agenta.

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Wiktor Mrozik. Nie znałem go przed programem, ale wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Widać że chłopak myśli i jest bardzo zaangażowany w grę. Coś czuje że będzie ostrym graczem. Podobał mi się jego pomysł w zadaniu z wykreślaniem słów. No ale oczywiście nikt go nie posłuchał.
Na plus też Agata Nizińska i Maria Sadowska. Wydają się bardzo ogarnięte.
Ledwo zaczął się odcinek a moje serce skradła Krysia :D Ta scena z łazienką bardzo naciągana, ale mimo wszystko brawo dla niej że od razu zaczęła grać. Oby babcia jak najdłużej utrzymała się w grze, bo bardzo jej kibicuję.
W odcinku oczywiście najwięcej było Edytki. Drama Queen dała już w pierwszym odcinku popis. Wiedziałem że będzie się bała przed skokiem i urządzi dramę. Tą historie życia mogli sobie darować, ale jakoś widzów trzeba przyciągnąć przed telewizory. Ale ogólnie Edytka nie jest najgorsza. Najbardziej mnie rozwaliło jak na koniec odcinka powiedziała że ona już wie kto jest agentem :lol:

Co do osób które irytują, to na pewno jest to małżeństwo Gołotów. Cały czas chodzą wszędzie razem i są nie rozłączni. Mariola traktuje Andrzeja jak jakiegoś niedorozwiniętego chłopca, którego trzeba prowadzić za rączkę. Andrzej wcale nie lepszy. Widać że jest zależny od żonki i nie ma swojego zdania. Niby jest dużą gwiazdą tej edycji, ale chyba wolałbym żeby jak najszybciej odpadł. Już pomijam fakt że Gołota = Big Tom z Survivora. Kompletnie nie potrafię chłopa zrozumieć, bo tak sepleni. Chyba przydałyby się napisy.
Tak w ogóle nie czaję dlaczego w tego typu programie startuje małżeństwo. Chyba od razu można ich skreślić z listy potencjalnych agentów. No bo jakby TVN obsadził na przykład Mariolę jako agenta, to nie wierzę że Andrzej by o tym nie wiedział. Nawet jakby jego żona miała zakaz o tym mówić.
Mocno irytuje mnie swoim zachowaniem też Misiek. Pewnie cały czas będzie błaznował i robił z siebie śmieszka edycji. Mnie niestety takie coś niezbyt śmieszy.

Ja na razie mam dwa typy na agenta i są nimi Maria Sadowska i Viola Kołakowska. Obie myśle że świetnie by sobie poradziły z tą rolą. Marysia wydaje się bardzo zaangażowana w grę, ale to też może być przykrywka.
Kasia odpadła jako pierwsza i nie jest mi jej szczególnie żal. Nie zdążyła nic ciekawego pokazać. Utkwiła mi w pamięci tylko ta kuriozalna scena z pudrowaniem się przed skokiem :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości