Twoja twarz brzmi znajomo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pojawiają się pierwsze elektryzujące ploty o bohaterach piątego sezonu. Według niejakiego serwisu jastrzabpost.pl (ch*j wie co to, ale zawsze brzmi godniej niż Fakt), już od marca pajaca strugać będą:

* Kasia "Jestem Wszędzie" Zielińska
* Ola "Ja Generalnie Też Jestem Wszędzie Tylko Ostatnio Akurat Zaciążyłam" Szwed
* Kasia Pakosińska - kabareciara z "Moralnego Niepokoju", z którego odeszła już x lat temu, ale i tak nikt się nie połapał, bo w telewizji w kółko napieprzają stare skecze.
* Marcin Rogacewicz - niby jakiś cholernie znany aktor, no ale ja widocznie żyję w próżni, bo mi umknął.
* Adam Fidusiewicz - znany jako Stasiu Tarkowski z nowszego "W pustyni i w puszczy", potem chyba uderzył się o baobab i coś mu odbiło (pamiętam artykuły o tym, jak siedział na dachu kiosku i udawał jakieś zwierzę), a jeszcze potem nie wiem co, chyba złapał doła i się gdzieś schował, bo dawno go nie widziałem.
* Dariusz Kordek - znany z jakiegoś starego serialu i z chędożenia Edzi Górniak, od pewnego czasu regularnie próbuje o sobie przypomnieć biorąc udział w różnych showach i dostając w nich w zęby na coraz szybszych etapach.
* Agnieszka Twardowska, Jerzy Grzechnik - uczestnicy The Voice of Poland 5, charyzmatyczni jak pani z reklamy Ulgix-Wzdęcia.

Spośród jurorów, kopa ma dostać DJ Adamus, którego zastąpi triumfator poprzedniego sezonu, Bartek Kasprzykowski, niemający na siebie póki co lepszego pomysłu (wysyp dzikich ofert filmowych skończył mu się chyba już dobre pięć lat temu).

To będzie niezapomniany sezon :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Przecież Kasprzykowski "prawie" dostał rolę w najnowszym Bondzie. Więc nie przesadzałbym z tym brakiem wysypu ofert :D

Godni uwagi na pewno są uczestnicy The Voice. Jestem ciekawe jak poradzi sobie Kasia Pakosińska. A co do Szwed to wiedziałem, że prędzej czy później pojawi się również i tutaj. Ja ciągle czekam na Nataszkę Urańską i Grażynę Wolszczak :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A to tutaj mnie zaskoczyłeś, nie słyszałem tego soczystego niusa :lol: Pewnie zagrałby zagłówek do łóżka, na którym James ciupciałby swoją osiemdziesiątą piątą pannę. A zamiast takiej prężnej kariery za oceanem, przyjdzie mu oceniać jak Kasia Zielińska przebiera się za Rudiego Schuberta. Jakie to życie okrutne :(

Ja także czekam na Nataszkę. Ktoś musi zająć drugie miejsce :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ej, w ogóle wiecie, że to już leci? :lol: Bo ja kompletnie zapomniałem i dopiero wpisanie z głupia frant na TwojejTubie "twoja twarz brzmi znajomo 5" uświadomiło mi, że były już dwa czy trzy epy :P

Ktoś ogląda, czy mamy już wysrane? :D Lana, Jack, jakieś przemyślenia, refleksje, interpelacje? Moim jedynym jest póki co to, że Pakosińska śpiewająca Voyage Voyage wyglądała jak "Posłanko-Hojarska-Ja-Jestę".
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Ktoś ogląda, czy mamy już wysrane? :D Lana, Jack, jakieś przemyślenia, refleksje, interpelacje? Moim jedynym jest póki co to, że Pakosińska śpiewająca Voyage Voyage wyglądała jak "Posłanko-Hojarska-Ja-Jestę".
Nie oglądałem żadnego odcinka w całości. Widziałem tylko występ Pakosińskiej ("Voyage") i Zielińską jako Braxton.
Oba występy niczego nie urwały xd Gwiazdy w tej edycji nie są takie złe (jeżeli chodzi o nazwiska). Przewiduję, że w finale znajdzie się Szwed, Zielińska, Kordek i może Grzechnik/Twardowska...
Szczerze mówiąc to "Twoja twarz" już trochę nudzi. 2 edycje na rok to chyba zbyt dużo (przynajmniej dla mnie). Trudno też znieść Kasprzykowskiego, Królikowskiego, Walewską... Ale oglądalność jak na standardy Polsatu jest bardzo dobra, więc pewnie niedługo zobaczymy 6 edycję.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może i jakimś cudem jest dobra, ale mam wrażenie, że społeczeństwo ma już na ten sezon jakby wyrąbane - przy wcześniejszych jarali się tym na każdym portalu i ludzie w warzywniaku/w metrze/przy piwie/przy domowych gołąbkach chichrali się, że aaale śmieszny jest Chamski czy inny Stefano przebierający się za stare/nieżyjące rampampuły ze sceny muzycznej. Teraz kompletne zero i tak jak mówię, w ogóle zapomniałem, że już wystartowali :D Mimo wszystko, wydaje mi się, że program dogorywa i Natasza może już nie zdążyć zająć drugiego miejsca.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

5 edycje tego programu wygrała Ola Szwed a Jerzy Grzechnik zawalił swój finałowy występ.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No proszę, kolejne trofeum na jej półeczce zajebistości. Za to Kasi Zielińskiej znowu kazali pakować mandżur przed finałem, no co za chamstwo, czwarty występ w talent show i nigdzie nie chcą tej kobieciny docenić :lol:

Osobiście, swoim zwyczajem, przejrzałem co trzydziesty występ na Twojej Tubie i jedynym, który zwrócił moją uwagę, był Kordek śpiewający kawałek z Notre Dame de Paris, przyznam, że lubię tę pieśń i obawiałem się profanacji - ta jednak nie nastąpiła i nawet replay dostał ode mnie kilka razy po mordzie. I chcę takie oczy na kolejne Halloween.

Ciekawe, czy od jesieni dadzą sobie wreszcie z tym spokój. Ze strony TVN-u idzie moda na programy podróżniczo-ryzykancko-alefajowe, więc pewnie trzeba będzie coś zmałpować :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Ciekawe, czy od jesieni dadzą sobie wreszcie z tym spokój. Ze strony TVN-u idzie moda na programy podróżniczo-ryzykancko-alefajowe, więc pewnie trzeba będzie coś zmałpować :D
Twoja Twarz dostała kolejny sezon, tak samo "Taniec z gwiazdami". Nie wiadomo co z "Must be the music".
Mówią o programach podróżniczo-reality-fajnych to Polsat pewnie zdecyduje się jak już na coś tańszego i mniej znanego. Raczej coś w stylu "The Island" niż "Survivor".

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No ja mam nadzieję. Polsatowi to bym raczej Surva nie powierzył. Jakoś nie wyobrażam sobie Ibisza ryczącego tym swoim oślim głosem "Aniu, taka jest wola plemienia".
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

"Z nieoficjalnych informacji wynika, że w 6 edycji muzycznego show Polsatu wystąpią Joanna Moro, Michała Rudaś, Radosław Pazura, Mateusz Banasiuk, Olga Szomańska, Maria Tyszkiewicz, Olga Borys i Kamil Bijoś."

Źródło: http://www.showmag.info/2016/07/27/znam ... i-znajomo/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To już raczej oficjalne informacje. Każdy z tych uczestników został już potwierdzony.

Skład nie jest najgorszy. Nie kojarzę tylko jednej osoby - Marii Tyszkiewicz.
Miło będzie zobaczyć Olgę Szomańską, która śpiewała kiedyś u Rubika :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Przez pierwszą mikrosekundę nie skojarzyłem różnicy w imieniu z tą Tyszkiewicz i pomyślałem, że świat się kończy :D Tymczasem to jakieś kolejne cudowne dziecię z Buffo. Najwidoczniej Natasza wciąż nie jest jeszcze przekonana czy wystąpić i wysyła swoich paziów żeby obadali klimat i potem jej powiedzieli, czy jest dobra impreza.

Szomańską musiałem guglnąć. Biedaczyna, to przecież ona śpiewała nam wszystkim przez tyle czasu o pachnącym chlebem domu, roześmianej buzi twej itp, a Rubik kanalia zeżarł jej cały fejm.

Pazura chyba już od pewnego czasu nie ma na siebie pomysłu - widocznie krwawy los żonki w ostatnich Tańcach nie zniechęcił go do próbowania sił w polsatowych grach & zabawach.

Olga Borys fajna śmieszka, ale nie słyszałem nigdy, żeby rozwierała gębę szerzej niż do mówienia, więc może być różnie.

Joanna Moro to już chyba śpiewać nie powinna. Na którymś tam Sopocie czy Opolu tak wydarła kota, że Anna German pewnie do tej pory drapie w trumnę, żeby się wydostać i wytarmosić tę dziewkę za kudły.

Banasiuka kojarzę o tyle, że występował w Tańcach. Fejm-radar piszczy, dymi i strzela iskrami.

Wisienką na torcie jest kolejnych dwóch florków z The Voice. Występ tutaj to już chyba oficjalnie drugi (ostatni) etap kariery po tym programie. Czyżby Polsat stwierdził, że ich Mast Bi De Mjusik jest za liche, nie napłodziło wystarczających talentów i trzeba podbierać narybek konkurencji? Oooj obciach, obciach.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Jack pisze: Miło będzie zobaczyć Olgę Szomańską, która śpiewała kiedyś u Rubika :D
Nawet nie wiedziałam, że ona u Rubika była. Ja miałam okazję słyszeć ją na żywo w musicalu Legalna Blondynka w roli kosmetyczki Paulette i bardzo mi się spodobała. Dla mnie jest najbardziej obiecująca w tym składzie.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Jeej będzie Kamil. Ogólnie polsat stawia teraz na Sound'n'Grace. Jeden Kamil w TTBZ jeden w TzG. Chyba im się kończą pomysły na gwiazdy. Mega mu kibicuję, ale według mnie wygra Banasiuk, może Moro, bo oboje mają jakieś powiązania z Polsatem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości