Projekt Lady

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Maw »

Obrazek
Projekt Lady (pol. Projekt Pani) - 13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje szansę na zmianę swojego dotychczasowego życia. Dzięki pobytowi w ekskluzywnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęć samych zainteresowanych. Trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi, zadania, które pozwolą im nie tylko poznawać nowe rzeczy, ale także poznać same siebie. Co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt. Trzy najlepsze dojdą do wielkiego finału i zawalczą o tytuł pierwszej damy drugiego sezonu „Projektu Lady“. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge, w Wielkiej Brytanii. Przez całą edycję programu w najważniejszych momentach będzie towarzyszyć im prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan.
źródło opisu: facebook
Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 20:09 przez Maw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Kamel »

świetny program do oglądania tylko dla beki!
Karolina to ikona <3, jednak F3 drugiego sezonu jest trochę rozczarowujące
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Roxy »

ostatnio w pracy, na jakimś szkoleniu, szkoleniowiec z tekstem do nas 'oglądając ten program i widząc te ich pożal się boże mentorki, cieszę się, że nie robię z siebie debila z telewizji, tylko zajmuje się wam' :lol: taka tam dygresja do tematu xd

bo ogólnie to też oglądam i no F3 mogłoby być lepsze to fakt i w ogóle ten sezon jakoś nie wiem, nie przemawia do mnie i może też narażę się fanom Karoliny ale nie rozumiem jej fenomenu, osobiście irytowała mnie za każdym razem ^^

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Anja »

Szczerze mówiąc lepszy był pierwszy sezon. xD Więcej ikon, dram, śmiesznych sytuacji. Mam wrażenie, że drugi sezon jest słabiej zmontowany.

W tym sezonie najbardziej kibicowałam Karolinie z Holandii. <3 Queen miała najlepsze teksty. Najbardziej drażniło mnie to, że airtime dostawały cały czas te same osoby. Takiej Julii to mam już dość. I osoby, które nie mają jakże "poruszających" historii albo nie są entertaining to szybko odpadają.

Ogólnie drugi sezon pod względem zadań taki sam jak pierwszy, liczyłam, że coś nowego wymyślą. I w dodatku ta sama kolejność.
No ale i tak oglądam to dla beki, soo xD Nie powinnam się za bardzo czepiać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Eska »

No w sumie F4 było dość przewidywalne, dziewczyny były pokazywane od samego początku.

Zastanawia mnie czy teraz "rodzina" Kai się pojawi we finale...

A co do Karoliny, również nie rozumiem jej fenomenu, dla mnie strasznie irytujący głos.

W ogóle nie macie wrażenie, że skład dziewczyn był bardzo podobny, do tego z pierwszego sezonu i można by im znaleźć odpowiedniki?

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Vico »

Nie oglądałem pierwszego sezonu, ale mogę się wypowiedzieć o drugim. Wszystko rozpoczęło się bardzo ciekawie, jednak już po 2-3 odcinkach było widać, że Karolina z Holandii, Julia i Kaja będą odgrywać kluczową rolę i dojdą daleko. W sumie poza nimi z czasem pokazywano coraz więcej Roksanę, na początku też Daria miała swoje 5 minut, a kilka dziewczyn było wręcz niewidocznych.
Ja dołączam się do teamu, który uwielbiał Karolinę, bo myślę, że bez niej ten sezon byłby po prostu nudny, może poziom jej wypowiedzi nie stał na najwyższym poziomie, ale było przynajmniej śmiesznie. Szkoda, że odpadła tuż przed finałem. W sumie w finale nie mam faworytki, ale niech wygra ta, która przeszła największą przemianę.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Anja »

Eska pisze:
23 sie 2017, 21:57
W ogóle nie macie wrażenie, że skład dziewczyn był bardzo podobny, do tego z pierwszego sezonu i można by im znaleźć odpowiedniki?
Trochę widać te odpowiedniki, jak dla mnie Agata z 1 sezonu jest podobna do Julii. Może dlatego, że obie były OTT. xD Zależy pod jakim kątem się patrzy. Ta Angelika <chyba tak jej było, taka gruba chłopczyca> przypomina mi Kaję. Pati z s1 przypomina mi Anię. Coś jeszcze by się znalazło.
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: r&b »

Omg uwielbiam, zawsze się znajdzie czas, żeby obejrzeć dla beki. :D

Moim zdaniem poprzedni sezon był nudny. Może był lepiej zmontowany, ale jakoś tak za bardzo to na poważnie wyglądało, teraz to trochę wygląda jakby TVN miał uczestniczki gdzieś, bo tak po kolei od tej pierwszej aż do Ani dziewczyny miały znacznie słabszy edit od dziewczyn, które zaszły dalej. Nie mówiąc o tym, że ani nie wiedzieliśmy, dlaczego niektóre z nich tutaj są, a ich eliminacje były średnio uzasadnione (no z tego co pamiętam, to ta Dominika ziewnęła sobie tylko raz, bez przesady, żeby ją od razu wywalać XD). No i scena w studiu, gdzie Paulina i Julia mogły sobie nagrać piosenki, a reszta mogła patrzeć <3.

Moje faworytki to zdecydowanie Karolina i Daria. Moim zdaniem obie były ikonami edycji, ale nie widziałem żadnej z nich w finale. Lubiłem też Kasię, ale po tej dramie z Magdą to już jej trochę mniej kibicowałem (ale Magda to zło, więc moim zdaniem Rozenkowa powinna od razu ją wywalić, a tą drugą zostawić na jakieś dwa odcinki). Z finałowej trójki najbardziej kibicuję Roksance, bo Kaja nie ma editu winnera i ostatnio jej mało było w odcinkach, no i nie chcę, żeby wygrała Julia :D . Poza tym po pierwszych odcinkach nie spodziewałem się, że dojdzie tak daleko, co innego można powiedzieć o pozostałych finalistkach. xD

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Kamel »

Troche szkoda ze nowy sezon nie będzie w Radziejowicach :(
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Dastomir »

Ogląda ktoś nowy sezon? Dla mnie póki co niestety koszmar. Kojarzę tylko połowę dziewczyn (i to z twarzy nie z imienia) musiałem teraz zobaczyć jak się nazywają.
Magda na pewno dojdzie przynajmniej do f5 co w sumie mi nie przeszkadza
Aleksandra czyli grubsza dziewczyna która musi być w każdej edycji. Niestety Angela i Daria były dużo lepsze od niej :C
Sandrę pokazują nam jako najbardziej głupią (przynajmniej dziewczyna na pewno jeszcze trochę zostanie)
Mamy też Klaudie którą kojarzę z tego że w każdym odcinku ma jakieś tam konfy trochę z dupy i jest ładna. Mam nadzieje że jeszcze trochę zostanie
Zdziwiło mnie odpadnięcie Anki. W porównaniu do innych dziewczyn zapamiętałem kim jest i co robi.
Reszta tak średnio. Kojarzę z twarzy i kilku momentów albo zupełna pustka.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: tombak90 »

Łypnąłem kiedyś na fragment jednego odcinka i powiem, że nie wykorzystali potencjału tego motywu :mrgreen: Słabe dymy jak na coś tak ewidentnie reżyserowanego, w dodatku stworzonego po to, żeby pośmiać się z patusów. Miałem nadzieję, że przynajmniej zaczną rzucać w te mentorki ciastem.
Jeśli ktoś już koniecznie chce się odmóżdżyć oglądając bandę przygłupich niewiast zamkniętych w jednej chałupie, to polecam Rock Of Love With Bret Michaels. Powinno jeszcze być na watchseries. Więcej bójek, więcej alko i lepsze dupy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Maw »

Ten jakże niesamowity, interesujący i pouczający program wraca pod koniec maja. :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Umbastyczny »

Czekam <3

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Roxy »

może tym razem uda mi się oglądnąć cały do końca :lol: bo poprzednią edycję porzuciłam chyba przez ich wyjazdem do Paryża :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Projekt Lady

Post autor: Maw »

S04E01-02

Laura robbed OTTN icon. :( Ale to musiało tak się skończyć... Dużo pokazują Dominiki i Agaty z jej hero editem - obie na pewno zajdą daleko. Agata jest taka sobie, ale przynajmniej nie jest tak wkurzająca jak Kaja albo Patrycja Wieja, a Dominiki nie lubię, bo to jest taki tryhard, że szok. Laura i Magda to były jedne z moich favs to obie już odeszły. Inne favs to Liubov, Klaudia, Iwona i Kasia. Najgorsza jest Natalia - fuj, co to jest?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości