Sequester

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sequester

Post autor: MD »

Obejrzałam pierwszy ep nowego sezonu i widząc znaczny progres w realizacji od pierwszego podrzucę tutaj. Sequester to stworzony przez Audrey Middleton (BB17) format, który na początku był grą internetową, obecnie tworzone są "realne" edycje. Format w dużej mierze przypomina Big Brothera, ale coraz więcej własnych rzeczy dorzucają do formy.

Ogólnie to polecam dać szansę, w tym sezonie można zobaczyć kilku uczestników z BBCan - Hamza, Jesse, Sindy, Judd (BB15), Krista (TAR27).

GO KIMBERLY!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Sequester

Post autor: Jack »

Znowu Sindy? Popraw mnie MD, jeżeli się mylę, ale ona brała też udział w jakiejś "internetowej" wersji tego Sequester. (Chyba nawet razem z Tiffany z BB18 jeszcze zanim była w BB xd)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sequester

Post autor: MD »

Jack pisze:
27 lis 2018, 21:03
Znowu Sindy? Popraw mnie MD, jeżeli się mylę, ale ona brała też udział w jakiejś "internetowej" wersji tego Sequester. (Chyba nawet razem z Tiffany z BB18 jeszcze zanim była w BB xd)
Masz rację! O ile pamięć mnie nie myli, to nawet w 2 edycjach, druga była czymś w stylu All Stars, Kim tam też była. Hamza też brał udział w Sequesterze, zanim był w BBCan.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Sequester

Post autor: tombak90 »

Jako że brać probstowa zapadła w sen zimowo-wirusowy przynajmniej do przyszłego roku, różnego rodzaju survogwiazdy, surwogwiazeczki i chcące o sobie przypomnieć survoochłapy postanowiły dostarczyć nam przez ten czas rozrywki w postaci kilkugodzinnych edycji Sequester przez skajpaja. Na ile zdążyłem ogarnąć, zasady są z grubsza podobne do Survivor/BB, czyli głosuj, knuj, sojuszuj się, rozwalaj innych. Dotychczas sklecono dwie takie „edycje”, kolejne podobno w przygotowaniu. Po danym odcinku powstają nawet afterszoły, na których wiara podnieca się swoimi bigmułwami, więc gruba sprawa 8-)

Co prawda panuje tam lekki chaos, wszyscy drą japy przez siebie i mój przykurzony inglisz z poziomem B2 na wózku zaczyna mieć z tym problem, no ale kilka nazwisk zachęciło mnie do łypnięcia na to okiem, tak więc zostawiam, może łypnie ktoś jeszcze. Zwłaszcza, że o ile pierwsza „edycja” to same Stejtsy, o tyle w drugiej pozapraszali ludzi (i to całkiem ciekawych) z Australii, Nowej Zelandii i RPA, więc nasze fanowskie mrzonki o bitwie narodów spełniły się chociaż w takiej kulawej formie. Niżej alfabetycznie składy dwóch dotychczasowych edycyj i linki do twojejtuby.

SEZON 1 (Stejtsy)
Abi (S25, S31), Brice (S28), Carolyn (S30), Chelsea (S39), Dean (S39), Devens (S38), Erik (S16, S26), Fairplay (S7, S16), J’tia (S28), Jamal (S39), John (S4), Karishma (S39), Kellyn (S36), Lauren (S39), Lyrsa (S37), Nick (S32), Peih-Gee (S15, S31), Sunday (S33), Wardog (S38), Wentworth (S29, S31, S38).


SEZON 2 (Multikulti)
Aaron (USA 39), Adam (USA 33, 40), Albert (USA 23), Alec (USA 37), Andrea (USA 22, 26, 34), Annaliese (AUS 4), Dylan (NZ 2), Harry (AUS 6, 7), Jacques (RPA 7), Lauren (USA 38), Lisa (NZ 2), Michele (USA 32, 40), Missy (USA 39), Nick (AUS 3, 7 – ten, który rąbnął wywiad dla naszego foruma ;) ), Nicole (RPA 7), Seipei (RPA 7), Shirin (USA 30, 31), Stephen (USA 18, 31), Tessa (AUS 4), Toni (RPA 6).
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości