Top model. Zostań modelką

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Trzeci odcinek był chyba najlepszym z dotychczasowych (z tej edycji). Widać, że ciężko było im uzbierać tą "40" dziewczyn, bo niektóre z nich naprawdę zwyczajnie tam nie pasowały. Te 3 które odpadły chyba w ogóle nie powinny się znaleźć w tej "40". Ten pokaz mody to porażka... Michał zamiast wypuszczać dziewczyny w określonych odstępach pozwalał im iść jak się im podobało, a później narzekał. Sokołowska mnie już tak nie irytuje, gorszy jest chyba jednak Tysio :D Jedynie Dżoana zachęca do oglądania kolejnych odcinków.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Tadam. Wybrano skład domu modelek. Muszę powiedzieć, że nadal obstaję przy tym, iż jury i ich poczynania są tragiczne, pod każdym względem, ale czternastka, którą wybrali nie jest taka zła. Są zdecydowanie perełki, które nadają się do modelingu. Są też dziewczyny, które wybrali albo dla dramatów albo ze względu na smutne historie, ale to było jasne, że tak będzie, w końcu to reality. Podsumowując, największym minusem tego programu jest jury, które jest po prostu wzięte z kosmosu, gdyby byli tam ludzie znający się na rzeczy, a zamiast Dżoany prowadziłaby to jakaś modelka, która byłaby obeznana w temacie (np. Rubik), to ten program nie byłby tak tragiczny, bo naprawdę jest tam kilka dziewczyn z potencjałem na modelkę.

<center>Aleksandra A.
Obrazek</center>
Jestem na TAK. Denerwuje mnie trochę jej osobowość, ta przesadna pewność siebie, ale trzeba przyznać, że ma predyspozycje. Przede wszystkim ładna twarz.
<center>Aleksandra K.
Obrazek</center>
Jestem na TAK. Jak dla mnie ona może być trochę taką Joanną z drugiej edycji. Myślę, że tak jak tamta będzie niedoceniana, a poradzi sobie dość dobrze. Największą jej zaletą jest to, że jest charakterystyczna, taka inna, dla mnie trochę taka eteryczna (haha), zawsze kibicowałem tym takim dziwnym, więc u mnie, w moim rankingu jest jedną z faworytek.
<center>Anna C.
Obrazek</center>
Jestem na TAK. <3 DŻIZUSIE. Wysoka. Szczupła. Ładna twarz. Piękne Włosy. Czego chcieć więcej. :3 Zdecydowanie mój numer jeden. Ma w sobie trochę takiego pierwiastka bałonowego, ale w porównaniu do Anki, w której przypadku, piękno można było kwestionować, tak tutaj, ona jest ewidentnie ładna i to nie podlega żadnym dyskusjom. Moja wiodąca faworytka. :3
<center>Anna K.
Obrazek</center>
Jestem na NIE. No niestety, tutaj chyba smutna historia wygrała. Jak dla mnie modelka z niej żadna. Jest niska. Taka nijaka.
<center>Anna P.
Obrazek</center>
Jestem na NIE. Nie wiem, nazywają ją modelką plus size, co dla mnie jest bzdurą, bo do takich jej bardzo daleko, jak na modelkę normalnej kategorii waży chyba trochę za dużo, dlatego chcą ją wcisnąć w plus size, ale w te kryterium ona się też nie łapie, więc twierdzę, że nie powinna była przejść w ogóle. Chociaż twarz nawet ładna, ale to tylko tyle.
<center>Joanna
Obrazek</center>
Jestem na NIE. Kompletnie nie widzę w niej nic szczególnego. Sprawia wrażenie wciąż naburmuszonej, takiej zołzy. Niekomfortowo się czuję, jak ją oglądam. Trzymam kciuki, by odpadła jako jedna z pierwszych.
<center>Justyna
Obrazek</center>
Jestem na NIE. Tutaj podobnie. Modelką to ona nie będzie. Jest taka pospolita. Ginie w tłumie. Na dole stawki. Zdecydowanie.
<center>Klaudia
Obrazek</center>
Jestem na NIE. Odczucia bardzo podobne jak u dwóch poprzedniczek. W jej przypadku jest tak, że jest ładna, ale to taki typ urody, którego przedstawicielek jest bardzo wiele, jest taka zwykła, nic jej nie wyróżnia. Nie jest charakterystyczna.
<center>Ksenia
Obrazek</center>
Jestem na TAK/NIE. Przyznam, że twarz ma ciekawą, przyciąga uwagę, ale z drugiej strony sylwetka taka dość niepokojąca. Mam bardzo mieszane uczucia, nie jestem jeszcze ukierunkowany konkretnie. :3
<center>Marcela
Obrazek</center>
Jestem na TAK/NIE. Tutaj podobnie jak wyżej. Jest w niej coś ciekawego, ja na przykład ją widzę w takich mrocznych, creepy klimatach. Jednak z drugiej strony jest taka jakaś przesadzona. : o Dodatkowo trochę irytuje. Jednak ma coś w sobie intrygującego. Zobaczymy. Sądzą, że albo odpadnie jako jedna z pierwszych albo dotrze do finału, haha. :D Wybierając między nią, a ta blondyną, z którą miała konflikt, to zdecydowanie jest lepsza, więc dobrze, że z tej dwójki przeszła właśnie ona. Tamta była tragiczna.
<center>Marta
Obrazek</center>
Jestem na TAK. Jest bardzo ładna i co tu dużo mówić. Taka typowa piękność. Taki typ urody nie zawsze w modelingu się sprawdza, no ale może być, że akurat w tym programie dobrze jej pójdzie.
<center>Renata
Obrazek</center>
Jestem na TAK. Osobowościowo chyba jedna z najciekawszych tutaj. Dodatkowo widać, że ma poukładane w głowie, potrafi się wysłowić i poza lekko niepokojącym zgryzem wszystko inne w wyglądzie jest jak najbardziej okej.
<center>Tamara
Obrazek</center>
Jestem na NIE. Nie lubię jej. Po prostu. Ma w sobie coś takiego, co mnie strasznie irytuje. Fanem jej urody też nie jestem. Jak dla mnie wygląda przeciętnie, było wiele innych kandydatek, które były ciekawsze od niej (jak na przykład ta ruda, bardzo szczupła), a odpadły.
<center>Zuzanna
Obrazek</center>
Jestem na TAK. Jest ciekawa to zdecydowanie na plus. Ma swój styl. Wyróżnia się. Może okazać się czarnym koniem edycji, haha.

P.S. Delikatnie ubolewam, że odpadła Evita, nawet jej szansy nie dali. : C
Z drugiej strony cieszę się niezmiernie, że nie wzięli tej sportsmenki.


Czekam z niecierpliwością na sesje i pokładam wielkie nadzieje. Oby było dobrze, bo jakieś szanse na to są.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

3x04
Później skomentuję wszystkie wybrane "modelki".
Arti, mam pytanie. Czy też zauważyłeś, że jedna dziewczyna "zniknęła"? Było ich 37, jury odrzuciło 8 i zostało 28 (a 37-8=29). (Może nie oglądałem uważnie odcinka).
Zgadzam się, że niektóre ostały wybrane tylko ze względu na historię - jak ta dziewczyna z blizną.
A jury, masz rację, to okropny minus. Jednak Joanna jakoś to wszystko trzyma. Czym byłby ten program bez Dżoany? Przynajmniej ona ma jakieś zdania. Chociaż było to samo co przy poprzedniej edycji "Reguły. Who cares?" :D Wtedy Joanna dała szansę jakieś uczestniczce, która nie mieściła się w przedziale wiekowym. Teraz zmieniono regulamin i chyba nie m a granicy wieku. Produkcja powinna bezwzględnie trzymać się regulaminu, ale w sumie Rinke jest producentem i on się zgadza na wszystko (ile razy w "Gwiazdy tańczą na lodzie" zmieniali zasady bo coś się Dodzie czy innemu jurorowi nie podobało...).
No i mamy aż trzy Anie w tej edycji - może wśród nich następczyni legendarnej Anny B.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Gdzie jest moja Evita? :(

Ja chcę Evitę < 3333. To ona powinna znaleźć się w domu modelek zamiast tej Anni z blizną.

EVITA <33333

I wgl Joanna mnie wkurwiła i to bardzo. Nie wybrała Zuzanny, bo nie lubiła tej c*pki Marceli która mnie wkurwia. No po prostu bezsens gdyż i tak w domu modelek jakieś dziewczyny się nie polubią i będzie drama. Zuza <3
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jack pisze:3x04
Później skomentuję wszystkie wybrane "modelki".
Arti, mam pytanie. Czy też zauważyłeś, że jedna dziewczyna "zniknęła"? Było ich 37, jury odrzuciło 8 i zostało 28 (a 37-8=29). (Może nie oglądałem uważnie odcinka).
: O Nie zwróciłem na to uwagi. Liczenie to nie jest ogólnie moja mocna strona, ale masz rację, jedna uczestniczka jakby zniknęła. Na stronie Top Model przeliczyłem dziewczyny na poszczególnych zdjęciach z sesji plus te trzy, które wszystkomogące jury wyrzuciło w trakcie, to jak nic 28. : o Wychodzi na to, że to nagłe zniknięcie pozostanie owiane tajemnicą. :3
Jack pisze:Jednak Joanna jakoś to wszystko trzyma. Czym byłby ten program bez Dżoany? Przynajmniej ona ma jakieś zdania. Chociaż było to samo co przy poprzedniej edycji "Reguły. Who cares?" :D
To prawda, że z Dżoaną jest ogólnie śmieszniej i więcej atrakcji, ale w drugą stronę, te naginanie zasad to w końcu też przesada. Za dużo sobie pozwala. ; o W ogóle nie sądzę, by ona była odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, by w jakimś stopniu determinować losy innych dziewczyn jako modelek. Tak poważnie, czy ona sama jest/była Top Model? : O Raczej nie. To fakt, że jest znana, ale chyba głównie dlatego, że udziela się charytatywnie w jakichś tam akcjach, no i nie ukrywajmy, robi dużo szumu wokół siebie, a jako modelka to raczej nie ma się czym pochwalić. No chyba, że policzymy te wszystkie rozbierane sesje do jakichś podrzędnych magazynów. ; o

__________________________
Przy okazji. Mój ranking uczestniczek:
1. Anna C.
2. Aleksandra K.
3. Marta
4. Renata
5. Zuzanna
6. Aleksandra A.
7. Ksenia
8. Marcela
9. Tamara
10. Klaudia
11. Anna K.
12. Anna P.
13. Justyna
14. Joanna

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja powiem tylko tyle, że tej całej Anki C nie lubię ;p Wy widzicie w niej następczynie bałonowej, ja widze to samo i mnie odrzuca ;p to tego uważam że jest brzydka :D
co do wyboru to ten no, hmm wiadomo jedne przeszły bo mają historię, jedne przeszły nie wiem dlaczego bo ani historii ani wyglądu moim zdaniem, ale przecież nie mi to oceniać ;p

podobnie jak Artiego cieszy mnie że nie przeszła triatlonistka, bo to byłaby przesada lekka :lol:

i w ogóle
ARTI ODEZWIJ SIĘ, BO WIEM ŻE CZYTASZ PW!

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a właśnie a propo bałonowej, trochę się jej przytyło ostatnio :lol:

http://www.fakt.pl/Ania-Balon-z-Top-mod ... 572,2.html

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie wiem co widzicie w tej Evicie - według mnie dobrze, że wyleciała.

A Zuzannę akurat lubiłem i myślałem, że wezmą i ją i Marcelę, żeby polała się krew :D

W sesji wzięło udział 28 dziewczyn, czyli ta jedna zrezygnowała (chyba) od razu po eliminacji tej trójki dziewczyn na końcu poprzedniego odcinka...

No racja, Joanna nie jest znana jako modelka, ale jest wśród 10 najbardziej znanych Polaków w historii.

I nie jestem wielkim fanem Anki C. no ale lubię ją.

A właśnie szkoda, że nie ma tej triathlonistki :D Jak zdecydowali się na Annę P. to dlaczego nie na nią. Miała jedno z lepszych zdjęć.

Edit: A ta Joanna, która przeszła to ta sama Joanna, która mówiła "Mam na imię Joanna i jestem ładna i ogólnie fajna"?

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Evita była mega dziwna ;3 Też żałuję, że nie dali jej szansy. Ona się nadawała do takich gotyckich klimatów :wink:

Co do tej ze szramą na twarzy... No comment. Ani to ładne z ryja, ani zgrabne (figurę ma marną) to jeszcze kurdupel. Ani to się nie nadaje na wybieg, ani na fotomodelkę.
Wgl tak się zastanawiam czy czasem na Top Model 4 nie zrobić sobie na twarzy jakiejś blizny, przebrać się za babę, stworzyć wokół tego historii i ciekawe co będzie :wink: Chyba mnie wezmą nie? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Mieli Michalinę, mają Anie z blizną, to transwestytą w przyszłej edycji na pewno nie pogardzą :lol:

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Evita jest podobna do Spencer z PLL <333
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Co nie świadczy o tym, że nadaje się na modelkę.

Bobaas, zawsze możesz próbować się dostać. Miejsce w F13 raczej masz zapewnione :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

To tylko moje wrażenie, czy w zasadzie większości z nich nic nie zrobili w czasie metamorfozy? Tam podcięte końcówki, wyprostowane/wygładzone/pofalowane/ułożone włosy i tyle :lol: jedynie Justynie i Ance ścięli, komuś tam rozjaśnili/przyciemnili :lol: brakuje mi tego co w ANTM jest :D czasem totalnych metamorfoz :D a tak po pierwszym myciu, każda z nich wróciła do 'siebie' :d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Masz rację roxy, nic im właściwie nie zrobili. Pamiętam, że ostatnio malowali im brwi i w ogóle. Ogólnie odcinek taki średni - bywały lepsze ;p Sesja jednak mi się podobała, przynajmniej coś się działo. Chociaż przesadzili z tytułem "Noc na Bali" :D I też niektóre dziewczyny nie mogły ruszyć się metra od reflektorów, a te które miały zdjęcia rano mogły wejść o wody i zostały lepiej ocenione za odwagę.
Wypowiedzi Anny K. ciekawe :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Z tej czternastki najbardziej podobają mi się Ksenia i Ania P. Jednej już nie ma, druga, znając życie, też szybko wyleci. Na dalszych miejscach mam Zuzannę i Renatę.

Joanna robi Stargardowi bardzo przeciętną reklamę:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości