Top model. Zostań modelką

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jak tam oglądanie Tap Madl? Ktoś jeszcze ogląda?
Cieszę się, że nareszcie odpadła Helga (Anna P.) i tydzień wcześniej Ola A. której kompletnie nie kojarzyłem.
Sesja z wampirem kompletnie mi się nie podobała. Jeszcze ta wygrana Anki Koryto... Nie zdziwiłbym się gdyby się dostała do F5 czy F6. Tam tyle dziewczyn nie nadaje się na modelki...
Pozytywnie zaskoczyła mnie Ola K, która na zdjęciach wychodzi genialnie, gorzej na panelu.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja zawsze albo nie mam czasu albo jak mam, to zapominam;p Środa to zła pora. No i proszę, widzę, że wykrakałem wypad Anki P. Mi tam ona się podobała.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

A czemu niby Ola K. źle na panelu wychodzi? :D Ona jest przednia, hahahahah. Te pojazdy po Ani P. były cudne ;3
Obrazek

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jeszcze raz usłyszę tam słowo blizna, to się potnę. ; o Ile można to wałkować. Dobra, smutne, nie zazdrościmy, ale to ma jakieś granice. ; O W ogóle. Nie wiem jak, ale chyba przegapiłem fragment ostatniego odcinka. ; o Znaczy, na zapowiedzi w poprzedzającym i później w reklamach była taka scena, gdzie Anka K. gdzieś wychodzi w kurtce i dramatyzuje, że nie pozwoli sobie, żeby ktoś tam coś o niej mówił. Nie wiem jak, ale później jakoś do końca odcinka tego nie wyłapałem i nie wiem o co chodzi. : O Pokazali to w ogóle i ja jakoś to 'przespałem'? Czy nie było tego w ogóle? : O Jak było to może ktoś powiedzieć, o co chodziło?

Sesja była żenująca, taka biedna, haha. :3 W ogóle taka niesprawiedliwa dość, bo te w tej wannie i te na rurze miały większe szanse by się wykazać, od tych Belli leżących na łóżku. : o

Co do eliminacji, to póki co okej. Czekam jeszcze na Justynę, Asię, Ankę K. Mogłyby jak najszybciej odpaść, wszystkie, jedna po drugiej.

Martwi mnie to, że Anka C. sobie nie radzi. : C Szkoda, bo warunki ma niezłe, chyba najlepsze z całego castu. Plusuje u mnie Klaudia.

Nadal kibicuję Oli K. Uważam, że jest fotogeniczna i co najważniejsze wyrazista. Dodatkowo, ja lubię to, że pyskuje i jest w ogóle taka chamska, a wiele hejtu się polało na nią na stronie TM <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ola K. wychodzi na panelu źle, bo wychodzi jak sierota xd Nie wygląda "szałowo" :D

To były chyba te scenki aktorskie z Darią Widawską i to była jej rola :D

Anka C. - na razie słabo, ale mam nadzieję, że się rozkręci. Zobaczymy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I odpadła moja faworytka :D Odcinek dość słaby według mnie. Beznadziejne było zadanie z reklamą "olej" xd Żadnej dziewczynie nie poszło jakoś wyjątkowo dobrze.
Sesja też nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia - zwykłe zdjęcia na czerwonym dywanie i tyle...
Połowa z dziewczyn do wyrzucenia od zaraz.
Trzymam kciuki za Olę, Anię C. Ewentualnie niech wygra któraś z trójki: Marcela, Tamara, Justyna :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Renatka :3 I nikt więcej, cudna jest ona :D Co raz bardziej mi się podoba. Trochę zęby mogłaby mieć ładniejsze, ale i tak jest piękna :wink:

Co do reszty to Ania C. jest beznadziejna na sesjach. Jedyne co ją ratuje to wybieg. Ola jest kochana xD Taka trochę przygłupia czy nie wiem co. Justyna jest ogólnie słaba, ale osobowość ją ratuje i dlatego ją nawet lubię xD Marcela jest taka bitch, Tamara raczej nijaka, ale ma predyspozycje. Joanna to wyżej sra niż dupę ma. Reszta taka sobie. Złe nie są, ale niczym mnie nie zaciekawiły.

Dobrze, że Koryto odpadła i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Nareszcie odpadła Marta!!! Matko za każdym razem jak jej ohydna twarz pojawiała się miałam ochotę przewinąć :lol: Jeszcze wywalcie Ankę C, która jest tak bezbarwna i tak nudna, że można usnąć...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też się cieszę, że Marta w końcu odpadła. Powinna odpaść już kilka odcinków temu.
Niech nie wywalają Anki C. Ona nie jest bezbarwna i nudna :D Niech wyrzucą Zuzy i inne Klaudie :wink:
Ola i Justyna do finału :D

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Marta - Irytowała mnie jej osobowość, a raczej jej brak, była totalnie nijaka, taka napompowana jakaś, zero emocji. Opowiadała wielokrotnie o ojcu alkoholiku, a jak to mówiła miałem wrażenie, że opowiada, że na obiad jadła pomidorówkę i jej nie smakowała. ; o Mi się jej twarz podobała, ale co z tego, że była ładna, nie umiała tego wykorzystać, niestety. Zawiodłem się ostro. ; c

Asia - Nie lubię jej i tyle, to już nawet nie chodzi o to, że przeszkadza mi jej charakter, jak dla mnie modelka z niej żadna, ma jakąś taką szeroką twarz, ten egzotyczny look w ogóle mnie nie grzeje. Czekam aż odpadnie, mam nadzieję, że się doczekam.

Justyna - Okej, przyznam, że ją polubiłem. Nie wymawia 'er' = jest słodka. Czasami jest mega pocieszna i zakręcona ostro, ale to jej wygląd mi nie odpowiada, w ogóle. Nie wiem nawet, czy mógłbym powiedzieć, że jest ładna jako dziewczyna, a co dopiero jako modelka.

Tamara - Zacząłem się do niej przekonywać, bo zdjęcia robi dobre, nawet bardzo, ale jej codzienny wygląd pozostawia wiele do życzenia, ubiera się tandetnie, jakby gustu nie miała, wygląda tak jakoś nieświeżo, poza tym jest w jej twarzy coś niepokojącego, przez co wygląda trochę jak kaczka. : c To chyba usta.

Marcela - Jest za niska i to ją dyskwalifikuje. Jest ciekawa, to na pewno, ale wzrost w modelingu jest ważny, ona go nie ma. Trudno mi jej kibicować, bo z góry wiadomo, że kariery nie zrobi. Jednak osobowość ma ciekawą. :3

Ania - [*] Na zdjęciach jest tragiczna. : C Wielka szkoda. : C ubolewam strasznie. Gdyby jej wzrost i sylwetkę dać Marceli to byłaby idealna mieszanka. <3 Czuję, że lada moment odpadnie. : C

Zuza - Na sesjach nie błyszczy jakoś. W ogóle jej uroda jest tak jakaś ciężka. : C Mam mieszane uczucia. Sympatyczna bardzo, ale nie powala. : C

Klaudia - Wydaje się nijaka, ale na zdjęciach wychodzi naprawdę dobrze i to ją ratuje. Czarny koń edycji. :3

Ola - Obawiam się, że ona jest już skończona. : C Uraziła wielkie ego Tyszki i teraz stuprocentowo on będzie tak długo się upierał, by odpadła, że aż to się wydarzy. :3 Widać, że mocno mu podpadła. Wnioskuję, że dowiedział się, jak go pojechała na backstage'u (:3) i przez to był mega niepocieszony. <3 Tej niechęci do niej nawet nie ukrywa. :3 Ja ją bardzo lubię, jak coś jej nie pasuje, to się nie szczypie i jedzie z nimi ostro. :3 Dobrze dla niej. :3 Poza tym jej flegmatyczny sposób wypowiadania się mnie niszczy. <3

Renata - Zdecydowanie teraz jest najlepsza, faworytka. Teraz, kiedy wiem, że Ola nie ma już raczej szans, to Kibicuję jej najbardziej. Na zdjęciach bardzo dobra i do wybiegu też się nadaje. Czasami taka nadąsana chodzi, ale mogę jakoś to zdzierżyć. Trzymam kciuki. :3

Rozpaczał nad eliminacją nie będę, ale wciąż uważam, że przed Martą powinny odpaść Asia i Justyna.

Strasznie nie podobają mi się sesje w tym sezonie. : O BŁAGAM. Trochę kreatywności. Modelki nawet nie mają okazji się jakoś wykazać. : c Smutne.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

I kolejna dobra eliminacja, ta druga, bo Oli mi szkoda :(
W ogóle moim ulubionym momentem odcinka była moja mina w stylu WTF, że Anja nie była jurorem, ale potem taka myśl że przecież Aśka jej tak nie lubi że nie mogłaby pozwolić sobie na to, że ktoś kompetentniejszy od niej się wypowiada :lol: ogólnie to odcinek mi się podobał i tyle ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oli bardzo szkoda, ale czułem że dość szybko wyleci po tej kłótni z Tyszką.
A Asia, dobrze że odpadła. Teraz niech odpadnie Renata, bo zaczyna się robić irytująca. Justyna do F3 :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ola :C Wgl przy tym jej odpadnięciu to pewnie Tyszka maczał swoje łapska. One wszystkie aspirują do bycia modelkami czyż nie? Idą na casting. Więc są nieznane osobom, które go przeprowadzają. Ocenie powinno podlegać portfolio (to się Rubikowej nie podobało, okej może tak być), potem warunki ogólne powinni oceniać czy ten ktoś tą modelką być może i się nadaje. Ola się nadawała a zostały kurduple czy za grube, które modelką nie będą. Wracając do mojej myśli to skąd Rubikowa wiedziała, że Ola płacze i jakim prawem oceniała ją pod tym względem? Tyszka głupi kutas pewnie do niej zadzwonił.

Aśki mi nie szkoda. Teraz do odpadki wg mnie Zuzanna, która jest jednowymiarowa i sylwetka też nie bardzo. Potem Justyna (mimo mojej sympatii), bo jest ona jest zabawna, sympatyczna, fotogeniczna, ale najnormalniej w świecie brzydka i figura też do niczego ^^ I dalej zostają Marcela, Ania C., Tamara, Klaudia, Renata. I tak powinna wyglądać F5 i tam niech się dzieje co chce, choć Marcela zaczęła dołować i trochę za niska też jest, więc jej bym nie widział w F3.
Moja faworytka w dalszym ciągu to Renatka :3 Musi się trochę ogarnąć, ale tak jak powiedziała Dżoana jej jedyną rywalką jest ona sama.
Obrazek

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

OLA [*][/size]
Też jestem tego zdania, że jej eliminacja to smutna ustawka. Chociaż w sumie nie pomogło jej to, że tyrała wizażystkę. :3 Tyszka też na pewno się do tego przyczynił. Jednak nie rozumiem jakim cudem Anja i ta kobieta widziały większy potencjał w Justynie, Asi, czy Zuzie. ; o

Sesja była dobra. Pierwsza chyba, która mi się podobała.

Druga eliminacja zasłużona, ale Oli nie przeżyję. : C Szkoda jej bardzo. : c Chociaż jeślibym miał obstawiać, to mimo eliminacji ma szanse na jakąś tam karierę jako modelka, tak samo przecież było z Piszczałką i tą Magdą z drugiej edycji, która odpadła nawet wcześniej, a jakieś sukcesy odniosła. Poza tym, czytałem gdzieś, że Ola przed programem już nieźle sobie radziła i chyba nawet była już na jakimś Fashion Weeku, nie pamiętam już gdzie. :3

Jakby ktoś chciał to raczej pewne i potwierdzone spoilery:

INDIE:
Justyna, Klaudia, Marcela, Renata, Tamara, Zuza

F6/F5/F4
Tu najprawdopodobniej będzie jeszcze gdzieś podwójna eliminacja (nie jest do końca pewne, ale raczej bardziej prawdopodobne, że to Zuza odpadnie przed samym finałem, a pozostałe dwie wcześniej).

F3:
Marcela
Renata
Klaudia

Nie byłoby aż tak źle, teraz gdy Oli nie ma to nawet zadowalający rezultat. :3 F3 chyba najlepsze z wszystkich trzech edycji, no ale nieidealne, jak dla mnie. : C

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

taaaakkk <3 wreszcie odpadła dziewczyna z osobowością chusteczki higienicznej! Aniu proszę cię rób w życiu co chcesz ale nie bądź psychologiem albo innym psychiatrą bo dzięki twojemu głosowi większość z pacjentów popełni samobójstwo

finałowa 6 bardzo mi się podoba ;d tylko hmm niech mi ktoś wyjaśni jak oni sobie to wyobrażają? Bo mówił ktoś tam w odcinku, że muszą zdecydować, które przejdą do półfinału, czyli rozumiem kolejny odcinek, wiec co odpadną wtedy 3 dziewczyny?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości