Top model. Zostań modelką

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Ale w programie jest 5 dziewczyn, nie 6 :)
Aha, dobra, fail:D Nie doczytałem, że jeszcze Oliwia teraz poleciała, za długa przerwa w oglądaniu:) No to nie wiem, nie zgaduję już:P

Z tej piątki, która została to wybrałbym na zwyciężczynię Olgę lub Honoratę, reszta mnie nie przekonuje.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

mówiłam że Paryż dostanie dwa odcinki xdd
i w ogóle WTF???? no Honoratę wysłali do domu??? no jpd... bleee i w ogóle łeeee


a tak z ciekawszych wiadomość, Izabella Scorupco poprowadzi Szweckie Top Model xdd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To ja już nikomu nie kibicuję, bo to naprawdę przynosi pecha. Ogłaszam wszem i wobec, że w finale powinny spotkać się Michalina jako najładniejsza z modelek i Anna jako najwspanialsza osobowość:P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

OMG, jestem na 100% pewien, że spełni się najgorszy z możliwych scenariuszy, czyli w finale będzie: Bałonowa, Michalina i Olga. :O Żenada. Żadnej nie kibicuję, ale jak nie wygra Olga, to się załamię.

bobaas
5th jury member
Posty: 405
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Bałonowa Paryża królowa <lol2>
Ze względu na to, że odpadła Honorka to teraz jest mi beż różnicy, która z dwójki Michalina i Olga powinny być w finale obok Joanny i Anki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wiedzieliśmy, że Scorupco poprowadzi Szwedzki Top Model (Przynajmniej ja wiedziałem xd)

Honorata była najsłabsza i zasłużenie odpadła.

Odcinek był nawet, nawet. Najlepszy był wyścig po castingach. (Przypomniał mi się jeden odcinek HIMYM xd). Bałonowa wymiata :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oj to miał być jakiś pozytyw tego :lol:

hmm czyżby ten wyścig do pewnego baru?? który wygrała Robin, bo Barney w ostatnij chwili przewrócił Teda?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie o tym wyścigu mówię :)

Jak podobała się Wam sesja z wczorajszego odcinka?

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

W ogóle to jestem w szoku jeśli chodzi o Ankę... jakby to była jakaś inna Anka niż dotychczas...

No nic szkoda, Honoraty bo w Polsce radziła sobie świetnie... a tu takie niepowodzenie, najpierw na castingach, później jeszcze to zdjęcie... szkoda... szkoda... zobaczymy jak to dalej będzie... ale nikt specjalny tego nie wygra...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

sesja? szczerze to ładniej to wyglądało na samej sesji, jak potem na zdjęciach to jakaś masakra... Olga fajnie na sesji i ten partner mrau a zdjecie? no jak baba w ciązy ubrana w zasłonę :lol:
Aśkę tak wyfotoszopowali że jej nie poznałam xddd
Michaliny zdjęcie mi się podobało na prawdę o dziwo ^^
anka... eee.. yyy.. dalej taka infantylna jaka była zdjecie takie se, ale widać porpawę i tak jej nie lubię :P
Honoraty mi się bardzo podobało zdjęcie! sędziowie się nei znają :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wiadomo, że finał Top Model razem z Joanną poprowadzi Oliver Janiak.

W ogóle polecam artykuł o finale programu na oficjalnej stronie Top Model. Chyba przez pomyłkę (albo i specjalnie) podali kto zmierzy się w finale :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to na pudelku też jest śliczny artykuł o tym kto jest w F3 :wink:

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Mam tylko jeden graficzny komentarz do tego, co zadziało się w tym odcinku i w ogóle w tej edycji:
Obrazek
To wyraża więcej niż tysiąc słów. Wyglądałem pewnie podobnie przy ogłaszaniu werdyktu dziury, chociaż obstawiałem, że tak będzie. : [

Ehh. Wyrzucili najlepszą z najlepszym foto i najbardziej przyciągającą uwagę twarzą. OMG. Żenua. Którakolwiek nie wygra, będzie tragedia.

bobaas
5th jury member
Posty: 405
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja jak Joanna pozostawiam decyzje bez komentarza. Powinna odpasc zdecydowanie Michalina za całoksztalt. Jednak, ze odpadla ta a nie inna to bylo praktycznie wiadomo. Korwin-Piotrowska niech robi wypad z tego jury, bo ta kobieta nie ma zielonego pojecia o tym co ocenia. Dla niej miara tego kto jest lepszy a kto gorszy jest liczba pokazow, na ktorych dana modelka poszla w Paryzu.
Co do finalu to najbardziej bede sie cieszyl z wygranie Anki. Na drugim miejscu Olgi. Jesli wygra Michalina (co jest wielce prawdopodobne) to to będzie katastrofa na miarę wygranej Poliny albo i większa. Niestety jednak Michalina i jej historia zawazy i pewnie w cuglach to wygra ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wydaje mi się, że trzecie miejsce zajmie Olga, drugie Michalina, a wygra Anka.
I zresztą mam nadzieję, że tak się stanie. Chyba najgorsze F3 jakie można było sobie wymarzyć. Nie stawiałbym, że te 3 "modelki" zajdą aż tak daleko. Michalina powinna odpaść na samym początku. Olga - w ogóle jak ona dostała się do F13? Anka - Powinna odpaść na samym poczatku (zamiast Karoliny).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości