The Challenge: USA [CBS]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: USA [CBS]

Post autor: Jack »

The Challenge: CBS to nowy spin-off znanego z MTV show. W programie uczestnicy programów stacji CBS, takich jak "Survivor", "Amazing Race", "Big Brother" i "Love Island" mierzą się ze sobą w ekstremalnych wyzwaniach.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

Według niepotwierdzonych dotąd informacji, pierwsza edycja programu realizowana będzie w marcu tego roku w Argentynie.

Potencjalni uczestnicy na dzień 13 marca to:
1. Alyssa Lopez (Big Brother 23)
2. Angela Rummans (Big Brother 20)
3. Azah Awassu (Big Brother 23)
4. Cashay Proudfoot (Love Island 3)
5. Cayla Lee (Amazing Race 33)
6. Cely Vazquez (Love Island 2)
7. Desi Williams (Survivor Heroes vs Healers vs Hustlers)
8. Justine Ndiba (Love Island 2)
9. Kyra Green (Love Island 2)
10. Sarah Lacina (Survivor 28)
11. Shantel Smith (Survivor 41)
12. Tasha Fox (Survivor 28)
13. Tiffany Mitchell (Big Brother 23)
14. Ben Driebergen (Survivor 35)
15. Cinco Holland JR (Love Island 3)
16. Danny McCray (Survivor 41)
17. David Alexander (Big Brother 20)
18. Derek Xiao (Big Brother 23)
19. Domenick Abbate (Survivor 36)
20. Enzo Palumbo (Big Brother 12)
21. James Wallington (Amazing Race 32)
22. Javonny Vega (Love Island 3)
23. Kyland Young (Big Brother 23)
24. Leo Temory (Amazing Race 23)
25. Tyson Apostol (Survivor 18)
26. Xavier Prather (Big Brother 23)

Lista uczestników, którzy odrzucili propozycję udziału:
Paulie Calafiore - Big Brother 18
Cody Calafiore - Big Brother 16 i 22
Swaggy C - Big Brother 20
Jackson Michie - Big Brother 21
Josh Martinez - Big Brother 19
Derek Frazier - Big Brother 23
Parvati Shallow - Survivor 13,16,20,40
Kelley Wentworth - Survivor 29,31,38
Janelle Pierzina - Big Brother 6,7,14,22 oraz TAR 31
Nicole Franzel - Big Brother 16,18,22 i TAR 31

Inni:
Michele Fitzgerald - Survivor 32, 40 - Nie otrzymała propozycji po ostatnim występie w pierwotnej wersji The Challenge
Jessica Graff - Big Brother 19, TAR 30 - Nie weźmie udziału w programie z powodu ciąży
Natalia Kumar - Amazing Race 33 - Początkowo pojawiła się na liście uczestników, jednak nie wzięła udziału w sezonie
Christmas Abbott - Big Brother 19 - Początkowo pojawiła się na liście uczestników, jednak nie wzięła udziału w sezonie
Korey Gandy - Love Island 3 - Początkowo pojawił się na liście uczestników, jednak nie wziął udziału w sezonie
Olivia Kaiser - Love Island 3 - Początkowo pojawiła się na liście uczestników, jednak nie wzięła udziału w sezonie
Josh Goldstein - Love Island 3 - Alternate
Shannon St. Clair - Love Island 3 - Alternate
Florita Diaz - Love Island 3 - Alternate
Mike Holloway - Survivor 30 - Alternate

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Roxy »

Jessica jest w kolejnej ciąży??

Tak dodając, zwycięzcy tej edycji albo najlepsi gracze, wezmą później udział w edycji The Challenge: War of the Worlds, realizowanej dla PARAMOUNT+. Zmierzą się w niej ze zwycięzcami podobnych formatów w Anglii, Australii i Argentynie. Nie wiadomo czy to będzie jednorazowa edycja, czy będą ją powtarzać.
Prowadzącym wersji CBS będzie TJ Lavin, czyli prowadzący oryginalnego formatu MTV

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

Roxy pisze:
06 mar 2022, 00:01
Jessica jest w kolejnej ciąży??
Tak. Spodziewają się z Codym narodzenia dziecka w sierpniu/wrześniu tego roku.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 312
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: joeytribbiani »

Kiedy cieszysz się widząc imię Parvati, po czym doczytujesz się, że jest na liście osób które odrzuciły propozycję wzięcia udziału w programie :(

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Maw »

Jack pisze:
03 mar 2022, 23:08
Według niepotwierdzonych dotąd informacji, pierwsza edycja programu realizowana będzie w marcu tego roku w Argentynie.

Potencjalni uczestnicy na dzień 3 marca to:
1. Tiffany Mitchell - Big Brother 23
2. Cashay Proudfoot - Love Island 3
3. Lauren O'Connell - Survivor 38
4. Nicole Anthony - Big Brother 21 i 22
5. Christmas Abbott - Big Brother 19 i 22
6. Christian Hubicki - Survivor 37
7. Derrick Levasseur - Big Brother 16
8. Will Jardell - TAR 32
9. James Wallington - TAR 32

Lista uczestników, którzy odrzucili propozycję udziału:
Paulie Calafiore - Big Brother 18
Cody Calafiore - Big Brother 16 i 22
Swaggy C - Big Brother 20
Jackson Michie - Big Brother 21
Josh Martinez - Big Brother 19
Derek Frazier - Big Brother 23
Parvati Shallow - Survivor 13,16,20,40
Kelley Wentworth - Survivor 29,31,38
Janelle Pierzina - Big Brother 6,7,14,22 oraz TAR 31
Nicole Franzel - Big Brother 16,18,22 i TAR 31

Inni:
Michele Fitzgerald - Survivor 32, 40 - Nie otrzymała propozycji po ostatnim występie w pierwotnej wersji The Challenge
Jessica Graff - Big Brother 19, TAR 30 - Nie weźmie udziału w programie z powodu ciąży
Ummmmmmm? Widzę, że CBS nadal nie przestają promować patologii. xd Janelle sama się chwaliła, że cieszy się, że odrzuciła propozycję widząc inne imiona. No i w sumie nie dziwię się jej. Kiedy dowiedziałem się o tej wersji TC to od razu przyszła mi na myśl Wentworth. Dziwne, że odrzuciła, ale pewnie jakieś zobowiązania zawodowe jej nie pozwoliły. Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć Parv w TV. :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

Pojawia się coraz więcej spekulacji. Odświeżona lista uczestników w pierwszym poście ;)
Kilka nazwisk to dość spore zaskoczenia, jednak ogólnie rzecz biorąc, jest bez szału :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

Premiera edycji 6 lipca 2022

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Maw »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Maw »

S01E01

Bardzo podobała mi się ta premiera. Była taka mocno... epicka. Momentami za bardzo dramatycznie jeśli chodzi o edit, ale mimo wszystko jestem na tak. Szczerze to nie widziałem żadnego TC MTV do końca, a jedynie max do połowy i zacząłem z miesiąc temu sezon, który pojawiał się w jednych z najlepszych. Do dziś jakoś nie mam zapału, by go kontynuować. xd Przy CBS wypada to jakoś blado. Ale na pewno jestem tu biased, bo tutaj podoba mi się, że znam te twarze i im kibicuje, a w MTV nie znałem prawie nikogo. Zadanie mi się podobało, trochę się ciągnęło, ale przy tylu parach to normalne, przynajmniej każdego pokazali. Zadanie o eliminację też było ok, takie dość typowe chyba. Twisty nawet spoko, chociaż komuś może się źle trafić i wylosuje słabe ogniwo, ale tym sposobem przynajmniej może być ciekawie.

Na plus:
Angela - taaak, wygrała pierwsze zadanie! I w dodatku zawiązała sojusz z Kylandem i Azah. <3 Wszystko o co mogłem prosić!
Kyland - mój największy fave z BB, więc nawet gdyby odpadł pierwszy bym mu kibicował, ale na szczęście odkupił się i po flopie wygrał eliminację.
Azah - ciekawie się ją oglądało, cieszę się, że przetrwała.
Desi - fajne miała konfy. Dość randomowy powrót, ale ja ją zawsze lubiłem, więc cieszy.
Tiffany - oj dużo się coś o niej mówi, a jeszcze tytuł 2 odc. mnie przeraża. xddd Fajnie, że chce dalej grać strategicznie, legenda BB!
Danny - super występ na zadaniu.
Cayla - nie oglądałem sezonu TAR z nią, ale zapowiada się spoko.
James - fajnie się uratował.
Jest więcej osób, które lubię, jak np. Shan, Tasha, ale było ich dość mało. David mnie rozjebał, że nie umiał policzyć. xd Kto by się spodziewał? Shannon daje good TV, ale wydaje się też trochę tępa, ze względu na entertainment to raczej też jest na plus.

Na minus na pewno Derek i Alyssa. Myślałem, że Alyssa serio zaprezentuje się jakoś ciekawie w tym sezonie, ale na premierze mieliśmy tylko psioczenie jaki to Cookout jest zły i mam nadzieję, że jej cały storyline nie będzie tak wyglądał. xd Nie lubiłem tej dwójki, co odpadła. Żałosne takie zachowanie trochę. W dodatku oboje mieli w sobie coś odpychającego. Sam głos Cely jakoś mnie irytował, więc w sumie pierwsze eliminacje idealne.

Najgorzej zdecydowanie prezentuje się cast Love Island. Dobrze, że są targetowani. Oczywiście najbardziej kibicuję BB i Surv.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

1x01
Mam odczucia trochę inne niż Maw :D Nie byłem nigdy fanem prawdziwego "The Challenge", ale obejrzałem w całości dwa ostatnie sezony i jakoś wkręciłem się w program. Tam każdy od początku myśli o finale, o tym kogo wyeliminować żeby na końcu wygrać główną nagrodę.
Natomiast, w tej wersji wygląda to trochę jak grupka Survivor i Big Brothera vs grupka ludzi z Love Island.
Niestety, czuję że jeszcze przez kilka odcinków będą podgrzewać stare sojusze - zwłaszcza gadanie o Cookout i o tym, że ludzie z BB będą trzymać się razem do końca.

Jak na premierę, to nie było źle. Ale liczę jednak na więcej gry strategicznej. No i oczywiście jakieś dramy. W "prawdziwym" The Challenge były chociaż Amber Borzotra i Lolo Jones, która gwarantowały nam nową dramę co tydzień :D Tutaj jakoś nie widzę takich osób - no może poza Tiffany.

Bardzo cieszy mnie fakt, że pary będą zmieniać się co odcinek. Nie mógłbym znieść rywalizujących przez cały sezon ramię w ramię, zawsze perfekcyjnych w każdej dziedzinie - Tysona i Angeli :D

Jeżeli chodzi o sam cast, to szkoda, że jest tak mało osób z TAR, a tak dużo z ostatniego sezonu Big Brothera. Ludzie z Love Island są mi totalnie obojętni, bo nie oglądałem żadnego sezonu LI. I równie dobrze mogłoby ich nie być w tym programie (Tymbardziej że CBS pozbyła się LI ze swojej ramówki)

Nie rozumiem po co kolejny raz do jakiegoś programu biorą Davida :D Pewnie po to, aby był ktoś kto będzie robić za tło dla pozostałych uczestników :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

1x02-03
Całkiem sympatyczny sezon. Muszę przyznać, że ogląda się nawet lepiej niż ostatnią edycję "zwyczajnego" The Challenge.

Jeżeli chodzi o grę strategiczną - to tutaj jest trochę rozczarowania. Na razie jest tego bardzo niewiele. Nie podoba mi się też to podeście Tysona czy Angeli by co tydzień odpadali najsłabsi. Przecież to jest głupie xd
Aaaa, i zaczyna mnie już draźnić ten edit, jacy to Tyson i Angela nie są świetni w każdej konkurencji. Niech zrobią z nich parę :D Mielibyśmy po raz kolejny duet 'Tangela'. (Ja nawet złapałem się na tym, że w momencie gdy pisałem tego posta wpisałem Tyler zamiast Tyson xd)

Muszę powiedzieć, że szkoda mi Jamesa. U niego widać było wolę walki i serce do gry. Czego nie można powiedzieć o Tashy :D Chyba tylko wysokość kontraktu przekonała ją do udziału w programie :D

Ludzie z Love Island na razie dla mnie są takim tłem. Może poza Cashay, która ma całkiem niezły edit.

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Prus »

Sarah jest jakaś pojebana XD. Nawalała do wszystkich kobiet jaki to Leo nie jest, a potem zdziwienie, że została nominowana. I co to miały być za gesty po tym jak wygrali eliminacje? To Leo zrobił wszystko w tym zadaniu. Już w Survivor jej nie lubiłem bardzo, ale tutaj moja nienawiść do niej sięga zenitu. Mam nadzieję, że niedługo poleci, ale mam wrażenie, że w następnym odcinku zostanie sparowana z Tyson'em XDDD.

"Tyson grał cztery razy i wygrał tylko raz i za każdym razem zrobił jakiś głupi ruch" (czy coś w ten deseń)... Ona grała trzy razy i też tylko raz wygrała i w Cagayan bardzo zjebała (pomimo, że niby miała być swing vote'm)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Jack »

Prus <3 Jaki świetny komentarz dotyczący Sarah. W sensie, ja nigdy jej nie lubiłem, ale to co odwaliła w ostatnim odcinku... Hmm,nawet nie wiem jak to skomentować.
Mam nadzieję, że zostanie sparowana z Tysonem xd To będzie duet idealny - Dwójka najbardziej znienawidzonych przeze mnie uczestników :D

A co do tego zdania, to chyba było bardziej coś w stylu, że za każdym razem chciał zrobić jakiś ruch za szybko :D Może ta eliminacja będzie jakimś przebudzeniem dla niektórych uczestników i zaczną grać bardziej strategicznie, a nie tylko "Amazing Race" i "Love Island" są źli :D

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 490
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Challenge: CBS

Post autor: Prus »

Tydzień temu zakończył się sezon, ale niezbyt chciało mi się komentować. Z mężczyzn wygrał Danny, a z kobiet nasza kochana Sarah Lacina XD. Nie chce mi się już nawet tam na nią nadawać. Niech kupi za te pieniądze sobie jakieś fajne leki na uspokojenie i mam cichą nadzieję, że nie będzie powracać już w żadnym reality show :D Ewakuacja Bena trochę chyba zniszczyła ich plany, bo mieli nieparzystą liczbę uczestników pod koniec, a dyskwalifikacja Desi to już kompletna porażka.

Ciekawe czy będzie drugi sezon CBS'owego 'The Challenge'? Jeżeli tak, to wydaje mi się, że Jonathan i Lindsay z Survivor 42 mają duże szanse na udział.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości