Azja Express / Ameryka Express

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Kamel »

2x03

Odcinek dobry, ale imho najsłabszy z dotychczasowych, ale i tak się go super oglądało!

Zadania były dobre <3 to z układaniem liter to taki BB throwback, a fakt, że w przerwie było cameo Martyny Wojciechowskiej mówiącej o BB XDDDDDDDD.

Piróg zownił ep razem z Aśką. "Nie umiesz ciągnać" <3 XD
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Anja »

2x03
Zdecydowanie odcinek slaynęła Aśka. <3 Jak dobrze, że ona zabiera konfy Jakóbiakowi. Królowa. "W tym całym pierdolniku ja jestem prezesowa." Uwielbiam jak mówi o sobie jako niezależnej silnej kobiecie "Ja zawsze wiem, że dam sobie radę". <3 Również ubarwił ten odcinek też Piróg. Jego wypowiedzi były dobre, bawiły mnie nawet. W dodatku przewidziałam, że wygra ten immunitet. xD
Zadanie z rybami się powtórzyło. Niestety Marta wylądowała na jakimś zadupiu i jakieś alfonsy się z niej naśmiewały. Robbed icon. Najbardziej slaynęła Asia sprzedając ryby u jubilera. <3 Mądrze! Zadanie z układaniem liter też świetne, ale liczyłam na to, że Asia wygra. Ogólnie fajne pary trafiły, więc od razu fajniej się oglądało.
Ci faceci, którzy tam są... nawet nie zwracam na nich uwagi, ale są czasami irytujący. xd No i się zapomnieli z tymi kokosami, najbardziej szkoda było mi tego kierowcy, który specjalnie chciał ich podwieźć mimo że nie było jemu po drodze. ;'(
Mam nadzieję, że kryzys przejdzie Marcie. Musi zostać jeszcze w programie. Na razie moje top 3: to Marta, Asia i Piróg.
Obrazek

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: patrycja9922 »

2x04

Z odcinka na odcinek, gra coraz bardziej rozkręca się. Zadania w tym odcinku przypadły mi do gustu, a zwłaszcza to z odgadywaniem rozmiarów innych uczestników. W tym odcinku Jakubiaka było nieco więcej, ale mnie to jakoś nie przeszkadzało. Antek i Paweł znowu sflopili na zadaniu, jednak po mimo tego udało im się nie odpaść z wyścigu. Szkoda tylko, że tak mało było w tym odcinku moich faworytek, czyli Marty i Oliwii. Ucieszyłam się nawet, że górale odpadli, ponieważ najmniej im kibicowałam.
Twist bardzo ciekawy, mogący nieźle namieszać w grze. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem było, aby jeden z górali połączył się z Joasią Przetakiewicz, a wkurzający Jakóbiak dostał bilet do Polski.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: ciriefan »

2X03-04

Jak dla mnie lekki spadek formy w porównaniu z pierwszy dwoma odcinkami, a zwłaszcza ten wczorajszy się trochę dłużył jak flaki z olejem. Za mało się po prostu działo, za mało zadań, za dużo jakichś historii uczestników. Cały ten blok o Jakubiaku i jego Ellen zbędny. Do tego był taki dłuuuuuugi. Za mało Marty było.

Górali mi żal nie było, więc mogli dać ten twist za dwa odcinki, bo nie chcę, żeby którykolwiek z nich został XD No ale sam twist na plus, coś nowego i ciekawego, także brawo za kreatywność.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Anja »

2x04
Chyba najmniej ciekawy odcinek jak do tej pory, ale! Największym plusem były zadania <których było malutko>. Rozpoznawanie rozmiarów innych uczestników i szukanie tej bielizny w tych kartonach. <3 Szycie tych oversize'owych koszulek też super, szczególnie kiedy Asia mówiła, że ona PROJEKTUJE, a nie SZYJE. xD Królowa show biznesu.
Zdecydowanie Marty było za mało, takie UTR. Ten wątek Jakóbiaka z Ellen też tragic, ale przynajmniej miałam z niego bekę. Trzeba zacząć od "wizualizacji swoich marzeń". xD Chyba po raz pierwszy dostał tyle airtime'u.
No i zapomniałabym o zadaniu matematycznym. <3 Już tyle tworów powstało z fragmentu tego odcinka, że omg. Momentami przypominali mnie na matematyce, ale... przy robieniu NIECO trudniejszych zadań niż te które dostali. xDDD Na szczęście MODELKI slaynęły. Zuza zamiast krzyżówek będzie pewnie na starość rozwiązywać zadania, bo ją to odpręża. <3 Obaliła wszelkie stereotypy. Asi chyba też nieźle poszło.
Ogólnie nie najgorzej, ale za dużo ich życiorysów było niż zadań, tych emocji. A i twist też na plus. Tego jeszcze nie było, więc czekam na kolejne odcinki. Szkoda, ze jeden z Góralów zostanie, bo akurat oni najmniej mnie interesowali. xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Umbastyczny »

Ostatni odcinek był dziwny i dość niesmaczny, ale dla mnie jako prostaka był wyjątkowo zabawny xD

Zadanie z wierszykami było w zasadzie bezsensu, ale dla mnie jako chamskiego widza, bardzo dobre :D

Szkoda mi "Cycatych", ale im nie poszło :( Flaga nic by nie zmieniła. W sumie twist z flagą jest ciekawy, dodaje emocji.

Ciekawe jak za tydzień wypali twist z powrotem, moim zdaniem fajny i dobry pomysł.

Najbardziej irytujące osoby dla mnie to Jakóbiak i Piróg, obu nie mogę zdzierżyć.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Anja »

2x06
Odcinek psuli mi Antek i Paweł... Co za brak tolerancji. Nienawidzę jak w takich programach atakują personalnie. Nawet Pudel napisał o żonie Antka, która jest oburzona jego zachowaniem podczas tego odcinka. Za to Piróg znowu zaplusował w moich oczach. Pokazał się od baaardzo dobrej strony.
Zadanie o amulet fajne, znowu słonie, owoce, ale w porządku. Szkoda, że Asia nie wygrała. :'( Handel też powrócił, tym razem chyba prościej, bo banany. Twist z czarną flagą zawsze mi się podobał, szkoda tylko, że zaszkodził dziewczynom. Niby i tak byłyby ostatnie, ale i tak szkoda. :'( Bardzo kibicowałam Marcie i mam nadzieję, że zostanie w programie. Ciekawa jestem połączenia jej z którymś z góralów. xD Nie biorę pod uwagę nawet tej Oliwii.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: ciriefan »

2x05-06

No z ludzi zaczyna wychodzić prawdziwe oblicze. Antek i ten jego partner wypadają naprawdę negatywnie, ale ja też nie przepadam za Gardias. Odpadła Marta :( Ale mam nadzieję, że zostanie dzięki twistowi a nie jej partnerka. Najbardziej właśnie kibicuję Marcie, modelkom i Pirogom.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Eska »

2x07

Dzisiejszy odcinek niby spokojniejszy, bo bardziej takie statyczne te zadania się wydawały. Najbardziej podobało mi się zadanie o amulet, bardzo przypadły mi do gustu kolejne konkurencje w nim.

W kolejnym odcinku mają być pomieszane pary - w zwiastunie widać, że Paweł i Jakóbiak mają być razem albo pomyliłam kogoś xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Jack »

Nie oglądam tego sezonu AE, widziałem tylko jakieś pojedyncze scent. Powiedzcie mi, jak to się stało, że Jakóbiak który odpadł kilka odcinków temu nadal się ściga? Co to za twist?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Umbastyczny »

Hmmm... Jakubiak nie odpadł nigdy, ale...

Jako drudzy odpadli Bułecka w kolegą, a jako trzecie Cycata z koleżanką. Obie pary miały wybrać po jednej osobie, które wrócą do gry. Tym sposobem Staszek i Marta wrócili do gry jako nowa para.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Roxy »

ach sari <3 ciekawe czy mogli sobie je zatrzymać :D taka piękna pamiątka z Indii ^^

a i tak w ogóle to dalej mi brakuje takiej typowej Renulki, no sorry ale Pawlicki to nie ta liga, to tylko homofob :D
A i kibicuję Zuzie i jej siostrze i Pirógowi i temu jego partnerowi :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Jack »

Umbastyczny pisze:
19 paź 2017, 22:18
Hmmm... Jakubiak nie odpadł nigdy, ale...
To ktoś wprowadził mnie w błąd. Przepraszam za zamieszanie. Jakoś nie mam ochoty na oglądanie nowej edycji, w której lansują się Gardiasy, Jakóbiaki i inne takie.

Barteg
6th voted out
Posty: 82
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:33
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Barteg »

Nie lubię tego twistu z zamianą par, tzn. ciekawie jest zobaczyć uczestników w innych parach, ale nie w sytuacji, w której ktoś odpada, pozytywem jest, że odpadła para, która bardzo mnie irytowała, ale i tak nie powinno to mieć miejsca. Trochę lepszym wyjściem z sytuacji byłoby sumowanie miejsc osób z oryginalnych par, wtedy na pewno byłoby sprawiedliwiej. Pomijając, że ogólnie ten twist po prostu nie ma sensu w sytuacji, w której zawodnicy prawie w ogóle się nie blokują, ale to jest jeden ze skutków tego, że w programie udział biorą gwiazdy, którym chyba aż tak nie zależy na wygranej, bo kasę za udział i tak dostają… przecież w sytuacji, gdy była walka o to kto odpadnie Staszek powinien robić wszystko by przybiec ostatnim, a on robił wszystko by pokonać swoją prawdziwą partnerkę i w konsekwencji odpaść z programu…(no chyba, że to wszystko jest tak montowane/reżyserowane, a rzeczywistość była inna) Z drugiej strony jakby jednak uczestnicy chcieli bardziej sobie przeszkadzać nawzajem, to też trochę nie miałoby to sensu, bo tak naprawdę część osób mogłaby stanąć, powiedzieć, że nie jadą dalej i tyle, i co wtedy ? Może więc są jakieś zasady co wolno robić, jeśli tak to szkoda, że nie zostały przedstawione.
Ogólnie w tym sezonie zadania w większości mi się podobają (chociaż nie pamiętam kiedy czułem takie zażenowanie, jak przy układaniu rymowanek) to montaż uważam za bardzo słaby. Niemalże w każdym odcinku mógłbym po prostu sprawdzić kolejność na mecie i miałbym niewiele mniejszą wiedzę do tej, którą mam po obejrzeniu odcinka dlaczego dana para jest na danym miejscu – tak jak np w tym odcinku kompletnie nie zostało pokazane jak to się stało, że tak się zmieniła kolejność po wyjściu z call center, zresztą takich przykładów w tym sezonie jest wiele, oczywiście plusem tego są emocje do końca, no ale jednak wolałbym trochę mniej emocji, a większą klarowność.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Eska »

A mnie dzisiaj po obejrzeniu odcinka, naszło pytanie - czemu po niepoprawnie wykonanym zadaniu mają karę i nie robią po raz kolejny zadania? Jest to gdzieś w zasadach wyjaśnione czy coś?

Jedna osoba, próbowała opóźniać - Paweł ewidentnie udawał, że nie widzi logo w Call Center, no chyba, że jednak jest ślepy ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości