Eurowizja

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jak dla mnie piosenka Kasi zła nie jest, ale jakoś na Eurowizję mnie nie porywa... poza tym i tak pewnie polityka na Eurowizji będzie górą...

Swoją drogą, ja bym na Eurowizji jako reprezentanta z chęcią zobaczyła Dodę

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Sylvia pisze:Swoją drogą, ja bym na Eurowizji jako reprezentanta z chęcią zobaczyła Dodę
Doda powiedziała, że nie chce, bo nie dostanie od TVP wsparcia finansowo-logistyczno-artystycznego jakiego by oczekiwała. Stwierdziła, że nie będzie stać i śpiewać do mikrofonu. Naszej telewizji publicznej (narodowej?) nie stać na to, by przygotować jakieś efekty specjalne/znaleźć środki na stroje, choreografów itd.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak pokazuje historia, to i bez cudów i bajerów, szpak może zająć trzecie miejsce w głosowaniu widzów :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale taka Doda to nie Szpak. Ona zawsze robiła show - nawet gdy była tylko jurorką.
Plus rok temu był ktoś kto to wszystko koordynował, ale tę osobę zwolniono z TVP i nie jestem pewien czy ktoś wskoczył na to miejsce

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Szpak raczej większość głosów dostał przez cnotliwy fakt, że jest dziwadłem, więc jeśli TVP chce święcić triumfy, powinna raczej pójść tym tropem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

TVP i dziwadła to chyba teraz się wyklucza :wink: dziwię się, że nie było zapisu w regulaminie, że zgłoszone piosenki muszą być w języku polskim, a wokalista musi mieć zaświadczenie z kościoła że uczęszcza regularnie :lol:

z Kasią to i tak nie będzie źle, teraz wystąpiła w Kijowie na Ukraińskich presekelcjach, w marcu albo kwietniu również na jakichś imprezach eurowizyjnych będzie śpiewać, Szpak miał podobnie w tamtym roku :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy pisze:TVP i dziwadła to chyba teraz się wyklucza :wink: dziwię się, że nie było zapisu w regulaminie, że zgłoszone piosenki muszą być w języku polskim, a wokalista musi mieć zaświadczenie z kościoła że uczęszcza regularnie :lol:
Tych, którzy nie posiadali takiego zaświadczenia, komisja odrzuciła na samym początku :)
Kontrowersyjne piosenki i uczestnicy zostali odrzuceni np. Madox czy Niklińska.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: batiooo »

Piosenka Kasi mnie osobiście nie porywa, ale myślę, że zobaczymy ją w finale. PS wygrają Włochy, Francja lub Bułgaria.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: jonek95 »

Wygra Belgia ew Włochy a Polska 10-15

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

Ja właśnie mam w tym roku tak, że jest mało piosenek które mi się podobają. A w zasadzie Francja, Szwajcaria, Estonia i może jeszcze z trzy cztery państwa. Za Kasie będę trzymać kciuki tak czy tak :)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1284
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Maw »

Moja glowna faworytka jest Tamara i jej "Keep the Faith". <3 Mocno trzymam za nia kciuki. Nie licze, ze udaje jej sie wygrac, ale bede zawiedziony, jesli nie uda jej sie osiagnac finalu. Pierwszy polfinal jest duzo lepszy, w drugim chyba nie ma zadnej piosenki, ktora by mi sie podobala. Nie znosze uwielbianych przez wielu Grecji i Wloch. Oprocz Gruzji jeszcze podobaja mi sie propozycje Portugalii, Francji, Finlandii, Polski, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Wegier, Austrii, Azerbejdzanu. Reszta w ogole nie warta uwagi. Troche gorzej niz w poprzednim roku, ale poziom nadal ten sam - czyli kiepski.

Zgadzam sie z Jonkiem co do miejsc Belgii/Wloch/Polski. Tez typuje Belgie oraz Wlochy na zwyciezce i Polska przewiduje bedzie w okolicach 10-15 miejsca.

#TeamTamara <3 i #TeamSalvador <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

Dzisiaj pierwszy półfinał Eurowizji z reprezentantką Polski - Kasią Moś.
O ile dobrze rozumiem zasady to jurorzy z różnych krajów wystawiają punkty na podstawie wczorajszej próby jurorskiej :D
Także dzisiejszy występ ma tylko znaczenie dla głosujących widzów :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

według Bzyka, który jest w składzie dziennikarskim eurowizja.org, i który był na wczorajszej próbie jurorskiej Kasia ma mega duże szanse na wejście do finału ;)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Eska »

Bzyk znowu na Eurowizji? :)

No pożyjemy zobaczymy, chyba już widzieliśmy jak głosowania się mają i jak Polska w nich wypada ;D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

Eska ma rację. Polska przez ostatnie lata była dość nisko w głosowaniu jurorów. Nie liczę nawet na wysokie miejsce Moś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość