Farma

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

Prowadząca Ilona Krawczyńska weźmie udział w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

02x01-05 - ktoś ogląda?

Mnie pierwszy tydzień mocno wkręcił. Od razu ostro - spinki, konflikty, dużo strategii, analizowanie co się opłaca, jak zagrać, żeby grupa się nie mściła itp. O wiele lepiej niż rok temu jeśli chodzi o casting. Na początku pierwsze wrażenie co do obsady miałem średnie, ale szybko okazało się, że się myliłem i potencjał jest ogromny.

To co na minus - te późniejsze wejścia graczy. Znowu od początku "nowi" mają dużo ciężej i o wiele mniejsze szanse na przetrwanie. Na plus to, że weszli tak szybko, bo po 2-3 dniach, ale obawiam się, że jeszcze jacyś nowi będą wchodzić tylko po to, żeby od razu odpaść.

Co do graczy. Początkowo moja ulubiona dwójka to Ania i Gabriel, co zmieniło się w trakcie tygodnia. Gabriel miał za dużo smutnych historii. Myślę też, że ruch z nominacją Wioletty był dosyć kiepski. Powinien też był dać ten immunitet Ance, bo nie był zagrożony eliminacją, a tak to tylko zrobił sobie z Anki wroga. No ogólnie na plus, ale na razie trochę taki dla mnie za bardzo rozpłakany. Ania początkowo wydawała się najbardziej rozgarnięta w tej "ekipie pustaków", jak początkowo ich określałem, ale z czasem zaczęła mnie irytować. Kiepsko zarządzała farmą (chociaż tu trzeba jej przyznać, że miała ciężką ekipę do zarządzania, bo wszyscy na zasadzie "chcę jeść, spać i odpoczywać, a farmę mam gdzieś"). Natomiast cała ta dramka o to, że Gabriel nie dał jej immunitetu i wielki koniec miłości i będzie się mścić - gurl, serio? I mean, znacie się 3 dni, a to jest gra, więc laska skąd pomysł, że Gabriel jest ci cokolwiek winny? XD Dla mnie to takie jakieś strasznie płytkie było, na poziomie 14-latki.

Początkowo najbardziej irytował mnie Adam - głośny, irytujący, nic mu się nie chciało. Z czasem trochę zmienił swoje nastawienie i w sumie on chyba pracował najwięcej i ogarniał, jak co robić na farmie. Na razie jestem na nie.

Początkowo Ulę i młodą Natalię miałem za dwa pustaki, ale zmieniłem zdanie, także nie ma co oceniać książki po okładce. Natalia wydawała mi się po prostu kimś, kto nie ma za wiele do powiedzenia, a Ula taki ma bitch face. W ciągu tygodnia Natalia jednak pokazała, że naprawdę dużo myśli, ogarnia socjalnie, analizuje grę i relacje z innymi - myślę, że może być czarnym koniem programu. Ula miała mało czasu antenowego, ale też widać, że ogarnia i też, że się pomyliłem. Mam nadzieję, że taki charakter lekkiej suczki z niej jeszcze wyjdzie i da nam fajne dramki i zagrywki, na razie jest under the radar.

Bliźniacy są jak na razie "przezroczyści". Beka z tej ich filozofii. No ale wzbudzają sympatię, lubię ich, oby ogarnęli grę strategicznie, bo na razie nudni są. Bekowa scena w wychodku XD

Ruda ze "starych" domowników jest na ten moment dla mnie najmniej lubianą osobą. To znaczy no laska ogarnia strategię i to dosyć mocno (chociaż ruch z prośbą o nominowanie siebie ryzykowny i jednak głupi). Natomiast laska dobrze ogarnia manipulacje, co też dobrze pokazała w pojedynku - jej komentarze to nie była wredota (a przynajmniej nie jedynie), Ruda doskonale wiedziała, co mówić, w jaki sposób, aby zniszczyć i doprowadzić do porażki słabą psychicznie Wioletę. Ruda jest na razie dużą osobowością i fajnie, że jest i miesza, ale to nie jest moje cup of tea i raczej jej nie polubię, bo jednak trochę klasy jej brakowało w tym pojedynku. No ale na wojnie wszystko jest fair, a Ruda chyba tak do tego podchodzi.

Co do nowych - Shiva jest totalnie nijaki i pewnie zajdzie dzięki temu daleko, jak dla mnie mógłby odpaść, bo nie sądzę, abym zauważył jakąkolwiek różnicę. Koleś nic nie wnosi, zero osobowości. Z kolei nowa blond Natalia ma ogromny potencjał i czekam na to, co pokaże - od początku analizowała, jak przetrwać, sugerowała Wioli kogo nominować tak, aby grupa się od niej nie odwróciła. Blondi od początku chce grać i pierwsze wrażenie bardzo na plus!

Co do wyeliminowanych - Wioleta jak na sportsmenkę była bardzo słaba psychicznie. Od początku jakaś deprecha, w zadaniu dała się zniszczyć mentalnie. Gry nie miała za bardzo wcale, musiała słuchać blond Natalii. Także tutaj nic nie stracimy. Aśki z kolei trochę mi szkoda, bo byłaby ciekawym suczo ciemnym charakterem. Tak właściwie to polubiłem Aśkę, mam wrażenie, że miała serio dobre intencje i w sumie to często zgadzałem się z jej oceną rzeczywistości. Tylko od razu pogrążył jej brak samoświadomości i tragiczny socjal - Aśka musi popracować nad komunikacją z innymi, bo tu leżała na całego. Miała za mocny charakter, pyskowała i nie kontrolowała się, do tego była "nowa", więc przepis na eliminację był prosty.

Mam nadzieję, że w drugim tygodniu ten stary sojusz się rozpadnie i zacznie się dziać jeszcze ciekawiej strategicznie. Na razie dla mnie sztosik.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Saw »

Oczywiście że jest oglądane :D
Ja początkowo byłem sceptycznie nastawiony, bo cast nie do końca mnie przekonywał. Choć nadal uważam że jest gorszy niż w pierwszej edycji, to jednak przyznam że jest sporo wyróżniających się osób i od samego początku jest bardzo ciekawie. Akcja nawet przebija pierwszy sezon, gdzie jednak było dosyć spokojnie. A tu non stop jakieś dramy i akcje, a to zawsze w tego typu programach jest na ogromny plus. Bardzo pochwale że produkcja podniosła poziom trudności i dała im dużo więcej zwierząt a co za tym idzie roboty. No bo jednak poprzednia edycja wyglądała dosyć groteskowo. Parę kur, dwie krowy i koza to było żałośnie mało jak na tak dużą farmę i tylu uczestników. Mieszkam na wsi i wiem co mówię. Teraz to już mają porządne obowiązki, bo są konie, krowa, kury, lamy. kozy, królik. A zwierząt ma jeszcze być więcej... Ten aspekt opieki nad zwierzętami jest tu bardzo ważny i muszą to zachowac, bo nie samymi dramami i strategią człowiek żyje. A teraz kilka przemyśleń na temat uczestników:

Ania - była moją faworytką w pierwszych trzch odcinkach, ale szybko pokazała swoją prawdziwą twarz. Niestety ta nowa Ania jest strasznie wkurzająca. Nadal nie czaje tej dramy o immunitet Gabrysia i że teraz będzie się mściła i owinie sobie go wokół palca. Strasznie dziecinne zachowanie. No sorki ale w wielka miłość po paru dniach to ja nie wierzę i Gabryś nic więcej dla niej robić nie musiał. Pochwalę pod kątem strategicznym, bo widać że ostro kombinuje. Już coś tam wspomniała z kim się widzi w finale i że trzeba wykopac bliźniaków. Więc pod tym względem mocno plusuje. Jeśli uda jej się owinąć Gabrysia wokół palca i bedzie grał jak ona chce to tez bardzo pochwalę. Ale niech zmieni swoje nastawienie i przestanie być obrażoną dziewczynką.

Gabriel - lubię gościa, jest taki naprawdę słodki i niewinny. Poruszyła mnie jego historia, choć ja zazwyczaj nie lubię tych smutnych historyjek. Ale jakoś z jego ust było to bardzo szczere i raczej nie na pokaz (no może tylko ta dziwna scena z rozpięciem koszuli, ale jak podejrzewam to było udowodnienie że zmienił swoje ciało). Co do immunitetu to myślę że on po prostu nie ogarnął zasad. Mam czasem wrażenie że on nie rozumie co się do niego mówi po Polsku i przez to wyszło takie zamieszanie. Pewnie gdyby miał czas się zastanowić to ten immunitet oddałby Ani i żadnych dram by nie było. Mam tylko nadzieje że miłość go nie zgubi. Na ten moment ma mocną pozycję i podejrzewam że dojdzie daleko. Każdy go lubi :D

Bliźniacy - niby ciekawi, ale nudni. No nie wiem co o nich myśleć. Chyba spodziewałem się nieco więcej. A oni mało robią, narzekają i pokazują jaką wartość ma zawód trener personalny :lol: Oni nawet mają problem przenieść worki z ziemią, gdzie wydawało się że będzie to dla nich pestka. Chyba bardziej z ich dwójki wolę Piotra w krótszych włosach.

Ula - duch... Ale z potencjałem. Cały czas w głowie mam jej wizytówkę, gdzie przedstawiono ją jako zimną sukę. Więc licze że się rozkręci.

Shiva - jeszcze większych duch, ale u niego to już raczej nic więcej się nie wydarzy. Koleś kompletnie tam nie pasuje i wydaje się być do bólu nudny. Nie wiem jak on znalazł się w obsadzie. Niestety boję się że taka postawa nudziarza zaprowadzi go daleko.

Natalia blondi - jej też jest mało i jeszcze ciężko mi okreslić czy ją lubię czy nie. Ale bardzo pochwalę ją za strategię. Podobało mi się jak kombinowała i sugerowała Violi kogo nominować tak by ich grupa przetrwała. Widac że dziewczyna nie głupia. Ma chyba całkiem dobry socjal i licze że dzięki niemu wkeci się w grupę, bo ewidentnie nowi mają tam przesrane...

Adam - irytujący, ale przyznam że powoli się do niego przekonuje. Jest pracowity i jako jedyny z facetów coś tam ogarnia. Bez niego to chyba nic by nie udało się zbudować. No i mam bekę z jego nagich kąpieli. Nie no to mycie się z dzisiejszego odcinka to przejdzie do historii programu. Może i obleśne, ale ja mam ubaw po pachy :lol:

Natalia Ruda - okropne babsko i z wyglądu i z charakteru. Jej zachowanie na zadaniu było żalosne. Nie cierpię takich zagrywek i wchodzenia komuś na psychikę. Ale z drugiej strony barwna postać, a takie muszą nakręcac program. Teraz została farmerem tygodnia i ciekawe jak sobie poradzi. Już widać że ma odjazdy i zaczyna innych wkurzać. Dużo gada i mało robi. Do tego te zmyślone zasłabnięcie :lol:

Natalia młoda - moja zdecydowana faworytka i najbardziej lubiana osoba. Jak to pierwsze wrażenie potrafi być mylące. Ta sama sytuacja jak z Kubą w zeszłej edycji. Natka wydawała mi się być taką typową napompowaną głupią laską, ale szybko zrozumiałem że to super dziewczyna. Bardzo pracowita, mądra i ma coś w sobie. Unika konfliktów i ma dobry socjal.

Panie które odpadły:

Viola - oj szkoda mi jej bardzo, bo w tym całej obsadzie była chyba najbardziej naturalna. Taka zwyczajna dziewczyna z którą pewnie wiele osób mogłoby się utożsamiać. Popełniła bład że zabrała Rudą do zadania. Chyba źle oceniała szanse, bo choć Ruda nie wygląda to jednak jest mocna fizycznie. Idealną rywalką byłaby Ula, No ale wybrała inaczej... Dziwię się ża dała tak łatwo złamać się psychicznie na zadaniu.
Asi tez mi szkoda. Od początku miała przesrane jako ta nowa. Ona nie dała sobie w kaszę dmuchać i miała za długi jęzor. No i się zaczęły konflikty. Moze gdyby siedziała cicho to by przetrwała. Ale to już jest taki charakter i tego nie zmienisz. Tak jak pisze Ciriefan pyskowała i była nowa, a to idealne połączenie by poleciec szybko (już się przekonała pewna pani o tym w pierwszej edycji :lol: )

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Maw »

Week1

Na razie jest średnio. Tak jak w 1 ma potencjał, ale z castem to zbytnio się nie postarali... Ten odc 3 czy 4 gdzie jakieś 10 min. z rzędu było poświęcone Gabrielowi był chyba najgorszym odc. Farmy ever. 🤢 Strategia jakaś znikoma jest, ale tu nie hejtuję nawet uczestników tylko produkcję. Serio nie nauczyli się, że debiutujący są na początku targetowani, w BB też tak było... To jest strasznie nie fair i jak już chcieli ich podzielić na grupy to mogliby to rozdzielić na połowę czy 1/3. Montaż jest całkiem zabawny, są jakieś tam dramy, ale niestety cast jest średni i wszystko zależy jak to dalej się potoczy...

Wyeliminowani:
Wiola - sympatyczna, ale raczej program wiele bez niej nie straci. Odpadła na własne życzenie, skoro przed samym zadaniem postanowiła sobie potrenować...
Asia - była jedną z moich faworytek, ale nie jest mi jej mocno żal, bo to ewidentne kibicowanie Wioli było mega słabe. Xd Tak to miałaby chociaż jakąkolwiek szansę się uratować, ale po tym co zrobiła to raczej każdy postąpiłby tak samo.

Kibicuję: Ruda
Ok: Nati
Mieszane uczucia: Gabriele, Ania (aczkolwiek rzygam już tych ich wątkiem i mam nadzieję, że wkrótce ktoś z nich odpadnie, najlepiej Gabriele, bo mimo że jest spoko to ten jego edit golden boya bywa too much, a Anka ma potencjał na bycie bekowym villainem, ale myślę, że zdecydowanie ciekawsza byłaby bez niego)
Brak zdania: Ula, Shiva
Nie lubię: bliźniacy, Adam, Młoda

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Maw »

WEEK 2

Przyznam, że coraz bardziej mi się podoba ten sezon i wydaje mi się, że jest tu więcej gry niż poprzednio, jest spory potencjał moim zdaniem. Również osoby, których nie lubiłem albo polubiłem (Młoda) albo zacząłem ich doceniać, bo chociaż jest z nimi beka (bliźniacy). Jedyna osoba, której na ten moment serio nie lubię to Adam. xd Chociaż z niego też można pocisnąć bekę, ale nie znoszę takich osób, co mają się za pępek świata i w każdym odcinku jest go mega dużo, więc trochę mam przesyt...

Mój ranking i opinia o uczestnikach:
1. Ruda - ona jest mega! Gra, knuje, a przede wszystkim robi dramy i sprawia, że ten sezon jest ciekawy. Ja umiem odróżniać reality tv od życia prywatnego i wierzę, że w realu jest ona super osobą, a to telewizja, więc trzeba to brać z dystansem. Moim zdaniem ten sezon bez Rudej nie byłby taki sam i trzymam kciuki za nią i jej evil trio.
2. Ania - przekonałem się do niej. Jej storyarc z chęcią zemsty na Gabrielu jest tak absurdalny, że nawet mi się on podoba, śmieszy mnie jak ona mówi, że to gra, manipuluje nim itd. xd Ciekawe czy serio go wywali jak będzie miała okazję. Poza tym wydaje się ogarnięta i fajnie, że też stara się coś tam rozmawiać o grze.
3. Młoda - jednak się do niej przekonałem. Jedna z nielicznych ogarniętych jak chodzi o farmę, ma takie zdrowe myślenie, też nikomu za bardzo nie podpadła, więc pewnie zajdzie daleko.
4. Tomek - polubiłem go i mu kibicuję.
5. Piotrek - na początku bliźniacy mnie denerwowali i pasowali mi bardziej do Love Island niż do Farmy, ale teraz w sumie go lubię, bo mnie śmieszy. xd Zwłaszcza jak każdy go hejtuje. Może sobie zajść daleko.
6. Gabriele - fajny chłopak, ale ostatnio bardzo go mało. Jedynie dają nam pod koniec odcinków jakiś urywek z nim i Anką.
7. Nati - ma potencjał na dramki, ale z drugiej strony ma takie hard-working mentality i dla uczestników na pewno to jest spoko, ale ja jednak wolę osoby, które knują typu Ruda czy Ania, bo lepiej się to ogląda no i też na tym przede wszystkim polega gra. Ale w sumie potencjał na grę też ma, bardzo mi się podobało jak z Młodą próbowały zmanipulować facetów. Myślę jednak, że wdając się w potyczki słowne z Rudą szybko odejdzie z programu. Mimo wszystko oceniam ją na plus i coś też wnosi.
8. Lobo - mimo że dopiero wszedł to daję go tutaj, bo uważam, że ma mega potencjał. Zobaczymy, czy intuicja mnie nie myli.
9. Ula - kto? ale plus za trzymanie się z Rudą i Anią, kibicuję temu trio i mam nadzieję, że w końcu zobaczymy więcej Uli.
10. Kamil - na razie nuda, jedna z normalniejszych osób tam, ale nie musi to być plusem. :D
11. Paweł - bardziej ogarnięty brat. Prawie go tam nie ma poza tym, że czasem palnie coś głupiego i podkochuje się w Nati.
12. Edyta - na razie to totalnie nic o niej nie wiadomo.
13. Adam - no niestety nie mogę go znieść... pewnie zajdzie daleko niestety. Szkoda, że nie odpadł.

Wyeliminowana osoba:
Shiva - nie pokazał za wiele, poza Ulą był najbardziej UTR osobą z castu, więc dziwnie byłoby powiedzieć, że mi go żal. xd Mimo wszystko uważam, że odpadł trochę niesprawiedliwe, bo te zasady były mega głupie - gdyby nie one to on nawet nie byłby w polu osób zagrożonych. Może wcześniej i też tak było, ale tutaj wiadomo było, że wezmą Shivę, bo jest najstarszy i najłatwiejszy do pokonania, nie wiem, jakoś mi się to nie podoba, że z 6 możliwych typów tylko 2 było bezpiecznych. Powinni nad tym popracować...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

Tydzień 2

No mega, bardzo podoba mi się ten sezon. Jest naprawdę ciekawie, ludzie grają, są dramy, kalkulacje, manipulacje.

Moje top 2 to Blond Nati i Młoda Nati. Blondi jest sprytna, ma charakterek. Błędem jest, że dała się wciągnąć w kłótnię z Rudą, ale Ruda aż sama się o to prosiła i nie wiem, czy sam bym wytrzymał. Młoda też mega spoko i ma charakterek. Popełniła jednak wiele błędów w tym tygodniu. Przede wszystkim za słabo z Blondi ukrywały, że się razem trzymają. Po drugie bez sensu najechała na Piotrka po nominacjach, że jest taki leniwy. Powinna była zrzucić całą winę za nominację na Rudą i Ankę - po co zrażać do siebie bliźniaków? Mam jednak nadzieję, że obie Natalki zajdą daleko.

Mój nr 3 i 4 to Kamil i Tomek. Zupełnie nowa jakość na Farmie, sympatyczni. Tomek raczej będzie się trzymał z Natalkami, ale Kamil nie wiadomo - nabierze się na zaloty Anki? Jak na razie nie głosował tak jak pozostała trójka.

Na 5 miejscu dam Purple Ulę tylko dlatego, że ma potencjał. W przeciwieństwie do swoich sojuszniczek jest under the radar, co jest o wiele mądrzejsze. Szkoda, że ma taki kiepski sojusz. Zauważyłem też, że jest bardzo dobrą obserwatorką i dobrze analizuje relacje w grupie. Oby dostrzegła, że nie ma się co trzymać 2 czarownic, bo nawet jak dojdzie do finału, może przez trzymanie z ciemnymi charakterami nie mieć szans na głosy widzów.

Miejsce 6 i 7 to dla mnie bliźniacy - są nijacy, ale sympatyczni. Wolę Piotrka, który po nominacji w końcu pokazał, że ma odrobinę osobowości.

Miejsce 8 i 9 to Lobo i Edyta, bo nic o nich nie wiemy, więc bez opinii na razie. Twist z tym, że Edyta miała te wywiady - ciekawy, trochę niesprawiedliwy. Z drugiej strony Edyta weszła i nic nie namieszała, nic nie wygadała, więc obawiam się, że to jakiś niewypał będzie.

No i teraz ludzie, których nie lubię.

10. Gabriel - dobry chlopak, ale boli ta jego cipciowatość, to jak daje się Ance wodzić za nos. Oby urosły mu jaja i ją wywalił, zanim ona zrobi to jemu. Obawiam się jednak, że będzie jej ofiarą i choć to ona jest suczem, on na koniec popłacze i jeszcze ją przeprosi za to, że musiała go eliminować.

Na 11 Adam - niby taki mądry, a jakoś ciągle zawodzi. Ta pyskówka z Iloną żenująca. Oby odpadł, ale dam sobie rękę uciąć, że to jego Shiva wyznaczył na farmera tygodnia. I tu może być ciekawie, bo Ruda myśli, że ma go po swojej stronie, a ja myślę, że Adam może ją nominować.

No i dwie znienawidzone totalnie postacie dla mnie - Anka i Ruda. Na plus to, że ogarniają grę i grają chyba najmocniej z całej ekipy, ale o rany co za charaktery. Anka jak dla mnie jest totalnie żałosna, emocje ma na poziomie 13-latki. Te próby grania na emocjach Gabriela, przymilanie się do Kamila na jego oczach, potem te ich rozmowy. Laska jest mega niedojrzała i w tym wszystkim tak żenująca, że o ja prdl. Ale i tak dla mnie zło największe to Ruda. Ta to ma dopiero paskudną osobowość. Najpierw wjechała na Shivę, bo się na nią krzywo spojrzał. Żal mi go było - koleś jest po prostu dobrym duszkiem, robi sobie swoją jogę i tyle, a tu nagle z dupy ktoś mu robi awanti jakim to jest podłym i fałszywym człowiekiem. No ale akcja z tym, że Tomek ją "kopnął" XD Ja prdl, lasce ten botoks chyba do mózgu doszedł. Jeszcze jej rządy jako farmerki tygodnia to po prostu katastrofa. Ja akurat myślę, że w realu to ona jest mega suczą. Mogła wywoływać awanti w ramach swojej strategii, ale niektóre komentarze to już kompletny brak jakiejkolwiek kultury. A co do gry - to myślę, że Anka i Ruda mogły spieprzyć sobie grę. Z jednej strony chcą targetować sojusz czwórki, ale zamiast nowych facetów nominowały Adama i bliźniaków. Adam mam wrażenie, że nie będzie z nimi trzymał. Bliźniaki mniej myślą, do tego Natalka młoda też ich do siebie zraziła, ale myślę, ze jak przyjdzie co do czego, to oni zrobią to, co im Adam powie. Jak dla mnie Adam będzie farmerem tygodnia wybranym przez Shivę. Stawiam, że nominuje Rudą, więc czeka nas pojedynek Ruda - Blondi. No i Ruda gra o tyle głupio, że nie gra o wygraną - nie ma szans, aby w finale ludzie na nią zagłosowali (biorąc pod uwagę zmasowany hejt na nią na social mediach Farmy). Z resztą nawet gdyby było głosowanie jury a nie widzów, to też nie sądzę, aby mogła wygrać. I tak wgl to sądziłem, że bioenergoterapeuci to powinni być raczej ciepli, empatyczni ludzie, a właśnie to, że ona jest taka toksyczna i wredna udowadnia mi, że ten "zawód" to totalny bullshit XD

Shivy mi szkoda jako człowieka, ale trzeba przyznać, że gra nie była dla niego. Koleś ma swoje hinduskie pozytywne nastawienie, nikomu nie wadzi, uczy jogi, jest miły i tyle, a w tych ostatnich momentach był tak źle potraktowany i dostał po dupie. Rozumiem, że ze strony Rudej wywołanie konfliktu mogło mieć na celu znalezienie powodu do nominacji go w białych rękawiczkach, ale no brak klasy pokazała totalnie. Gra na odejściu Shivy nic nie straci, ale tak po ludzku mi go żal było. Pewnie nie miał pojęcia, na co się pisze. I też tutaj produkcja dała dupy totalnie - nie mam pojęcia, kto go wybrał do obsady, ale to od razu było widać, że nie jest to dobra decyzja.

No czekam z niecierpliwością na kolejne epy. Niby 5 epów tygodniowo, a jakoś szybko mijają i chce się więcej.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Saw »

Oj tak to był zajebisty tydzień. Pełen dram i akcji. Jeśli kolejność odpadania będzie ok, to myślę że może przebić nawet ten pierwszy sezon. Dużo będzie zależeć od tego kto dojdzie do końca. Bo jak team Rudej lub zjeb Adam to ja podziękuje.

Mój ranking:

Osoby którym kibicuje:
1. Młoda - bez zmian moja główna faworytka. Mądra i bardzo ogarnięta dziewczyna, do tego niezwykle sympatyczna. Jedyny minus socjalnie musze przyznać za to że tak naskoczyła na Piotrka. Nie można robić takich głupstw tym bardziej że na późniejszym etapie on może się przydać jako głos. Poza tym naprawdę ładnie się spisuje. A to że widać że trzyma z blondyną i nowymi to raczej to raczej ciężko byłoby ukryć, widząc jakie podziały w grupie się potworzyły.

2. Nati - ją też uwielbiam i cieszę się że trzyma się z młodą. Zaimponowała mi że jako jedyna potrafiła przeciwstawić się Rudej. Nie dziwię się że już nie wytrzymała tych ciągłych oskarżeń. Ja to na jej miejscu jeszcze ostrzej potraktowałbym to okropne Czupiradło. Niestety debil Adam już ją nominował na początku tygodnia. A ona za to nominowała Gabrysia, ale to była dobra decyzja strategicznie, bo on jako jedyny z drugiego sojuszu może ocalić młodą

3 . Tomek - sympatyczny i bardzo pracowity facet. Od razu wzbudził moją sympatię. Poprawił jakoś pracy na farmie razem z Kamilem. Też miał spinę z Rudą, ale pokazał klasę. Czasem nie trzeba wchodzić z kimś w dyskusję, by go ośmieszyć.

4. Kamil - spokojny, ale sympatyczny i pracowity. Jako że trzyma z młodą i Nati to też jest na liście moich faworytów.


Osoby, które są ok i nic do nich nie mam:
5. Gabryś - trochę taka mameja i ciapa, ale mimo wszystko nadal odczuwam trochę sympatii do niego. Wkurza mnie jednak że tak bardzo daje się manipulować Ani. Choć chyba już powoli zaczyna myśleć i przejrzał na oczy. Oby posłuchał Nati i Młodej i wskazał kogoś z teamu Rudej.
6. Paweł - niewiele wnosi, ale mimo wszystko da się go lubić i czasem jest pocieszny.
7. Piotr - podobnie jak brat. Nieźle oberwało mu się za to że jest leniem i że zamiast robić brał prysznic. Beka z tego że tak naprawdę to kąpał się jego brat XD
8 i 9 - Lobo i Edyta - ciężko coś o nich więcej powiedzieć bo są za krótko. Lobo to gościu z mocnym charakterem i może być sporym zagrożeniem dla Adama. Widać że nie da sobie w karzę dmuchać. Po reakcji Nati jak go przywitała liczę że wkręci go do swojego sojuszu. A Edyta mimo że jest nieco dłużej to totalnie zlewa się z tłem. Aż momentami zapominam że ktoś taki istnieje. Twist z jej wejściem był nawet ciekawy, ale nie wykorzystano potencjału. A ona sama chyba nie wiele ma do pokazania.

Osoby, których nie lubię:
10. Ula - mało jej jest i nic nie wnosi. A że trzyma z tymi dwiema jędzami to automatycznie znajduje się w grupie której nie lubię. Mały plus że się nie wychyla i prowadzi grę under the radar. Ruda się wykłóca, Ania bawi się w strategię, a ona siedzi cicho. To dobra pozycja by przetrwać w momencie rozbicia sojuszu.
11. Adam - naprawdę nie lubię gościa. Jak dla mnie strasznie fałszywa i zakłamana osoba. Ciekawe jak sobie poradzi jako farmer tygodnia. On jest pewny że jest urodzonym liderem i może kazdym rządzić. Ale coś czuje że ostatecznie nie podoła i będzie wszystkich irytował. Juz pierwszy dzień pokazał że jego plan z zarządzaniem jak w korpo jest beznadziejny, a jako chamskie odzywki to dno. Oj tu mogą być ostre dymy, bo chłopy nie dadzą sobie nim rządzić. Jeden plus jego udziału w tym programie jest taki, że jednak sporo robi. Choć mógłby sobie darować to przypisywanie zasług tak jak to było ze złowionym karpiem czy te chamskie odzywki do Ilony.
Tak w ogóle to Adam nosi czasem bluzkę podobną do tej co nosił Rupert w Survie :lol: On się nawet czasem zachowuje jak on...

Osoby, których nienawidzę:
12 - miała być niżej, ale za to że dostarcza dram to dam ją nieco wyżej. Ale dla mnie to czupiradło to dno. Farmerem tygodnia była okropnym. Leniwa, niezapamiętała poleceń, udająca że źle się czuje i najgorsze te chamskie spiny z Shivu, Tomkiem i Nati :x Shivu się uśmiechnął to już szukanie problemu, Tomek ją przez przypadek kopnął to robi dramy jakby ją skopał :? A tekst do Nati że ma wyprężyć się chłopcom to największa żenada tego sezonu. I mówi to baba, która zajmuje się stryptizem xd
Może i jest z nią ciekawie i gra naprawdę dobrze, ale z charakteru nie da się jej lubić. Ja rozumiem że można być wrednym, ale nie tak chamskim i wkurzającym. Jerri Manthey to przy niej aniołek :lol:
13. Ania - tej to wręcz nie znoszę. Zakłamane i dwulicowe babsko. A taka fajna wydawała się w pierwszych odcinkach. Fajnie że gra i ma głowe na karku. Normalnie chwaliłbym taką strategię i kibicował, ale tej lasce się po prostu nie da. Nie mogę zdzierżyć tej żmiji. Jak wszystko jej wychodzi to jest super, ale jak już nie to leci jak mała dziewczyna na skargi do Rudej i innych. No bo zła Natalka chodzi wokół nowych i ich urabia... No jak mi przykro. Nowi się już na niej poznali. Oby tak samo zrobił Gabryś.

Shivu - chłop nie wnosił za wiele i tak jak uwazałem od początku kompletnie nie pasował do programu. Ale mimo wszystko trzeba powiedzieć że to sympatyczny, miły uczynny i uśmiechnięty starszy pan. Też mi go po ludzku żal za tą akcję z Rudą. Na pewno nie miał nic złego na myśli, bo to typ osoby pokojowo nastawionej do kazdego. No i jeszcze to zadanie, gdzie jako najstarszy po prostu nie miał szans z młodym trenerem personalnym. Ale będę go wspominał pozytywnie i uważam że odpadł we właściwym momencie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Maw »

WEEK 3

Jakie to ironiczne, że odpadła osoba, która tak mówiła o grze fair play, a sama specjalnie zjebała zadanie. Takich ludzi w takich programach jak najmniej, już się nie dało słuchać tego marudzenia... Ale najgorsza w tym wszystkim jest Młoda! Okazało się, że przeczucie od początku mnie nie myliło. Najgorsza osoba nie tylko z tej edycji, ale i ogólnie, to krytykowanie wyglądu Ani, mówienie o niej babochłop, masakra, a sama ona mówiła, że ludzie oceniają ją po wyglądzie. Xd Pusta, płytka laleczka, jeszcze te komentarze, że musi coś sobie zrobić, żeby poszła do pojedynku. Mega żenada w jej wykonaniu.

Ciekawie jest pod tym względem, że są dwie grupy rywalizujące ze sobą, ale liczę na jak najszybsze odpadnięcie Młodej (co będzie niemożliwe w tym tyg, bo na bank Nati ją wybrała na farmera tygodnia), bo już nie da się słuchać tej jej jęków jak to Anka gra, a sama robi to samo. Hipokryzja level hard. Nie dziwię się, że jest fanką casualsów, bo ludzie lubią kibicować takim osobom...

Team Ruda all the way!!! Jest tu, by grać i robić show, i o to chodzi. Nie oglądam tego programu, żeby słuchać w kółko jęczenia jakichś lalek po zgłoszeniu się do tego programu, że ktoś gra. Xd Ale na ten moment to nikogo jakoś bardzo nie hejtuję poza Młodą, Adam jest irytujący... Kamil i Ula może byliby ciekawi gdyby więcej ich pokazali, ale pewnie się tego nie doczekamy...

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Saw »

Trzeba przyznać że to był kolejny tydzień w którym bardzo dużo się działo. Niestety rozgrywka nie układa się po mojej myśli i sojusz któremu kibicuje jest w mniejszości... W tym drugim są sami irytujący ludzie na których nie idzie patrzeć i ich słuchać.

1. Młoda - podpadła w tym tygodniu i to mocno, jednak nadal pozostaje moim numerem jeden. Szkoda, że tak bardzo poniosły ją emocje i zniżyła się do poziomu żenującej Anki. Tekst o jej wyglądzie był naprawdę słaby.Trochę też mogę zarzucić że jest hipokrytką, bo ma pretensje że drugi sojusz gra a ona robi dokładnie to samo. No ale dalej ją lubię i licze że da popalić reszcie jak zostanie farmerem tygodnia. Szkoda, że tak otwarcie pokazała z kim trzyma i każdy widział wyraźny podział. Niestety w czwórkę nie było szans pokonać drugiego sojuszu.

2. Tomek - bardzo fajny gość. Naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić. Nie dziwię się że był zły że musiał brac udział w zadaniu z kontuzją. Chłop najwięcej tam robi, a ta jędza go nominuje. Ok gdyby to był Survivor to bym rozumiał, ale tu też liczy się gra o dobro farmy i o zadania. Idzie im bardzo kiepsko a taki ogarnięty Tomek jest na wagę złota. Smutno mi się zrobiło jak płakał po odejściu Nati :(

3. Kamil - lubię go, choć jest mało widoczny. On akurat tak się nie alienował jak pozostali sojusznicy i ma dobry kontakt z przeciwnym sojuszem. Plus za uwagę do Mlodej żeby nie chodzić grupą i nie pokazywać że są blisko. Ale teraz to już na to trochę za późno.

I na tym fajne osoby się kończą.

4 i 5 Piotr i Paweł - nadal niewiele wnoszą, ale są zabawni i oceniam ich neutralnie. Ani nie wkurzają ani nie jestem ich fanem.

6. Lobo - też wydaje się całkiem spoko. Fajnie że nie głosował na Nati i bliżej mu do sojuszu Młodej i Tomka. Akurat duży sojusz robi błąd że go nie przygarnął.

7. Ula - jako jedyna z sojuszu Anki wydaje się w miarę spoko i mi nie przeszkadza. Na plus że z Rudą knuła przeciwko Ance. Akurat pod względem gry, naprawdę Ulka mi się podoba.

Osoby których nie lubię:
8. Gabriel - mam już dość tego naiwnego dziecka. Ten idiota zakochał się w Ance a ona robi z niego totalnego głupka. Scena z zaręczynami to jeden wielki cringe XD Nie wiem czy to produkcja mu kazała czy to on już do końca postradał zmysły. Miałem jeszcze nadzieje że się ogarnie, ale teraz już w to nie wierzę. Najlepsze że kazdy widzi jak Anka z nim postępuje, a on z tą swoją uchachaną minką brnie dalej w tą swoją miłość

9. Adam - farmerem tygodnia nie był słabym. Już nie mogę patrzeć na tego irytującego dziada. Jedyne co wnosi do programu to tylko wkurwianie ludzi...

10. Duch - jak już się czasem odezwie to nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Do tego spiknęła się z teamem Rudej i Anki, a więc jej nie lubię

11. Ruda - nieco lepszy jej tydzien i aż tak nie irytowała. Ale jak słyszę że ktoś chce odejśc i namawia żeby na nią głosować to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Co to za postawa. No ale sojusz ją zostawił i dajel ten mop bedzie mącił. Ale przynajmniej coś się dzieje i fajnie jakby rzeczywiście zaczęła grac przeciwko Ance.

12. Ania - nie mogę zdzierżyć tej dziewczyny. Jest po prostu okropna i żenująca. Niby gra dobrze, ale co z tego jak robi tak fatalne wrażenie. Ona gra tak by dojśc daleko, ale z taką postawą nie ma szans wygrać. No jak widac samoświadomości to ta dziewucha nie ma w ogóle. Wskazanie Tomka do pojedynku więdząc że dopiero co nabawił się kontuzji bardzo słabe. Wiem że to gra i wszystkie chwyty są dozwolone, ale po raz kolejny pokazała jaką jest żmiją, a widzowie jej wręcz nienawidzą. Mogła nominować Lobo i też pozbyłaby się osoby spoza sojuszu. Najbardziej żenujące było udawanie smutku po nominacji Tomka albo ta historia z Gabrysiem. Nie cierpię jej i mam nadzieję że zostanie zblindsidowana.

Nati mi bardzo szkoda, bo była jedną z moich faworytek. Super dziewczyna i miała głowę na karku. Ciekawie wymyśliła że podłoży zadanie i uratuje tym samym dwójkę swoich sojuszników. Reakcje Rudej i Anki na jej wystep w zadaniu były epickie XD Nie przewidziała jednak że minimalnie przegra zadanie z dziwczynami. W ogóle kto wymyślił tak żenującą konkurencje, w której liczą się setne sekundy :? Szkoda, że Młoda teraz został bez psiapsi. Lubiłem oglądac relacje ich czwórki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

TYDZIEŃ 3

No szkoda, że Blondi odpadła. Była zdecydowanie moją ulubioną zawodniczką z tej 13. Ogólnie przez Rudą i Ankę jest tak toksyczna atmosfera w tej edycji, że momentami ciężko się to ogląda. No a niestety w samej strategii i manipulacjach są dobre, więc to pewnie jeszcze potrwa.

Z innych rzeczy - odpada kolejna osoba z "nowych". Oby w kolejnym sezonie nie było dochodzenia ludzi, bo serio jak znowu odpadną sami "nowi" i zostanie sama pierwotna ekipa, to kiepsko to wyjdzie.

Po tym tygodniu mój ranking:

LUBIĘ

1. Kamil - mega spoko koleś. Do tego z mniejszościowego sojuszu jako jedyny ogarnia, że nie ma co robić sobie wrogów.

2. Tomek - miły, sympatyczny, empatyczny chłopak, tak z charakteru to w sumie lubię go najbardziej. 2 miejsce, bo jednak trochę zrobił się na koniec tygodnia zbyt melodramatyczny.

3. Ula - już nawet lektor żartuje z tego, że Ula jest purple XD To się produkcji udało. Minus za sojusz, którego się trzyma, ale z całego sojuszu czarownic Ula nie zrobiła nic, żeby mnie do siebie zniechęcić. Jest na tyle mądra, żeby unikać konfliktów i się nie wychylać. Mądra gra under the radar na razie. Do tego dobry obserwator z niej.

4. Młoda - spadła w moim rankingu, bo za dużo dramy w tym tygodniu. Rozumiem jej frustrację, ale czysto pod kątem gry te dramy i konflikty nie są jej do niczego potrzebne. Miała parę gorszych momentów w tym tygodniu, ale i tak na tle reszty jedna z niewielu osób, którym da się kibicować.

ANI ZIĘBIĄ ANI GRZEJĄ

5 i 6. Piotr i Paweł - są nadal nijacy, momentami śmieszni, ale na tle reszty są po prostu okej ludźmi. Szkoda, że gry nie mają żadnej.

7. Lobo - koleś to nie do końca mój klimat osobowościowo, ale jest w sojuszu underdogów i wydaje się być ok, po prostu nie mój klimat

NIE LUBIĘ

8. Edyta - największe rozczarowanie tego sezonu jak na razie. Po tak mocnym twistowym wejściu nie zrobiła kompletnie nic. Podpięła się pod większość i tyle. Dobra strategia na 8 miejsce, gdy zostanie tylko sojusz, w którym zawsze jako "nowa" będzie pierwsza do odpadki. Jak dla mnie osobowościowe i strategiczne zero.

9. Gabriel - matko, co za naiwniak. Serio mam dosyć jego rozterek i tej telenoweli z Anką. Szkoda mi go, ale za głupotę się płaci.

10. Ruda - awans, bo nie irytowała tak mocno w tym tygodniu, no i jest entertaining na swój sposób. Niestety wprowadza toksyczną atmosferę. Aczkolwiek zainteresował mnie wątek, że nagle zaczęła odwracać się od Anki i nastawiać przeciwko niej Ulkę. Czemu tak się stało? No ciekawe.

11. Adam - gosh, jaki on jest irytujący. Pracowałem w dwóch korpo i w dobrym korpo nie tak to wygląda. Zdecydowanie jego styl zarządzania to moja stara praca, czyli złe korpo, które kojarzy mi się głównie z mobbingiem. No okropny, odpychający dziad.

12. Anka - najbardziej toksyczna osoba tam. Po tym, co robi z Gabrysiem, to nie mam do niej szacunku. Strategicznie i manipulacyjnie jest dobra, potrafię to docenić. Ale stylu nie doceniam. Kojarzy mi się to trochę z Boogiem i Eriką z amerykańskiego BB. Anka przekracza granice, których nie powinno się przekraczać. Widziałem na fejsie Farmy jakieś komentarze, gdy porównywali Młodą i Tomka do Anki i Gabrysia. Różnica jest jednak taka - Młoda flirtowała z Tomkiem, ale koniec końców powiedziała mu, że ma faceta i nic z tego nie będzie. Anka nigdy jednak jasno takiej granicy Gabrysiowi nie wyznaczyła, koleś wpatrzony w nią jak w święty obrazek, a ona wykorzystuje jego uczucia i tylko do kamery mówi, że pogada z nim po programie. Oj żal mi go, bo go mocno serducho zaboli. Anka przekracza dla mnie granice, jest najzwyczajniej w świecie podła. I to jak wchodzi Gabrysiowi na sumienie. Każda ich rozmowa to "JA się dla Ciebie poświęciłam" "JA Ci zaufałam" "JA Cię wpierałam" JA JA JA JA JA JA JA. A gdzie w tym wszystkim Gabryś i jego emocje? No właśnie, nie ma go. Anka to wampir energetyczny, toksyczna osoba na maksa, już dawno nie było kogoś, kto by we mnie wzbudzał aż taką awersję.

Wygląda na to, że Młoda będzie Farmerem Tygodnia. Ciekawe, kto z "nowych" odpadnie, bo nie mam nadziei, że sojusz starych się rozpadnie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Maw »

No nie zgadzam się z tym, że Anka nie powiedziała Gabrielowi, że może nic z tego nie być, bo akurat często podkreślała nawet przy nim, że co jest na farmie to jest na farmie, a co będzie potem - zobaczymy. Ja byłem zaskoczony, że Młoda ma faceta, ale jej życie... Saw twoim zdaniem Anka mogła nominować Lobo, ale przecież Lobo też miał coś z nogą... Więc jeszcze by się okazało, że nie może nikogo nominować, bo każdemu coś dolega. A twoje argumenty o farmie są takie średnie, bo skoro serio ta kontuzja jest tak poważna to raczej do pracy też za bardzo się nie nada. No i przede wszystkim Ania nie obrażała wagi niczyjej osoby, a Młoda pokazała, że jest typową Andżelą spod bloku. :D Dziwię się, że dalej jej kibicujecie, bo sam po poprzednim tyg się nawet do niej przekonałem, ale teraz to straciła u mnie wszystko...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

TYDZIEŃ 4 + odcinek 21

Spoko był ten tydzień. Odpadła Ruda i git, ogólnie i tak jakoś mniej mąciła na koniec i była cichsza, chyba sobie trochę odpuściła. Bez niej nadal jest ciekawie, ale jakoś tak zdrowiej.

Mój aktualny ranking:

LUBIĘ
1. Ula - jest purple, ale jakoś każdy ją lubi, każdy chce z nią grać, nikomu chamsko dupy nie obrabia, ja lubię socjalnych graczy under the radar i ona właśnie taka jest.
2. Młoda - awans za to, jak łatwo przeciągnęła Ankę na swoją stronę. Zapowiadał się koniec Młodej w niedalekiej przyszłości, a po tym tygodniu jest na o wiele silniejszej pozycji. Pięknie rozegrała ten tydzień. Na jej miejscu jedynie nominowałbym Adama a nie Lobo, natomiast powodem była kontuzja Adama, więc przynajmniej nie wyszła na hipokrytkę po tym hejcie na Ankę, gdy ta nominowała kontuzjowanego Tomka.
3. Kamil - nadal go lubię. Trudno go rozgryźć, mam jedynie nadzieję, że zostanie po dobrej stronie mocy i nie będzie trzymał się facetów. Podobało mi się to, że wyjebał Rudą, bo powiedziała mu, że będzie Farmerem tygodnia. Zabawne jest też to, że się przeliczył XD
4. Tomek - po prostu nadal lubię
5. Lobo - w życiu raczej bym się z nim nie kumplował, bo to nadal nie mój klimat, ale podoba mi się to, że ma swoje zasady, nie boi się wyrażać swoich opinii ludziom w twarz, a przy tym dobrze rozumie grę i widzi, co się dzieje.


ANI ZIĘBI ANI GRZEJE
6. Edyta - awans głównie dlatego, że trzyma teraz z jasną stroną mocy. Trochę więcej jej pokazali, trochę jednak ogarnia grę. Poza tym zrobili z niej trochę postać komediową z tym jej gadulstwem. Ma potencjał dołączyć do grupy lubianych, ale na razie nadal dla mnie za mało.

NIE LUBIĘ
7. Gabriel - żeby była jasność, nie lubię jako gracza (nie jako osobę). To straszne jest, jak on daje sobą manipulować. Niby w końcu teraz przejrzał kłamstwa Anki, ale tak naprawdę nie sądzę, aby były to jego własne przemyślenia, tylko zmanipulował go list Rudej w połączeniu z manipulacjami Adama i bliźniaków (którzy robią to nieświadomie przez swoje wpatrzenie w Adama). I oby nie nominował Anki, bo wtedy naprawdę pokaże, że jest idiotą, bo sądzę, że trzymając z facetami niczego nie ugra ze względu na to, jak bliźniacy są wpatrzeni w Adama.
8. Anka - lekki awans, ale zdania o niej nie zmieniam. Ten ślub to była największa żenada ever. Kamera ładnie pokazała, jak to Anka najpierw urabia Gabrysia a potem jedzie po nim w konfach. Lekki plus za zmianę sojuszu na ten lubiany przeze mnie. Mam nadzieję, że przetrwa ten tydzień - z jednej strony to byłoby epickie, gdyby wyjebał ją akurat Gabryś, ale z drugiej to byłby dla niego zły ruch i mój sojusz straciłby numerek. Poza tym no Anka i jej intrygi robią ten sezon, a inni irytują mnie w tej chwili bardziej.
9 i 10. Piotr i Paweł - z nijakich zrobili się niesamowicie irytujący. Leniwi, mają kompletny brak dystansu do siebie i poczucia humoru, ślepo wpatrzeni w Adama, są jak jego zombie bez własnego zdania. Mentora też sobie wybrali tragicznego. Do tego nie stosują się do zasad, podjadają. Takie totalne nieroby. Serio oni są trenerami personalnymi? Z taką osobowością to raczej do niczego by mnie nie zmotywowali poza przestaniem chodzenia do nich na zajęcia.
11. Adam - o matko, co tu komentować. Co za buc. Co za pajac. Co za wielkie ego. Pan wszystkowiedzący. Na bank to on schował te jajka, jego mina mówiła wszystko. Patrzy na innych z góry a sam niewiele sobą reprezentuje. Po prostu "wyżej sra niż dupę ma" - to powiedzenie idealnie go podsumowuje.

Oby Gabryś nie trzymał z facetami. Mam nadzieję, że odpadnie Adam lub któryś z bliźniaków, bo pora, żeby przestali czuć się pewnie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: Saw »

Trzeba przyznać że na farmie ostatnio dzieję się naprawdę sporo i wszyscy zaczęli grać. Tak się zastanawiam czy był kiedyś u nas jakiś program w którym strategia i knucie było na tak wysokim poziomie. Ten sezon pod tym względem jest zajebisty i bije na głowę poprzedni. Sojusze, układy, zdrady. Na prawdę jestem w szoku że tak ci ludzie ostro grają, jak na polską mentalność.

1. Młoda - nadal moja główna faworytka. Perfekcyjnie rozegrała tę rundę. Jej celem było pozbycie się Rudej i tego dopięła. Szok że udało się to z pomocą Anki. Nigdy w życiu nie pomyślał bym że one we dwie mogą stworzyć sojusz. Jedna z większych sensacji w ogóle w reality show by najwięksi wrogowie zakopali wojenny topór i w taki sposób połączyli siły. Imponujące. Wywalenie Rudej ustawiło Młodą na dużo lepszej pozycji. Rozbiła dominujący sojusz co było głównym celem. Teraz ma układ z Tomkiem i Lobo, sojusz z dziewczynami, dobrą relację z Kamilem. Widzę że też w tym tygodniu staje po stronie bliźniaków. No rozkeciła nam się Młoda i zaczyna fajnie mieszać. Jedyny minus w zeszłym tygodniu to narażanie Lobo na odpadkę, ale tak jak Ciriefan zauważył, gdyby wybrała kontuzjowanego Adama to okazałaby się hipokrytką.

2. Tomek - nadal bardzo go lubię.

3. Lobo - fajny facet i z kazdym odcinkiem zyskuje. Też początkowo uważałem że to nie mój typ osoby, ale okazał się bardzo sympatyczny i co ważne też sporo kombinuje. Szkoda że w tym tygodniu wpędził się w kłopoty.

4. Ula - imponuje mi jej gra. Świetna strategia under the radar. Ma sojusz z kobietami, ale też stary sojusz z Adamem i bliżniakami. Zaczęła grać na dwa fronty i nikt nawet tego nie podejrzewa.

5. Kamil - nadal lubię. Też podoba mi się jego gra. Trzyma z młodą, ale nie ma problemu podlizywać się drugiemu sojuszowi. Pięknie załatwił Rudą, po tym jak usłyszał że ta wybierze go na farmer tygodnia. Po czym i tak tego nie zrobiła.

6. Piotr - jakoś tak po prostu go lubię. W porównaniu do brata nie jest tak zapatrzony w tego buraka Adama.

7. Gabryś - ta jego głupota jest pocieszna. Czasem też jest mi go żal, bo Ania manipuluje nim jak małym dzieckiem, a on nawet nie wie co się dzieje.

8. Anka - nie wiem jak to się stało, ale awansowała w moim rankingu z najbardziej wkurwiającego uczestnika. W tym tygodniu dało się ją znieść. Super że zmieniła fronty i zaczęła grać z Młodą. Choć nadal jej zbytnio nie lubię, to jednak trzeba przyznać że bez niej byłoby nudno i to ona nakręca akcje i sporo mąci. Szybko odwróciła się od Rudej i zrobiła sobie z niej wroga numer jeden. Myślę że ona gra za mocno i już każdy widzi że nie można jej ufać. Tak naprawdę ma te swoje sojusze, ale w każdej chwili mogą ją wystawić.

9. Edyta - nadal mnie ona nie przekonuje. Nudna. Jeden plus że czasem coś się odezwie, a to jej gadulstwo jest nawet zabawne.

10. Paweł - przydupas Adama. Wpatrzony w tego starego dziada jak w obrazek.

11. Adam - nie znoszę go. To jego samouwielbienie jest po prostu okropne. Zadufany w sobie typ, co myśli że pozjadał wszystkie rozumy i z faktu że jest tam najstarszy to może każdego pouczać. Niech już rozbiją jego sojusz z bliźniakami, bo rosną w coraz większą siłę.

Rudej nie jest mi żal, bo była nieznośną i chamską babą. Sama się prosiła o to by ją wywalić. Nic nie chciało się jej robić na farmie, robiła sobie wrogów. No cóż idealna strategia by wylecieć. Choć ten ostatni tydzień miała już spokojniejszy i nieco jakby z niej energia uleciała. Ale jej planem na program było wprowadzanie chaosu i to jej się udało.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Farma

Post autor: ciriefan »

No to był naprawdę niezły tydzień pod kątem strategii. W życiu nie spodziewałem się, że zobaczymy taką ilość strategii i manipulacji w jakimkolwiek polskim RS. Mega! Aczkolwiek samym finałem jestem mocno rozczarowany. Nie bardzo rozumiem, dlaczego np. Edyta i Ula uznały, że opłaca im się zostawić bliźniaka niż słabego fizycznie Lobo, który na dodatek nie miał jakichś bliskich sojuszników. I to tym bardziej Edyta, która niby jest w sojuszu bliskim z Anką, a Lobo się Anki trzymał. Surv wielokrotnie pokazał, że w większości przypadków kobiety nie umieją ze sobą współpracować i to wychodzi też tutaj, chociaż gdy na Farmie na koniec liczą się pojedynki, dziwi mnie, że te kobiety nie chcą trzymać ze sobą i eliminować osoby, które na finiszu będą im zagrażać fizycznie. Szkoda Lobo, polubiłem go. Może nie był w mojej topce, ale no szkoda.

1. Tomek - osobowościowo mój nr 1 w tym tygodniu, teraz jest chyba największym underdogiem i wraz z Anką są na dnie, ale stawiam, że ten tydzień będzie bezpieczny, bo Lobo go wybierze na Farmera Tygodnia. Bardzo mu kibicuję.

2. Ula - królowa manipulacji, dwutwarzowa bicza grająca na wszystkie fronty. Nie bardzo ogarniam, dlaczego trzymanie się Adama i bliźniaków uznała za korzystniejsze dla siebie niż sojusz ze słabszymi fizycznie laskami, ale Adam i bliźniacy z łatwością się od niej odwrócą na dalszym etapie, podczas gdy laski ją tak uwielbiają. Nie bardzo rozumiem, co Ula chce osiągnąć, no ale zobaczymy. Pomimo bycia manipulatorką nie przekracza dla mnie granicy złego smaku swoją grą i wypowiedziami, lubię ją. Aczkolwiek Tomek już ją przejrzał. Ciekawe, czy inni się połapią na czas.

3. Młoda - no ogólnie dobrze rozegrała ten tydzień. Chciała wywalenia Lobo, nie chciała brudzić rączek i zdradzać sojuszu, więc posłużyła się Kamilem i zmanipulowała go w ten ruch, a tak przynajmniej to pokazali. Minus jest taki, że nie obczajam, czemu chciała wywalić słabego i strategicznie niewiele znaczącego Lobo. Powiedziała, że chce osłabić Ankę - no dobra, tylko Ance dosłownie nikt tam nie ufa, a Adam i bliźniaki to silny tercet, więc znowu bezsensowna decyzja. Do tego zdradza swój sojusz, w tym Tomka - jak dla mnie jakoś edit źle to pokazuje, bo tutaj nie mogę tego ogarnąć jeszcze bardziej niż przy Ulce.

4. Kamil - trochę stracił w moich oczach. Jest tak wysoko, bo inni drażnią mnie bardziej niż on. Koleś z jednej strony niby cwany, niby kombinuje, z drugiej strony robi to kiepsko. Nikt mu nie ufa. I też nie ogarniam, czemu na koniec poszedł w sojusz z Adamem i bliźniakami i zdradził wszystkich. Bo uznał, że na koniec pokona ich w głosowaniu widzów? Cóż, raczej i tak z nimi tam nie dotrze. Przecież on teraz jeszcze bardziej odsunie od nich cel, bo drugi sojusz będzie chciał zemsty na nim, a Adam i bliźniacy odwrócą się od niego i wrzucą go pod autobus przy pierwszej możliwej okazji. Zdradził swoich i stracił ich zaufanie i połączył siły z osobami, które od początku mu też nie ufały. Z jednej strony chciałbym, aby odpadł przez tę zdradę i żeby utarto mu nos, ale jest tyle innych beznadziejnych postaci, że jednak lepiej, żeby został.

5. Gabryś - tu bez zmian, pogubiony chłopczyk.

6. Edyta - serio, co za waste of space. Gdy już są momenty, gdy się wydaje, że coś tam ogarnia, to ta z dupy eliminuje Lobo. I tu znowu jakaś dziwna niekonsekwencja editu. Cały tydzień pokazują, jak Edyta knuje z Anką, robi z nią sojusz, planuje coś tam naprzód, aby nagle ni z tego ni z owego w piątkowym odcinku padały teksty "Edyta to pewny głos na Lobo" - no kurna od kiedy? Edyta chyba kompletnie nie ogarnia i edytorzy nie wiedzą, jak ją pokazać XD

7. Anka - niska pozycja, która się raczej nie zmieni przez to, co pokazała przez cały sezon, ale teraz jak jest underdogiem to jest jakaś taka bardziej znośna. Jednak underdogom zawsze się trochę kibicuje.

8 i 9. Piotrek i Paweł - dno, porażka, jacy oni są żenujący. Dwie bezmózgie ameby ślepo podążające za Adamem. Osobowości też nie mają. Potwierdzają same najgorsze stereotypy o trenerach personalnych - same mięśnie zero mózgu. Wiem, że często tak nie jest, ale ich obecność w programie niestety pogłębia takie postrzeganie.

10. Adam - nie pamiętam, kiedy ostatnio pałałem taką wręcz nienawiścią do jakiejś postaci telewizyjnej XD o masakra, co za koleś, bardzo bym chciał jego eliminacji. Paskudna osobowość, wizualnie też nie ma żadnych plusów, a ciągle tylko lata nago. Nie chcę się rozpisywać, bo nie mam nic dobrego do powiedzenia.

Jeśli w tym tygodniu nie odpadnie Adam lub bliźniak, to ten sezon można spisać na straty XD A szkoda by było.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości