Polskie teleturnieje

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Widzę, że w wersji izraelskiej nie wyglądało to źle. Zobaczymy jak będzie u nas. Ten teleturniej chyba traktowany jako zapchajdziura na 2 miesiące, bo od listopada w tym paśmie emitowana ma być polska telenowela kostiumowa. Najśmieszniejsze jest to, że producenci dopiero organizują castingi na prowadzącego, a premiera telewizyjna jest zapowiedziana na poniedziałek, 28 sierpnia :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: tombak90 »

Może te castingi to tylko tak dla picujajcu, a Maciek Musiał już od pół roku wybiela zęby do tej wdzięcznej roli.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: patrycja9922 »

tombak90 obstawiam Kurdej- Szatan jako prowadzącą :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: tombak90 »

Ta chyba przeskrobała sobie ostatnio koryto u prezesa, więc nie przypuszczam. Pewnie niedługo znowu ograniczy się do przyjmowania gwiazdek w saloniku Play razem z tym podekscytowanym stulejarzem w szkiełkach.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: patrycja9922 »

Będzie przecież w The Voice Kids, więc czemu nie w "Ryzyk- Fizyk" ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Kurdej-Szatan po ostatnich wydarzeniach nie jest za bardzo lubiana wśród ludzi popierających PiS. Nawet widziałem, że narodowcy się z niej wyśmiewali. Ale widocznie została w TVP. Poza tym nadal ma te swoje reklamy i serial w Polsacie, więc nie sądzę, że ona poprowadzi ten teleturniej. Może królowa Ania Popek?

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

The Wall będzie sukcesem moim zdaniem i zabije nam WP, bo od połowy września poleci w tym samym paśmie. Polacy lubią teleturnieje gdzie jest duża kasa do wygrania.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Fighter »

A mi tam z kolei nie wydaje się, żeby miałby to być jakiś hit. O wiele mniejsza promocja tego teleturnieju w stosunku do Wyspy Przetrwania. Pewnie liczą, że "produkt" sam się obroni. Zobaczymy, na pewno ten teleturniej będzie miał o wiele ciężej niż uznane już, jak: "Milionerzy" czy nawet "Koło Fortuny",

Dojdzie jeszcze jeden w najbliższym czasie, a za sterami coraz to młodszy Krzysiu Ibisz - "Nowy program z tego gatunku pojawi się też w Super Polsacie, naziemnej stacji należącej do Telewizji Polsat. Owiany na razie tajemnicą teleturniej poprowadzi Krzysztof Ibisz, gospodarz wielu podobnych programów w przeszłości."

Jakby to było coś w stylu dawna "Awantura o kasę" czy "Rosyjska Ruletka" to nie pogardziłbym, ale zważywszy na stację, na jakiej program będzie nadawany, to pewnie bliżej temu będzie do "Kłamczucha", który leciał na czwórce :V

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

The Wall budzi u mnie duże emocje i wydaję mi się że zbytnia promocja nie będzie potrzebna. Szansą dla WP jest to fakt startu emisji jakieś 2 tygodnie wcześniej.

https://youtu.be/Y3FrubLgQ-o

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: patrycja9922 »

Jak dla mnie WP, będzie o wiele ciekawsze od "The Wall". Nie wieściłabym od razu klapy WP, z tego tytułu. Przecież można od jakiegoś czasu oglądać w necie odcinki :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Na pewno przewagą WP jest to, że emisja rozpoczyna się na początku września. O ile dobrze widziałem to The Wall ma dopiero próby, a studio dzieli z innymi wersjami programu m.in. rosyjską, rumuńską i programem TTBZ, więc będzie mało czasu na montaż i promocję.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Przewidywania Patrycji się nie sprawdziły i prowadzącym teleturniej "Rodzina wie lepiej" został aktor Marcin Rams (rok temu chyba dołączył do redakcji sportowej TVP).
Do prowadzenia teleturniejów wraca Krzysztof Ibisz. Został on gospodarzem "Jokera", który emitowany będzie w Super Polsat.
https://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=9092

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

Nowe koło fortuny bardzo fajne. Wpadłem tylko na kawałek odcinka w Tv, ale jak za Brzozowskim nie przepadałem, to tak jako prowadzący moim zdaniem się sprawdza. Jedyny minus to ta modelka co odsłania hasła, jakiś taki sztuczny ten uśmiech. Bardzo chetnie obejrzę jeszcze KF.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: frasiek »

Wstawki tanecznie to następny minus, na szczęście mało tego jest w odcinku.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

The Wall
Obejrzałem, szału nie było, ale Grażyny będą oglądać.
Zastanawia mnie czy gdyby nie bekowa uczestniczka, to by mi się podobało. Realizacja fajna, prowadzący daje radę, jedyne co to jak dla mnie 45 minut to trochę za krótko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości