Eurowizja

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

Obrazek

Konkurs Piosenki Eurowizji (potocznie Eurowizja) organizowany jest corocznie od 1956 roku europejska impreza muzyczna, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców (EBU).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

Kasia Moś z piosenką "Flashlight" wygrała polskie preselekcje do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, którego finał odbędzie się w Kijowie.

Moś wystąpi ze swoją piosenką 9 maja 2017 podczas pierwszego półfinału. Jak oceniacie jej szanse na sukces podczas Eurowizji?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie interesuje mnie rakowizja, ale Kasię lubię i życzę jej sukcesu.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

cięzko ocenić jej szansę, jak nie ma jeszcze wszystkich piosenek które wezmą udział w eurowizji :wink:

jedyne co to mogę powiedzieć, że albo wczoraj występ live pokazał że większość wykonawców nie umie śpiewać na żywo/zjadła ich trema, albo TVP1 jakoś dziwnie skapnęło się w połowie występów że coś jest nie tak z nagłośnieniem czy czymś tam, bo takiej Isabell czy Lanberry nie dało się słuchać (gdzie oczywiście wersje na yt są, jak dla mnie, bardzo fajne i mogły spokojnie wygrać)
a i tyle punktów dla Brzozowskiego? WTF? choć darzę go sympatią, to no kurde jakby wygrał to na bank nie weszlibyśmy do finału :lol:

co do samej Kasi, piosenka nie jest typowo eurowizyjna, ale mi się osobiście podoba, więc życzę jej sukcesu :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy pisze:a i tyle punktów dla Brzozowskiego? WTF? choć darzę go sympatią, to no kurde jakby wygrał to na bank nie weszlibyśmy do finału :lol:
Dostał sporo smsów, bo na tle innych uczestników preselekcji był razem z Paullą najbardziej znaną osobą.
A dlaczego jurorzy dali mu tyle punktów to nie mam pojęcia. Pewnie muszą go promować w TVP. On nawet załapuje się na odcinki specjalne "Rolnik szuka żony", a jego portret wisi w pokoju oczekiwań w "The Voice". Nie oglądam, ale obstawiam, że jego piosenki są również bardzo popularne w "Jakiej to melodii" :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

właśnie o punkty od jurorów mi chodzi :D bo widzowie, to rozumiem, 'znane' nazwisko :wink: co by nie było jedzie kasia, jak nie wygra bo piosenka, to może zagłosują na nią bo jest ładna xd

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Śledziłem to cudo mniej więcej w czasach Lordi i Eleny Paparizou (akurat bawiłem wtedy w Grecji i była nią taka podjarka, że myślałem, że zaczną nazywać place, ulice i burdele jej imieniem). Teraz mam raczej wyrąbane, a z tego, co do mnie dociera, to muzyka zeszła tam na dalszy plan na rzecz promowania Szpaków, Konczit Kaszanek i innego szarego popapraństwa.

Ogółem, myślę, że bez względu na to, czy wyślemy Popka, Czosnka, Majkę Jeżowską, czy cudownie wskrzeszonego Niemena, to i tak będziemy gdzieś hen daleko w rankingach, bo nie mamy życzliwych sąsiadów, którzy uraczyliby nas głosem.

Noł ajdija hus Kasia Mosia, ale z polskich propozycji, które kojarzę, najbardziej podobała mi się Sasha Strunin z ziomkami, którzy postanowili swego czasu udawać, że są Black Eyed Peas. Nawet posłałem im wtedy na preselekcjach sms'a na drogę ze swojego wydżebanego Sony Ericssona z dzwonkami polifonicznymi i doczepianym aparatem. Ach, działo się, działo.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wiadomo już dlaczego tak promowano Brzozowskiego. On dostał od TVP zaproszenie do finału - coś w stylu dzikiej karty. Nie przechodził ze swoją piosenką przez eliminacje.

Na finale R.Janowski dwóm wykonawcom dał po 3 punkty :D

Tombak, Kasia Moś to ta z reklamy Link4, śpiewa o ubezpieczeniach.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Dlaczego ten temat nie jest w dziale Inne reality show i programy tv?

Kasia Moś - Must Be The Music, przegrała w top3 z Lemon i NPWM

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Trudno "Eurowizję" nazwać programem telewizyjny. W dodatku jest kilka rodzajów Eurowizji, dlatego ten temat jest w off-topic.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ogólnie to co się działo świetnie podsumował ten filmik :D
https://www.youtube.com/watch?v=p6PQFvnMVRA

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Po sobotnim koncercie w siedzibie TVP zdarzył się mały wypadek
http://party.pl/imprezy/muzyka/wypadek- ... 109911-r1/

A oto screen informacji z oficjalnej strony TVP :D
http://i65.tinypic.com/30u9xqr.jpg

Komisja wybierająca "10" finalistów preselekcji odrzuciła m.in piosenkę "Stop the Show" Doroty Osińskiej. Utwór ten nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery, ale jestem na 99% pewien, że ta piosenka Doroty jest 100 razy od tej Brzozowskiego.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Brzozowski faktycznie jest na dziwnie dużym propsie w "reżimowych" mediach. Komuś ewidentnie musi się bardzo podobać. Może Antoni z Misiewiczem lubią wspólnie słuchać jego ballad popijając kakałko.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

spokojnie, za rok okaże się że Beatka ze Smoleńska umie śpiewać i jako czarny koń wejdzie do konkursu :lol:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A to bardziej bym się Jurasa Zelnika spodziewał - ma już doświadczenie w pianiu na Polsacie, a przecież ostatnio jest bardzo prawy i zasłużony. A że podpierdalał kolegów, no to cóż - młodość swoje prawa ma.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości