Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Denis Urubko kolejną potwierdzoną gwiazdą.
Wow, takiego nazwiska w TzG to się nie spodziewałem. To zdecydowanie największa gwiazda-sportowiec od czasu udziału Radwańskiej w programie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Trzecią oficjalnie potwierdzoną uczestniczką jest Sylwia Bomba - influencerka, komentatorka w programie "Gogglebox"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Kolejne dwie potwierdzone oficjalnie uczestniczki:
- Kinga Sawczuk - youtuberka, tik-tokera, instagramerka, blogerka znana jako Kompleksiara
- Magdalena "Kajra" Kajrowicz-Zapała - aktorka, wokalistka śpiewająca u boku męża Sławomira

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Kolejny oficjalnie potwierdzony uczestnik to Radek Liszewski - wokalista zespołu disco polo Weekend (ona tańczy dla mnie)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Kolejni oficjalnie potwierdzeni uczestnicy przez Polsat:
Piotr Mróz - aktor z serialu Polsatu "Gliniarze"
Wojciech Węcławowicz - 67-letni trener personalny (chyba???), instagramer i youtober "Fit Oldboy"
Łukasz "Juras" Jurkowski - pierwszy mistrz federacji MMA w Polsce, komentator sportowy Polsat Sport, prowadzący programy „Koloseum” w Polsatsport i "Ninja Warrior Polska" w Polsacie

Zapowiada się najmniej gwiezdna edycja w historii programu. Tak naprawdę ciężko mi kogokolwiek uznać tutaj za gwiazdę XD Nie licząc oczywiście sportowców - nie śledzę akurat dosyć mocno sportu, ale tutaj z osiągnięciami tych osób nie ma co dyskutować. Jedynymi osobami, których nie musiałem googlować, byli Sylwia Bomba i Radek Liszewski XD Rozumiem, że mamy czasy doby internetu i tam każdy teraz ma swoich fanów, łatwiej jest dotrzeć do odbiorców i w związku z tym jest o wiele więcej twórcow, a więc o wiele ciężej jest o status kogoś, kogo do tej pory uznawaliśmy za "gwiazdę", ale nawet po wygooglowaniu tych osób zastanawiam się, czy nieco ponad 30 tys. obserwujących to jest jakiś rewelacyjny wynik i duża widownia, aby taką osobę uznać za rozpoznawalną przez ogół? Dramat. Liczę na jakieś duże zaskoczenia przy ostatnich nazwiskach, które ogłosi Polsat, bo przy takiej obsadzie i emisji w poniedziałki, gdzie konkurencją jest M jak miłość i podejrzewam ta sama widownia, to już można ogłosić porażkę tej edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Ogólnie ta decyzja o przesunięciu programu na poniedziałki jest dziwna. Zgaduję, że Polsat sonduje to pasmo na jakiś inny program w przyszłości. Odkąd pamiętam to w poniedziałki Polsat zawsze puszczał filmy. Jakieś reality-show które się u nich pojawiały jak np. Top Chef, Hell's Kitchen itd. lądowały w paśmie wtorek-czwartek.

Co do gwiazd, to nie za bardzo orientuję się w show biznesie, ale te nazwiska nie są takie złe. Googlowałem sobie tych uczestników i tak:
Bieniuk - codziennie piszą o niej na pudlu i innych serwisach plotkarskich, więc dla osób które to śledzą na pewno jest znaną postacią
Juras - to dość znany sportowiec, poza tym prowadzi Ninja Warrior i jakieś programy o sportach walki na Polsatach Sport, więc można uznać go za gwiazdę stacji
Kajra - nie jestem fanem Sławomira, ale ona z tego co pamiętam to zawsze jest z nim na jakichś eventach, we wszystkich programach itd. Pewnie będzie w TzG wspierać ją w każdym odcinku z widowni xd
Mróz - gra w dwóch popularnych serialach, "Gliniarze" i "Barwy Szczęścia". Nie miałem pojęcia kim on jest, ale skoro jest jedną z twarzy Polsatu to nie dziwię się, że go zaangażowano
Sawczuk - widziałem że grała w jakimś filmie, na insta ma 1 mln obserwatorów, na tik toku 5 mln, więc zgaduję że jest znana

Kompletnie nieznany jest chyba tylko ten Węcławowicz. Zgaduję, że tutaj będą go pokazywać w roli motywatora dla innych. W każdym odcinku będzie powtarzać, że nigdy nie jest na nic za poźno itd :D

Nie łudźmy się, że gdyby show emitowany był na TVN to mieliby same gwiazdy pokroju Rozenek czy Majdana. Połowa castu to pewnie byłyby uczestnicy Top Model, Hotelu Paradise i innych takich.

Zresztą bywały gorsze edycje pod względem "gwiezdnośći". W ostatniej edycji TVN połowa składu to takie osoby jak:
- Były mąż Kasi Skrzyneckiej, nie znany z niczego innego
- Siostra Joanny Krupy, wystąpiła w programie zanim zaczęli o niej mówić,zapraszać ją do DDTVN czy Wojewódzkiego
- Mazur, grający tylko drugoplanową rolę w "Na Wspolnej"
- Karpiel, znany wtedy tylko z udziału w "Must be the Music"
- Wendzikowska, znana tylko z prowadzenia wywiadów w DDTVN, dopiero później dostawała role serialowe
- Szpak, który wystąpił od razu po "X Factor", nie miał żadnego utworu na swoim koncie

Nawet podczas emisji w TVN, sporo tych gwiazdek zostało znanych dopiero po udziale w TzG. Taka Socha czy inna Marina jak występowały w show to były początkującymi aktorkami, a nie nazwiskami z topu dla reklamodawców.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Iza Małysz oficjalnie została przedstawiona jako uczestniczka programu.

Poza tym w programie szykują się zmiany. Dzisiaj ogłoszono, że show poprowadzi Izabela Janachowska.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Ta obsada jest żenująco słaba. Córka piłkarza, żona piosenkarza i żona skoczka narciarskiego. Najgorsza obsada w historii. I patrząc na komentarze to wszyscy tak uważają, na obsadzie fani nie pozostawiają suchej nitki.

Jack, owszem, TVN też miał osoby, które trudno określić znanymi, ale to było powiedzmy pół obsady, może 70%. W tej obsadzie nie ma ani jednej osoby, którą można byłoby uznać za mocny punkt XD No nie licząc sportowców, bo z ich osiągnięciami nie dyskutuję. Ja akurat śledzę Pudla - i owszem, o Bieniuk sporo pisali, ale to od momentu ogłoszenia jej udziału w TzG. Mróz owszem gra w "Barwach Szczęścia", ale rolę "dziennikarza", nawet nie ma tam imienia, tej roli nawet nie można nazwać porządnym epizodem. No ale w Gliniarzach faktycznie główna rola. No i Jack musisz robić lepszy research, bo Mazur w Na Wspólnej gra główną rolę i to od samego początku, a nie drugoplanową XD Dla mnie ta obsada to porażka, ale w sumie ciekawie będzie oglądać nie mając na początku żadnego faworyta. To chyba dla mnie pierwsza taka edycja, że wszyscy są mi totalnie obojętni.

Janachowska jako prowadząca - hmmm, no zobaczymy, ja za nią nie przepadam. Za to Sykut ma chyba śpiewać w TTBZ, więc to pewnie tylko zastępstwo.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
22 lip 2021, 23:21
W tej obsadzie nie ma ani jednej osoby, którą można byłoby uznać za mocny punkt XD
To kogo chciałbyś zobaczyć w programie? Pytam teraz szczerze.
Jak pokazały ostatnie lata, osoby z dużymi nazwiskami albo grające w popularnych serialach odpadały dość wcześnie. Nie wiem czy to ze względu na to, że młodsza widownia ich nie zna, czy ze względu na to że ludzie nie lubią takich "wielkich gwiazd".
Spójrz na Reni Jusis, Radwańską, Gorczycę czy Chotecką. Ja te nazwiska znam od lat, kojarzę te osoby, wiem czym się zajmują, ale nie oznacza to że widzowie TzG będą ich wspierać.
Z drugiej strony takie nieznane dla mnie osoby jak Zając, Działowy, Dziurska, Cichosz, Bereda, Kucner czy Pogrebińska meldowali się w swoich sezonach w F4.

Mogę się założyć, że Bieniuk czy ta Sawczuk będą wysoko w stawce.

Z kolei osoby, które "dla mnie" były gwiazdami/znanymi postaciami jak Viola Arlak, Karolina Szostak, Joanna Orleańska, Wojtek Brzozowski, Dorota Chotecka, Paulina Chylewska czy Robert Koszucki wypadali tak sobie, bo to jednak nie target Tańca z Gwiazdami, gdzie głosują albo babcie/ciotki oglądające telewizję albo nastolatki ogarniające co się dzieje na tych wszystkich instagramach.

Ponadto, jestem w szoku, że Iza Małysz teraz zdecydowała się na udział w programie. Pewnie dostawała do tej pory propozycje udziału co najmniej kilka(naście) razy.

Edit: Tak sobie zgaduję, że taka instagramerka/tiktokerka z kilkoma milionami obserwatorów podpisuje większe kontrakty za udział w programie niż jakaś aktorka znana z jednej telenoweli.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Ale wiecie co? Może to i lepiej, że obsada jest mało gwiezdna. Za każdym razem jak ogłaszają nową edycję i uczestników to z góry można powiedzieć kto doczłapie do ścisłej trójki, albo wygra. Może teraz jak jest więcej mniej znanych osób to będzie może nieco bardziej nieprzewidywanie, a widzowie skupią się na tańcu, a nie na popularnych nazwiskach. Jak nie oglądam tego programu już od lat, tak może tym razem zrobię wyjątek i zobaczę chociaż premierę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Izę Małysz to już namawiali ho ho dawno. Kojarzę "przecieki" o niej jeszcze w złotych programowych czasach jak Mroczki tańcowały z Cichopkami. Tylko że wtedy to była niemalże pierwszą damą i mogła sobie wybrzydzać, a teraz to już wątpię, żeby dostawała ciekawsze propozycje niż ciumkanie wędlin w jednej reklamie z Adamem.

Z przedstawionej dyszki znam Izę, Kajrę, Urubkę, Jurasa i Onatańczydlamnie, więc jak na te czasy chyba mogło być gorzej.

PS: Czy Oliwia Bieniuk ma na koncie jakiekolwiek inne osiągnięcie niż to, że miała fajną mamę? Bo Google rozkłada ręce, udało mi się wygrzebać artykuły o niej tylko w tym kontekście :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Kojarzę, że ona grała też ostatnio w reklamie Playa :D Jak widać jakieś zainteresowanie nadal wzbudza.
Poza tym wystąpiła w kilku legendarnych reklamach Valerinu. Ja do dzisiaj pamiętam te hasła z tych reklam typu: "Valerin Mite. Siła Spokoju. Polecam, Iza Małysz". O ile się nie mylę to była też wersja z "Valerin Mite. Dotyk Ciszy" :D



Btw, jeżeli chodzi o Małyszów, to znalazłem info że Iza prowadziła jakieś pensjonat, ale z powodu pandemii musiała go zamknąć. Jak widać szuka teraz innego źródła dochodu.

Poza znaną mamą, Oliwia ma też znanego ojca. Zgaduję, że będzie w programie przedstawiana jako influencerka. W sumie to chyba w tym kontekście też pisały o niej od wielu miesięcy portale plotkarskie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja BBC One ogłosiła obsadę 19 edycji brytyjskiego TzG.
W edycji tej po raz pierwszy w historii zatańczy para męsko-męska (gwiazdą będzie John Whaite).

Adam Peaty - pływak specjalizujący się w stylu klasycznym, dwukrotny mistrz olimpijski, wielokrotny mistrz świata i mistrz Europy, trzykrotny wicemistrz świata na krótkim basenie, wielokrotny rekordzista świata.
AJ Odudu - prezenterka telewizyjna
Dan Walker - dziennikarz sportowy oraz prezenter telewizyjny i radiowy BBC
Greg Wise - aktor filmowy i telewizyjny najbardziej znany z filmu "Rozważna i romantyczna"
John Whaite - telewizyjny kucharz, zwycięzca programu "The Great British Bake Off"
Judi Love - stand-upowa aktorka komediowa oraz prowadząca talkshow "Loose Women"
Katie McGlynn - aktorka znana głównie z oper mydlanych
Nina Wadia - aktorka i komiczka
Rhys Stephenson - aktor i prezenter telewizji dziecięcej
Robert Webb – aktor, komik i scenarzysta, tworzy komediowy duet Mitchell and Webb
Rose Ayling-Ellis - aktorka najbardziej znana z opery mydlanej EastEnders
Sara Davies - businesswoman i inwestorka w programie Dragon's Den
Tilly Ramsay - telewizyjna kucharka prowadząca program kulinarny
Tom Fletcher - wokalista, członek zespołu McFly, a w latach 2013 - 2015 również supergrupy McBusted
Ugo Monye - zawodnik rugby

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Widziałem, że w mediach pojawiały się jakieś plotki o udziale Toma Daley'ego, a ostatecznie skończyli z piekarzem który wygrał Bake Off. Przynajmniej produkcja była w stanie trochę podgrzać plotki przed rozpoczęciem edycji, jednak myślę, że to wielkie rozczarowanie dla widzów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No i jesteśmy po premierze. Odcinek był nawet ok. Muszę przyznać, że Iza Janachowska nie tylko mnie nie drażniła w roli prowadzącej, ale wręcz całkiem nieźle sobie radziła i jak dla mnie jest o wiele bardziej zjadliwa niż główna para przesłodzonych prowadzących. Piasek też nie drażnił. Z jednej strony wkurzające było to, że każdemu dawał tę samą ocenę - skoro już podjął się oceniania, to mógłby mieć jakiekolwiek własne kryteria i jakkolwiek ich ocenić. Z drugiej strony dzięki temu nie miesza za bardzo w tabeli, jak to z dupy robili często Grabowski i Beatka, więc no ok. Aaa no i rozbawiło mnie odsłonienie tajemnicy zmiany dnia emisji na poniedziałek - Krzysio ogłosił, że musieli tak zrobić, żeby Liszewski mógł wziąć udział, bo wszystkie weekendy ma koncertowe XD Hmm, zobaczymy po słupkach oglądalności, czy było warto podejmować takie ryzyko.
Uczetnicy w większości niedoświadczeni w występowaniu TV, więc widać było okropny stres, który przeniósł się na występy, co mi dosyć mocno przeszkadzało w odbiorze. Jeśli miałbym ustawić ich w kolejności od najlepszych, to dla mnie:
1. Kinga Sawczuk - samba w 1 epie to ogromne wyzwanie, jak dla mnie poradziła sobie fenomenalnie, brakowało mi głównie bouncingu, ale szacun za ten występ, 7/10
2. Piotr Mróz - może okazać się czarnym koniem, ogromna charyzmy, kicki na dychę <3, tutaj więcej uwag do Hani za tę choreografię, bo wszystko skupiło się głównie na show/kickach, więc trudno jest coś więcej powiedzieć. 7/10
3. Juras - mocno mnie zaskoczył, bardzo rytmiczny, przyjemny w odbiorze 6/10
4. Kajra - ok ale bez szału, 6/10
5. Sylwia Bomba - mega ją stres zjadł, było rytmicznie, kroki stawiała ale techniki było zdecydowanie za mało 5/10
6. Oliwia Bieniuk - tutaj to już całkowicie ją na początku stres zjadł, początek to była tragedia, ale po pewnym czasie jakby opanowała to i druga połowa choreografii dużo lepiej, pokazała ogromny potencjał, musi nauczyć się tylko panować nad nerwami. Byłaby oczko wyżej u mnie, ale za ten kiepski, stresowy początek jest na 6 miejscu. 5/10
7. Radek Liszewski - od tego miejsca zaczynają się dla mnie występy złe XD Mega sztywno. Czasami jednak charyzma ratuje i tak było tutaj, za tę charyzmę dałbym mu 5/10
8. Denis Urubko - no było słabo, miałem dać go oczko niżej, ale jednak była energia, której brakowało Izie, Punkt w górę za fragmenty show "a la pasodoble" 4/10
9. Iza Małysz - no kiepściutko, walc był w odbiorze bardzo "ciężki", technika leżała, do tego widać było stres, 4/10
10. Fit Old Boy - no dramat, jeden z najgorszych występów ever. Sztywne drewno, techniki brak i to co najgorsze - całość poza rytmem. Punkt w górę za dystans do siebie, dla mnie 2/10.
Odpadł Denis Urubko, co mnie zaskoczyło. Myślałem, że mimo wszystko pożegnamy Fit Old Boya, no ale może tych 30 tys obserwatorów zagłosowało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość