The Circle

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Circle

Post autor: Umbastyczny »

I po sezonie :) Ja zacząłem oglądać w długi weekend i wczoraj udało się skończyć, jakoś nie chciałem dawkować sobie po troszku co tydzień.

Ogólne przemyślenia? Na pewno sezon lepszy od pierwszego US, bo miał więcej strategii, było więcej dram i generalnie przebieg gry był bardziej przemyślany (twisty, ilość nowych uczestników, zasady po ich wejściu itd.).

To co mnie wciąż lekko irytuje (ale nie odbiera przyjemności z oglądania) to takie ciągłe dziwienie się przebiegiem gry :D Czyli wciąż wszyscy są w szoku, że wyeliminowana osoba kogoś odwiedzi, że zostawi nagranie itd. I druga rzecz to ciągłe pisanie, że trzeba grać uczciwie. Po pierwsze co to znaczy uczciwa gra? A po drugie, no to jest gra i tyle, każdy gra jak uważa. A po trzecie to podniecanie się catfishami i polowanie na nich. Dobrze w finale ktoś to podsumował (już nie pamiętam kto), że jakie to ma znaczenie. Też tak uważam, no bo sorry, i tak grasz przez chat z kimś kto wstawił tam jakiś obrazek na swój profil. Co za różnica czy to prawdziwy wizerunek czy nie... Jak się dobrze dogadujecie i macie sojusz to wszystko jedno kto się ukrywa za obrazkiem...


Uczestnicy:

Bryant - pierwsza eliminacja to trochę loteria, ale coś tam próbował się ratować. Może dobrze, że na niego padło, bo wyglądało, że nie nadaje się do tej gry, a jego gadki o oddychaniu, energii i dobroci już nawet po 2 odcinkach były irytujące.

Savannah i Terilisha - dam je razem, bo mam podobny komentarz. Zaczęły od sojuszu kobiet i wspólnej roli influencerek. A potem? Rozkręciły bezsensowną gównoburzę, spadły na dno i wyleciały jedna po drugiej xD super. Terilisha za bardzo się nakręciła, a Savannah nie potrafiła tego logicznie i spokojnie zamknąć, a mogła w łatwy sposób, zgadzam się z joeytribbiani. Generalnie obie na początku polubiłem i miały potencjał, ale te kłótnie były tak głupie i nie mogło się to skończyć inaczej niż totalnym zepsuciem sobie gry i eliminacją. Śmieszyło mnie jak na finale dalej się kłóciły :D

Khat - nie byłem jej fanem, powiedzmy miałem do niej neutralny stosunek. Na początku zaimponowało mnie, że szybko złapała dobry kontakt z kilkoma osobami i była druga w swoim pierwszym głosowaniu, ale potem przesadziła. Była nowa, nie znała całej dynamiki i zaliczyła wpadkę próbując nastawić Rivera i Courtneya przeciwko Chloe. Próbowała się jeszcze ratować, ale już było po ptakach.

Mitchell - rzeczywiście dużo korzystniej wypadł niż jego rodzinka w poprzednim sezonie. Moim zdaniem przespał początek, a jak już chciał grać to było za późno.

Jack - nie przepadałem za nim, ale jako Emily na początku sobie radził. Oberwał na konflikcie Savannah vs. Terilisha i jeszcze Joker mu dokopał, ale gwoździem do trumny było zadanie z makijażem. Serio wyglądało to tragicznie. Z jednej strony szkoda, że zadanie jest powodem eliminacji kogoś, ale pocieszam się, że i bez tego był w sumie na dnie. Jakoś po zamieszkaniu z Lisą wypadał sympatyczniej.

Lisa - jako Lance była dość bierna i w sumie w ogóle nie grała, więc eliminacja nie dziwi. Jej bierność potwierdziła się w roli Johna, bo z tego co widzieliśmy to niemal o wszystkim decydował Jack i on dyktował wszystkie teksty, a ona tylko potakiwała. I nawet w finale jak prowadząca zadała pytanie czy w duecie łatwiej się grało. Ona odpowiada, że tak, a sekundę później Jak, że nie i ona już mu potakuje :D

Lee - bardzo go polubiłem (moje top2). Jakoś tak mi odpowiadała jego osobowość, taki poczciwy i pocieszny. Jeśli chodzi o grę, na pewno miał dobry socjal, mimo różnicy wieku nie wpadł jako River (tylko wpadka z piosenką), trochę był bierny strategicznie i raczej to Courtney był mózgiem ich duetu. Mimo wszystko trzymałem za niego kciuki, bo zdobył sobie moją sympatię.

Courtney - tutaj na odwrót. Strategicznie grał ostro, nieźle sobie wymyślił z jokerem, żeby dziewczyny skłócić; socjal też miał ok, ale osobiście jakoś nie mogłem się do niego przekonać.

Chloe - moja ulubienica. Nie oglądałem tego całego "Too hot to handle", więc jej nie znałem, ale dziewczyna jest cudowna. Ma w sobie jakąś taką pozytywną energię, ogromne pokłady uroku, bardzo pocieszna. Pod kątem gry nie skupiała się może na strategii, ale miała genialny socjal, mnóstwo sojuszy i dzięki temu parła naprzód. Byłem zaskoczony, że pod koniec nie została superinfluencerem, bo oba sojusze ją uwielbiały. Doceniam też fakt, że na tej dramie dziewczyn ona jako jedyna nie ucierpiała i miała dalej swoją wielką sieć kontaktów. Sama określała siebie jako naiwną i momentami tez trochę tak myślałem, że taka głupiutka i naiwna, ale jednak ogarniała co się dzieje; bardziej określiłbym ją słowem "infantylna". Szkoda, że nie wygrała, ale to też trochę formuła finału.

DeLeesa - co do niej mam mieszane uczucia. Z jednej strony ją nawet polubiłem, grała też nieźle. Jej Trevor był dobrze wykreowany i socjalnie dawał radę, Trochę strategicznie była bierna, głównym punktem jej gry było rozbicie sojuszu Rivera i Courtneya, ale się nie udało; pozwoliła też odpaść Khat (ale tutaj powiedzmy, że rozumiem, wolała utrzymać sojusz z Chloe, ale podkreślam bierność). A druga rzecz to trochę obłuda. Napieprzała ciągle, że trzeba grać uczciwie i nie wolno kłamać, narzekała, że River i Courtney są tacy źli, a sama była catfishem i grała ludziom na emocjach (samotny tata, flirt z Chloe) czy zrobiła ten obraz Rivera (a w sumie River i Courtney do końca szanowali Trevora i pozytywnie się wypowiadali i chcieli tylko wywalić Mitchella). I nie chodzi o to, że krytykuję ten plakat, który miał dowalić Riverowi. To było spoko, o to chodzi w tej grze i trzeba korzystać z okazji, gdy można anonimowo wprowadzić lekkie zamieszanie. Ale po co robić z siebie świętą i pieprzyć ciągle o uczciwości jednocześnie będąc przeciwieństwem tego?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Circle

Post autor: Jack »

Sezon 2
Muszę się z Wami zgodzić, że pod względem strategicznym sezon na pewno był lepszy od poprzedniego. Nie byłby jednak sobą, gdybym nie ponarzekał na tempo rozgrywki. O ile dobrze pamiętam to roku temu mieliśmy mniej odcinków i 14 uczestników. Teraz tych odcinków było więcej, jednak liczba uczestników się zmniejszyła. Śmiem twierdzić, że miało to wpływ na końcowy wynik rozgrywki. Osoby, które przychodziły w trakcie gry zostały dość szybko z niej eliminowane. Gdyby gra wyglądała tak jak w poprzednim sezonie i tych wejść w trakcie edycji byłoby więcej to myślę, że punktowanie rozkładałoby się inaczej, a tak mieliśmy 4 osoby które od początku do końca kontrolowały rozgrywkę.

Jeżeli chodzi o uczestników to może nie będę pisać o każdym z nich, a wspomnę tylko kilka osób:
Trevor -> Zdecydowanie Deleesha zasłużyła na wygraną. W pewnych momentach liczyłem na to, że ktoś ją zdemaskuje, jednak dobrze przygotowała się do tej roli. Na pewno pomógł jej fakt, że Trevor był jej mężem i znała go jak mało kto. Poza tym miała też sporo notatek i często z nich korzystała (w przeciwieństwie do Emily/Jacka xD)

Chloe -> Uwielbiam ją, po prostu uwielbiam. Wiedziałem, że nie wygra tej edycji, jednak to drugie miejsce jest dla mnie zaskoczeniem. Sądziłem, że ludzie będą chcieli wyrzucić ją na samym początku (tak jak Lance), jednak całkiem nieźle poradziła sobie ze wszystkimi atakami. Szczerze mówiąc to mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy ją w jakimś reality-show.

Courtney -> Jakoś go nie lubiłem. Może i grał strategicznie, jednak jego charakter nie pozwalał go lubić :D

River -> Mam mieszane uczucia co do Lee. Z jednej strony super, że do finału pozostał niezdemaskowany, ale z drugiej strony mam wrażenie, że nie robił nic ciekawego w grze :D

Lisa/Jack -> Powinni napisać razem poradnik "Jak nie grać w The Circle"

Khat -> Ostatnia osoba o której wspomnę. Tak jak już kiedyś pisałem. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak rozgrywa swoją karierę :D Mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy ją w jakimś "The Challenge" albo chociaż w amerykańskiej lidze siatkarek Athletes Unlimited, gdzie dramy są na porządku dziennym. Ona pasowałaby tam idealnie.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

8 września nowe odcinki The Circle USA :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Circle

Post autor: Jack »

A nie tak dawno premierę miał drugi sezon :D Jakoś szybko lecą z tymi edycjami.

Warto dodać, że Netflix zamówił już 4 i 5 sezon show.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

Jack pisze:
20 sie 2021, 20:55
A nie tak dawno premierę miał drugi sezon :D Jakoś szybko lecą z tymi edycjami.

Warto dodać, że Netflix zamówił już 4 i 5 sezon show.
Myślę że jest to spowodowane łatwością w realizacji programu. Garstka osób w jednym miejscu, apartamenty nie są pełne przepychu i wszystko trwa ok. 2 tygodnie? :D
Szkoda tylko że Netflix zrezygnował z realizacji programu przez inne kraje. Edycja brazylijska była bardzo dobra, a sam miałem cichą nadzieje, że kiedyś pojawi się włoska :)


Opublikowano także już cast sezonu 3:

Obrazek
Ava and Chanel
25-cio letnia influencerka i piosenkarka Ava gra jako ona sama, jednak będzie jej pomagała jej siostra-menedżerka Chanel

Obrazek
Calvin
30-sto letni yły profesjonalny piłkarz a obecnie szef kuchni/strażak

Obrazek
Michelle
52 lata, stand-uperka i tiktokerka

Obrazek
Ruksana
35 lat, 130cm wzrostu. Wcześniej wystąpiła także w programie Family Feud

Obrazek
Daniel
20 lat, student, fan Disney'a i aktor musicali

Obrazek
Matthew
29 lat, konsultant ds. zdrowia i fitnessu. Twierdzi, że wygląda zbyt "intensywnie" dlatego w The Circle będzie grał jako swoja przyjaciółka Ashley

Obrazek
Nick
27 lat, pracownik techniczny, perkusista, robi cosplaye ze swoim psem na instagramie

Obrazek
Kai
Piosenkarka i pisarka, córka agenta FBI. Mówi o sobie, że jest szczera, niezwykle mądra oraz trochę przebiegła.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Circle

Post autor: Jack »

Sezon 3, odcinki 1-8
Nieźle ogląda się ten sezon. Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o strategię i zaskoczenia/przeróżne twisty jest lepiej niż poprzednio. Jedyna rzecz, która nie do końca mi pasuje to długości odcinków. Niektóre z nich mają po 55 minut, i koniec końców nikt z nich nie odpada :D
Druga część sezonu (odcinki 5-8) zdecydowanie lepsza od pierwszej. Nie mogę się doczekać, żeby poznać osoby które będą wyeliminowane w kolejnym odcinku.

Jeżeli chodzi o samych uczestników to jakoś najbardziej polubiłem Daniela i Ruksanę. Wiem, że to nie są wybitni strategowie. Daniel podchodzi do wszystkie z uśmiechem, dystansem. Z kolei Ruksana zawsze chce być szczera. Dobrze, że nie ukrywa kim jest. Ale zauważyłem, że ona nawet się nie zastanawia, nie analizuje co do kogo napisać. Tylko po prostu mówi to co myśli. Pewnie koniec końców to nie będzie najlepszą strategią, ale co tam.

Nie rozumiem jak do tej pory ludzie mogą wierzyć w to, że Jackson jest prawdziwy :D Serio, myślałem, że ta osoba będzie wyeliminowana dość szybko, a tutaj po 8 odcinkach, nadal jest w grze.

Irytować zaczyna mnie Nick. W sumie, muszę przyznać, że nieźle się wybronił. Był, można powiedzieć, na samym dnie, a teraz rozdaje karty. Jednak on ma w sobie coś takiego co sprawia, że nie chce mu się kibicować. W dodatku ta dodatkowa przewaga w postaci Vinca. (Mam nadzieję, że Vince nie trafi do F5 :D)

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

Jack pisze:
16 wrz 2021, 13:22
Nie mogę się doczekać, żeby poznać osoby które będą wyeliminowane w kolejnym odcinku.
Trailer następnych odcinków pokazał telewizor, na którym było pokazane, którzy gracze są dalej w grze i wyeliminowanej dwójki tam nie było. Więc udało Ci się uniknąć spoilera :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Circle

Post autor: Umbastyczny »

Skończyłem 3 sezon i w sumie też był spoko. Już mi te poprzednie się trochę zlewają i ciężko mi jakoś dokładnie porównać, ale wyszło dobrze - raczej lepiej niż US1 czy Francja, chyba słabiej niż Brazylia, porównywalnie z US2. Właśnie porównując z drugim sezonem US to wydaje mi się, że mniej strategii było, ale cast fajny, trochę świeżych twistów, ogólnie na plus :)

W ogóle sojusz Bandowy bardzo mi się spodobał, zebrał 4 moje ulubione osoby <3

Michelle - taka poczciwa i sympatyczna, ale smykałki do gry nie miała - dziwiła się strasznie i oburzała, że inni kłamią i jak to tak Blue Michelle może się podszywać. Trochę śmiesznie wyszło, że w głosowaniu na prawdziwą Michelle przerżnęła do 0 :D

Ava & Chanel - nie przepadałem za nimi. Ava była bardzo bierna, w zasadzie o wszystkim decydowała Chanel, ale też daleko na tym nie zajechały. Dwukrotnie szybko wyleciały i jedynie plus za wyrolowanie prawdziwej Michelle.

Calvin - byłem zaskoczony, że tak szybko odpadł, myślałem, że dojdzie dalej. Nawet go lubiłem, pod kątem gry miał trochę relacji mocnych, akurat influencerami zostały najgorsze dla niego osoby.

Rachel "Jackson" - dziewczyna była mega pocieszna i przyjemnie się ją oglądało. Jacksonem grała tragicznie, ale i tak oceniam na plus :D

Ruksana - w sumie lubiłem ją za osobowość, ale pod kątem gry była zbyt prostolinijna. Miała kilka mocnych relacji, ale z innymi nie utrzymywała kontaktów.

Daniel - strasznie emocjonalny, ale dość sympatyczny. Jako gracz coś tam próbował, ale wypadł tak sobie.

Jacki - weszła bardzo późno, więc ciężko było coś ugrać, ale polubiłem ją. No i w sumie próbowała, wbiła się niby w sojusz, no nie pykło. A sytuacja, gdy równocześnie napisały do niej 2 sojusze wyglądała na ustawkę.

Nick - mój ulubiony gracz chyba. Odpowiadał mi jego charakter i jego styl gry. Założył 2 spore sojusze, pierwszy facetów się rozleciał, ale ten bandowy bardzo mu pomógł. Do tego miał ciekawe relacje z Kai czy Jamesem. Dobrze też poradził sobie z Vincem, który przez zdjęcie i zawód był dość specyficzny. Finalnie 3 razy z rzędu był influencerem i 2 razy z Jamesem pięknie wybronił swój sojusz.

Kai - po przedstawieniu tej pierwszej ósemki byłem pewny, że ona wygra ten sezon i jakoś kolejne odcinki mnie w tym przekonywały. Jakoś początek miała mocny, potem udało jej się stworzyć ciekawy sojusz z Nickiem co jej pomogło, podobnie relacja z Jamesem.

Sophia "Isabella" - przeurocza. Bardzo ją polubiłem, świetnie się ją oglądało. Pod kątem gry w sumie wiele jakoś nie zdziałała, ale uwielbiam.

Matthew "Ashley" - kolejna osoba, którą bardzo polubiłem. Jako on był ciekawy i sympatyczny, a Ashley prowadził serio dobrze, nawiązywał takie głębsze relacje. O dobrej grze też świadczy, że nikt nie podejrzewał go o bycie catfishem.

James - o matko, najmniej go lubiłem z TOP5. Trochę dla mnie przykre, że wygrał. Nie był zły, ale po prostu inni byli fajniejsi :P Pod kątem gry, na pewno doceniam, że wszedł późno, a stał się liderem jednej z grup i rozdawał karty. Ale z drugiej strony przegrał walkę o Daniela, przegrał walkę o Jacki. Był bardzo lubiany i to przyniosło mu sukces.

Czekam na 4 sezon US, ale byłoby miło jakby inne edycje też się pojawiały. Chętnie zobaczyłbym coś drugi sezon Brazylii albo coś świeżego np. Circle Iceland, Circle Italy czy Circle Japan.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Circle

Post autor: Jack »

Sezon 3, odcinki 9 - 13

Tutaj mam mieszane uczucia. Pierwszych 8 odcinków bardzo ciekawych, ale na końcu siadło tempo gry, strategia. Sporo czasu było po prostu "przegadane".
Oczywiście największą niespodzianką, a może i nie, była wygrana Jamesa. Po jego wejściu do gry nie spodziewałem się, że znajdzie się w finale. Myślałem, że dość łatwo zrobi z siebie cel, a tutaj proszę... Widać było, że w finale uczestnicy chcieli jak najgorzej ocenić Nicka i stąd jego 5 miejsce, podobnie było Kai. I chyba dzięki temu, tak trochę przypadkowo wygrał James.

Jeżeli chodzi o kolejne edycje to nie wiem czy jest jakiś sens je oglądać. Widziałem łącznie 5 sezonów i dla mnie chyba trochę wyczerpała się formuła. Jest mało rzeczy którymi produkcja może nas zaskoczyć.
Poza tym nudne jest powtarzanie co sezon takich schematów jak dekorowanie tortu.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

Mógłbym w sumie zacytować wypowiedzi moich przedmówców i nic nie dodawać, ponieważ w 100% zgadzam się z tym co zostało powiedziane na temat tego sezonu :D
Niby było ok, była strategia, różne osobowości itp ale coś mi nie pasowało. Tym czymś był najprawdopodobniej sam format- podobnie jak Jack, jestem zmęczony już formatem programu. Wszystkie sezony wyglądają tak samo, różnią się tylko grające osoby. Jeśli będą następne sezony to chyba również odpuszczę (chyba, że moja #CircleFamily w postaci Umbastycznego i Jacka jednak obejrzą i polecą, to się ugnę :D).
Co do uczestników- byli ok. Ava i Chanel najgorsze; szkoda było mi Michelle jak ją Circle zrobił w cheja; Calvin trochę irytował; Rachel/Jackson była ładna ale nudna; Ruksana nie grała; Daniel strasznie irytował; Jacki była za krótko, żeby ją ocenić, Nick grał najlepiej ze wszystkich w tej edycji więc oczywiste było że nie wygra; Kai grała ostro na początku, potem trochę przygasła ale jak dla mnie to i tak ona powinna wygrać; Sophia/Isabella ok; Ashley/Matt chyba dostał najlepszą reakcję w finałowym odcinku, bo nikt się nie spodziewał, że jest catfishem; James zwycięża. Ok. Najmniej mu kibicowałem z finałowej 5, ale pod koniec już nawet przestało mi zależeć na tym, kto wygra.
Cały czas dziwne jest to polowanie na catfishe. Program chyba polega na tym, żeby wybierać najpopularniejszą osobę, a nie na eliminowaniu tych, którzy używają cudzych zdjęć? Przypadek Ashley/Matta tudzież DeLeesy/Trevora z poprzedniego sezonu to najlepiej pokazuje.

Na koniec standardowo dodam mój ranking sezonów:

Sezon: Brasil > US2 > US3 > US1 > France
Gra strategiczna: France > US2 > US3 > Brasil > US1
Uczestnicy: Brasil > US 2 > US3 > US1 > France
Zwycięzca: US2 > US1 > Brasil > France > US3
Finałowy odcinek: US2 > US3 > France > Brasil > US

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Circle

Post autor: Umbastyczny »

#CircleFamily

Circle, wiadomość:

4 sezon Circle US pojawi się na Netflixie 4 maja, bloki odcinków będą pojawiać się co tydzień, a finał 25 maja.

Circle, wyślij.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

Kurczę, mam dylemat czy oglądać, czy jednak sobie odpuścić. Sezon 3 mnie trochę wymęczył. Szkoda, że dalej brną w USA, a nie próbują jednak z innymi krajami jak np. Włochy, albo powrót do Brazylii (wciąż mój ulubiony sezon).

#CircleFamily Umbastyczny i Jack, będziecie oglądać? :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Circle

Post autor: Umbastyczny »

Ja planuję obejrzeć. Też uważam, że lepiej jakby spróbowali w innym kraju, może właśnie całkiem nowym, ale i wersji US dam szansę👍

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Circle

Post autor: Jack »

Trudne pytanie :D W sumie najpierw wypadałoby nadrobić zaległe odcinki Survivor, a dopiero później brać się za "The Circle".

I tak jak mówisz Joey, wielka szkoda że nie realizują już więcej lokalnych edycji programu. Według mnie i brazylijska i francuska były całkiem udane.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Circle

Post autor: joeytribbiani »

Dziękuję za wasze opinie :D Myślę, że zaczekam na cast i wtedy zadecyduję.

#realrecognizereal #CircleFamily

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości