Top model. Zostań modelką

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Top model. Zostań modelką

Post autor: Jack »

Obrazek

America's next top model to program typu reality show, którego głównym celem jest znalezienie kolejnej top modelki. Polska wersja wyprodukowana została przez Rochstar na zlecenie stacji TVN.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Top model. Zostań modelką

Post autor: Jack »

TVN rusza z castingami do nowego reality-show „Top model. Zostań modelką”, który znajdzie się w jesiennej ramówce stacji. W programie 13 młodych kobiet rywalizować będzie o tytuł top modelki i atrakcyjne kontrakty.
Pierwszy casting do „Top model. Zostań modelką” odbędzie się w dniach 30 czerwca i 1 lipca br. w Wrocławiu w Wytwórni Filmów Fabularnych, kolejny zorganizowany zostanie 11 i 12 lipca w Sopocie w hotelu Sheraton, a trzeci - 15 i 16 lipca w warszawskiej Fabryce Trzciny. Stacja do wzięcia w nich udziału zaprasza kobiety, które mają „interesującą twarz, zgrabną, proporcjonalną sylwetkę, 18 – 27 lat, nie mniej niż 170 cm wzrostu i są fotogeniczne”. Formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie modelki.tvn.pl.

Podczas przesłuchań trójka jurorów (nieznane są jeszcze ich nazwiska) wybierze najlepsze uczestniczki, które wezmą udział w finalnym castingu 29 lipca. Podczas niego jury wytypuje 13 finalistek reality-show, które zamieszkają w specjalnym, luksusowym domu, gdzie ich życie będą śledzić kamery. Podczas pobytu w programie kandydatki do tytułu top modelki brać będą udział w różnych specjalnych zadaniach (m.in. w sesjach zdjęciowych), wyjadą również do jednej ze stolic mody. Po każdym odcinku jurorzy z gry eliminować będą jedną uczestniczkę.

Do odcinka finałowego „Top model. Zostań modelką”, który nadany zostanie na żywo, przejdzie trójka kobiet. Zwyciężczynię wybiorą w głosowaniu widzowie. Wygra ona kontrakt z firmą Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek oraz pojawi się w edytorialu i na okładce miesięcznika „Glamour”.

Program liczyć będzie 13 odcinków. TVN nie informuje na razie, kto go poprowadzi, ale jak się dowidzieliśmy, będzie to na pewno kobieta. Nieznana jest też jeszcze pora emisji reality-show. Za jego produkcję wraz z TVN-em odpowiadać ma Rochstar.

Show „Top model. Zostań modelką” powstaje na licencji oryginalnego, amerykańskiego formatu „American’s Next Top Model”. W Stanach Zjednoczonych łącznie pokazano już trzynaście edycji tego programu.
źródło: wirtualnemedia.pl

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Znana jest już data premiery formatu - 8 września godz. 21:30. Cały show będzie liczyć 13 odcinków. Program poprowadzi znana polska modelka Joanna Krupa. W jury zasiądą: Karolina Korwin-Piotrowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Rolę pomocników będą pełnić Michał Piróg i Magdalena Mielcarz.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Oglądał ktoś? yhy ja musiałem opuścić finałową radę plemienia w Survivor by Iki, bo zaplanowałem sobie oglądanie tego programu :D W sumie nie żałuję, przyjemnie się oglądało. Niektóre kandydatki całkiem, całkiem. Jury... cóż mogę rzec? Tylko Krupa mnie do nich przekonuje. Uwielbiam ją, jest słodka :D Tamtych dwóch specjalistów nie znam, ale jakoś nie szaleję. Korwin-Piotrowska? WTF? Co ona tam robi. Chyba tylko dzięki niewyparzonej gębie tam jest . Ok, ma kobieta jaja, nawet ją lubię, ale co ona ma do najpiękniejszej niewiasty w Polsce? Chyba tylko o show, szum i skandale im chodzi. ok, w sumie to ma na celu przyciągnąć ludzi do telewizora, a co za tym idzie- kasa. O samych kandydatkach z 1 odcinka nie będę mówił, bo widzę, że nie ma z kim konwersować, a pisanie monologów nie ma sensu :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja oglądałem pierwszy odcinek. Możesz ze mną pokonwersować.

Również uważam Joannę Krupę za najmocniejszy punkt jury. Pani Korwin - Piotrowska według mnie ma być w jury tą dobrą. Nie za bardzo to się jej udaje :wink: Pan fotograf za bardzo czepia się kandydatek. Pierwszy odcinek był taki sobie. Chwilami zabawny. Między innymi przez występ kandydata/kandydatki ? o imieniu Elisabeth. :wink: Ten pomysł chyba nie sprawdzi się w Polsce. Ludzie mają dość takich "ostrych" jurorów.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ok pokonwersuję :) chyba się znamy, nie? :] Hah dobry on/ona był. Kandydatka 'ptasia' była zabawna :O faktycznie coś dziwnego w twarzy miała, ale wyzywanie jej od ptasich, to trochę przegięcie. Tym bardziej, że ona pierwsza nie atakowała ich. Piotrowska miała być w jury dobrą, serio? wow oglądałem magiel towarzyski i raczej tam grzeczna nie była. ten cały Tyszka trochę pajacuje. Zadania niektóre całkiem fajne. Była tam taka Zula, fajna dość z charakteru, ale jak dla mnie, to z wyglądu aż tak piękna nie jest. Taka chłopczyca, ale wiadomo metamorfozy i te sprawy, więc może będzie lepiej. Najbardziej podobała mi się 'opiekunka zwierząt' i ta ostatnia kandydatka(chyba), której kazali pozować jak Anja Rubik.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

przegapiła... i przegapię chyba wszystko
jakby ktoś miał namiary na odcinek ja YT to niech wstawi :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Słonko, to będzie tak. Ktoś to wstawi, a TVN jeszcze szybciej zablokuje :wink:

Arti, znamy się, znamy :wink:
Karolina Korwin-Piotrowska nie była tak złośliwa jak potrafi być. Broniła kandydatek...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

kurcze... czyli albo liczyć na powtórki, albo na ściagniecie z chomika...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Powtórki są chyba w soboty :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

<lol2> no to odpada
więc pozostaje mi tylko ściąganie i nie czytanie tego tematu żeby spoilrów nie było :P

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

"Roxana" wejdz sobie na vod.onet.pl Za free mozna ogladac :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

dzięki ci dobry człowieku :wink: aczkolwiek preferuję tu nick 'słonko' :wink:

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja też oglądałam, ofc nie w środę, nie mogłam tak jak Arti sobie odpuścić rady finałowej. Szczerze program mnie szczególnie nie zachwycił, mogli pominąć te castingi i pokazać od razu finałową 50 i ich zmagania (tak jak w ANTM). No tak jury takie polskie, zawsze musi pojechać komuś. Jak wiadomo, mieszkam w Poznaniu, więc "penera" z Jeżyc była dla mnie atrakcją. Zobaczymy co będzie dalej, nie ukrywam, że z całego tego programu czekam na sesje zdjęciowe, czy wymyślą jakieś fajne.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

słonko pisze:dzięki ci dobry człowieku :wink: aczkolwiek preferuję tu nick 'słonko' :wink:
Oj tam ;p Ja wole Roxane :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości