UnREAL

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dzisiaj udało mi się skończyć ten sezon. Muszę przyznać, ze podobał mi się trochę mniej niż poprzedni. W tej serii akcja skupiała się trochę mniej na "Everlasting", a bardziej na Quinn, Rachel i ich problemach. Oczywiście nie zabrakło wątków "telewizyjnych".

Rachel ma w sobie takie coś, że nie potrafię jej nie lubić. Może po 5 odcinkach miałem jej już dość, ale później moja sympatia do niej wróciła i zawsze chciałem, żeby wszystko udawało się po jej myśli :D
Podobnie mam z Quinn, chociaż ona ostatnio miewała różne huśtawki nastrojów i w tym sezonie mniej "produkowała" program, a bardziej zajmowała się swoimi sprawami prywatnymi. Nienawiść do Cheta, związek, śmierć ojca itd.

Podsumowując ten sezon "Everlasting". Oczywiście musiały być zaskoczenia. W tej serii na szczęście nie było śmierci żadnej z uczestniczek, ale postrzelenie Romeo. To też trochę przesada.
Wątek z "Yael - szpiegiem" też taki dziwny. Chociaż w Polsce pewna dziennikarka też zatrudniła się do talent-show, żeby je zdemaskować.
Nie podobało mi się poprowadzenie wątku Jameson. Teoretycznie tam była i uzyskała miejsce w f4, a tak naprawdę niczego o niej się nie dowiedzieliśmy.

Kilka "akcji" było przesadzonych, jak np. problemy żołądkowe Yael :D ojciec nakrywający Ruby z Dariusem, postrzelenie przez policjanta, kłótnie producentów czy ciąża Beth Ann z innym facetem pojawiająca się znikąd.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

UnREAL

Post autor: Jack »

Trzeci sezon serialu wyemitowany zostanie w 2018 roku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość