Star Voice

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

Obrazek

Star Voice to nowy program Telewizji Polskiej, w którym celebryci rywalizują o Diamentowy Mikrofon.

Program prowadzą Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski. Gwiazdy ocenia jury w składzie: Helena Vondráčková, Majka Jeżowska i Mariusz Kałamaga.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Kobra »

Kałamaga... O kur##, mój rak się nawrócił.
Obrazek

Nope... znaczy nie... może być bekogenny program. Problem w tym, że TVP nie potrafi robić tych programów z pazurem i ile by tego nie stworzyli, ile hajsu nie wyłożyli to koniec końców te wszystkie tvpowe dance, tańce i śpiewy gdzieś giną w morzu przeciętności. Niech lepiej zostaną przy tej swojej kulturze wysokiej i jaraniu się Zenkiem Martyniukiem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

Według niepotwierdzonych (jeszcze) informacji program jest na tej samej licencji co "Jak Oni Śpiewają".
Czekam na walkę między Olą Szwed, a Agnieszką Włodarczyk o diamentowy mikrofon :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

TVP potwierdza na razie 7 uczestników. Są to:
Aleksandra Szwed,
Robert Koszucki,
Jacek Lenartowicz,
Marcin Urbaś,
Monika Pyrek,
Beata Chmielowska-Olech,
Tadeusz Chudecki

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

Potwierdzono już wszystkich uczestników nowej edycji "Jak Oni Śpiewają". Są to:
Marcel Sabat - aktor
Przemysław Babiarz - komentator sportowy, prezenter
Milena Sadowska - miss Polonia
Marciń Urbaś - lekkoatleta
Beata Chmielowska-Olech - prowadząca Teleexpress
Robert Koszucki - aktor
Monika Pyrek - lekkoatletka
Jacek Lenartowicz - aktor
Aleksandra Szwed - aktorka
Aleksiej Jarowienko - aktor
Tadeusz Chudecki - aktor

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Maw »

Jack, musis być ci smutno, że nie ma Wolszczak. ☹️ Ja chętnie bym zobaczył Anetę Zając, która wspina się na wyżyny aktorskie grając złą siostrę Dominikę w Pierwszej miłości. Ale i tak cast mógł być gorszy, przynajmniej nie ma dużo no-namów...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

Tak, Maw. Zdecydowanie, brakuje mi Wolszczak, Włodarczyk i Kingi Rusin. No może jeszcze dorzuciłbym Chajzera, ale koniecznie w parze z Gosią Ohme.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Star Voice

Post autor: tombak90 »

Skoro nawet Agnieszka Włodarczyk to olała, to już musi to być skrajna nędza :P

A czy rzeczone gwiazdy będą tam piały na swój własny rachunek, czy będą się przebierały za inne, jeszcze fajniejsze gwiazdy?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Star Voice

Post autor: tombak90 »

Jako widz Jak Oni Śpiewają sprzed xx lat, postanowiłem obadać premierę, żeby sprawdzić, jak zareaguję na ten odświeżony cudotwór i… nie, jednak nie :lol: :lol: :lol:

Nie sądziłem, że to powiem, ale chyba brakuje tam Ibisza, bo o ile ta jakaś pipilinka (wcześniej nie miałem zaszczytu poznać) jakoś sobie radzi, a w każdym razie nie odbiega poziomem infantylności od analogicznych pipilinek chichoczących w green roomach innych programów, o tyle Czerkawski ma charyzmę gimbusa zaproszonego na pierwszy obiad do rodziców dziewczyny, na którym w dodatku podano spaghetti. Nie potrafił nawet przeczytać bez jąkania polskich tytułów piosenek, które miał zapisane na kartce. W jury daje radę tylko Jeżowska, która potrafi się jakkolwiek wypowiedzieć, bo Kałamaga jest Kałamagą, a Malowanydżbanku ma ewidentny problem z komunikacją po polsku i wymawia "śpiewałeś" jako "psijebałeś" :mrgreen:

Cast to głównie mieszanka oldbojów 50+ chcących poczuć w sobie rockowy pazur, brzmiących przy tym jak kot krztuszący się flegmą i robiących sad froga ilekroć jury ładowało w nich dwójami i jedynkami – a padały głównie takie oceny. Pośród nich wszystkich wesoło hasała sobie Ola Szwed, która udawała, że też uczy się razem z nimi śpiewać – a że umie jako jedyna, to pewnie wygra cały ten pierdolnik. Nie wiem, ile musieli zapłacić Beacie Chmielowskiej-Olech, ale mam nadzieję, że dużo, bo przebrali ją za burdelmamę, położyli do łóżka z jakimiś modelami, wyła przy tym tak przerażająco, że zabrzmiało to jak wołanie do męża o pomoc, a na końcu jeszcze wyłapała same jedynki :mrgreen: Odcinek głosami publiki wygrał jakiś Ukrainiec, który zdeptał Presleya, a głosami jury Tadeusz Chudecki, który głównie krzyczał do mikrofonu, ale że zadedykował występ chorej koleżance, to wszyscy sobie płakli i w nagrodę dostał czwórki.

Dla mnie z kolei najsmutniejszym akcentem odcinka była misska, która przed swoim występem nagle z dupy wjechała na scenę z pizzą, chciała poczęstować nią jurorów, a Majka z Kałamagą zgasili jej peta, że nie chcą i stała z tym przez dłuższą chwilę jak taka sierota. Mina tego biednego dziewczątka mówiła wszystko :cry:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Meciek »

Jak dla mnie ta premiera może nie była dobra, ale była do obejrzenia.

Naprawdę długo nie oglądałem żadnych programów ze śpiewaniem, a format Jak Oni Śpiewają bardzo lubię, stąd też postanowiłem to obejrzeć. Sosna w roli prowadzącej jest bardzo dobra i myślę, że trochę obycia z kamerą i będzie super, natomiast Czerkawski w roli prowadzącego jest gorszy niż Damian Michałowski na Wyspie Przetrwania. Ja rozumiem stres, ale robienie "zawiech" za każdym razem kiedy prompter przechodzi do nowej linii to coś pięknego. xD

Występy były ogólnie rzecz biorąc słabe i mam wrażenie, że produkcja zainspirowała się tańcem z gwiazdami, bo z tego co słyszałem tam też poziom jest raczej słaby. Na plus Ola Szwed, która bierze drugi raz udział w tym samym programie i śpiewała piosenkę, którą rok temu wykonywała w "Jaka to Melodia", Monika Pyrek i ten ze "Zniewolonej", którego imienia i nazwiska nie pamiętam, ale w głębi serca liczę na to, że dotrwa do odcinka z motywem polskich piosenek. xD

W jury na plus Jeżowska i Kałamaga, co mnie bardzo boli, bo go nie znoszę, ale nie był jakoś irytujący wybitnie, na minus Helenka, która owszem, zdobyła moje serce mówiąc każdemu "piękny występ", a następnie każdemu waląc 2 punkty, ale no ona nie zna dobrze polskiego i jej miejsce w jury jest bez sensu. No, ale przynajmniej jakieś starsze babcie z jej wizytówki chcą ją oglądać, to chociaż tyle.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

Wiedziałem, że Meciek będzie oglądał powrót JoSia. Wyszło bardzo słabo...
Michalina jest super i na pewno poradziłaby sobie jeszcze lepiej gdyby u jej boku był ktoś z doświadczeniem. Osoba, która nie jeden format już prowadziła, a tutaj wrzucają hokeistę. LOL. Nie wiadomo skąd i dlaczego. Typ jest beznadziejny.

Ola Szwed według mnie zaśpiewała najlepiej i co tu dodać, zrobiła po prostu największe show. Ogólnie brakuje mi tutaj tej gry świateł, jakiś głupkowatych układów tanecznych, rozemocjonowanego Krzysia Ibisza. Płacząca Majka Jeżowska to jednak nie jest to samo co płacząca Edytka Górniak :( Helena ocenia tylko wygląd uczestników. Kałamaga o dziwo wypadł najlepiej, chociaż te jego radiowe suchary...

Poziom uczestników jest tragiczny. Jeżeli nie będzie jakiejś afery z tym, że Szwed już brała udział w tym programie to typuję właśnie ją i pana aktora z Ukrainy do finałowej dwójki.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Star Voice

Post autor: tombak90 »

Zdaje się, że "gwiazdy" nie mają już głosu :lol: Niejaki Tadeusz Chudecki spieszy ze złymi wieściami dla tych, którzy tak jak ja jakoś tam ciekawym okiem łypali na powrót "JoŚ-a".

Tadeusz Chudecki był jedną z gwiazd zawieszonego programu rozrywkowego. Aktor znany z serialu "M jak miłość" zdradził Plejadzie, że format już nie wróci na antenę, o czym TVP poinformowało uczestników show w oficjalnym mailu.

W miniony piątek wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę. Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: <<(...) decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program "Star Voice" nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji.


Po mojemu mogliby pierdyknąć chociaż jeden odcinek bez publiki, w którym zrobiliby przyspieszony finał, daliby temu Ukraińcowi brylantowy mikrofon i przynajmniej skończyliby to z jako-takim sensem, no ale... :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Star Voice

Post autor: Jack »

To przykra wiadomość dla fanów telewizji Jacka K :D

Jacek z tego co wiem to zaplanował już ramówki na 3 lata do przodu kontynując te wszystkie Voicy, Dance Dance Dance, Sanatoria Miłości i inne takie.
Myślę, że dla pana Tadeusza można znaleźć miejsce w którymś z tych programów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości