Eurowizja

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Eska »

Po dzisiejszym koncercie dla mnie Szwecja

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: r&b »

No i Kasia jednak wylądowała poniżej 20. Głównie to chyba przez jury, w które zwątpiłem w momencie przyznania 12 dla Grecji XD. Widzowie też jej nie dali na tyle punktów, aby wyprzedziła te wszystkie Cypry i Armenie (nawet sąsiedzi nas słabo wspierali z tego co pamiętam). :(
Z wygranej Portugalii jestem zadowolony, ale mam tak samo jak z Jamalą w tamtym roku. Występ fajny, oryginalny, zasłużony i takie tam, no ale jednak to nie jest piosenka, do której będę wracać, no nie mój gust.

W dodatku myślałem, że Włochy będą chociaż blisko pierwszego miejsca, a tu nawet Szwecja i Mołdawia były lepsze od nich.
Belgia 4 miejsce <3, Holandia też wysoko (tutaj się zdziwiłem, bo obstawiałem, że będą niżej niż Polska xD), Francja mogłaby być wyżej, UK z Danią zginęły gdzieś w tej drugiej kolumnie. :(

Hiszpania tak słaba, że Niemcy nawet byli wyżej od niej :D. Ogólnie to musiały być emocje dla obu państw, walka o to by nie być ostatnim. <3

Nie zapominajmy jeszcze o incydencie jaki nastąpił podczas występu Jamali (jakby ktoś nie widział, fan z Australii pokazał gołą pupę). Na początku się zastanawiałem, czy to było planowane, nie ogarniam prawdziwej sztuki, kontrowersyjność i takie tam, ale jak zobaczyłem reakcję ochroniarzy to okej, jednak świat jest nadal w normie. :D

A tak z innej beczki, niby Niemcy takie złe, a one jako jedyne dały Valentinie punkcika za starania. <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

r&b pisze:
14 maja 2017, 16:30
Głównie to chyba przez jury, w które zwątpiłem w momencie przyznania 12 dla Grecji XD. Widzowie też jej nie dali na tyle punktów, aby wyprzedziła te wszystkie Cypry i Armenie (nawet sąsiedzi nas słabo wspierali z tego co pamiętam). :(
Jeżeli wszystkie kraje mają w swoim składzie lokalne Magdy Steczkowskie i Magdy Tul to nie mamy nawet o czym rozmawiać. Nawet polskie jury "dziwnie" oceniało :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości