The Challenge

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Polecam się na przyszłość :D tylko na przyszłość powiedz żebym cię o czymś poinformowała :D

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Kamel »

Jeśli tego nie ogladalem, a chce zacząć, to jaki sezon jest w miare ok? ktoś poleci? cokolwiek
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

hmm moje ulubione to sezonu z Rywalami (21, 24, 28), tak samo Battle of the Exes (22, 26) są spoko, no ewentualnie XXX: Dirty 30 (30) ale ten sezon jest w sumie tym najświeższym (poza obecną edycją) więc nie wiem czy chciałbyś najpierw poznać starsze sezony czy brać się za coś nowszego ;)
a nie polecam Battle of the Seasons i Battle of the Bloodlines, jakoś mnie wynudziły, moze też dlatego że moi faworyci dość szybko odpadli xd
w sumie nie ma różnicy od jakiego sezonu zaczniesz oglądać, bo jeżeli się w to nie wkręcisz przy pierwszym oglądaniu, to nic tego nie zmieni ;) ale to jest tylko moje zdanie ^^

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Kamel »

Zacząłem to oglądać. Dwa sezony na raz. Ze znajomymi S25: Free Agents i ten nowy sezon z Natalie i Vicotrem.

I tak...format mi się podoba, ale o ile s25 mi się podobało bardzooo, i codziennie oglądaliśmy po dwa odcinki, tak s31 jest beznadziejny, ma nudny twist i jest samo w sobie nudne xd Ale dokończę. Niektóre postacie są fajne. Cara Maria, np. <3 Niektóre tragiczne, jak np. Leroy, czy Bananas xd ale jak na program MTV to jest bardzo watchable :D
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

o Free Agents też spoko było :D
A w s31 jesteś na bieżąco? Bo ogólnie to ten sezon ma dwie epickie eliminacje :D ale no zgodzę się, nie jest jakoś porywający ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Robię drugie podejście i ze względu na Da'vonne oglądam sezon 32.
Po dwóch odcinkach nie jest źle, jednak trochę mnie irytuje, że ciągle mówią o dramach i konfliktach z miliona poprzednich sezonów, a ja nie mam pojęcia o co chodzi :D
W dodatku ten Bananas po raz 20 bierze udział w programie mimo tego, że wygrał pewnie z 10 razy.

Gdyby nie Dejwon to pewnie zrezygnowałbym znów po połowie pierwszego odcinka, ale dla niej się poświęcę :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

bo sezony 30. 31, 32 są oparte na animozjach z poprzednich edycji :D wiec muszą o tym mówić :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Meciek »

32x01

Obejrzałem premierę dla Da'Vonne, w momencie, w którym odpadła z gry w połowie odcinka miałem ochotę to wyłączyć. xD Ten program jest dziwny, uczestnicy tutaj wracają w piętnastu sezonach i w pewnej chwili ich historia w grze robi się bardziej skomplikowana niż niektóre seriale emitowane w telewizji.

Pewnie obejrzę jeszcze parę odcinków, ale wątpię, że wciągnę się w ten program na dłużej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

33x03
Oglądam nadal i w sumie to nie jest takie złe.
Nie spodziewałem się, że Pauliemu pójdzie tak słabo w zadaniach. Mam nadzieję, że razem z Natalie odpadną ostatecznie w kolejnym odcinku :D Z zapowiedzi wynika, że będzie jakaś drama z nim związana. Chyba w każdym programie musi odejść po jakichś kłótniach o nic.
Szkoda, że było tak mało Da'vonne :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

32x04
Cieszę się bardzo z powrotu do gry Da'vonne i Jozea. Wreszcie będzie kogo oglądać. Mam nadzieję, że Dejwon nie zrobi sobie wrogów już pierwszego dnia. Po tych wszystkich dramach z Pauliem chyba ktoś inny jestem celem, więc nasza szalona Dej powinna przez kilka odcinków przemykać poza radarem.
Paulie oczywiście po raz kolejny musiał się popisać. Chyba chciał zapewnić sobie udział w kolejnych sezonach show :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Według spekulacji internautów w 33 sezonie "The challenge" udział wezmą m.in. Liz i Julia Nolan (BB 17), Josh Martin (BB 19), Morgan Willet (Big Brother: Over The Top), Da'vonne Rogers (BB17), Natalie Negrotti (BB18) oraz Paulie Calafiore (BB18). Zdjęcia do programu realizowane są w Namibii.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Natalie i Paulie raczej na pewno wezmą udział, bo zniknęli z instagrama ;) a to jest zawsze dobry trop na to kto akurat bierze udział ;)
btw Jack, jak ci się podoba sezon?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Przestałem oglądać jakoś po 7 czy 8 odcinku. Tylko dramy Da'vonne i klótnie Pauliego jakoś to nakręcały. Poza tym dość nudnawo.

A, i jeszcze Jozea, którego chcieli się pozbyć. Całkiem zabawne :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Jack »

Nie śledzę programu, ale w kolejnym 34 sezonie programu znowu udział ma wziąć kilka osób z BB:
Jozea, Paulie, Da'vonne i Paul (BB18/19). Mam nadzieję, że dzięki temu Paul nie pojawi się ani przez minutę w nowej edycji BB :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge

Post autor: Roxy »

Ludzie z BB na stałe weszli do obsady :D czekam teraz na graczy z Survivor :D
A tak swoją drogą to w tym sezonie który obecnie jest emitowany, jest zwycięzca którejś edycji surva tureckiego ;) i choć sama w to nie wierzę, ale polubiłam Da'vonne za ten sezon :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość