Twoja twarz brzmi znajomo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

Obrazek

Twoja twarz brzmi znajomo to polski program rozrywkowy oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, emitowany w telewizji Polsat.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Roxy »

Twoja twarz brzmi znajomo (ang. Your Face Sounds Familiar) – program rozrywkowy emitowany w telewizji Polsat.
W programie bierze udział ośmiu polskich celebrytów których zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wylosowanych przez siebie wokalistów. Co tydzień każdy juror z osobna po obejrzeniu wszystkich występów tworzy własną listę przydzielając poszczególnym uczestnikom punkty za zajęte miejsce. Po zakończonym głosowaniu jurorów, również uczestnicy przyznają swoim rywalom pięć punktów.
Zwycięzca odcinka otrzymuje czek o wartości 10 000 złotych który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Uczestnik który zdobędzie najwięcej punktów w ciągu całego sezonu wygra czek o wartości 100 000 złotych który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.
źródło - wikipedia

Ogląda ktoś? Bo ja z nudów przeglądnęłam pierwszy odcinek i tak jakoś jak sobie przypomniałam dziś to i drugi oglądałam :D W sumie fajne jest to, że nikt nie odpada i osoba, która zdobędzie najwięcej punków w każdym odcinku przekazuje kasę na cel charytatywny :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie :D Cel charytatywny jak najbardziej ok, ale wolałbym, żeby jednak były jakieś eliminacje. Krew, walka i upokorzenie przegranego zawsze lepiej się sprzedają - a wtedy i sumy charytatywne mogłyby być większe, bo natrzepaliby trochę kasy z SMS-ów od fanów śpiewających gwiazdek :wink:

Poza tym, kiepsko radzę sobie ze zdzierżaniem Agnieszki Włodarczyk, a Bilguun przestał mnie śmieszyć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Widziałem kawałek, ale jakoś nie przekonało mnie to na tyle, aby zostać z tym programem na dłużej. I z samego konceptu wydaje mi się, że ten program nie doczeka się kilku następnych edycji.
ale wolałbym, żeby jednak były jakieś eliminacje. Krew, walka i upokorzenie przegranego zawsze lepiej się sprzedają
To obejrzyj American Idol (tylko nie najnowszy sezon, bo jest kijowy)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kobra pisze:Widziałem kawałek, ale jakoś nie przekonało mnie to na tyle, aby zostać z tym programem na dłużej. I z samego konceptu wydaje mi się, że ten program nie doczeka się kilku następnych edycji.
Pewnie program doczeka się kilku kolejnych edycji. Oglądalność jest dość spora jak na sobotę i to 22:00. 2,76 mln po dwóch odcinkach to naprawdę dobry wynik. Z wszystkich show tylko "Taniec z Gwiazdami" gromadzi więcej widzów.

Seekir
5th voted out
Posty: 69
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: Seekir »

Ja oglądam i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba! Na początku spodziewałem się, że będzie to jakaś szmira, sam opis mnie nie zachęcał. Okazało się, że to naprawdę fajne show. Dawno się tak nie uśmiałem, jak podczas oglądania wyczynów Kasi Skrzyneckiej. Wszystkie jej występy są prześwietne, jak oryginały :D Polecam na nudne soboty, można się naprawdę ubawić :)

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Ja oglądałem :) To był naprawdę fajny program rozrywkowy. Nie było naciągania widzów, kasa szła na szczytny cel, uczestnicy byli sympatyczni (lubiłem wszystkich, tak...Włodarczyk też lubię i nie obchodzi mnie z kim żyje i czy odbiła partnera Zając czy nie odbiła...)
Po prostu świetny program. Czekam na 2 edycje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Podobno w drugiej edycji wystąpić mają m.in. : Urbańska, Liszowska, Szwed

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Dalsze spekulacje są coraz ciekawsze. Podobno mają wystąpić siostra Bohosiewicz i siostra Steczkowskiej. Ależ będzie gwiezdnie :lol: Skoro już mamy taki bloodvswaterowy klimat, to czekam jeszcze na matkę Aleksandry Kisio. Jest moją idolką.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Piter
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2014, 00:00
Lokalizacja: Survivor Gliwice
Kontakt:

Post autor: Piter »

hahaha matka Kisio prawdziwa gwiazda 8)

Z 1 edycji najlepsza Skrzynecka, zasłużona wygrana.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Siostra Bohosiewicz jej znana, także jakąś tam gwiazdą jest. Przynajmniej ja ją kojarzę. Siostra Steczkowskiej też się gdzieś tam czasami pokazywała, czyli to nie są takie nieznajome twarze :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

I jeszcze dwa nazwiska: Marek Kaliszuk i Marcin Przybylski.

Gwiezdnie, gwiezdniej, coraz gwiezdniej...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kaliszuka jeszcze kojarzę z twarzy, ale Przybylskiego kompletnie nie znam, nawet po wpisaniu w google nazwiska. Pierwszy raz o kimś takim słyszę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Przybylskiego kompletnie nie znam, nawet po wpisaniu w google nazwiska. Pierwszy raz o kimś takim słyszę.
Jak możesz? Przecież to TEN Marcin Przybylski!!!
Ciocia Wikipedia pisze: *2003: Psie serce – głos psa Maksa
*1999: Złotopolscy – akwizytor bielizny
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Marek Kaliszuk - znam, nie wiem skąd...ale znam :)

Marcin Przybylski- ja również Go nie znam...ale Wikipedia pomogła i szok. Jak byłem dzieckiem to oglądałem x-men ewolucja. I okazuje się, że Marcin to był Forge...
Wow...jak mogłem nie poznać Go, Jego głosu. Takiej gwiazdy :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości