Wyjdź za mnie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: Jack »

Obrazek

"Wyjdź za mnie" to nowy reality show telewizji Polsat, w którym 12 singli poszukuje miłości. Bohaterowie show mieszkają w Domu Zaręczyn w pięknej, słonecznej Hiszpanii, pod czujnym okiem i opieką doświadczonych psychologów Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego. W finale każdego odcinka zobaczymy Wieczór Zaręczyn – jeśli ktoś spośród dwunastu uczestników odważy się oświadczyć i zostanie przyjęty, wówczas rozpoczną się przygotowania do wymarzonego ślubu pod okiem kamer. Na tym jednak nie koniec przygody zakochanych – jeszcze przez jakiś czas pozostaną w Domu Zaręczyn. Jednak jeśli nie dojdzie do żadnych oświadczyn lub nie zostaną one przyjęte, uczestnicy programu wytypują dwie osoby, które będą musiały opuścić program. W ich miejsce pojawią się nowi single i będą mieć szansę na odnalezienie miłości.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: frasiek »

Oświadcz się albo wylecisz z programu to brzmi jak recepta na całą masę trwałych małżeństw.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: Fighter »

"Wyjdź za mnie" od początku wyglądał mi na taką polsatowską odpowiedź do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który okazał się całkiem udanym tworem. Z kolei ten reality show, póki co wygląda na słabszą wersję, ale daję temu jeszcze szanse, może trochę z braku laku, bo specjalnej konkurencji w czwartek po 22:00 to w ramówce nie ma. Najbardziej wyrazistą postacią wydaję się Katarzyna z Rzeszowa, której story po ostatnim odcinku jeszcze bardziej urosło. W sumie wybuchową mieszankę tworzą z Grzegorzem :D Tę Martę co weszła ostatnio skądś kojarzę, nawet nie wiem czy nie z rolnika XD

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: Roxy »

Z ciekawości zobaczyłam co to i hmm dla mnie to takie połączenie Ex na Plaży z MTV z Kto poślubi mojego syna z TVN (takie coś dziwne co było kiedyś dawno temu) no i może coś z Ślubu od pierwszego wejrzenia w sobie ma... ciekawi mnie tylko ile z tych osób chce naprawdę kogoś znaleźć a ile chce się wypromować ;) a co do tej Marty wspomnianej wcześniej, to też ją skądś kojarzę ;) no ale w programach z serii 'randkowych' zawsze spotka się jakieś znajome twarze :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: frasiek »

Roxy pisze:
31 mar 2018, 22:20
ciekawi mnie tylko ile z tych osób chce naprawdę kogoś znaleźć a ile chce się wypromować ;)
A czemu nie znaleźć sobie kogoś z kim można się wypromować i stać się małżeństwem celebrytów co chwila trafiającym na pudelka?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: Roxy »

Jeżeli to jest czyjeś marzenie, to niech je sobie spełni ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Wyjdź za mnie

Post autor: Jack »

Fighter pisze:
31 mar 2018, 11:12
Najbardziej wyrazistą postacią wydaję się Katarzyna z Rzeszowa, której story po ostatnim odcinku jeszcze bardziej urosło. W sumie wybuchową mieszankę tworzą z Grzegorzem :D Tę Martę co weszła ostatnio skądś kojarzę, nawet nie wiem czy nie z rolnika XD
Nie wiem czy powinienem się publicznie przyznawać, ale na trzy odcinki obejrzałem aż 2 i pół i program nawet nie jest taki zły. Patrząc między innymi na to kto go produkuje :D
Kasia z Rzeszowa zdecydowanie wprowadza najwięcej zamętu, chaosu i akcji do programu. Tak, Marta to ta dziewczyna z rolnika. O ile pamiętam to tam bardzo chciała być z tym facetem i była strasznie niepocieszona jego wyborem.
Na plus też to, że program wygląda normalnie, a nie jest kolejnym a'la paradokumentem w stylu "Kto poślubi mojego syna" z aktorkami z tych wszystkich seriali, które w dodatku występowały jeszcze po kilka razy w "Rozmowach w Toku" i innych produkcjach TVN pod różnymi imionami :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość