Agent - dyskusja ogólna

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - dyskusja ogólna

Post autor: ciriefan »

Agent - program telewizyjny typu reality show na licencji belgijskiego programu De Mol (z flam. kret), emitowany na antenie TVN w latach 2000-2002. Producentem programu ze strony TVN była Ewa Leja. Polską edycję prowadził Marcin Meller.

Program zrealizowany był w trzech edycjach, powstałych w latach 2000-2002. W każdej z nich brało udział 12 zawodników ; 6 kobiet i 6 mężczyzn, którzy wykonywali zadania sprawnościowe bądź umysłowe, za które nagrodę stanowiła określona suma pieniężna, dodawana do wspólnej puli, jaką pod koniec programu zdobywał zwycięzca. Wśród uczestników znajdowała się również wytypowana przez producentów programów i nieznana pozostałym uczestnikom ani widzom osoba (agent), której rolą było utrudniać grupie wykonywanie zadań. Każdy odcinek programu stanowił relację z dwóch dni gry, w trakcie których uczestnicy wykonywali dwa (czasem trzy) zadania. Pod koniec drugiego dnia zawodnicy odpowiadali na pytania (20 w pierwszej, 15 w drugiej i trzeciej edycji) dotyczące agenta. Osoba, która odpowiedziała na nie najgorzej (czyli najmniej wiedziała o agencie), odpadała z gry. Eliminacja polegała na otwarciu koperty przez każdego z zawodników. Wyciągnięcie z niej zielonego piórka oznaczało pozostanie w grze, czerwonego zaś eliminację. Po 20 dniach w grze zostawało troje zawodników, którzy w finałowej walce odpowiadali na 50 pytań dotyczących całego pobytu i działalności agenta. Na rozstrzygającej wszystko kolacji, finaliści, którym towarzyszyli wszyscy wcześniej wyeliminowani uczestnicy, otwierali 3 koperty, zawierające odpowiednio piórka: zielone, wskazujące zwycięzcę, czerwone przegranego i czarne agenta. Drugą edycję wygrał obecny poseł Bartosz Arłukowicz.


To mój drugi ulubiony reality show zaraz po Survivor'ze. Tutaj muszę ukłonić się w stronę TVN'u, który się spisał świetnie. Polska wersja programu była genialna, o wiele lepsza od amerykańskiej. Wersję z USA można obejrzeć na Youtube. Najlepszy jest pierwszy sezon i jest on genialny. Druga edycja jest już słabsza, ale nadal dobra. Kolejne dwa sezony są beznadziejne, bo były to sezony z udziałem celebrytów. Ostatni, piąty sezon, to powrót do dobrych czasów tego programu i normalnej gry. Polecam zwłaszcza pierwsze dwa sezony i ostatni :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja niestety nie widziałem tego programu. Nie interesowałem się wtedy tak bardzo telewizją i programami reality-show. Słyszałem, że był to świetny program. Chętnie zobaczyłbym powtórkę lub nową edycję. W zeszłym roku czytałem gdzieś, że TVN zastanawia się czy nie zrealizować kolejnej edycji. Bodajże drugą edycję "Agenta" wygrał Bartosz Arłukowicz, który robi teraz karierę w polityce.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

widziałam polskie 2 edycjie i jak to bywa przeważnei w polkich reality show, pierwsza edycja zdecydowanie bardziej mi się podobala :)

Guest

Post autor: Guest »

Niestety nie widzia³am ¿adnej z edycji Agenta. Mo¿e po sesji. :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

http://pl.sevenload.com/filmy/v5tr0QJ-Agent-01 - 1 odcinek a za nim znajdują się kolejne

znalazłem linki do Agenta, tak jakby ktoś chciał go sobie przypomnieć, a zapewne wiele osób z chęcią to zrobi :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale polską wersję? :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Polska wersja, 1 sezon :P

Guest

Post autor: Guest »

Colby dziêki za link. Jak skoñczê z Top Shot, zerknê na agenta. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ooo byłoby super! Jak robią kolejną edycję wysyłam zgłoszenie :D:D:D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja także wysyłam zgłoszenie momentalnie :D
chociaż gdyby wznawiali wyprawę robinson... <marzyciel>

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

był trzy edycje Agenta? ja tylko dwie pamiętam :lol:

i w sumie do agenta bym się nie zgłosiła, ale no jak wy sie zgłaszacie to wiecie jednego kibica już macie :):):)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pozostaje mieć nadzieję, że to nie będzie edycja "celebrietes" :wink:

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

ja bym sie zglosil, ale niestety nie mam jeszcze 18 lat, a bede mial za pol roku :(
oby rzeczywiscie okazalo sie to prawda :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To, że TVN rozważa powrót jest prawda. Chyba pan Miszczak by nie zmyślał :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości