Top model. Zostań modelką

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

słonko pisze:taaaakkk <3 wreszcie odpadła dziewczyna z osobowością chusteczki higienicznej! Aniu proszę cię rób w życiu co chcesz ale nie bądź psychologiem albo innym psychiatrą bo dzięki twojemu głosowi większość z pacjentów popełni samobójstwo
Hahahahha dokładnie :D. Jak dla mnie Anka nic specjalnego w tej edycji nie pokazała, nadaje się głównie na wybieg.

Ja również jestem zadowolona z finałowej 6 ^^. Od początku trzymałam kciuki za Marcelę, więc to moja główna faworytka, a poza tym kibicuję Zuzie i Renacie.
Edycja mi się podoba, mimo że początkowe castingowe odcinki byly STRASZNE. Widzę jednak w niektórych dziewczynach duży potencjał i niektóre sesje naprawdę dobrze im wychodzą.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Co masz do głosu Ani? Będę jej bronić :wink: Ona ma dopiero 17 lat i może jest nieśmiała, więc nie wiem Roxy czego ty od niej wymagasz.
Miało być 14 odcinków, więc wyliczyłem, że jeszcze 2 przed finałem, ale wczoraj mówili, że za tydzień półfinał...
Pewnie będzie coś takiego jak w Tap Madl 1, że "specjaliści" zdecydują kto się nie nadaje na modelkę i pewnie wywalą Justynę (którą uwielbiam) i Zuzę (bo mam jej dość i ogólnie płakać tylko potrafi).
Dla mnie ta edycja jest najgorsza ze wszystkich polskich.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Proszę cię Jack, to że ona ma 17 lat nic nie znaczy, przecież taka Zuzanna Bijoch miała 13 lat gdy została modelką i 15 gdy sama wyjechała do hmm zdaje się Japonii... A Anka może sobie być nieśmiała, taka Klaudia też jest nieśmiała a w jej głosie słychać więcej życia jak u Anki

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Moje "oglądanie" ogranicza się co prawda do samych zdjęć z sesji ze strony programu, ale na ich podstawie moja f3 to Renata, Justyna, Zuza.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

że F4? To ja nie chcę nawet myśleć, jak 'ekspresowy' będzie ten finał :lol:

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Jestem zadowolna, że w finale jest Marcela i Zuza, chociaż jak dla mnie tylko ta pierwsza naprawdę nadaje się na modelkę. Zuza jeszcze do niedawna miała bardzo słabe zdjęcia, na pokazie też nie zachwyciła. Marcela jest świetna i mocno trzymam za nią kciuki, chociaż angielskiego mogłaby się poduczyć, bo to wstyd.
Co do reszty dziewczyn - Klaudia jest nijaka, a Renata mnie nieco irytuje, chociaż miejsce w finale zasłużone.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No rok temu był ekspresowy finał. Całość trwała chyba 1h15 (w tym 30 minut przerwy reklamowej).
Marcela - zasłużone miejsce, mam nadzieję, że wygra. A angielski zna, tylko oni za szybko mówili :D Zna milion słówek, tylko zdań nie umie układać.
Zuza - według mnie jest lansowana przez Michała, nic więcej. Nie rozumiem co on w niej widzi. Jak jej bronił na panelu, jeszcze ta wycieczka do Izraela.
Klaudia - kto? Przez 8 odcinków była zupełnie niewidoczna a jest w finale
Renata - nie dostrzegam jej fenomenu. Mam nadzieję,że nie wygra

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to teraz ekspres będzie jeszcze większy xd
i w sumíe to też kciuki za marcele trzymam bo ją lubię od samego początku, ale tak czy tak ktokolwiek wygra to oszałamiającej kariery nie zrobi :wink:

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jack pisze:No rok temu był ekspresowy finał. Całość trwała chyba 1h15 (w tym 30 minut przerwy reklamowej).
Marcela - zasłużone miejsce, mam nadzieję, że wygra. A angielski zna, tylko oni za szybko mówili :D Zna milion słówek, tylko zdań nie umie układać.
Zuza - według mnie jest lansowana przez Michała, nic więcej. Nie rozumiem co on w niej widzi. Jak jej bronił na panelu, jeszcze ta wycieczka do Izraela.
Klaudia - kto? Przez 8 odcinków była zupełnie niewidoczna a jest w finale
Renata - nie dostrzegam jej fenomenu. Mam nadzieję,że nie wygra
Myślę, że w zeszłym roku finał nie był ekspresowy, bo w 2012 nie było żadnej edycji w Polsce, chyba, że żyję w alternatywnej rzeczywistości. ^^

Finał drugiej edycji trwał 1h 6minut bez reklam, a z reklami 1:36h. Sprawdziłem na tvnplayerze. :p Imo, jak dla mnie lepiej jak jest trochę krótszy, zwłaszcza, że Polskie finały Top Model są i tak dłuższe niż te Amerykańskie, bo w Ameryce trwa on tyle co zwykłe odcinek - 45 minut. Fajnie by było gdyby w tym roku odpuścili sobie żenującego współprowadzącego finału, bo ani Węglarczyk w pierwszej ani Janiak w drugiej nie byli wybitni. ;x

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Meciek pisze:Myślę, że w zeszłym roku finał nie był ekspresowy, bo w 2012 nie było żadnej edycji w Polsce, chyba, że żyję w alternatywnej rzeczywistości. ^^
No to jedną edycję temu. Co za różnica? I tak każdy wie o co chodzi :D
Na pewno będzie jakiś współprowadzący, ale nigdzie nie widziałem informacji na kogo padnie tym razem.

Dla przypomnienia fragmenty finału pierwszej edycji https://www.youtube.com/watch?v=2Pz5Rg9un8A
"To co, sie denerwujesz?" :D

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Co za zenada. Ta polska jest lagodnie mowiac dziwna. Jak mogla odpasc Renata w przedbiegach? Jesli wygra Zuza lub Klaudia to chyba ide sie rzucic z mostu :D
Obrazek

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Tak jak kiedyś pisałem, że ten sezon może mieć potencjał, bo w czternastce było kilka ciekawych dziewczyn, tak niestety wyszło jak zwykle, czyli żenująco. W finałowej dwójce jest Zuza i Marcela i obie są tam za osobowość, bo modelki z nich żadne. : C Zuza po prostu nie ma tego czegoś (na każdym zdjęciu przez wszystkie sesje ten sam wyraz twarzy), a Marcela jest po prostu niska.

Zdecydowanie o zwycięstwie nie powinni decydować widzowie. To powinna być decyzja jury (ale jakiegoś rzetelnego, a nie tego tutaj, które jest tak polskie, że aż boli, woli i ptysio, wtf ; o).

W ogóle, KAZADI? ..............................................................jestem na nie.

W finale powinna być Ola, ale oczywiście nie, bo Ptysia zdenerwowała...................... Jeśli nie Ola, to z tej czwórki wygrać powinna była zdecydowanie Renata, ale niestety jej irytująca osobowość jej nie pomogła zjednać sobie serduszek polskich widzów, to smutne.


Obstawiam, że wygra Zuza.

Żenujący ten sezon i następne będą takie same, niestety.





EDIT:
To było do przewidzenia.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Pokaz bielizny stylizowany na VS był żenujący... to już ten z 2 sezonu był o wiele lepszy... a tu masakra jakaś... okej, nie mówię bo większość z tych dziewczyn rzeczywiście ma figury w sam raz do takiego pokazu (czyt. żadne z nich high fashion) ale no poważnie? Jakieś stroje rodem z horroru i laboratorium szalonego naukowca :lol:

ogólnie to powiem tak to że Zuza wygrała wcale mnie nie dziwi, w końcu ma masę nastoletnich fanek :lol: ale poważnie Renata (tak mnie jak i pewnie połowę Polski zaczęła irytować przy którymś tam odcinku) jednak powinna być w ścisłym finale, a jak nie ona to Klaudia, która ma warunki na bycie modelką. Choć całym sercem byłam z Marcelą, którą po prostu lubię ;d

tylko że co my tu mówimy i tak wiadomo, że żadna z nich kariery nie zrobi :lol: no dobra może pójdą w pokazach polskich projektantów, będą zapraszana na imprezy, jaka sesja w szmatławcu, ewentualnie będą kandydować do sejmu :lol: staną się gwiazdami pudelka, albo jak bałonowa utyją i będą się potem odchudzać za kasę :lol: nie wiem czy czasem 'nie wygranie' raczej pomoże Renacie jak jej zaszkodzi, skoro nawet ten gość z Next jej kibicował :)

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Zuzia jest ładna i tak dalej, znam ją osobiście, tak jak kolega z koleżanką... ale nie jakoś wybitnie. Okej, ma ciekawy charakter i tak dalej, twarz ma prześliczną, ale jeśli chodzi o modeling to dla mnie Renata i Tamara były najlepsze. Po prostu najlepsze. Lepsza wygrana Zuzi niż głupiej Marceli i strasznej w pozach Klaudii.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

bobaas pisze:Co za zenada. Ta polska jest lagodnie mowiac dziwna. Jak mogla odpasc Renata w przedbiegach? Jesli wygra Zuza lub Klaudia to chyba ide sie rzucic z mostu :D
Dobrze, że odpadła Renata. Nie rozumiem co niektórzy w niej widzieli. Gdyby głosował to też nie oddałbym na nią głosu. Po pierwsze ludzie widzieli jej zachowanie w trakcie programu. Najpierw ryczy, później mówi jaka to nie jest cudowna, obgaduje innych za plecami i wgl.

Zuza - wydaje mi się, że jurorzy jej nie chcieli, ale jednak jakoś przeszła casting no i wygrała... A jej zdjęcie na okładce to porażka.

Kazadi sobie pośpiewała z playbacku :D

Zgadzam się z Artim, że prawdziwą zwyciężczynią jest Ola Krysiak :D No i ta druga Ola też się wczoraj nieźle zaprezentowała na wybiegu xd

I uwielbiam Klaudię: "Boję się, że mogę wygrać ten program" :DDD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości